Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

doświadczony

Borsuk miał szerokie doświadczenie w kraju i nie tylko, Misiarek to sie mógł od niego uczyć i ten nowy też

magazynierzy i cała załoga

chopie Ty nie wiesz co pisze, poprzedni kierownik był najlepszy, w całej firmie każdy ci to powie, wszyscy go lubili i szanowali, on by ten magazyn ruszył do przodu(usunięte przez administratora)

obiektywny

koledzy za poprzedniego kierownika było najlepiej, to był kompetentny fachowiec i nie było takich konfliktów, umiał podejmować trafne decyzje i znał się na robocie

merccdi

To wszystko prawda. Jesli nie zależy Ci na rozwoju zawodowym i chcesz pracowac w firmie abakus autolamp to dobrze trafiłeś:) Jesli liczysz że za swoją dobrą pracę dostaniesz podwyżkę, to się przeliczysz. Aż dziw bierze, że firma jeszcze funkcjonuje, bo logiki w ich poczynaniach biznesowych nie ma. Reasumując: zdecydowanie odradzam ambitnym ludziom pracę w tej firmie, bo się rozczarują.

Sakura

Nic się nie zmieniło. Rotacja pracowników w Abakusie większa niz sprzedaż kebabów u Turka:)

Turek
@Sakura

Cześć A..m co u ciebie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Brdm

(usunięte przez administratora)szacun, zaimponowaleś już nie raz swoją inteligencją na forum:) Nie masz argumentów, znasz kilka wulgaryzmów i nic innego nie potrafisz. Szkoda mi ciebie. Nie pogrążaj się dalej chopie bo robisz z siebie pośmiewisko. Chociaż tobie to wszystko jedno bo i tak nie kumasz.

załoga

brawo wózkowy i magazynier, dokładnie tak było, poprzedni kierownik w naszym interesie chciał się rozprawić z Maleńczukiem

wózkowy

masz racje magazynier, takiego kierownika już nie będziemy mieli, znał sie na ludziach i umiał współpracować ze wszystkimi

magazynier

magazynier

Beta

Naprawdę super forum i bardzo "merytoryczne" wypowiedzi jednej osoby.:) nie mające nic wspólnego z firmą Abakus autolamps.

Borsuk ale ty jesteś glupi

a mi sie ten koleś podoba, prawdziwy znawca tematu jeśli to wszystko przeżył ;))))) Borsuk piszesz przeciwko sobie bo jak ciebie wywalili to normalność wróciła to kto tym krecił ty czy oni, bo jak ciebie nie ma to nie ma tego co tu piszesz , to chyba oszust byłeś nie, za to że żeś go uderzył to temat powinien być inaczej załatwiony, ale że zawsze donosiłeś to sprawa poszła pod dywan, jedyna korzyść że ciebie już tu nie ma

Beta

@Fakty bolą, dziękuję za merytoryczną i zgodną z prawdą opinię o firmie Abakus na ul. Aksamitnej. Potwierdza się że Abakus to firma "uczciwa inaczej".(usunięte przez administratora) oszukiwanie wszystkich wokół to domena Abakusa. Dzięki portalowi gowork wszyscy mogą się dowiedzieć(usunięte przez administratora)

wiesiek

Borsuk za mało napisałeś o tym szacunku, trzeba dopisać : i brak szacunku do byłego kiera co go wywalili, co zmuszał do nadgodzin,(usunięte przez administratora) kompletnie nie znał sie na robocie a mówił co my mamy robić, (usunięte przez administratora) ty chyba wcześniej to pracowałeś gdzieś w rolnictwie bo o magazynie miałeś zerowe pojecie, skąd oni cie wzieli

Heniek

Zgadzam się z @teofilem. Ktoś a mówiąc wprost jedna osoba pisze głupoty nie na temat aby odwrócić uwagę od tego co tak naprawdę się dzieje na Aksamitnej 2. Mylenie tropów to nowa strategia Abakusa

teofil

ktos usilnie myli tropy zmienia temat tak zeby nie wyszło co sie dzieje w Abakusie :)

ag

na Aksamitnej to agentura

aksamit

jak rozumiem opinie dotyczą Abakusa na Aksamitnej ?

Piotrek

Co tam nowego w abakusie (usunięte przez administratora)

robie swoje

Przeczytałem i myślę że ludziom taki hejt to nic nie daje, ja pracuje w Abakus od zeszłego roku, przychodzę do pracy żeby zarabiać, praca spełnia moje oczekiwania, jak ktoś chce to są nadgodziny,są soboty pracujące, da się zarobić, jak w każdej firmie, są ludzie którzy przychodzą do pracy odpocząć i wtedy to nic nikomu nie odpowiada bo każda praca będzie przeszkadzać, kasa na czas , wszystko na konto,minus to organizacja pracy robi się czasami sprzeczne rzeczy albo pracuje za leni, pozdro

rudy
@robie swoje

no tak jeśli komuś pasuje praca 7 dni w tygodniu po 12 godzin i na koniec 2100 na konto + 600 w kopercie od kierownika. W nie ogrzewanej zima hali latem bez zadnej wentylacji to zdrówka życzę :) POWODZENIA

Szaman

Saluto , fajni ludzie przynajmniej u mnie na zmianie, jest spoko czas szybko płynie nie dłuży się w robocie

sonia

Do niedawna pracowałam w Abakusie w sprzedaży. Dopiero teraz widzę i mam porównanie zze nową firmą że to co się dzieje w Abakusie to nie jest normalne. Słaba dostępność towaru i narzekania klientów z tego powodu. Jeszcze za moich Abakusowych czasów klienci mówili mi ze mogą kupować taniej Depo na zachodzie Europy. A Abakus woli się skupiać na sprzedaży taniej poprzez Moti na allegro a potem zdziwienie ze klienci odchodzą i sprzedaż spada. Premie co kwartał wypłacane w kopercie a Abakus się z tego śmieje a Pani dyrektor liczy z tego tytulu zyski. Po prostu rewelacja. I jeszcze udają pokrzywdzonych przez los.

Cheers!
@sonia

no ale to piszesz w kółko to samo,musi ci być żal, ja mam wiele lat za sobą pracy u nich, miło było, fajni ludzie,dużo sie nauczyłem pozdrawiam , w handlowym (usunięte przez administratora) długo nie pracowały to fakt.............. ale co się z nich człowiek pośmiał to wspomnienia są na zawsze

Bora bora
@Cheers!

Fakt, większość ludzi w firmie jest ok, dobre wspomnienia sa, (usunięte przez administratora)

Na znanym portalu Abakus poszukuje pracowników do działu zakupów. Podpowiedzcie czy dalej tam płacą premie pod stołem???

gobo
@Adam

Tak, Abakus płaci premie w kopercie i nie zanosi sie na to aby to sie zmienilo pracuję tu przeszlo 4 lata i to jest duzy minus tej firmy. Tym między innymi różni się Abakus od pozostałych uczciwych firm.

Brunet wieczorową porą
@Adam

Podcza wypłaty premii kwartalnej w kopercie kwitujesz odbiór koperty u miłej koleżanki. (usunięte przez administratora)

Jarek

Czy ktos wie czy Abakus oferuje jakieś benefity pozaplacowe typu karta multisport, prywatna służba zdrowia, zniżka dla pracowników na towary z asortymentu firmy itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa