Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Mpi

Ja pracuje w magazynie i dostaję część kasy w kopercie. Wiem, ze w biurze premie mają wypłacane też w kopercie czyli problem jest.(usunięte przez administratora)Szukanie kiepów przez zarząd rzeczywiscie osłabia i rozsmiesza zarazem wszystkich w magazynie. Faktycznie, starzy pracownicy magazynu są sfrustrowany zarobkami. Jednak jest to standard w wielu firmach. Przyjdzie młody i więcej zarobi niż Stary pracownik. Zarząd celowo myli tropy. Istotne sprawy nie są rozwiązane a nieistotnym nadany jest najwyższy priorytet. Mnie to akurat już nie dziwi ,bo trochę tu już pracuję.

Metju

W magazynie mamy swoje miejsce do palenia i nie zostawiamy petów. To my wszystko kontrolujemy. Nie ma kamer i niech tak zostanie:)

Marco Polo

@były nikt tu nie ocenia Pani I. Została przedstawiona tylko kuriozalna sytuacja w firmie Abakus, aby ukazać ze przez liczenie petów nie uzdrowi się firmy Abakus. Pracuję tu i jestem na bieżącą z tym kabaretem

ukra
@Marco Polo

witam były chciał tylko pokazać bez sensowne i paniczne ruchy pani Iwony , usłyszał gdzieś o raportowaniu spodobało sie i teraz wprowadzać będzie raporty od wszystkiego nawet od wyjścia do toalety mając nadzieje ze to coś zmieni

Juras

@obecny, to zasłona dymna Pani Dyrektor przed rzeczywistymi problemami i występkami Abakusa opisanymi szeroko poniżej. A bałaganu na magazynie i tak raporty o petach nie zmienią -normalnie komedia, mamy przynajmniej ubaw na magazynie:) za to towar znika na magazynie ale jakos pani dyrektor tego nie jest w stanie ogarnąć bo pety są ważniejsze...

obecny
@Juras

no gdyby pani Iwona chciała żeby nie gineło to załozyła by kamery :) (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
obecny

na magazynie powstał nowy raport ilosc petów odnalezionych na magazynie kazdy z brygadzistów ma raportować do pani dyrektor ile ptów znalazł na magazynie na swojej zmianie . Kabaret tylko czekac na skecz ani mru mru

Grzesiek

@Allegrowicz, zgadza się. Wiem o tym, bo od kilku miesięcy przyjmuję duże dostawy Depo w znanej sieciówce i coraz częściej nie są to dostawy z Abakusa. Towar Depo jest sprowadzany z całej Europy, nawet z południa naszego kontynentu. Jest równowaga w przyrodzie, jeśli jeden dostawca ma problem z dostępnością i nie ma dobrych cen, to zawsze jest na to rozwiązanie. Wdzystko dzięki róznicom cen części tego samego producenta w równych krajach. Dotyczy to nie tylko Depo.

Depo jest wszędzie

My zaczęliśmy kupować Depo w firmie która niezależnie oferuje Depo taniej niz w Abakusie. Nie dość ze nie mają problemów z dostępnością jak Abakus to mają całą ofertę Depo łacznie z oświetleniem tablicy rejestracyjnej czego Abakus unika bo promuje Loro. Rynek nie znosi próżni i monopolu. Polska nie jest wyspą a Abakus dalej niech sobie myśli że ma monopol na Depo.

Edward

@Baron dzięki za opinię . Chciałem złożyć właśnie dokumenty do Abakusa na to stanowisko. Po przeczytaniu wielu opinii nie zrobię tego. Szukam dalej bo to co się dzieje w Abakusie to jakaś masakra. Ale trzeba przyznać, że zarządzający firmą mają tupet aby takie numery robić co opisują na tym forum.

Baron

Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę do spraw zakupów w firmie Abakus bo odchodzi kolega do innej firmy. Popracowal w Abakusie zaledwie kilka miesięcy. Jesli ktoś jest zainteresowany tym stanowiskiem to ostrzegam że w tej linii asortymentowej jest jeden wielki bałagan i ciagle braki w dostępnosci towaru. Co bys nie zrobil to i tak nie bedzie mialo znaczenia:) W abakusie wszystko dziala na zasadzie "jak przyjdzie to będzie" Premie kwartalne płacone oczywiście w kopercie. Pracuję w Abakusie już trochę i widać że ludzie trochę popracuja i szukają innej pracy. Ja równiez szukam innej pracy. Praca niepewna bo kontrahenci ograniczają zakupy w Abakusie. Odradzam pracę w tej firmie.

Janusz

@Heniek, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy w regulaminie pracy w firmie Abakus widnieje zapis odnośnie mniejszego wynagrodzenia dla osób, które są osobami palącymi? @DJ Bobo, czy często zauważasz zmiany wśród pracowników w firmie Abakus? Jak często zmienia się kierownik magazynu i co jest głównym powodem rezygnacji osób z pracy w tej firmie?

były

a co tam ciekawego na magazynie jakies ciekawe pomysly jak zaoszczedzic

Powiązani

@Mamba, często przygotowujemy w magazynie towar dla tej firmy z allegro o której wspomniałeś. Ta firma to "tajna broń Abakusa" Tak tajna, że ładnych kilka lat temu polski aftermarket ją rozszyfrował:) no cóż Abakus poszedł tą dziwną drogą i pewnie dalej tak będzie robił. Nie jest to co prawda zabronione ale to nieeleganckie zachowanie w biznesie aby na allegro oferować niższe ceny niż swoim największym odbiorcom

szybki bil

obok magazynu abakusa jest fabryczka pod znakiem loro praktycznie to ta sama hala i jeden własciciel (usunięte przez administratora)

Heniek

tak jak palisz to zarabiasz o 200 pln mniej dobre co

Bartek

Czy w abakusie są jakieś przerwy jak to wygląda? słyszałem że nie można palić??? czy ktoś to potwierdzi?

Bordo

@Janusz, nie sugeruj, ze to co pisze @ElitA jest nieprawda -ja się zgadzam z tym co napisał. Nie jest rolą forumowiza uzasadniać cokolwiek tylko pisać prawdę. Przyklad: Abakus płaci pod stołem część wynagrodzenia pracownikom. To bezsprzeczny fakt i nie moją rolą jest to uzasadniać tylko potwierdzić to jeśli to ma miejsce. (usunięte przez administratora)

Janusz

@ElitA, zgadza się, jednak to co napisałeś w swoim komentarzu powinno mieć uzasadnienie, aby Twój wpis mógł być uznany za prawdziwy i zgodny z prawdą. @Bartolini Bartłomiej, dziękuję za odpowiedź na temat szkoleń oferowanych przez firmę Abakus. Czy możesz odnieść się do kwestii panującej atmosfery pracy w tej firmie? Jak ocenisz aspekt współpracy pomiędzy kadrą pracowniczą u tego pracodawcy? @Scenic, czy jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy Abakus? Jeżeli tak to, czy możesz wyrazić swoją opinię na temat pracy u tego pracodawcy? @Brunon, @Pablo, dziękuję za wyrażenie opinii na temat firmy Abakus z poziomu klienta. Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy.

Bartolini Bartłomiej

@Janusz szkolenia i podnoszenie kwalifikacji w magazynie Abakusa nie istnieją. Potwierdzam natomiast to co napisał @Kostia czyli chowanie w magazynie konkurencyjnych towarów wobec Depo jak przyjeżdża Depo z wizytacją. Mydlimy oczy swojemu glownemu dostawcy DEPO które myśli ze ich produkty nie mają konkurencji w Abakusie. Na portalu spolecznosciowym kliknąłbym LUBIĘ TO!:)

Janusz

@Bartolini Bartłomiej, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Abakus. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię ewentualnych szkoleń u tego pracodawcy? Czy pracodawca dba o pracowników w kwestii podnoszenia ich kwalifikacji oraz organizacji pracy magazynowej? Jak wygląda ta kwestia w firmie Abakus? @ElitA, przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym i oskarżenia pracodawcy o oszustwa powinny mieć potwierdzenie w rzeczywistości, albowiem takie działanie pracodawcy jest przestępstwem. Dlatego proszę o wypowiedzi uzasadnione i merytoryczne. @Jarek, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Abakus? Możesz napisać jak wyglądał Twój dzień próbny i w jaki sposób przebiegła rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą?

ElitA
@Janusz

@Janusz, nie zawarłem żadnych oskarżeń w stronę firmy Abakus tylko stwierdziłem fakty(usunięte przez administratora) Dobrze o tym wiesz bo też pracujesz w tej firmie.

Janusz

@Tola, dziękuję za wyrażoną opinię na temat pracy w firmie Abakus. Czy wiesz może dlaczego na magazynie dochodzi do tak częstych zmian kierownika? Czym jest spowodowana tak częsta roszada na tym stanowisku? @AniaP, opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Jeżeli chciałbyś się wypowiedzieć na temet Abakus jako pracodawcy, zapraszam do komentowania. Twoja opinia będzie z pewnością bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. @Kostia, możesz się odnieść do tego jak wygląda atmosfera pracy w firmie Abakus? Jakie są wzajemne relacje pomiędzy pracownikami? Atmosfera w pracy odgrywa obecnie bardzo ważną rolę, dlatego proszę podziel się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie. @Jarek, czy stawiłeś się na dzień próbny do pracy w firmie Abakus? Mógłbyś podzielić się z nami jakie są Twoje spostrzeżenia po tym próbnym dniu? I czy podjąłeś decyzję o pracy w tej firmie? @Tommy Lee Jones, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Abakus na stanowisku specjalisty ds. reklamacji. Posiadasz może wiedzę, czy pracodawca oferuje pracownikowi zatrudnionemu na tym stanowisku dodatkowe świadczenia w postaci benefitów?

Jarek
@Janusz

tak poszedłem na dzień próbny i podjąłem pracę, póki co jestem zadowolony, według mnie atmosfera jest ok, w poprzedniej pracy było gorzej. na ten moment polecam, czekam do wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa