Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Opinie o Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Maciuś

Pracujecie za śmieszne 3000zl+ Czy to naprawdę są pieniądze warte aby pisać jeden na drugiego co się podoba a co nie i przy okazji kopać dołki nie tylko innym ale także sobie? Czysta głupota. Mnie tam nie zależy bo i tak nie zamierzam budować w tej firmie przyszłości, ale niektórzy świata poza Kayserem nie widzą i dla nich to jest pozamiatane ????.

@Maciuś

Komentarz pt. mam wyje***e, ale wtrącę swoje dwa grosze. To dopiero "Maciuś" ???????? Jak ci nie zależy to zrywaj się tam gdzie szukają takich wspaniałych pracowników jak ty i zrób miejsce dla kogoś bardziej ambitnego, Maciusiu.

Obserwator2

Ludzie, co wam w głowach siedzi. Po co pisać takie bzdury. Nie macie innych zajęć. Lubię swoją pracę ale nie chce mi się do niej chodzić przez tak zawistne osoby jak te co piszą takie bzdury. Zajmijcie się pracą,która nie jest zła i nie zajmijcie się takimi pierdołami jak fajki , przerwy , jak kto chodzi ubrany......żałosne to jest. Sami sobie bata kręcicie na siebie. Po co to. Po za tym to chyba nie jest dobre miejsce na wyżalanie się. Szanujcie swoją pracę i ludzi z którymi spędzacie 8h dziennie. Jeśli coś wam się nie podoba to zwolnijcie się i dajcie innym pracownikom pracować w normalnych warunkach. Bez tej zawiści.

Jak się chce pracować to się pracuje po co te afery

Podłośćludzkanieznagranic

Dokładnie. Zaraz będzie kolejna jatka, która nikomu nic dobrego nie przyniesie:( Mi się bardzo dobrze pracuje, robię swoje i widze, że inni tak samo. Wymagania są wysokie owszem, ale to szukanie dziury w całym, typu papierosy czy od czasu do czasu wygodniejszą odzież, to już musi być zemsta jakiś frustratów niezadowolonych z miejsca pracy, którzy chcą mieć większą sprawczosc niż nasi przełożeni. Przykre.

@Podłośćludzkanieznagranic

To nie musi byc wcale zemsta tylko dlaczego jedni sa traktowani inaczej a drudzy maja lepiej i kierownictwo na to przymyka oczy. (usunięte przez administratora) Mi tez jest goraco ale stosoje sie do zasad ale sa tacy ze wogole przychodza na nocki do pracy w prywatnym stroju. Dlaczego jedni moga a inni sa za to nygowani.

Izabela
@Obserwator

Na jaką skalę tak naprawdę pracownicy są traktowani w różny sposób? Może po prostu kierownictwo przymyka oko jak pracownicy przychodzą na nocki we własnych ubraniach, i tak nocna zmiana to ciężka praca

Mati

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy w Kayserze. Na czym ta praca polega?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Maszyn w firmie Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
MobbingAutomotiveSystems

(usunięte przez administratora) Piszę jako osoba zatrudniona na umowę na stałe. Przez 8 h mam tak wysoka normę na stanowisku pracy że nie mam czasu na toaletę. W tym czasie obok mnie przechadza się horda (grupa ludzi koczujących na określonym terenie palarni) idących d wie, trzy, cztery osoby z jednego działu na fajkę. Czasami yltakich wycieczek dziennie jest kilkanaście. Mam tylko jedno pytanie, dlaczego jest taka niesprawiedliwość wśrôd uczciwie wykonujących swoje obowiązki a osobami, które po 10-15 minut idą na 1 papierosa? (usunięte przez administratora)Dlaczego takie osoby nie zostają dłużej w pracy? Uprzejmie proszę o odniesienie się do tego tematu. Obok w fabryce jest zakaz palenia i jest święty spokój.

@MobbingAutomotiveSystems

Normy na ucelach są coraz wyższe to prawda ,ale dlaczego odmawia pani sobie WC ???tak właśnie ludzie pokazują że te wygórowane normy można zrobić, ale jakim kosztem ?że rezygnują z WC czy przerwy? Dlaczego osoby które palą nie mają wychodzić na papierosa? Też palę i jestem pewna że nikt nie siedzi 15,20 minut na papierosie trochę to przesadzone. Nikt osobą nie palącym nie broni żeby wyszły np. na kawę. To już jest trochę czepianie się osób palących. Zwykła złośliwość. Jeśli nie można zrobić normy to może trzeba to pokazać a nie gonić i pokazywać że się da np kosztem toalety

@MobbingAutomotiveSystems

Skoro ma pani taką wysoką normę to sama sobie pani na nią zapracowała nie chodząc do toalety lub na przerwę lub jak jest awaria to i tak nadganiana jest norma. Mając umowe na stałe oznacza że już długo pani tam pracuje i ruchy powinny być wyrobione. Jak tej normy (bez wyjścia do toalety lub przerwę) ciężko pani zrobić to jest chyba pani nieudolna lub dobrym "czopkiem" pani jest skoro uzyskała pani umowę na stałe. Nigdy pracownik produkcji nie może sobie pozwolić na byciu na papierosie 15-20 min. bo też ma swój plan do wykonania. Palacz wpadnie, wypali fajki i wraca. Palacz szybciej z palarni wróci niż osoba, która pójdzie do toalety i tam całego Facebooka przeglądnie!!! Proszę się nie mścić za swoje stanowisko pracy na innych pracownikach!!!! Proszę pamiętać KARMA WRACA!!!!

Gucio
@MobbingAutomotiveSystems

Jak zabronią palić to będziesz narzekał , że inni siedzą i nic nie robią (bo pewnie już dawno skończyli) tylko ty musisz (usunięte przez administratora) A może jest tak , że jesteś cienki Bolek i wnerwia cię to że inni maja poukładane a ty nie ??! Dzial Działdowo nie równy a system w którym wszyscy mieli dobrze nazywa się Socjalizm i niestety u nas się nie sptawdził.

кяóℓσωα ѕωσנєgσ żу¢ια.
@MobbingAutomotiveSystems

Czasu na wyjście do toalety brakło ale jakimś dziwnym cudem znalazł się czas aby napisać tak obszernego posta w trakcie pracy .

Jestem pracownikiem i dziękuję że pracę mam palę ale normę też mam bo chcę pracować i się staram dlaczego mam odpowiadać za jednostkę której w naszej firmie coś się nie podoba nie umiesz się odnaleźć odejdź i daj żyć innym tym którzy sobie radzą i myślą żeby dalej pracować i pracę posiadać a nie narzekać i szukać pracy lżejszej od spania.

@Obserwator2

Cała prawda

piecowy
@MobbingAutomotiveSystems

nie licytujmy się czy ktoś pali czy nie. poruszmy temat wynagrodzenia. ciężko pracujemy,a to co zarabiamy to są (usunięte przez administratora) inflacja 9% a podwyżka 140zł brutto ŚMIECH I WSTYD PANIE B. I PANI N. Jak to jest możliwe panie Dyrektorze Prezesie ,że najcięższą pracę wykonujemy na piecach i zarabiamy takie same pieniądze jak osoba z magazynu co całą zmianę pcha wózek i rozwozi komponenty i jak to jest możliwe,że osoba tępa bez wykształcenia za noszenie drabiny i podawanie kluczy dostaje 5000zł podstawy. takiego cyrku to świat nie widział. Poruszmy ten temat a nie papierosów. pozdrawiam

Piecowy 2
@piecowy

I to jest prawda nic nikt z tym nie robi tylko do przodu i norma musi być

Dokładnie

LOL
@piecowy

NO Logistyka to tam jest,że hej . Towarzystwo wzajemnej adoracji.Takiego cuda nie ma nigdzie .

Lord
@LOL

Tak się tam dzieje z tego tytułu że magazyn nie ma kamer i robią co chcą spanie picie kawy itp.

S3nto
@Lord

Co za głupoty piszesz , kamery na magazynie są i były zawsze a to że nie obejmują całej strefy to już inna bajka. Robią tam co chcą wiedza o tym wszyscy, widocznie jest na to przyzwolenie :)

Tip top
@LOL

A co zazdrościsz? Robisz swoje to rób a nie patrz się na innych. Nie ładnie donosić...

Przyjaciel
@Lord

I Kure..... na magazynach na nockach

Mareczek

Siemka, moje pytanko dotyczące wynagrodzenia jakie są widełki za stanowisko OP , mistrza produkcji? Ma ktoś informacje ? Dzięki ;)

LeederAnonim

Mistrzowie utemperowali swoich pracowników ale zapomnieli o tym że liderzy i mistrzowie wychodząc bardzo często na przerwy dali paskudny przykład. Przykład zawsze idzie z Góry. Mamy XXI wiek , palenie nie jest już tak modne jak było. Zawsze uważałam ze pracownicy, którzy nie palą powinni zarabiać o 400 zł netto miesięcznie więcej. Z taką ilością przerw w miesiącu można szybko wyliczyć iż strata to minimum 5 h tygodniowo jak nie więcej, a ile to w miesiącu? Panie w HR szybko powinny to wyliczyć. Z czystym sumieniem zabiegam o debatę bądź ankietę na temat podwyżek tylko dla niepalących. Za pewne po moim wpisie (jeśli nie zostanę usunięty) podniesie się lament iż zabierane są podstawowe prawa. Ale czy nie jest tak że na palarni ludzie nakręcają się na innych? Nie podsysają plotek? Panie dyrektorze, proszę się nad tym zastanowić, wiem że kocha Pan góry i zdrowie, proszę zarazić tym innych. Niech Pan zrobi z tym gruntowny porządek.

Mały
@LeederAnonim

Człowieku weź się za prace zamiast pisać takie andruty. Kto kogo temperuje. ??? Wyjścia na przerwę związana z paleniem są ustawione tak aby Leader wiedział kto i kiedy wychodzi poza hale . Jeśli jak piszesz jesteś osoba niepaląca to zadziwiająco dużo wiesz z tego co dzieje się na palarni.Nie ! Ty zapewne okupujesz stołówkę na przerwie kawowej ????????. A skoro jesteś taki lub taka do przodu z ta matematyką to przelicz sobie wzór na przyspieszenie ziemskie i spadaj ze swoimi teoriami spiskowymi.

Ax3l
@LeederAnonim

A ja proponuję dla równowagi o zabranie premi wszystkim tym którzy zażerają się cukrem, świństwami z fastfoodów, chleją colę przesiadując na stołówce, niszcząc swój wzrok wlepieni w ekrany smartfonów śledząc nowinki na Facebooku .

@LeederAnonim

Wes sie Pani za robote lepiej niz pisac takie pzdety. Ktos kto pali nadrabia sobie plan zeby zapalic. A co z tymi co siedza na przerwie po godzinie albo liderzy ktorzy lataja z telefonem zamiast pracowac. Moze niech pani wyliczy ile czasu schodzi nam na sranie w kiblu? Bo tam tez mozna posiedziec i nikt niewidzi tego.

Podłośćludzkanieznagranic
@LeederAnonim

A może zmierzyć prędkość ruchów i przerw na pogaduchy? Jak tak można się czepiać innych. Norma zrobiona, to co komu do cudzych przerw. Żeby nie było, jestem niepalaca, ale też widzę, jak ci palący ogarniają nieraz szybciej swoją robotę. Żyjmy i dajmy żyć innym. Coś nie gra? Rozmawiaj z przełożonym. Po ludzku. Ferment w internecie nie przysłuży się nikomu.

@LeederAnonim

O Boże następna. Ludzie co się z wami dzieje,? Sami sobie dołki kopiecie. Niech każdy zajmie się swoją praca która nie jest zła i nie patrzy na innych. Nie obgaduje, nie mataczy....ludzie bądźmy ludźmi.

beduin

nie licytujmy się czy ktoś pali czy nie. poruszmy temat wynagrodzenia. ciężko pracujemy,a to co zarabiamy to Śmiech .inflacja 9% a podwyżka 140zł brutto (usunięte przez administratora)najcięższą pracę wykonujemy na piecach i zarabiamy takie same pieniądze jak osoba z magazynu co całą zmianę pcha wózek i rozwozi komponenty i jak to jest możliwe,że osoba tępa bez wykształcenia za noszenie drabiny i podawanie kluczy dostaje 5000zł podstawy.(usunięte przez administratora) pozdrawiam

Obserwator

Ludzie sami się nakrecają .Ja tam pracuję jestem osobą nie palącą jeśli ktoś pali niech pali .A ja poprostu będę zdrowsza ????

Obserwator

Najlepiej niech każdy zajmie się sobą .Kto pali niech pali A ci co nie palą poprostu będą zdrowsi ????

WOJNA

Powoli zaczyna brakowac wszystkiego, co dalej z firma kayser? będą zwolnienia ? Będzie postojowe ? Co z pomocą dla Uchodźców ? Nie powinniśmy pomóc ukraińcom np. zatrudniając ich ?

slava

CZy jest organizowane jakies wsparcie dla pracowników z Ukrainy którzą chca wracać do swojego kraju?

nie wiemy
@slava

dobrye pytanie

Pracowmik

Ciekawe czemu nie ma podwyżek procentowych jak w innych firmach? Było by np. 10% i wtedy każdy by adekwatnie dostał do swojej stawki. (usunięte przez administratora)

PiasekOnline

A ja wam powiem że praca w kayser była spełnieniem moich pragnień. Szedłem palić kiedy chciałem i ile chciałem. Jak jest się ogarniętym to robota jest zrobiona i wszyscy zadowoleni. Od czasu gdy na magazynie pracuję jaszczurkrosnowice ogólnie pracy się dawno odechciało.

Adela

Praca jako sama jest spoko ale Mistrzowie i niektóre Panie to jakaś porażka a po ukończeniu pracy ciężko im wystawić papiery by ludzie mogli szukać innej pracy ..im więcej w biurze Pan to większy problem z dokumentami

bodzio

firma w porządku ja tam nienarzekałam,ale jak się niechce pracować,to do domu

Podwyżka
@bodzio

Ci co nic tam nie robią tylko latają na papierosy bądz na swoim stanowisku nie są wykwalifikowani dostali największe podwyżki...... Brawo będziecie zadowoleni mówili, dobrze to wygląda mówili :)

Trytytka

Polecam tego pracodawcę od nowego roku 10zł podwyżki brutto czyli zamiast 3000zł brutto 3010zł nigdzie w okolicy takiej kasy nie zarobicie i takich wysokich podwyżek z roku na rok nie dostaniecie :) Inflacja w kraju 7% czyli aby jakoś żyć 210 mogli dać by jakoś to wyrównać a tu 0.33% podwyżki xD

Wyrównanie i poinformowanie o tym Pracowników jest obowiązkowe. Wyrównanie nie jest podwyżką jak sama nazwa wskazuję, więc niestosowne jest wypowiadanie się w kontekście podwyżek, które są w trakcie opracowywania.

@Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Firma KAYSER KŁODZKO jest solidna pracuje tam trzy lata i jestem zadowolony zawsze narzekają ci co się lenią do pracy chodzą na papierosa 8 razy na zmianę i mają najwięcej do powiedzenia. Eliminować takich pracowników którzy psują renomę zakładowi.

Oki
@Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Oby za słowami poszły czyny ;)

Oki

To zostali byśmy bez większości liderek i mistrzyń, jak by eliminować takie osoby co chodzą tak często się dotlenić :)

@Trytytka

Bo jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to potem pisze głupoty

Zniesmaczony

Praca w Kay. mogła by być naprawdę znośna, pomimo narzucanych planów, często niemożliwych do zrealizowania. Nawet kierownictwo jest Moim zdaniem w porządku. Bezproblemowe. P. (usunięte przez administratora) często miała by powodu żeby się "przyczepić.." aczkolwiek tego nie robi, w dodatku Dzień Dobry od tej Pani leci zawsze z uśmiechem. Generalnie niektórzy liderzy grubo przesadzają.. Nie wiem czym was karcą z góry. .. Skąd te podejście, żeby tak gonić do "normy"? Każdy bez wyjątku bite 8h pracuje, ciężko. A wy nie pomagacie! Swoim podejściem utrudnieniacie rzetelne wykonywanie obowiązków.. Czerwoni.. Przestańcie być "dobrymi liderami", bo w ten sposób nie będziecie. Widzisz, że ktoś pracuje upocony bez wytchnienia? To nie przeszkadzaj! Co nas że Ty chcesz mieć Normę naszym kosztem! My chcemy spojnie przepracować 8h bo tak mamy w umowie! Bądźcie dobrymi ludźmi dla zielonych. Takimi żebyście na mieście nie musieli spuszczać głowy na nasz widok. Opinia? Niósł wilk razy kilka.. Nie przesadzajcie z tą "władzą" której nie macie, (usunięte przez administratora). Pozdr dla tych dobrych!

Tom
@Zniesmaczony

Zawsze mnie to właśnie zastanawiało kto według Was jest dobrym liderem a kto się nie nadaje?? Jakieś propozycje? Sugestie?

@Tom

Lider to osoba która powinna czasami stanąć na uceli i pomóc a nie chodzić i błąkać się po hali z telefonem w ręku. Interesować się czy ktoś nie potrzebuje pomocy . I co najważniejsze powinien szanować ludzi w zielonych koszulkach bo my nie jesteśmy gorsi od nich.

Green
@Tom

Lidera który pomoże czasami na uceli gdy nie ma normy a nie powie ci, że ma być zejście i koniec mimo tego że jest jakiś problem czy to z narzędziem czy to jakościowy, zejście ma być i tyle a nie nagle gdy reklamacja jak do tego mogło dojść... (Ciśnięcie norm mimo wszystko argumentują tym że mistrzowie mają płacone premie od zejścia i po nich(Liderach) cisną jak nie zejdzie). I chodzenie i narzekanie ile to oni nie mają pracy jeśli wliczyć w to siedzenie na telefonie i oglądanie filmów i papierosek co chwilę to naprawdę dużo mają do ogarnięcia. Żeby nie było nie każdy lider/ liderka taka jest.

Obserwator2

To prawda że liderzy czasami przesadzają i to bardzo. Kolesiostwo i tyle .

Obserwator

Zaczely sie zwolnienia tylko pytanie jakimi kryteriami kieruje sie kierownictwo zwalniajac ludzi? Pozbywaja sie dobrych i uczciwych pracownikow zamias przyjzec sie mistrzynia jednych i tych samych stanowisk. Sa rowniez osoby ktore po miesiacu siedzialy na postojowym czyli tak bardzo sa potrzebni firmie. Jedne i te same Panie na postojowe. Caly grudzien potrafily miec wolne i polowe wakacji. To po co ich trzymac. Spacerowiczow tez nie brakuje. Chore co tam zaczyna sie dziać.

do obserwator
@Obserwator

Bzdury, bzdury. Kierownictwo wie co robi

Honorata
@Obserwator

To jakieś masowe zwolnienia czy pojedyncze? :P Może jest konkretny ich powód.

Zostaw merytoryczną opinię o Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. - Jaszkowa Dolna

• Jak się pracuje w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 20 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.