Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Paka paka

Firma Abakus lampy samochodowe poszukuje specjalistę ds reklamacji. Podpowie ktoś czy warto tam aplikować?(usunięte przez administratora)

depo ludzik

Aktualnie Abakus (usunięte przez administratora) poszukuje pracowników magazynu. Zdecydowanie odradzam pracę w magazynie w tej firmie. Poniżej opisują warunki pracy i sposób traktowania ludzi w magazynie Abakusa.(usunięte przez administratora)

ukr

zapomniałem jeszcze o warunkach pracy , w zimę na magazynie temperatura wynosiła 4 stopnie na co pani (usunięte przez administratora)dyrektor stwierdziła ze trzeba szybciej pracować to bedzie cieplej . żenada

Justa

Przeczytałam opinie o Abakus autolamps i wszystkie są negatywne. Czy ktoś podpowie czy są jakieś zalety pracy w Abakusie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lotka

@handlowiec, ja też chciałem złożyć cv do Abakus autolamps. Po przeczytaniu opinii odpuscilem. Dziwne rzeczy się dzieją w tym Abakusie.

Taka prawda

Podpisuję się pod wypowiedzią @ukra. Abakus autolamp wypłaca wynagrodzenia za nadgodziny w specyficzny dla siebie sposób czyli w kopercie. (usunięte przez administratora) Praca w świątek piatek i niedzielę. Na Aksamitnej 2 wszystko dziala odwrotnie niz w uczciwej firmie. (usunięte przez administratora)Jak dlugo jeszcze???

Janusz

@Kosodrzewina, jeśli faktycznie takie sytuacje mają miejsce to nie jest to nic dobrego. Długo pracujesz (Lub pracowałeś, jeśli już udało Ci się znaleźć nową pracę) w Abakus? Czy poza tymi praktykami widzisz jakieś powody dla których warto zmienić pracę?

Kosodrzewina
@Janusz

@Janusz pracuję jeszcze w Abakusie, okresu pracy w tej firmie nie podam bo Abakus domyśliby sie o kogo chodzi:) Powodów dla których warto odejść z Abakus auto lamps jest mnóstwo. (usunięte przez administratora) To bardzo trafne spostrzeżenia, z którymi się całkowicie zgadzam.

ukra

potwierdzam nadgodziny wypłacane w kopercie praca w niedziele i święta , mamy kwiecień a pół magazynu przekroczyła dozwoloną roczną liczbę nadgodzin , w biurze wisi kartka chętnych do pracy 1 i 3 maja 50% płatne ludzie bez (usunięte przez administratora)

Janusz

@Była, a jak oceniasz same warunki zatrudnienia oferowane przez Abakus? Z tego co zrozumiałem Twoje zarzuty dotyczą głównie atmosfery w firmie i nie wywiązywania się z obietnic. @bad mirror, pracowałeś/łaś w tej firmie? Jak długo? Co masz na myśli mówiąc że w firmie jest "brak perspektyw na przyszłość?" @Feliks, pytałeś jakiś czas temu czy firma poszukuje pracowników. Składałeś aplikację do firmy? Co sądzisz o procesie rekrutacji?

Była

Abakus autolampy jest na ul. Aksamitnej ale aksamitne tam nie jest. System komputetowy jak za króla świeczka godny Atari i Commodore z lat osiemdziesiątych. Nie przystoi to firmie , która ma aspiracje do bycia wzorem w branży. Zresztą wzorem nigdy się nie stanie , bo firma jest prowadzona na zasadzie gaszenia pożaru bez ładu i składu , nieprofesjonalnie. Pracownicy są celowo wprowadzani w błąd obietnicami bez pokrycia na zasadzie "nikt ci tyle nie da co Abakus ci obieca". Smutne ale prawdziwe. Kumaci wiedzą o co chodzi. Firmę Abakus autolamps omijać szerokim łukiem - wyjdzie tylko na zdrowie.

Feliks

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

bad mirror

Jeśli zastanawiasz się czy warto pracować w firmie Abakus lampy samochodowe, to przeczytaj opinie użytkownika bigice kilka postów niżej. To najlepsza, prawdziwa i treściwa opinia o tej firmie. Pełzająca katastrofa na najtrafniejsze stwierdzenie, opisujące co dzieje się w Abakusie na ul. Aksamitnej. Delikatnie rzecz ujmując w Abakusie panuje nieład korporacyjny. Ambitne osoby niech nie zaprzątają sobie głowy Abakusem, bo praca tam to strata czasu i nerwów oraz całkowity brak perspektyw na przyszłość.

zgadza się każdy ma prawo wyglaszać swoje opinie pod warunkiem ,ze sa one prawdziwe i nikogo nie obrażają , w twojej wypowiedzi jest zazdrość i frustracja po prostu nie potrafisz sie przyznać do tego ze sie tam nie odnalazłeś , nie oceniaj ludzi tylko ich czyny .

monique
@anonymous

Droga firmo Abakus, nie sugeruj, że opinie innych są nieprawdziwe. To opinie osób, które mówią prawdę o rzeczywistych warunkach pracy w Abakusie autolampy, co rzecz jasna nie jest Wam na rękę. Opinie o Abakusie nie obrażają też innych ludzi, tak jak sugestywnie i kłamliwie sugerujesz. Portal gowork powstał po to, aby móc wyrażać nieskrępowanie swoją opinie. Infantylnie też wspominasz o zazdrości i frustracji, ale to Wy jako Abakus jesteście sfrustrowani prawdziwymi opiniami o firmie Abakus autolamp. Taka jest prawda i dobrze o tym wiesz.

i jeszcze jedno UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abakus Sp. z o.o.

dzien dobry bigice po pierwsze jakie masz kwalifikacje ze oceniasz czy ktos potrafi zazadzac ludzmi skoro nigdy tego nie robiłes ? jak mozna sie domyslec pracowałes / as w dziale zakupów moze napisz co było powodem ze nie pracujesz tylko obiektywnie :)

ak band
@anonymous

Anonymous, brawo Ty - odpowiedziałeś na posta z przed półtora roku:) Po pierwsze jakie Ty masz kwalifikacje, że kwesionujesz rzeczową opinię bigice, skoro nawet nie stosujesz się do zasad polskiej interpunkcji? Przeczytaj jeszcze raz swój post. Polskich liter też nie stosujesz. Każdy ma prawo zabierać głos wedle swoich doswiadczeń. Prawda Was boli, bo chcielibyście czytać tylko pozytywne opinie. Jednak ludzie piszą prawdę, która Was w oczy kole. Zacznij od siebie, zanim zaczniesz oceniać innych. Ps. Zmień Nicka na Abakus, będzie chociaż tutaj prawda z Waszej strony.

gss

abakus lampy to tragedia. Porazka to za mało powiedziane..ktoś kto się szanuje na pewno tam pracować nie będzie. (usunięte przez administratora)

maria

grunt to dezinformacja . nie polecamy zatem firmy abakus motoryzacyjnej warszawa

M.

pracuje 4 lata w tej motoryzacyjnej,jeśli komuś nie przeszkadza że trzeba pracować w pracy ;) to jest ok,nie zamierzam zmieniać bo pewne porównania z innymi już mam , problem że ta firma bardzo mocno się rozwija i zatrudniają nowych za których trzeba często pracować, np.widać że gość się nie nadaje, a oni się bawią w humanitarke i go ratują i ratują, zamiast od razu zwolnić, no ale kto ma miekkie serce ten ma............

figiel

nie wiem o jakim Abakusie wcześniej rozmawiano ale Abakus Lampy to się zgadza! nie polecam a wręcz odradzam. (usunięte przez administratora) Trzymajcie się z dala od tego bajzlu.

wars

tak jest tam rekrutacja , chyba wszystkich przyjmują byle mieć jakieś doświadczenie na magazynie i uprawnienia na wózki widłowe , byłem tam na rozmowie , była bardzo mało wymagająca , tak na prawdę z miejsca mnie przyjęli, jest nowy kierownik magazynu p. Roman (nowy kierownik nowa załoga ??????) , który roztacza przed tobą obraz wspaniałości , dobrze nie zrezygnowałem ze swoje dotychczasowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa