Opinie o Kluby Event w Zakopane

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kluby Event. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kluby Event o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kluby Event w Zakopane

kawuszeczka

mam pytanie co do tych szkoleń to są darmowe tak całkowicie czy trzeba zapłacic np. za mieszkanie itp??

lilia
@kawuszeczka

Za szkolenie nic nie płacisz a za każdy dzień szkolenia dostajesz 50 zł brutto wynagrodzenia. Oprócz tego zapewniają Ci mieszkanie służbowe na czas szkolenia :)

kawuszeczka

cześć :) wczoraj byłam na rozmowie w Zakopanem na stanowisko barman :) i po przeczytaniu tych wszystkich opinii mam nadzieje, że mnie przyjmą :)

:* g :*
@kawuszeczka

Tego Ci życzę :) Zacznij pracę a przekonasz się ,że można fajnie zarobić a praca jest w porządku :)

m.

Pewnie mogłaby być ;) chodzi o to, by but był na jakimś podwyższeniu, więc koturna chyba też przejdzie. choć wiadomo, że szpileczki jednak najładniej wyglądają na stópce ;)

ooo to tak jak kiedys czytalam, fajnie ze sie nic nie zmienilo :) a musza byc obcasy? nie moglaby byc koturna?

zdzisława :*
@:)

Obowiązkowo muszą być szpilki natomiast można je zmienić po godzinie 2 w nocy na płaskie czarne baleriny.

edziulka
@zdzisława :*

Dokładnie w szpileczkach wyglądasz bardziej kobieco, elegancko i seksownie :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kluby Event spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zakopane
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Zakopane
QualitySite
m.

my jako kelnerki ubieramy się w białe koszulki bokserki i czarne spódnice, no i but na obcasie, żeby lepiej wygladać :) ma być wygodnie, to najważniejsze

henryka
@m.

Kelnerka musi wyglądać ładnie, kobieco ,ale przy tym czuć się wygodnie. Stój,który obowiązuje to : biała bokserka, czarna spódnica i szpilki :) po 2 w nocy można zmienić je na płaskie czarne baleriny.

a jak jest ze strojem dla kelnerki?

danka
@Gość

Strój kelnerki to : biała bokserka, czarna spódnica i szpileczki, po 2 w nocy możesz zmienić na płaskie czarne balerinki :)

koala
@Gość

Strój dla barmanki standardowy : biała bluzka, czarna spódniczka , płaskie buty ( balerinki ).

uleńka
@Gość

Kelnerka ubrana jest w białą bokserkę , czarną spódnicę i buty na obcasie :P:P:P Polecam pracę w Cocomo, fajne pieniądze można zarobić :)

zabujak

prawda prawda :) tylko kilka dni sie czeka

Monika92

a wczesniej byl watek, ze zwracaja koszty za bilety - prawda to?

henia
@Monika92

Tak zwracają koszty za podróż :)

gosc
@henia

mi sie podoba, ja parcuje od roku i uwazam ze praca jest fajna, jest ciezko ale to praca :) serdecznie polecam :) nie ma sie czego bac :)

Mariolka

tez tak mysle! kto nie ryzykuje etn nie ma!

viki2
@Mariolka

Dokładnie najlepiej samemu się przekonać a nie sugerowac się opiniami innych!

dusia
@viki2

Nie ma co słuchać innym tylko samemu trzeba sprawdzić jak jest. Ja też się obawiałam przed podjęciem pracy ,ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,że nie żałuję :)

halinka
@viki2

No właśnie:) Nie rozumiem tego ,że jest takie bezrobocie a ludzie nie chcą podjąć zatrudnienia bo jakiś głupot się naczytają... Zamiast spróbować to rezygnują zanim sami się przekonają jak jest.

gocha
@viki2

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz ! Nie ma co się sugerować opinią innych.

krysia
@halinka

Właśnie też nie rozumiem jak to jest.... Jest takie bezrobocie a jak są oferty pracy to jeszcze ludzi wybrzydzają.

kulka
@dusia

Dokładanie czego tu się bać jeśli nawet nie zobaczyło się na czym polega praca...

halina
@krysia

Właśnie mnie też to zastanawia...Jak to jest , ludzie narzekają ,że pracy nie ma a jak są stanowiska na które można aplikować to wybrzydzają...Zasłaniają się opinią innych albo stwierdzeniem ,,co ludzie powiedzą ? " Ciekawe czy Ci ludzi albo sąsiedzi ,których opiniami tak wielu się sugeruje dadzą Ci na jedzenie czy opłaty ??

halinka
@kulka

No właśnie najlepiej spróbować samemu a dopiero później wydawać opinie. Wiele osób rezygnuje przez głupie gadanie a oferta jest fajna :) Ja skorzystałam i nie żałuję :)

kinga23

jest super! zglaszaj sie do pracy!

halohalo

hej, chcialabym pracowac w klubie w zakopanym - moze mi ktos cos opowiedziec jak tam jest? bede wdzieczna!

jolunia
@halohalo

Polecam prace w Cocomo :) Spróbuj a będziesz zadowolona :) Zarówno z zarobków jak i atmosfery która panuje w klubie.

marysia
@jolunia

Dokładnie :) Najlepiej samemu się przekonać jak jest :)

Zuzia
@halohalo

Mogę powiedzieć jak jest ponieważ sama pracuję w klubie jako Barmanka :) Atmosfera jest fajna, kaska też jest dobra :) Na jakie stanowisko aplikujesz? :) Serdecznie zapraszam do Naszego zespołu :)

szalona. 232

Hej... Z tego co widac nta praca jest faktyczni8e zajefajna ja tez mam dzien probny we wtorek... w zakopanem... zamieszkanie jest zarobki z tego co piszecie sa nieziemskie ale kto tam przychodz sa jakies ,, (usunięte przez administratora) ki '' /?? hehee. ?? czy po 50tke faceci. ?? czekam na odp

Ogolona
@szalona. 232

A francuski też trzeba znać ?! ;-)

henia
@Ogolona

Wystarczy język angielski w stopniu komunikatywnym :P Żarty żartami,ale ogólnie warto spróbować :)

elżbieta
@henia

Angielski w zupełności wystarczy :) Praca jest bardzo fajna , atmosfera w klubie też :) Polecam !!!

elżbieta

henryka
@elżbieta

Angielski to podstawa chociaż w stopniu komunikatywnym :) Francuski niekoniecznie :P Polecam pracę :)

gosieńska
@elżbieta

Ja posługuję się angielskim w stopniu komunikatywnym i to wystarcza :) Nie słyszałam żeby francuski był wymagany :P

felka
@elżbieta

Podpisuję się pod tym :)))) Mnie też się podoba! :)

asia
@elżbieta

Dziewczynki, praca w Cocomo jest super. Młode laski tam pracują, żywiołowe, towarzyskie. Kasa super bo średnio od 500zł i więcej TYGODNIOWO :) Wypłata raz w tygodniu :)SUPER!!!

juleczka
@gosieńska

Ja umiem dobrze niemiecki i ten język w pracy też się przydaje :) A angielskiego uczę się na zajęciach organizowanych przez firmę z lektorką :) Dobra opcja :)

Andzia
@elżbieta

Jeśli masz problem z językiem angielskim to firma zapewnia bezpłatne lekcje z lektorką:) Mozesz się podszkolić żeby nie mieć problemów z dogadaniem się :)

Alicjaa

Hej:) Rozmowy kwalifikacyjne maja na calu sprawdzenie czy jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko:) liczy się komunikatywność, aparycja, języki:) -słyszałam o kursach angielskiego w Event:) Pytania raczej standardowe jak na wszystkich innych rozmowach:) doświadczenie... np. Idź śmiało Pozdrawiam

MartaPK

Witam, Barmanki kelnerki nie chodzą w bieliźnie. Skąpo są ubrane jedynie tancerki:) wiadomo klub GoGo musi być seksownie:) dziewczyny z za baru mają czarna spódniczkę, bokserki i biały T-SHIRT, koszulkę:) mają wyglądać czysto i schludnie:). Praca kelnerki to praca kelnerki:) nic więcej:)

kalinka
@MartaPK

Barmanki/Kelnerki nie chodzą u Nas w klubie w bieliźnie tylko w białej bokserce, czarnej spódniczce oraz w płaskich butach a kelnerki w butach na obcasie. Praca jak w każdym innym miejscu tylko kasa lepsza :)

detektyw monk
@kalinka

dokładnie, dziewczyny chodzą ubrane tak jak jak większość chodzi po ulicy.... niektóre z lasek przechadzających się po rynku wygląda bardziej wyzywająco niż dziewczyny w cocomo! wyzywające stroje mają hostessy i tancerki bo chodzi o to żeby na nie patrzeć a nie na kelnerki

niunia
@detektyw monk

Praca w Cocomo jest w porządku. Polecam w szczególności atmosferę która panuje w klubie :)no i jeszcze wypłaty :)

kotecek
@kalinka

Dokładnie , w stroju kelnerki czy barmanki nie ma nic dziwnego i innego :) Biała boksereczka , czarna spódniczka i balerinki lub buty na obcasie.

julia
@niunia

Ja też polecam pracę w Cocomo :) Obawiałam się przed podjęciem pracy,ale teraz nie żałuję :)Wypłata jest rewelacyjna, atmosfera jest ok :)

julka5
@niunia

Witam :) Pracuję w Event od kilku miesięcy i nie mogę narzekać :) Jestem zadowolona z zarobków i atmosfery w pracy :) Polecam!

opeka
@julia

Mi koleżanki odradzały ale nie posłuchałam ich i teraz same chcą iść na szkolenie hehe :D

elżbieta1
@julia

Praca w Cocomo na stanowisku Kelnerki /Barmanki nie różni się niczym od pracy na tym stanowisku w innym miejscu. Polecam atmosferę i zarobki też :)

gosia1
@julia

Ja też miałam obawy ,ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz jak jest. Ja tak zrobiłam i nie żałuję :)

smerfetka
@opeka

Z moimi znajomymi tez tak było :) Najpierw mówili żebym nie podejmowała szkolenia ani pracy a teraz koleżanki jak usłyszały o zarobkach to same chcą zacząć pracę. :P

viki
@opeka

Moje koleżanki się śmiały ze mnie a teraz same chcą pracować :P

werka
@elżbieta1

Różni się ,ale kasą którą możesz zarobić na tym stanowisku !!! :)

GOSIA
@gosia1

Ja miałam obawy zanim rozpoczęłam współpracę. Teraz się śmieję z tego ponieważ z pracy jestem zadowolona a moje obawy były bezpodstawne.:)

jolunia
@GOSIA

Ja stwierdziłam po rozmowie o pracę ,że w sumie nic nie tracę jeśli pojadę na szkolenie :P Spróbowałam i jest ok. Od 3 tygodni pracuję i jestem zadowolona :)

magda
@GOSIA

a pracuje na stanowisku promotorki . praca dla studetki idealna ! godziny pracy dostosowane do mnie , wszystko ok a kasa taka ze spokojnie sie moge sama utrzymac

jadzia
@werka

Ojjj tak :) Kaska jest super :) Polecam ,można sobie zarobić na niezłe wakacje :)

@jadzia

Podpisuję się pod tym :) Można niezłą kasę zarobić :)

julka
@magda

Fajna opcja z tą promocją :) W sumie za rozdawanie ulotek można super kasę zarobić :)

agnes

dziewczyny a jak maja byc ubrane kelnerki/ barmanki ? bo w niektorych klubach to w bieliznie chodza.. mam rozmowe kwalifikacyjna niedlugo, jakie zadaja pytania i na jakiej podstawie zatrudniaja ?

lolitka

we Wrcoławiu jest dokładnie tak samo:) ja bardzo lubię swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną a już napewno nie na taką za tysiąc złotych na etacie:P

justin
@lolitka

Ja pracuję jako barmanka i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną :)

gggggggg

Ja pracuję w łodzi w evencie i jestem zadowolona, pieniądze są, skład mamy dobry i nawet jak czasem się kłócimy, to na koniec pracy zawsze jest czas na wygadanie, kazda powie co ją boli i sie oczyszcza atmosfera i nastepnego dnia znow sie uwielbiamy...zarobki są nieporownywalne, ja bezstresowo 6 tysi na miech wyciagam, takze jestem zadowolona ze mnie znalazla poszukiwaczka ich do pracy ludzi, bo tez w zyciu mi pomogli, no na prawde, do tej pory lepszej pracy nie mialam

babelek

A ja pracuję od 2 m-cy jako tancerka w Olsztynie, na początku było ciężko, jak w każdej pracy i na każdym stanowisku, ale teraz jestem bardzo zadowolona, jest śmiesznie, szczególnie z kasy, która wpływa mi konto. Gdzie znajdziecie pracę, szczególnie w takim regionie, gdzie można zarobić tyle kasiory, za taniec i rozmowę z goścmi. Nie ma się czego bać, laski pomagają nowym, tak wiec no problem :)

mini mini 234

Ja tam jestem zadowolona, pracuje tam od prawie 3 tygodni. Poszłam tam bo koleżanka która tam pracuje mi opowiedziała, że nie ma się co bać. Generalnie klientowi nic nie wolno - jesteś po prostu zwykłą tancerką. Potańczysz, pogadasz i spadasz :) Ja się dopiero rozgrzewam i ogarniam ale doświadczone dziewuchy zarabiają jak dla mnie kosmiczne pieniądze :) :)

Sara
@mini mini 234

Ja pracuję jako kierowniczka, nie mogę mówić o zarobkach, ale naprawdę warto spróbować!!! :) Klimat w klubie jest super , dziewczyny z którymi pracujesz też są fajne, klienci którzy nas odwiedzają przechodzą selekcję więc poziom jest wysoki sami biznesmeni i ludzie kulturalni :) Polecam :)

event

Hej. Widziałam ogłoszenie, że poszukują kierowniczki wieczornej i chciała bym się was zapytać jak to wygląda finansowo, bo jestem studentką i nie wiem czy chcę zawalać noce za 2 tys.

Zostaw merytoryczną opinię o Kluby Event - Zakopane

Kluby Event