Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Jakiś czas temu przeglądając oferty pracy trafiłam na ogłoszenie firmy ABAKUS SP.O.O Zaciekawiła mnie oferta, jednakże zanim wysłałam swoje CV poczytałam kilka opinii o pracodawcy, trochę mnie zdziwiła treść zamieszczanych tu komentarzy. Jednak nie kierując się w żaden sposób treścią tych wpisów CV wysłałam i zostałam zatrudniona w firmie ABAKUS. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że te negatywne komentarze co do atmosfery panującej w firmie, które są tutaj opisywane nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Relacje między pracownikami jak i między pracownikami a przełożonymi są zdecydowanie bardzo dobre, panuje tu miła i życzliwa atmosfera, w każdej sytuacji można uzyskać pomoc starszych stażem koleżanek i kolegów, wsparcia udziela również grono osób zarządzających tą spółką. Wiem, że na chwilę obecną prowadzona jest również rekrutacja pracowników do magazynu, co jest bardzo pozytywną sprawą gdyż świadczy to o tym, że firma ciągle się rozwija, że poszerza grono pracowników co jest ogromnym plusem dla firmy. Szczerze polecam pracę w firmę ABAKUS.

Hanna

To ile osób tu pracuje że ktoś w firmie był w stanie ogarnąć te koperty? Jak jest teraz? Jaka umowa? Czy zarobki są w pełni oskładkowane? Możesz dać znać?

Józek Góral

Moim zdaniem,firma nastawiona na wyzysk pracownika , 8 godzin ciągłej nagonki . Na umowie zlecenie zarobić da się nie więcej niż 2600 na rękę , a trzeba naprawdę się sprężać .Duży Negatyw .

@Józek Góral

i za ładunki też za mało płacą, teraz mi dali powrót na poniedziałek , musze stać i czekać

Abakus Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Alek
@Doom doom

ja od dawna dla nich jeżdże, zawsze płacili przelew

Szukając pracy w księgowości wyświetliła mi się oferta asystentki ds. księgowości i chciałam zapytać o widełki pensji. Chcę wiedzieć jakie kwoty tak mniej więcej wchodzą w grę. W ogłoszeniu napisane jest tylko o wynagrodzeniu adekwatnym do umiejętności i doświadczenia, a to niewiele mi mówi... Poproszę jeszcze o info czy obowiązuje tutaj dress code.

Ja Nowy wpis

Czy miała Pani rozmowę odnośnie tej ofert?

Mi spodobało się ogłoszenie internetowe, gdzie szukali osoby jako handlowiec analityk. Fajnie, że dają stabilną pracę w rozwijającej się firmie. Ale czy z rozwojem firmy, taki pracownik też się rozwija i ma np. awanse? Niech ktoś napisze, czy można iść w górę, a jak tak, to czy konieczne są jakieś dodatkowe szkolenia.

Arturro Nowy wpis

Zapomnij o awansach. Tu ciągle szukają kandydatów bo nikt tu nie chce pracować. Do zakupów jest bon stop ogłoszenie o pracę

Andrzej Nowy wpis
@Arturro

No właśnie teraz szukają regionalnego managera sprzedaży. Na tym stanowisku też jest taka rotacja jak piszesz? Z tego co zamieścili trzeba być gotowym na wyjazdy i delegacje zagraniczne. W miesiącu przynajmniej raz czy nie zdarza się to aż tak często. Wiesz może?

Srut Nowy wpis

Rozwijają się jak papier toaletowy

Azorian

Oni ciągle szukają na to miejsce. Nikt nie chce u nich pracować. Spryciarze płacili nawet premie w kopertach aby uniknąć płacenia podarków urzędowi skarbowemu.

@Azorian

Nawet premie w kopertach? Czy to znaczy, że nie tylko premie były wypłacane w ten sposób? I jakie to były kwoty, jeśli masz wiedzę?

Doom doom

Już nie płacą premii w kopertach. Tylko normalnie na konto. Wcześniej kozaczyli i oszukiwali Urząd Skarbowy beż żadnych skrupułów. Fajnie, tak nie za uczciwie.

@Doom doom

i nie chcą płacić za ładunki wiecej tak mi kiedyś ktoś mówił

Alek
@Doom doom

ja od dawna dla nich jeżdże, zawsze płacili przelew

Józek Góral

@Józek Góral

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Przewoźnik giełdowy

Dzisiejsza oferta cenowa Abakusa za import FTL z AT do PL za 900kilometrów to 500 euro...Gratulacje !

@Przewoźnik giełdowy

Tylko czy chodzi Ci o Abakus Logistics czy o Abakus? Bo ta druga firma, jak już ktoś napisał, nie zajmuje się spedycją. To raczej dystrybutor części samochodowych. Chyba, że te dwie firmy są jakoś ze sobą powiązane? Wie ktoś coś na ten temat?

Przewoźnik

Nie polecam, Typowa warszawska spedycja, większość ładunków przeklejona lub skopiowana od innych. Wystawiają ładunki w cenie 750 euro za 1500 kilometrów za auto 13.6m FTL z Francji do Polski

Aleksandra
@Przewoźnik

Ale kontakt ze spedycją w miarę ok? Dużo osób w ogóle na spedycji pracuje? Wiesz może? Bo myślę czy warto tam pójśc do pracy

bolek
@Przewoźnik

Szczególnie, że ta firma nie jest spedycją i nie prowadzi importu z Europy, wysyłają tylko swój towar z magazynu w Warszawie xD Podziwiam ludzi, którym się chce pisać takie rzeczy w internecie, a nawet nie sprawdzą, czy obsmarowywują właściwą firmę

Marlenka

Jak to jest z tym komfortowym biurem? Skoro chwalą się tym w ofercie pracy na swojej stronie na posadę SPECJALISTA DS. REKRUTACJI. Czyli co, to biuro to jest open space? Jest klima? Jest jakas stołówka czy pokój relaksu?

Przewoźnik giełdowy

Nie polecam tej firmy, oferują skrajnie niskie ceny dla podwykonawców zewnętrznych

Renata

I rzeczywiście przyjmują na to stanowisko ludzi czy po prostu dodają ogłoszenie żeby się coś działo? Kiedy zmieniła się polityka płacenia premii? Teraz wszystko jest zapisane w umowie, nawet ta premia?

Oki

Hej, zainteresowana jestem ofertą na specjalistkę ds. Sprzedaży zagranicznej. Tylko nigdy nie jeździłam w delegacje za granicą i trochę się obawiam, często są takie wyjazdy w firmie, jak tam piszą?

Abakus
@Oki

Dzień dobry. Praca na tym stanowisku jest pracą stacjonarną w siedzibie firmy, wyjazdy służbowe są sporadyczne, krótkotrwałe, 1 - 2 razy do roku. Zapraszamy do aplikowania :)

Wiola
@Abakus

Nadal aktualna ta oferta? W takim razie chciałabym się jeszcze dowiedzieć czegoś o rekrutacji, ile jest etapów i na którym dowiadujemy się o stawkach?

Agnieszka
@Abakus

Te wyjazdy to są z jeszcze z innymi pracownikami czy samemu? Firma oferuje nocleg i wyżywienie podczas delegacji? W jakie rejony najczęściej się podróżuje?

Może ktoś pracował w biurze w Abakus Okna? Ciągle jest rekrutacja na stanowisko Doradcy Klienta, jak atmosfera? Jak zarobki? Warto?

Abakus
@:)

Dziękujemy za zapytanie jednak w tej kwestii proszę zwrócić się do Abakus Okna a nie do Abakus Sp. z o.o.

Waldziu

Na 99% komentarz pani Iwony. Pozdrawiam

@pracownik

Iwona i Andrzej nauczcie się min. strategii PR i dezinformacji niedługo nikt do Was nie przyjdzie, dane z gospodarki wskazują że wszystko wraca do normy zarzadzanie to nie jest kombinowanie a pisaniem takich rzeczy nie stworzycie zespołu który dla firmy zrobi wszystko. Sprzdaż łóżka polowego już nie wróci na terytorium RP.

@xxx

W punkt!

@pracownik

O tej firmie to książki można pisać.

Hanna

JohnTrawolta

Idziesz do spedycji a dostajesz oferte przeklepywania szybkego ofert z timocomu na trans.eu z przycinką. Nieźle

Ona

u nas nie pracuje żona brygadzisty bo nawet takiego stanowiska nie ma, zanim coś napiszesz sprawdź najpierw czy o właściwą firmę Ci chodzi. A zanim napiszesz coś na jakąkolwiek firmę skontaktuj się najpierw ze słownikiem ortograficznym.

Srut

Coś Ci się pochrzaniło. W Abakusie żaden brygadzista nie przyprowadza żony do pracy. Poza tym znajomość ortografii się kłania.

Chomik ????

Widzę pełne zadowolenie pracowinikow magazynu. Nowy szef i jego zmiany, jedna to (usunięte przez administratora) kolejne to pomysły jego pazia (usunięte przez administratora)

@Chomik ????

Jaki nowy szef? O czym piszesz?

On inny

W końcu ktoś to zobaczyl wielkie brawa. Niech robi sobie więcej przerw księżniczka i samozwańcza kierowniczka a nie sorry tak nazwali ja jej kochasie! Ale ja naliczyłem więcej niz trzech! Marek to się wścieknie!!

@On inny

Firmy Ci się pomyliły

Telenowela Wszyscy widza wiedzą Mąż niby widzi niby wie Przyjemnie patrzeć na to wszystko gdy wiesz jakim ona jest człowiekiem a on nie lepszy

Xxx

Zgadzam się z tymi przerwami Moim zdaniem każdy powinien być traktowany tak samo, a nie pozwalać sobie na więcej

Jest jedna przerwa a nie kilka???? i każdy powinien się do tego stosować, ale jak widać pewnych osób nie obowiązuje ta zasada

Tajemniczo

Laska robi dwie nadprogramowo na każdej zmianie i bierze swoje kumpele ze sobą a kierownik widzi i pozwala widać niekturzy mają przywileje i łasi się do takiego wielkiego chłopa na oczach męża i wszystkich kolesiowi w to graj bo widać że się podoba

żona brygadzisty ????
@Tajemniczo

Jak jesteś taki mocny to przydz i powiedz to prosto w oczy ???? a nie potrafisz tylko komentarze pisać anonimowe.. widzę że ostra zazdrość wjechała. Oczywiście wszystko jest zgłoszone do kierownika???? i nie wykluczam że na policję też. ????

dario
@żona brygadzisty ????

sprzedaz na Rosje takze Białorus idzie jeszcze?

@Tajemniczo

Półka języka to trudna języka. To nadal nie ta firma.

@Srut

Polska

@Tajemniczo

Czytając te wszystkie opinię stwierdzam ,że chyba komuś zazdrość się wrzuciła . Ludzie opamiętajcie się ,każdy w tej firmie robi sobie nadprogramowe przerwy , tylko nie wiem czemu obrywa się jednej osobie ( tylko dlatego ,że jest żoną brygadzisty?) .Jest matka i żona a takie głupie komentarze to czysta zazdrość .Każdy ze wszystkimi rozmawia i nawet zdarza się oczka sobie puszczc , ale to nie znaczy ,że ktoś kogoś podrywa , to nazywa się życzliwości do drugiego człowieka a nie jakiś podryw ,trzeba dorosnąć , a nie jakieś głupoty wymyślać

@Ona

Nie każdy robi sobie tyle przerw jak ona i jej kolerzanki i pewnie to napisała jej kolerzanka moja dziewczyna jak tam pracowała dostawała zbiorowy (usunięte przez administratora) od kierownika przez laske co innego wyjść w trakcie przerwy bo musisz skozystac a co innego gdy siedzą i nikt nie jest zazdrosny w końcu ktoś napisał co się dzieje laska ma pozwolone na wszystko właśnie z tytuły bycia żona brygadzisty i sory ciągle chodzi (usunięte przez administratora) innych ale komuś nadepnęła na ucho i się skończyło !!I dobrze !! Dla mnie ona może oczka puszczać i nie tylko każdy wie i widzi !!

@żona brygadzisty ????

zgłaszane nie raz nie dwa kierownik ja kryje to są grube znajomości! !na policję?? Z czym?? Że jest zezwolenie kierownictwa na nekanie innych??

@Tajemniczo

Już wszystko jasne ,mam nadzieję że twojej dziewczynie pracuje się lepiej na drugiej zmianie! Nie wypisuj głupot !!!!

@Ona

Naucz się czytać !! Już nie pracuje właśnie przez twoja kolerzanke która tak bronisz !! Myślisz że jak ty ja lubisz to wszyscy ja lubią a ja mało kto lubi !!

@Tajemniczo

Jasne!!!Jeśli chodzi o nękanie to ty właśnie to robisz , wypisując takie rzeczy .A ty naucz się ortografii !!!

@Ona

Odezwała się polonistka z błędami !! Sama napisałaś że inna laska jest na drugiej zmianie też na kolerzanka nękała ?? Ja nękam ?? Pisząc prawdę ?? Boli prawda ??

@Tajemniczo

Nie pogrążaj się jeszcze bardziej !!!

Katarzyna

To prawda. Potwierdza to mój syn. Kierownik się drze jakby nie mógł spokojnie rozmawiać , chociaż nie wiem czy to ten sam kierownik jest teraz na magazynie

@Katarzyna

Na magazynie to wątpię. Może W magazynie.

Kuf Drahrepus

Typowy Polsk(usunięte przez administratora)czyli w skrócie : - Przerwa 15 min ( trzeba iść po dzwonku tracąc przy tym 2 min na dojście do szatni bądź stołówki, a przed dzwonkiem końcowym musisz już być na stanowisku, czyli przerwa trwa de facto 12-13 min). - multum (usunięte przez administratora) byleby tylko otrzymać 1zł brutto więcej od reszty (ale to się tam opłaca, ponieważ kierownicy przepadają za takimi i darzą takich osobników sympatią oraz zaufaniem, czego nie można powiedzieć o ich kolegach ze stanowiska pracy, którzy bywają sprzedani za to, że poszli do łazienki i byli tam aż 10 min). - Kierownictwo powinno dorabiać na drugim etacie w supermarkecie jako ochroniarze siedząc na kamerach, bo skoro potrafią obserwować jednego dnia kilku ludzi przez kilka godzin to są w tym naprawdę dobrzy. Innego dnia oczywiście (usunięte przez administratora) będzie ktoś inny. - Przed podwyżkami tradycyjnie straszenie oraz naloty na szatnię bardziej spektakularne niż wparowanie S.W.A.T-u do fabryki mety. Trzeba się upewnić, czy aby pracownicy nie spożywają kanapki, której nie zdążyli zjeść na bardzo długiej przerwie. Albo czy przypadkiem nie siedzą na telefonie(usunięte przez administratora)Jeśli uda się im Cię złapać, to jakiś tekścik typu "stówka z premii" i zadowoleni bo przecież tę stówkę będą mogli rozdzielić między swoich ulubieńców :) - Praca tam coraz bardziej przypomina pracę na akord, nie na godziny. Chciwość naczelnego wodza pana (usunięte przez administratora)nakazuje zwiększanie produkcji z roku na rok, gdzie z roku na rok ludzi mniej. Mamy tu więc sytuację bez wyjscia (pracownicy muszą robić szybciej i wyrabiać normę, nie chcecie państwo jednak wiedzieć jak bardzo wpływa to na jakość wyrabianego produktu, no ale przecież można przejechać polerką i zawoskować) -Niektórzy "dobrzy pracownicy" mają wyższe "premie uznaniowe" niż inni (i co najśmieśniejsze lubią się tym chwalić). Sporo dobrych chłopaków pracuje tam wiele wiele lat, lecz nie maszerują do kierownika lub dyrektora na przysłowiowego "keksa" bądź "makowca" i mają tę podstawową premię, inny zaś który pracuje rok czy dwa może mieć wyższą, bo po prostu kierownik go lubi ((usunięte przez administratora) Jeśli szukasz pracy i nie (usunięte przez administratora), to też możesz złożyć CV. Ale to (usunięte przez administratora)brutto mniej przy podwyżkach i nie będzie uścisku dłoni kierownika.

@Kuf Drahrepus

Nadal nie jest to opis Abakusa w Warszawie. Dziwne, czy we wszystkich polskich firmach jest podobnie?

Gelion
@Kuf Drahrepus

Srut najprawdopodobniej chodzi o abakus okna wpisujac w google abakus z opiniami wyskakuje najczesciej ta strona temu ludzie stamtad pisza tutaj

@Kuf Drahrepus

Skoro masz tyle żali to możesz śmiało podejść i powiedzieć to nawet dla samego szefa, a nie pisać w internecie co twoim zdaniem jest złego w firmie Ja tutaj pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona, a nie donoszę na nikogo, więc nie masz z tym racji, że mają dobrze tylko Ci którzy donoszą ???????? Zajmuje się swoją pracą i tyle, a jak ktoś tylko narzeka to śmiało może zmienić pracę przecież to jest dozwolone Ludzie zawsze będą na coś narzekać i to jest nieuniknione, ale jak jest komuś aż tak źle to może zgłosić to lub zmienić pracę jeżeli ta wam nie odpowiada i znaleźć swoją wymarzoną Ja osobiście jestem zadowolona z pracy w tej firmie i mamy naprawdę dobre warunki tutaj, ale ludzie niektórzy lubią czasami koloryzować z niewiadomych przyczyn, a najchętniej to sami by każdego po kątach ustawili i rządzili aby było po ich myśli Praca jest dobra, dyrektorzy też są sympatyczni i każdy ma do nas pracowników ogromny szacunek, więc naprawdę dobra firma

Już naprawdę nie można napisać prawdy w internecie? Naprawdę znajomi szefostwa lub osoby powiązane z nimi muszą wybielać ta robotę? Praca jak praca u prywaciarza wyzysk i tyle. Nie bez powodu ludzie odchodzą do konkurencji, gdzie jest lżej i więcej płacą. Przyznać trzeba racje, że jeśli zależy Ci na pracy i umowie to to dostaniesz, ale o urlopie latem możesz zapomnieć. Najlepiej urlop trzymać na zimę, gdzie nie ma tyle zamówień. Koleżeństwo jest i jest to widoczne gołym okiem. Opinie na internecie sprzed lat pokrywają się z tym co się dzieje dziś w tej firmie. Widac kogo co boli, bo próbuje tuszować jak jest.

Salice
@Kuf Drahrepus

Od kiedy to jest firma produkcyjna?

Honorata
@Salice

A to nie jest? To co tam się robi?

Pomysl tepy montarzysto
@Kuf Drahrepus

A moze pomyslales geniuszu ze skoro pensja minimalna rosnie to znaczy, ze musza placic ci za ta sama prace coraz wiecej. Wiec skoro placa coraz wiecej to podnosza normy. Logiczne, nie?

Gabriela
@Pomysl tepy montarzysto

Tak i nie. w sensie dla nich owszem, żeby w plecy nie być ale chyba jest jakiś próg tych norm nie do wyrobienia? wtedy to nikomu by się raczej już nie opłaciło raczej

Incognito

Nic się nie zmieni w tej firmie dopóki nie zmieni się mentalność góry. Nawet pan składak z Przasnysza nic tu nie pomoże. (usunięte przez administratora) i oszczędności na wszystkim widać gołym okiem. Ludzi do pracy coraz mniej, normy coraz większe a wymagania z kosmosu. Ciągle awantury o nieporządek, tylko pytanie jak ludzie mają dbać o porządek skoro ciągle są popedzani, błędne koło. Starzy pracownicy z głową na karku i wiedzą o gospodarce magazynowej odchodzą bo góra skąpi dać im parę złoty podwyżki. To nie koniec lat 90-tych że praca była przywilejem i można było traktować pracownika jak śmiecia. Pan G chcę zarabiać a inwestować już nie i tu jest problem. Branie dofinansowań nie pomoże.

Gabriela
@Incognito

A tego dofinansowania to ile jest?

Andrzej 11386

Poziom rekrutacji na najniższym możliwym poziomie. Od początku do końca prowadzona chaotycznie. Czemu mimo obietnicy nie dostałem informacji zwrotnej? Odradzam, szkoda czasu.

@Andrzej 11386

A dawno odbywała się rekrutacja? Może jeszcze się odezwą?

Magazyn!

Nikt z tym nic nie robi i nie zrobi, bo kto będzie pracował na wózkach ;) A druga sprawa to chyba wszyscy wiemy, że dla pani dyrektor liczą się bardziej zera na koncie, niż nasze zdrowie na magazynie. Tak to by już dawno coś zrobiła, bo kierownicy mają gdzieś takie wybryki, że ktoś jest naćpany. Czekamy na panią Iwonę na magazynie jak tylko zrobią się zaległości :)

xxx

Tragedia widzę się dzieje, ale winą nie obarczaj Kierownictwa Mag. to wina osoby Pani Dyr. i takiego specjalisty co rzekomo miał się znać na bezpieczeństwie jestem, ciekaw czy dałby An... radę razem z Dyr. obezwładnić tak agresywnego pracownika ale mówiłem że jeszcze będą płakać kwestia czasu jak cos poważnego się tam stanie.

Ttt
@xxx

Myślę, że bardziej chodzi o zgłoszenie tego do odpowiednich służb niż o obezwładnianie przez pracowników

Magazyn!
@Ttt

Chodzą słuchy, że do państwowej inspekcji pracy ma iść pismo o tym (usunięte przez administratora)... Ogólnie to mam w to wbite, bo i tak pewnie nic z tym nie zrobią a tak przynajmniej robota jest zrobiona :)

@Ttt

to źle myślisz An..... jak zwykle zresztą

Popuś czy to Ty

W punkt!

@Magazyn!

To Pani Iwona jeszcze pracuje? Ewenement zarządzania

SGGW

Witam widziałem ogłoszenie do pracy na magazynie w tej firmie tyle, że czytając te opinie to się właśnie zastanawiam czy aplikować, bo średnio mi się widzi pracować w takim klimacie co ludzie wypisują.. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak z dodatkami za pracę, czy są nadgodziny i czy atmosfera w porzadku? Dzięki

Opinia
@SGGW

Atmosfera jest dobra. Nie ma co narzekać. Jakie narkotyki? Jaki alkohol? Ludziom się nudzi i odbijają się na kierownikach i magazynie bo pewnie siedzą w domu bez pracy i wylewają swoje frustracje. Myślisz, że pracodawca pozwolił by na tego typu zachowania pracowników aby w takim stanie pracowali? Nie sądzę.

NiePracodawca
@Opinia

Jakby pracodawce interesowalo cos poza wynikami to moze wtedy nie byloby przyzwolenia na takie akcje. Ale co maja zrobic skoro nikt przy zdrowych zmyslach nie zostaje tam na dlugo. Takie traktowanie to zart. Tak samo jak pieniadze w tej firmie. Atmosfera jest dobra tylko wewnatrz zamknietej grupy przelozonych. Wsrod pracownikow tworza sie grupy. Jest podpierdzielanie od razu zamiast jakiejkolwiek rozmowy i wyjasniania. Szkoda nerwow na ten (usunięte przez administratora)

Gonzo
@SGGW

jest ok, ludzie są spoko, nadgodziny są, wypisują jak zawsze ci co im się nie chce robić

@Opinia

Uważam że tak.

jokoono

wiem sam to przeżyłem łączenie z tym że wmawiała mi że wysłała mi email którego nikt nigdy nie widział ale według niej wysłany został tylko chyba kosmici go przechwycili :) Nigdy tam nie pracuj nie polecam

Lud-ex
@jokoono

@okoono dokladnie tak! Kłamstwa i ginące maile, już sami się gubią co jest prawdą a co kłamstwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa