Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Skot

Abakus teoretycznie jeszcze jest autoryzowanym dystrybutorem Depo lecz to już nie ma znaczenia poniewaz silne grupy zakupowe nabywaja Depo za znacznie korzystniejszą cenę niż z Abakusa. Sprzedaż Depo w Abakusie będzie spadać. To odpowiedź klientów Abakusa którego "super" zachowania biznesowe zostały już opisane. Zimny prysznic Abakusowi się przyda ,który myśli ze będzie bezkarnie oszukiwać swoich kontrahentów z Depo włącznie . Granie na nosie klientom (usunięte przez administratora) to dzialanie na krótką metę o czym Abakus zdaje się zapomniał. Nieuczciwosc(usunięte przez administratora) nie popłaca. (usunięte przez administratora)

Czarek

Fakt, Abakus coraz częściej przegrywa ceną i dostępnością na Depo. Klienci chcący kupować Depo mają teraz duże pole manewru, bo inne firmy oferują Depo w lepszych cenach niż Abakus

Wąski

Najważniejsze ze można już kupować Depo taniej poza Abakusem. Pani IS pewnie nie zgadzają się słupki sprzedaży Depo:)

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
American dream

Coraz więcej hurtowni motoryzacyjnych jest kupowanych przez amerykański kapitał. Nie przysluzy się to Abakusowi bo te hurtownie już mają dostęp do ińnych dostawców w korzystniejszych cenach niż w Abakusie. Poza tym nikt nie chce nawiązywać kontaktów handlowych z Abakusem uwzględniając jego nieuczciwe praktyki z łamaniem prawa włącznie

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jaką umowę dają na początek?

Max

Jestem pracownikiem Abakusa i zgadzam się z @Aditrans. Wbiurze wyplacają nam premie kwartalne w kopercie. W magazynie nadgodziny też mają wypłacane w kopercie. Z zakupów odeszła niedawno osoba bo znalazla sobie lepsza pracę. Przestrzeganie (usunięte przez administratora) zasad biznesowych to nie jest mocna strona Abakusa. Wpłaceniu pracownikom w kopercie Abakus upatruje większych zysków bo nie odprowadza podatku od wypłat w kopertach. To się raczej nie zmieni. (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy Abakus jako pracodawcy.

Patryk

Pracuje od czterech lat w magazynie Abakusa. Dużo dziwnych rzeczy. Z jednej strony ważne jest liczenie petów. Chowanie innego towaru i porządku na magazynie przed wizytą ludzi z Depo to standard od lat.(usunięte przez administratora) Między innymi oswietlenie Loro chowamy przed Depo w magazynie. (usunięte przez administratora)

Mlicki

Nic się nie zmienia zarówno w magazynie są koperty jak i w biurze premie kwartalne też są wypłacane w kopertach. Abakus zrobił z tego standard.(usunięte przez administratora)

Sitko

Ostatnio mnóstwo osób złożyło wypowiedzenie z firmy Abakus. Nie ma się co dziwić skoro firma działa nie fair. (usunięte przez administratora) W najbliższym czasie co najmniej jedna osoba odejdzie z działu zakupów -sama złoży wypowiedzenie. W Abakusie są coraz większe braki w dostępności towaru, problemy z terminową wysyłką towaru dla klientów. (usunięte przez administratora)Zatem niech się nie dziwi ze klienci traktują tą firmę niezbyt poważnie,(usunięte przez administratora)

Cayenne

@Panatoni, bzdurne i nierealne zadania do premii są po to aby była podstawa do obniżenia premii:) Taka Abakusowa rzeczywistość. W magazynie są opóźnienia w dostawach do klientów ale przecież ważniejsze jest liczenie petów. W ogloszeniach o pracę Abakus powinien wspomnieć o profitach: premie wypłacamy w kopercie, (usunięte przez administratora)Brak dostępności towaru szczególnie w lusterkach jest rozbrajajacy. Wszystko płynie w kontenetrze... Dla klienta to marna pociecha. Reasumujac, Abakus prowadzi biznes "po swojemu" (usunięte przez administratora)

Panatoni

Pracuję w Abakusie przeszło 3 lata i potwierdzam to co napisała @Maszka i inni poniżej. Niestety, firma Abakus wypłaca premie w kopertach. (usunięte przez administratora) Jak narazie super zarząd uwaza ze nie ma problemu i placi w kopercie. W większości linii towarowych są braki dostępności towaru (głównie Depo i lusterka) i klienci nie mają czego kupować. Dziwne nierealne zadania w zakupach typu ograniczenie zlogow, ktorych sie nie da zrealizowac. Sam zamawiajacy nie ograniczy złogów,bo niby jak? Nie ma współpracy z działem sprzedaży i to nie tylko w tym wzgledzie. Ogólnie nie idzie to w dobrą stronę.

Maszka

Ja pracowałam w Abakusie. To prawda co piszą. Znalazlam juz sobie nowa prace bo to co sie dzieje w tej firmie to porazka. Płatność premii w kopercie zgodnie z dewizą "zaradnego" zarządu (usunięte przez administratora) Moi klienci juz dawno się dowiedzieli o firmie (usunięte przez administratora) która taniej sprzedaje na allegro niż Abakus największym klientom. To nie zabronione ale tak w handlu się nie robi.(usunięte przez administratora)Powodzenia...

Tygrys

Całkiem niedawno pracowalem w Abakusie ale już mam nową pracę ,teraz jest ogloszenie ze szukaja pracownika na jednym z portali. Firma niepoważna, nie wyplacili mi premii kwartalnych, które klasycznie są wyplacane w kopercie. Z(usunięte przez administratora) Potwierdzam chowanie towaru przed glównym dostawcą Depo. O liczeniu petow w magazynie rowniez słyszalem. Sprzedają też przez swoją "super tajną" firmę Moti na allegro (którą kontrahenci dawno rozpracowali) taniej niż swoim największym odbiorcom hurtowym. Gratuluję "przedsiębiorczosci " . Nie polecam pracodawcy. Abakus nastawiony jest na oszukiwanie kogo tylko się da. (usunięte przez administratora)

Pjetja

@Janusz, pracuję w magazynie kilka lat. Atmosfera w magazynie jest słaba. Potwierdzam ze zarząd wprowadził raport liczenia petów w magazynie. Wiemy o tym i jak kaliny na magazynie to nie wyrzucamy petów. Na magazynie ginie towar i nie można znaleźć winnego. Niestety dalej są płatności w kopertach. (usunięte przez administratora)

Janusz

@Wózkowy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Abakus. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? W swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż często w pracy zostajesz po godzinach. Czy pracodawca w jakiś sposób rekompensuje te dni w których zostajesz dłużej w pracy? Napisz proszę coś na ten temat.

ukra

nic sie nie zmienia dalej to samo praca w swiatek i piatek , koperty zeby zaoszczedzic ludzie bez uprawnień na wózki nie obwiniał bym zadnego kierownika Bartka ,Pawła , Krzysztofa , czy obecnego Andrzeja tylko ludzi , którzy o tym decydują czyli panią dyrektor , zastanówcie się co za róznica kierownikowi magazynu jak sa pensje wypłacane .

Dario
@ukra

Pa...to był bd kierownik tylko wyhamowany przez Iw

Wózkowy

Witam chciałem napisać jak jest rzeczywiście na magazynie w Abakusie jestem pracownikiem od kilku lat nie ma płacenia w koperty tak jak piszecie przy najmniej na magazynie nie wiem jak jest w biurze wszystko idzie na konto jest teraz premia motywująca za wydajność ale najbardziej boli to że firma w ogóle nie docenia starych pracowników i gdyby nie nadgodziny w tej firmie to pewnie to wszystko by już padło bo nie miałby kto robić zaległości w wydaniu towaru są bardzo duże i zamiast iść w tym kierunku żeby jak najszybciej je zlikwidować to pani dyrektor razem z panem prezesem chodzą po magazynie i szukają kiepów robia zdjęcia i wysyłaja do kierownika magazynu a on do brygadzistów i trzeba to sprzatać jeżeli chodzi o raporty to nie robią tego brygadziści tylko pracownicy wyznaczeni do tego w sumie nawet nie wiadomo po co to sie robi ogólnie dla młodych bez doświadczenia firma spoko da rade zarobić tylko trzeba sie narobić.

Bystry
@Wózkowy

Napewnoj wozkowy a nie logistyk ?

Janusz

Obecnie firma Abakus poszukuje pracowników na 3 wolne stanowiska w swojej firmie http://www.abakusautolamp.com/praca.html Czy ktoś z Was planuje aplikować na któreś z wolnych stanowisk? Czy jest to dobre miejsce pracy dla osób młodych bez doświadczenia? Zachęcam do wyrażenia opinii na temat stanowisk podanych przez pracodawcę w ogłoszeniach.

Marecki
@Janusz

@Janusz chciałem złożyć cv do działu zaopatrzenia jednak po tym co przeczytałem o dziwnym podejściu firmy do robienia biznesu odpuscilem.

mundial

@Mpi zgadzam się z Twoją opinią. Pracuje of kilku lat w biurze. W biurze też mamy dziwne raporty np " redukcja złogów" ciekawe jak zredukować złoci jak klienci ograniczają zakupy?:) niedługo w biurze kolejna osoba zakończy pracę z wlasnej woli. Potwierdzam płatność premii w biurze zgodnie z zasadami "kreatywnej księgowości" Abakusa czyli pod stołem.

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa