Opinie o Polmostrów w Wysocko Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmostrów. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polmostrów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmostrów w Wysocko Wielkie

ma racje hlew i mogila nie polecam tego zakladu

@ja

Duży niby zakład a drobne kobiety pchają taczki ,wielkie wózki bo szefostwo n oszczędza na wózkach widłowych.To nie praca to tyranie !

Kandydatka Nowy wpis

Cześć dziewczyny mogę poznać wasza opinie o pracy na produkcji. Jakie jest podejście co kobiet i czy macie bardzo ciężko fizycznie. Jak wyglada kwestia wypłat, są takie same dla wszystkich? Są wakaty do obsadzenia również dla kobiet i będę aplikowala.

ma racje hlew i mogila nie polecam tego zakladu

@ja

Ona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Na czym polega praca kobiet w tej firmie? I ile można zarobić?

Wanda Nowy wpis

Hej. Wiecie, czy firma przyjmuje do siebie praktykantów? Mój syn od września będzie potrzebował miejsca, w którym zrealizuje swoje praktyki na stanowisku ślusarza. Jeśli się da, to super! Czy po zakończeniu szkoły można spodziewać się propozycji dalszej współpracy? Jak to jest? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polmostrów spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Helena

Hej ,czy ktoś wie czy jest prowadzona rekrutacja na magazyniera ? Zero odpowiedzi od pracowników I bardzo mało opini :( Interesują mnie zarobki bo znalazlam stare ogłoszenie na FB z 2016r i stawka na pewno musiala isc do góry... dajcie znać czy można przyjść tylko dorywczo lub weekendy ,czy może pełen etat i umowa o pracę?

Ktoś
@Helena

Pełen etat, umowa o prace. Kobieta na magazyn? Raczej nie dasz rady ;) Przyjmują cały czas nowe osoby, powodzenia.

Czy przyjmują kobiety bez doświadczenia ? I jaka jest atmosfera w pracy ? Czy to praca na jedną zmianę ?

Lolo

Witam ile za robii spawacz na akordzie?? Wyjdzie sie z 5-6 tys i jak umowa wygląda noo i warunki na spawalni i cala reszta. Pozdrawiam

Krzysztof
@Lolo

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem za pośrednictwem tego pracodawcy? Możesz napisać, czy masz jakieś doświadczenie w spawaniu, czy próbujesz dostać się tam jako osoba bez doświadczenia zawodowego? Napisz, proszę.

Lolo
@Krzysztof

4 lata doświadczenia

Dawid1346

Kto jeździ do Polmo przez miejscowość Szczury? Szukam transportu. Dawid1346@op.pl

Iza
@Dawid1346

Nadal pracujesz dla Polmostrów? Możesz podać widełki płac pracowników u tego pracodawcy? Ewentualnie jaka jest stawka godzinowa na Twoim stanowisku?

Dominika

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, czy ordynarne. Osoby, które na ten wątek trafiają szukają opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy. Ważne, by tu mogły znaleźć merytoryczne wpisy, które im pomogą w poznaniu firmy.

Dominika

A Ty na jakim stanowisku w firmie pracujesz? Chętnie dowiemy się jak oceniasz polmostrów jako pracodawcę. Jakie są dla Ciebie największe plusy pracy w firmie?

mix

szminka, w ten sposób na pewno sobie odpuszczają te osoby które nawet nie patrzą - automatycznie wysyłają aplikacje. Z drugiej jednak strony powinna być jakaś informacja zwrtona czy przyjęli czy nie. Według mnie wszystko jest do dogadania pod warunkiem dobrej współpracy

xxx

Witam jak wyglada z przyjeciami spawaczy do firmy? Nadal jest tak jak kiedys ze zwalniaja na zime i pozniej przyjmuja? Po jakim czasie mozna przejsc na akord? Gdyby ktos mogl odpisac bylo by spoko pozdrawiam :)

koks

Dawają 8 zeta na wejście chyba ze trafisz na dobre stanowisko to 9 na łape , średnio 200 godzin miesiecznie to sobie policz.Spawacz akordowy raz tyle.

...UWAGA

Na początku trzeba napisać , że pracownicy dostają ubrania , buty i wszystko jest jak należy , zawsze wypłaty są na czas a nawet wcześniej do 4-5 a nie do 10-go każdego miesiąca. Firma zatrudnia około 600 ludzi , cały czas się rozwija i eksportuje swoje towary do wielu krajów z europy i wschodu , efektem są zadowoleni klienci . Pracownicy w większości mają długie umowy o pracę , nigdy nie było tu umów zleceń jeśli ktoś o to pytał , sezonowo zatrudnia się mniej więcej od lutego do listopada . Na hali jest taki porządek jaki tworzą sobie sami ludzie , atmosfera w porządku . Jest wiele osób które pracują to ponad 20 lat . Uważam że warto polecić tą firmę dobry pracodawca z którym nigdy nie ma problemów!

karol

ej, piszecie, że szkoda, że umowy dają krótkie - jaki okres macie to na myśli? one są po prostu na zlecenie na okres próbny czy jak to wygląda dokładnie? bo chyba istnieje jakaś możliwość przedłużenia umowy

rosomak

firma rzeczywiście utrzymała się dość długo na rynku, ale ciekawe czy umieli przystosować się do obecnego stanu gospodarki

?

Ja pracowałam tam i nie narzekam,chętnie bym tam wróciła! Szkoda że są tam tak krótkie umowy-pozdrawiam wszystkich moich znajomych z PolmoOstrów !

londz

chyba potrafisz czytac co napisal byly pracownik jak jest realnie "chlewnia".

Pracowałem i wiem.

(usunięte przez administratora) brak warunków do pracy atmosfera przede wszystkim przy pracy negatywna jak i bardzo stresująca,płace też niskie zakład brud.

Pan Romek

W tej firmie dorobisz się garba bardziej się na denerwujesz jak zarobisz..robiłem kilka sezonów, jednoznacznie wiąże się to jak by to z obozem pracy..praca nawet w duże świeta!..a tu nawet nie ma w czym pracować wiąże się to z rękawicami które dostajesz raz w miesiącu..faktycznie wytrzymują tylko kilka dni..Ubranie które należy się pracownikowi na wyposażenie przy zatrudnieniu brak..możliwe dostanie ale to przy końcu umowy..Raz dostałem ale bez butów..butów nie dostałem jak bym nie zarobił tych marnych groszy i bym z własnej kieszeni nie zakupił to bym na boso zapierniczał..taka prawda a 3 tysie zarobisz jak sobie po 16 bedziesz robił a wtedy bedziesz chodził jak Robocop.. Brak warunków..Sam możesz stwierdzić..

Zostaw merytoryczną opinię o Polmostrów - Wysocko Wielkie

• Jak się pracuje w Polmostrów?

Zobacz opinie na temat firmy Polmostrów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Polmostrów
2.4/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Południowa 3
    63-400 Wysocko Wielkie