Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

1.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Dan
Kandydat

Jak zarobki dla początkujących? Proszę o szczera odpowiedź

taka jedna
@Dan

Kiepskie , najniższa krajowa. Może po 3 miechach coś więcej w premii jak nie zabiorą! ,ale na cuda nie licz

Kamila
@taka jedna

A za co zabierają premie? Często tak się dzieje?

Aga
@taka jedna

Pracują miesiąc dwa i chcą kokosy zarabiać .Na wszystko trzeba sobie zapracować.

Pipi

Bez przesady, jest taka rotacja, że trzeba przetrwać 3 miesiące żeby zarabiać więcej. W brew pozorom nie każdy się nadaje na produkcję i po prostu odchodzi. A Ty byś chciała na dzień dobry 3 tysie ????

@Pipi

na dzień dobry to może nie, bo wiadomo, że pewnie zasłużyć trzeba, pytanie jak? po nowym roku jak tu stawki mogą się układać, było jakieś info już?

@Agnieszka

Za grudzień ci co w listopadzie przyszli to wezmną tak około 2800 zł i tyle, żeby wiecej zarobić to 5 miesiecy trzeba przepracowac bez chorobowego to zarabia sie tak 3300-3500.

Witold
@Pipi

A skąd taka rotacja, wiesz może? Przetrwać? To jest aż tak ciężko, czy coś innego na to wpływa? Napiszesz dokładniej o co chodzi? P.S. 3 tysie w dzisiejszych czasach to wcale nie dużo i większość firm proponuje znacznie więcej ...

@Witold

Ciężko nie jest, ale to praca monotonna i 3 zmianowa, to dla wielu jest problem stąd taka rotacja - moim zdaniem. Wydaje mi się, że 3 tys to wcale nie tak źle, ale polaczkom zawsze będzie mało, a skoro w większości firm (w naszej okolicy???) dają więcej to może tam niech aplikują.

Drip Nowy wpis
@Pipi

A ile? 22.80 brutto na godzine to minimalna krajowa stawka, przy 21 dniach pracy to 2900zl netto. Nie zarabiacie na początek nawet 3000zł? Boże przecież to (usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis
@Drip

Poważnie już niczym więcej tu nie podbijają? Jakby nie patrzeć nikt ich do roboty nie zmusza, w takim razie jakie zachęcające aspekty tu występują, że mimo wszystko warto?

Drip Nowy wpis
@Agnieszka

Za takie pieniądze żadne aspekty nie zachęcają, widocznie ludzie pracują za takie marne grosze bo w okolicy wszędzie pracownicy są wykorzystywani.

Pik

A co ty nie wiesz że oni wszystko mogą

MQB

Na zmianie C to samo latają przeparkować samochody mają czas na wszystko.

Op
@MQB

Robimy to w trakcie swojej przerwy jak już

Chamstwo.
@Op

Wy wiecznie macie przerwę jak nie na papierosa co 40min/ 1h to przeparkowac auta lub na kawusię

@Chamstwo.

a kto tu z przerw tak naprawdę rozlicza? i jak z nimi jest na innych zmianach w takim razie?

Op
@Chamstwo.

Jeżeli wyrabia normę mimo wszystko to w czym problem? Bardziej powiedziałabym, ze zmiana B odwala, bo na wszystko maja czas a wybraki zostawiają i jeszcze po nich trzeba sprzątać. I to nie jest tylko moja opinia.

@Op

No i nikt tego jeszcze nie zgłosił skoro utrudnia to warunki pracy pozostałym ludziom? Do kogo z czymś takim trzeba tu chodzić w jaki sposób gadać, żeby poskutkowało?

Xxxx
@Chamstwo.

To zacznij palić albo zmień pracę lub zawód

@Xxxx

To miałby być tu pod firmą największy argument na zmianę miejsca pracy? Co z pozostałymi warunkami w takim razie, jaki można do nich mieć stosunek i czy mimo atmosfery warto byłoby słać cv?

Xxxd
@Agnieszka

Słuchaj czepiacie się zmiany A i B i C bo to na papierosa bo to na przerwę... A my na produkcji nie myslimy i sami sobie normy podwyższamy a później prawidłowo przewodu nie umiemy wyprodukować. Reklamacja reklamacja reklamacja

Agnieszka Nowy wpis
@Xxxd

No ale dlaczego nie myślicie? Zresztą właśnie skoro już o reklamacjach piszesz, to jak góra na nie reaguje i ile osób jest zmuszonych do obsługi. Nie ma perspektywy na żadne szkolenia? Nikt jeszcze ich nie proponował?

Nie wiem gdzie robiłeś, robiłaś do tej pory w Kayser ale zapraszam na antresolę tam to jest dopiero sauna. Niestety nic nikt nie robi z tym. A okien nie otworzą bo pada bo wieje wiatr. Chcesz pracować to radzę się przyzwyczajać do takich temperatur. A nie długo wiosna, lato to dopiero będzie masakra.

Omg

Ponieważ to prawda

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Xxxx
@Administrator

Rozmowa kwalifikacyjna krótka i konkretna. Najważniejsze informacje związane z zatrudnieniem i z samą praca podane bez kręcenia i unikania odpowiedzi przez rekrutera.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Jakości w dziale produkcji w firmie Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Obecnie firma Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Inżynier Jakości. Czy ktoś składa CV?

Czy w trakcie rekrutacji firma Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Jaszkowa Dolna?

Andom”
Inne

Najlepsza zmiana A. Liderzy i mistrzowie nie maja samochodów.

?
@Andom”

Pracuje już dłuższy czas na tej zmianie i jakoś każdy z liderów i mistrzów ma samochód albo dojeżdżają razem, jeżeli mieszkają blisko siebie, może nie chcieli ciebie wozić

TreningCzyniLidera

Kochani skupiajmy się na swoim rozwoju. Pracujcie wytrwale a zostaniecie decenieni jak np moją osobę. Powolutku do szczebelkach kariery.

Czy Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

DoriRener

Cóż, nowy rok zaczynam z awansem. Cieszę się że kayser potrafi również docenić kobiety które mają więcej niż zawodowe wykształcenie.

@DoriRener

W takim razie gratulacje! Wytrwałości hihi

Renia

Pracuję dopiero tydzień czasu czy dostanę bony na Święta?

Ya
@Renia

To chyba zależy od umowy. Zlecenie raczej nie dostanie, UOP tak. Najlepiej zapytać w HR

Iza
@Ya

Tak w ogóle to co zawierają te bony na święta? To jakaś kasa czy coś innego?

Ya
@Iza

Kasa i kupony zniżkowe

@Renia

Czy osoby które pracują ponad 1 rok i dopiero nabywają praw pracownika który już pracuje mogą domagać się bonów i tych samych praw trochę niedożeczne choć żeby zdobyć pracowników nasza firma zaczyna na to pozwalać gdzie szacunek i sprawiedliwość do osób które te prawo nabyły i słyszą że nowe osoby które przyszły te same prawo mają to tylko wynika że rodzineyzatrudnić wezmą wszystkie świąteczne przywileje i potem tydzień dwa i odejdą a ty stary na takich pracowników pracuj bo nowo przyjętych osób takie są opinie mogliśmy przyjść rodzinnie popracować i wziąć beneficyty i Kayser niech płaci ABB góra nie my

Pozdro
@Pracownik

Kayser przyjmuje,a Wy zglaszacie sie do agencji. Brawo Liczycie na bony to prosze sie zglosic do agencji pracy.

@Pracownik

Zgadzam się z tym . Nie powinni dostać nowi pracownicy bonów a jeśli już to mniej niż pracownicy którzy pracują ponad rok czasu . Docenienie starych pracowników było by miłe, ale niestety nie w tej firmie.

Asia
@Pracownik

Nie mozna traktowac lepiej starszych pracownikow stazem wzgledem nowymi.Wszystkich traktuje sie na rowni.Tylko ze czesc nowych zglasza sie do agencji pracy i licza na bony od Kaysera...Nie tedy droga.

Yyyyyyy

Opinia napisana tak chaotycznie, że nie bardzo wiadomo o co chodzi piszącej. Wykonany plan to nasz cel więc do niego dążymy - to chyba oczywiste, a odnośnie premii ciekawostka, nie tylko operatorzy jej nie mają. Operator miałby możliwości rzetelnej produkcji gdyby przychodził i robił swoje zadanie w skupieniu, każde rozmowy, śmiechy, schodzenie co chwilę ze stanowiska, rozkojarzenie ma wpływ na jego pracę.

Montaż

Na początku Krzysiu zapraszamy na kurs języka polskiego. Montaż pisze się przez z z kropka. Tyle tytułem wstępu oraz końca.

Yyyyyyy

Co ma piernik do wiatraka? Picie i schodzenie do wc czy na przerwę to Twoje prawo, a do pracy przychodzi się pracować - to z kolei Twój obowiązek, a nie towarzysko - dla roszczeniowych nierobów chyba nie do ogarnięcia heh Jeśli traktuje się poważnie swoją pracę to wykonuje się ją profesjonalnie, a nie fuszerka i partactwo.

Przyjaciel

Hej Kłodzko mam pytanie jak u was z podwyżkami ?

Prosto

Chciałabym przypomnieć że do pracy przychodzimy aby wykonać zlecenie dla pracodawcy. Wywyższanie się że względu na wykształcenie nie jest na miejscu. Jeśli komuś to nie pasuje to do domu kosić w gumiakach trawę.

Marek
@Prosto

Ha, ha. To ktoś się wywyższa że ma lepsze wykształcenie? Serio? Lepiej powiedz mi jak teraz z przyjęciami, bo w sieci jest sporo ofert pracy. Chciałem na produkcje ale nic nie piszą o stawce. Można tu dobrze zarobić?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Taka jedna
Kandydat

MAm pytanie. Powiecie mi ,ale tak bez złośliwości i tak "neutralnie" jak tam jest? Da sie sie tam wytrzymać i jaka jest prawda z tymi zarobkami? Jedni mówią ,że mało inni ,że zadowalająco ,bo ponad 3 tys. Zastanawiam się czy tam nie podskoczyć z Cv Dziękuje :)

Chamstwo.
@Taka jedna

Jest bardzo fajnie zapraszamy na zmianę B. ;) 2 lata pracuję i dziwię się że wytrzymałam ale i tak uciekam przed kolejną umową na stałe w przyszłym roku.

Luju
@Taka jedna

Tak fajnie jest że u jednej mistrzyni na zmianie b już 5 osób odeszło w ciągu 2 miesięcy i nikt nic z tym nie robi, nikt nie widzi że była już na jakiejś zmianie i zdegradowali ją i przywrócili na stanowisku, i ludzie z jej obszaru jedynie uciekają a kolejni planują. Nie bez powodu chyba tyle osób od niej odeszło, i chyba nie bez powodu nie możecie znaleźć ludzi do pracy. 2 lata wytrzymałam, ale chyba już wystarczy, kolejnej umowy też nie przedłużę.

Katarzyna
@Luju

A kto co miałby z tym robić? Jeśli pracownicy milczą, to reakcji kogoś wyżej nie będzie. Nie wiem, co robi ta mistrzyni, ale może trzeba po prostu zareagować i zgłosić to odpowiednim ludziom. Piszesz, że pracujesz od dwóch lat, więc chyba też tak źle nie jest ;)

jaszczur spzoo

Chciałabym serdecznie podziękować moim kolegom za zaangażowanie i pomoc. Przez moją niezaradność wiem że potrzebuje więcej czasu aby zgłębić tajniki magazynowe.

Iza
@jaszczur spzoo

A co się stało że tak piszesz?

A liderka że zmiany B to nic nie robi tylko tu i tam stoi i gada.No i na tej zmianie można ubierać się jak kto chce

Tuitam
@6789777000

Na zmianie b można bo to zmiana b wiadomo komu i gdzie wchodzą

Marek
@Tuitam

Np komu? Komuś z kierownictwa? I dlatego że mają poparcie to mogą robić co chcą? Dziwne że ludzie z innych zmian się nie buntują, nie?

Nicość

"B" zmiana b jest wyjątkowa pod każdym względem ????

Ruchu
@Nicość

Zwłaszcza liderzy i mistrzowie

Małgorzata
@Nicość

A co to dokładnie oznacza, że jest wyjątkowa? Podaj jakiś przykład

@Ruchu

Oraz asystentka z tej zmiany ktora fakt o noszeniu spodni ma gleboko w d...Na nockach nie zobaczysz jej w kompletnym stroju oraz na popoludnowkach i rankach to tylko raczy przyjsc jak jest audyt.Przeciez to tez jest pracownik produkcji.

Trytytyty
@Małgorzata

Jak ktoś miał do czynienia ze zmianą "b" wie o czym mowa . I nie chodzi tu o ubranie robocze

Asia
@Trytytyty

Jakis przyklad? Co dokladnie sie tam dzieje?

@Pracownik

A co z jakoscia?Magda ze zmiany C tez caly czas smiga w swoich spodniach.Tego nie widzicie???

Piotrek
@123

Bo ona ma taką dużą i szczuje facetów to ona może

"A"

Dlaczego byla afera o fajki wielka. A co z osobami ktore siedza na stolowce po godzinie czasu na przerwie? Po za tym skoro sa zasady bhp i obowiazuje wszystkich jeden ubior to dlaczego taka rewia mody sie robi na nockach czy weekendy? Nie ma tu sprawiedliwosci. I na to nikt nie zwraca uwagi.

Obserwator
@"A"

Taka jest prawda. Nosza co chca.

Obserwator
@"A"

Dobre pytanie. Nie ktorym to stringi przez leginsy wychodza. Tego kierownictwo nie widzi jakos. Albo jedzenie paluszkow na uceli bo to tez standard.

Aa
@"A"

Jakim trzeba być pustym i zazdrosnym człowiekiem, żeby wypisywac na takich forach takie rzeczy. I co, że założy sie wygodne spodnie na 5 dni, co ze ktos sobie pojdzie 5x na fajke, czy posiedzi dluzej na przerwie, ale plan ma? Ma zrobiony. Sa wazniejsze i wieksze problemy niz takie bzdury. Ale nie Polska mentalność, jak ja nie mam to inni tez nie beda, trzeba donieść, bo jak to tal moze byc, ze ktos przychodzi usmiechniety i zadowolony do pracy. A gdzie byłeś/łaś, zeby odezwac sie o podwyzke, o idiotyzm to sie pisze, a wazne rzeczy to juz buzia na kłudke. Powodzenia zycze oby sie teraz lepiej pracowalo i spalo

@Aa

Dokładnie. Mądrze napisane.

@"A"

Trzeba przyznać, że tego rodzaju komentarze piszą nieszczęśliwe szare człowieczki, które lubią zadręczać siebie i innych pierdołami. Współczuje takim smutnym osobom.

ktoś
@Aa

w punkt :)

"B"
@"A"

Sz.P. Doroto ze zmiany B proszę się nie kompromitować, ponieważ szkodzi pani sama sobie. Na każdej zmianie mowa o tym, że to dzięki pani jest jazda o spodnie robocze. Robi pani (usunięte przez administratora).

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. - Jaszkowa Dolna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 19 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii