Kapral-Car

Mamlicz

Opinie o Kapral-Car

MARKO

MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE ZUPEŁNIE INNA JEST ROZMOWA Z DYREKCJĄ FIRMY, PONIEWAŻ POWOŁUJĄC SIĘ NA NUMER TEL 500-270-704 SPRAWA ZOSTAŁA ZAŁATWIONA POZYTYWNIE I NATYCHMIASTOWO. DLATEGO TWIERDZĘ ŻE PROBLEM NAPRAWDĘ TKWI TAK JAK WE WSZYSTKICH FIRMACH W PRACOWNIKACH.

MARKO

OSZUSCI ZAMÓWIONY ZDERZAK DO RENAUT MASTER PRZYSZEDŁ NIEKOMPLETNY.OTRZYMAŁEM TYLKO CZĘŚĆ GUMOWĄ NATOMIAST CZĘŚĆ METALOWA KTÓRA FAKTYCZNIE ULEGA KOROZJI NIE ZOSTAŁA MI WYSŁANA.PO ZAPYTANIU PRACOWNIKA FIRMY KAPRAL-CAR GDZIE JEST RESZTA OTRZYMAŁEM INFORMACJE ŻE TO JEST WSZYSTKO.ZAPYTAŁEM JAK MAM TO ZAMOCOWAĆ ODPOWIEDŻ BRZMIAŁA "PROSZĘ PRZYKRĘCIĆ BLACHOWKRĘTAMI PRZEZ TĄ GUMĘ DO METALU "ZAPYTAŁEM DO JAKIEGO ODPOWIEDŹ "DO KAROSERII" IDIOTA TOTALNY DALEJ NIE WIEDZIAŁ ŻE ZDERZAK MA BYĆ KOMPLETNY Z ELEMENTEM METALOWYM.UWAŻAJCIE BO TO STRASZNI OSZUŚCI PO ODESŁANIU PRZESYŁKI I WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI DO NICH PRZESYŁKA WROCIŁA DO MNIE.SPRAWA TRAFIA DO ADWOKATA.

kapral_car

Nikt nie jest doskonały, każdy ma zalety i wady, dni lepsze i gorsze.... Każdy.... W Firmie Kapral-Car pracuje 40 osób, pewnie większość z nich można podzielić na bardziej miłych, elokwentnych, ale co z tymi którzy ju tu są? Czy nie zasługują na szansę? Jeżeli któryś z klientów poczuł się urażony czy źle potraktowany bardzo przepraszamy. Gdyby się coś podobnego zdarzyło proszę zgłaszać uwagi bezpośrednio na nr telefonu 500 270 704. Z wyrazami szacunku Dyrekcja Kapral-Car

klijęt

Witam byłem raz po silnik w firmie kapral-car .Do forda focusa 1,8disel .Wydawał mi go pan z garażu po prawej stronie biura na widlaku taki trochę grubasek koło 30-35lat .Typowy cham i prostak zacytuję wam co od niego usłyszałem: majster będziesz wkładał silnik do forda focusa w dieslu. odpowiedziałem mu że tak to powiedział mi że tylko osły montują silniki w dieslu. zadałem mu pytanie to co znaczy ze ja jestem osłem i usłyszałem od niego odpowiedź że tak ze jestem osłem byłem bywałem tam co jakiś czas teraz już wolę zapłacić więcej i nawet jechać dalej ale tam na pewno już nie pojadę nawet jak by za darmo dawali

byly pracownik

firma fajna i przyjazdna tylko ten niby kierownik cham i prostak

Klient

szef wporzo bardzo ugodowy jeśli chodzi o cokolwiek lecz jego szwagier zero szacunku do pracowników (byłem więc widziałem) ma się za nie wiadomo jakiego inteligenta a pracuje na złomowisku, brak kultury osobistej. Myślę że gdyby tylko zrobił porządek z niby kierownikiem jest wstanie osiągnąć więcej. Jako Firma Kapral-car bardzo wiarygodna co do zarobków jedni chwalą inny nie

ja

jako firma ok. stosunek do pracownika jak najbardziej ok szef bardzo dobrze nastawiony do pracowników zarobki mogły by być leprze ale tragedi jeszcze niema ogółem na 10 puktów daje 8.

Zostaw opinię o Kapral-Car - Mamlicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapral-Car