Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

ElitA

@ukra zgadzam sie z Tobą. Magazyn abakusowy jest inny niż wszystkie. Ogólny bałagan to mało powiedziane. Nowi kierownicy magazynu nie spodziewają się takiej rzeczywistość i i nie panują nad tym rozgardiaszem czemu się trudno dziwić.(usunięte przez administratora) Najpierw trzeba zacząć od uczciwości a dopiero potem restrukturyzacja magazynu Abakusa i być może innych działów

Tola

nie pracuje na magazynie ale z tego co wiem za poprzedniego kierownika były jakieś awanse , z reszta tam kierownik zmienia sie co trzy miesiące :)

ukra

no własnie ta zmiana jest zastanawiajaco przecież przez dwa lata było ich 7 to nie mozliwe zeby kazdy z nich nie potrafił zarzadzac magazynem ludzi tez sie kilku przewineło przez magazyn , morze to taka metoda

Bartolini Bartłomiej

Jestem pracownikiem magazynu Abakusa około 2 lata. Miałem już paru kierowników:) moim zdaniem kierownicy magazynu często się zmieniają ,bo nie ogarniają tego co dzieje się na magazynie, dodajmy specyficznym magazynie gdzie porządku nigdy nie bylo. Na początku jest świeża krew i pomysly, niby otwarty umysł kierownika A potem przytłacza ich abakusowy dzień powszedni, zderzają sie z rzeczywistością i jest "game over" i nie ma kierownika-zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach jak to w Abakusie bywa hehe.:) Przychodzi nastepny i jest to samo. Atmosfera na magazynie jest tragiczna i wiadomo że się nie zmieni. (usunięte przez administratora) Szukam sobie nowej pracy, cos na oku juz mam bo tu na Aksamitnej mi nie odpowiada. I z tego co wiem wielu moich kolegów magazynierow myśli podobnie jak ja. Specyficzny sposob placenia części wynagrodzenia (usunięte przez administratora)do niczego dobrego nie prowadzi. (usunięte przez administratora)

Stasiek milicja do ciebie

@Tommy Lee Jones, fakt podobnie jak nasza kolezanka S.P. która odeszła z Abakusa z export departament do nowej pracy bo miała dosyć abakusowej rzeczywistosci. Zawsze jest alternatywa, są inni pracodawcy i tego się trzymajmy. Starej Abakusowej gwardii coraz mniej. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Tommy Lee Jones

Stanowisko specjalista ds reklamacji jest na miejsce kolegi JK , który zwolnilł sie niedawno z Abakusa bo znalazł wyzwanie zawodowe w innej firmie w branży. Możesz tam startować, sam po czasie się przekonasz czy było warto natomiast: ja, mimo ,ze pracuję na Aksamitnej nie polecałbym Ci tego:) Część wyplaty bedziesz mial pod stołem. Decyzja należy do Ciebie.

Tola

z tego co wiem to nowe stanowisko spróbuj

Melchior

Obecnie Abakus poszukuje pracownika na specjalistę ds reklamacji. Drodzy forumowicze dajcie znać, czy widzicie jakieś plusy tego stanowiska w Abakus Sp. z o.o.? Czy jest to nowe stanowisko czy ktos odszedł? Czy tu też płacą część kasy "tradycyjnie" pod stołem?

Ameba

@Jarek jeśli nie masz alternatywy to oczywiście idź do pracy do Abakusa. Lepsze to niż nie pracować. Wielu z nas pracujących w tej firmie aktualnie szuka innej pracy. Ostatnimi czasy sporo osób znalazło sobie nową pracę lepiej spełniającą ich oczekiwania. Zarobki są średnie, dużo ludzi w firmie jest nawet ok. Jednak przy takim podejściu do robienia biznesu przez zarząd firmy jak obecnie, ludzie wyciągają wnioski i szukają pracy poza Abakusem.

Jarek

Jestem umówiony na dzień próbny do Abakus, mam mieszane uczucia po przeczytaniu opinii i jednocześnie pytanie: skoro jest tak tragicznie dlaczego nadal tam pracujecie? czy jest jakiś pozytyw który was tam jednak trzyma? fajni ludzie, atmosfera, zarobki? opinie straszne, ale chętnych do pracy jednak sporo. proszę o radę warto spróbować czy szukać dalej?

Bolek

Chciałem złożyć papiery do pracy w Abakusie na magazyniera. Odpuscilem czytając opinie o tym co tam sie wyprawia . Niskie zarobki plus część wypłaty w kopercie to nie dla mnie. Niech szukają dalej pracowników...

Janusz

@Trytytka, na jakim stanowisku w firmie Abakus Sp. z o.o. występują opisane przez Ciebie sytuacje? Obecnie firma ta poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera, oferując swojemu potencjalnemu pracownikowi możliwość awansu na koordynatora grupy. Czy rzeczywiście awanse w firmie są możliwe? Czy mogłabyś coś o tym napisać?

Trytytka

@ukra zgadzam się z Tobą w stu procentach. Kilka postów niżej (usunięte przez administratora) pisze że koperty były za czasów borsuka który na to zezwalal. To bzdura, koperty są nadal w Abakusie. Nie ma do tego nic żaden kierownik magazynu tylko zarząd Abakusa z Panią dyrektor na czele, która na to zezwala i to promuje(usunięte przez administratora)

Borsuk, nie chodziło mi o warunki zatrudnienia, tylko niektóre warunki w pracy. Ktoś narzeka na bałagan w lokalizacjach, zarząd raczej tego nie spowodował. Wspomniano wyzysk i niską temperaturę. Ok. Nie wspomniano że kierownik zezwalal niektórym pracować w takich warunkach nawet po 20godzin. Największa zbrodnia abakusa-koperty.(usunięte przez administratora)

Borsuk

DO Szczurze Plemie: Czyli mam rozumieć ze to pracownicy sa winni takich warunków w firmie???

Grafen

@Krzysztof zgadza się wynagrodzenie w Abakus autolamp jest przelewane na konto. Dobrze, że widzisz jakieś pozytywy. Poczekaj do Twojej pierwszej premii, która będzie wypłacana niestety w kopercie. Tu Abakus na Aksamitnej ma dużego minusa. Drogą oszukiwania pracownika i urzędu skarbowego maksymalizują swoje zyski. A to wszystko za przyzwoleniem zarządu firmy na ulicy Aksamitnej 2. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy

krzysztof

cześć, zacząłem pracę dla firmy Abakus, pracuję za pośrednictwem agencji. wynagrodzenie mam przelewane na konto. ogólnie jestem z pracy zadowolony, chociaż moja ostatnia praca była ciężka i zła pensja więc może Abakus wypada lepiej przy nich . popracuję trochę zobaczymy , nie ma co się zrażać od razu.

Szczurze plemię

Jestem aktualnym pracownikiem magazynu i potwierdzam część z tych opinii, definitywnie nie polecam tej firmy poszukujacym pracy. Pozostałe wypowiedzi to bzdury i wprowadzanie w błąd potencjalnych kandydatów. Nadgodziny w kopercie skończyły się już dawno, wraz z odejściem Krzysztofa "Borsuka", od tamtej pory całe wynagrodzenie regularnie mam przelewanebna konto. Nikt nikogo nie zmusza do pracy ponad normę i w święta, jest to tylko opcja dla chętnych i nikt nie robi problemu jeśli nie masz ochoty robić nadgodziny. A chętnych nie brakuje bo płaca zasadnicza nie zadowala. niektórzy znaleźli na tym forum miejsce do wylewania swoich żali wobec firmy bo chroni ich anonimowość. A kiedy była szansa cos zmienić zabrakło im odwagi żeby żeby zabrać głos. O poziomie firmy świadczą jej pracownicy, dlatego jest taka tragedia.

Kola

@BORSUK wypłaty wynagrodzeń w kopertach są w Abakus autolamps wszędzie: w magazynie i w biurach. Do tego nic nie miał akurat żaden "borsuk" tylko zarząd Abakus autolamps który dalej zezwala na pokrętne wypłaty w kopertach. (usunięte przez administratora)

teodor

w tej firmie w ciągu 2 lat pracowało 7 kierowników magazynu(usunięte przez administratora)

Nie tędy droga

Jeszcze pracuję w Abakus autolamps. Mam nadzeje, że niedługo znajdę pracę bo ofert na rynku jest sporo. To prawda co ludzie piszą (usunięte przez administratora) Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa
  • NIP: 9512021760 KRS: 0000009765

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042