Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

mi się też nie chce robić

Też uważam że powinno być 8 h przerwy i 15 minut pracy, albo w ogóle bez pracy i żeby płacili trzy razy więcej

BS

jakieś głupie to forum, sami jacyś dewianci tu piszą, powiem jedno Jarek nigdy nigdzie nie pracował i jak daleko zaszedł, pomyślcie o tym w niedziele

SB

Przestrzegam przed pracą w tej firmie, nigdy nie podejmuj takiego ryzyka. Zarządzanie w tej firmie to cwaniakowanie a nikt tam nie wie że żyjemy w społeczeństwie informacyjnym.

Stanisław

mam dwa pytania, ile dostajecie jako spawacz diety i czy długo robią niemieckie świadectwo spawalnicze ? rozważam wyjazd do Fuldy chociaż na jakiś czas, w Opolspawie nie wiem jak teraz będzie z robotą

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Firma nawet spoko, jak w każdej firmie są pozytywy i absurdy. Jeśli chodzi o magazyn to jakiś absurd więcej nie napisze bo to nie ładnie. Jeśli chodzi o biuro to wszystko jak powinno być. Dział sprzedaży na dobrym poziomie z wyjątkiem jednej osoby która nie wie co to znaczy "wziąć coś na klatę". Dyrektor sprzedaży, rozumie, wysłucha i przemyśli zaproponowane zmiany. Jeśli chodzi o dział zakupów to od kilku miesięcy dział raczkujący, złożony z nowych osób. Kilka osób odeszło i są nowe które nie mają dużego pojęcia o zamawianiu ale czas zrobi swoje:) jeśli chodzi o Iwonę to spoko babeczka, mogła by być trochę slowniesza ale stoji za nią preses więc wiadomix. Moja ocena firmy 8/10

ABAKUS

Napisz. Chętnie potwierdzimy. Magazyn.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Abakus Sp. z o.o.?

Srut

Całe.

Blabla8

Firma tragedia, (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ludzi, ludzie z magazynu są traktowani jako Ci drugiego sortu z którymi można zrobić wszystko. Na czas epdidemi praca po 14 godzin dziennie 6 dni w tygodniu (dobrze że już teraz mam wolne hehe). Każdy robi co może i pracuje 14 godzin jeśli ktoś wyjdzie przed czasem 5 minut na drugi dzień pretensje.. To samo z miejscami parkingowymi ludzie z magazynu mają zakaz wjeżdzania za brame, traktowanie gorzej niż psa, gdy cały ten cyrk się wskończy zwalniam się z tego (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Blabla8

Jak tak źle to po co czekać, jest teraz dużo firm świadczących usługi w handlu spożywczym 24 h, - wolne etaty Za nim coś napiszesz pomyśl z jakiego powodu wprowadzono taki tryb pracy.

Rowerzysta
@Blabla8

wjeżdżaj samochodem od razu do magazynu,będziesz wtedy najbliżej parkował i nie będziesz musiał nawet 50 metrów chodzić

Anula

Najgorsza spedycja! Spedytorzy tragedia. Firma liczy tylko na swój zysk. Nie polecam!

@Anula

Pomyliłaś Abakusy, opiniujesz tu firmę, która nie świadczy usług spedycyjnych.

Agata

@milano a posiłki są darmowe ?

Milano

po trzech miesiącach nie jest zle, są posiłki, są premie, praca jak każda, a ten kto nie chce pracować to zawsze będzie narzekał

A jak inaczej można nazwać zamieszczanie przez Ciebie nieprawdziwych informacji? Najniższa stawka ustawowa jest wyższa od tej co napisałeś, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ps. nazywanie ludzi w taki sposób w jaki to zrobiłeś to po prostu mowa nienawiści i dyskryminacja. Nie musisz wszystkich lubić ale przynajmniej szanuj ludzi.

POLAD

zdjęcia które zapewne chciałbyś zaprezentować, to zasady przyznania premii uznaniowej. premia przyznawana jest za osiągnięcie szczególnych wyników pracy jak i spełnienia warunków określonych w premiowaniu. L4 jak sama nazwa mówi - leżenie cztery dni to brak obecności w pracy, oczywiście każdy może zachorować - nikt nie rozwiązuje umowy o pracę. UŻ - każdemu przysługuje zgodnie z kodeksem pracy, ale czy za nieobecność nie zaplanowaną firma powinna premiować pracownika? Premia od ponad roku jest przyznawana w 99% - max. stawka gdyż osiągamy bardzo dobre wyniki. stawka 15,00 to czysty wymysł, z tego co wiem okres próbny to ponad 1/3 więcej, okres próbny trwa w zależności od umiejętności max do miesiąca, a są osoby z doświadczeniem które po tygodniu otrzymują umowę o pracę. Wszyscy pracownicy są traktowani tak samo, wiec osoby za wschodniej granicy, jak inni na których kolor skóry miał wpływ pigment jakim zostali obdarzeni w wyniku pochodzenia ich przodków nie ma wpływu na wynagrodzenie jak i premiowanie.

Krzysztof Pawłowski

Abakus: magazyn z częściami samochodowymi. Brud i (usunięte przez administratora) jakich ze świecą szukać w innych magazynach. Bałagan totalny, brak kontroli i porządku to codzienność. Ale do rzeczy: (usunięte przez administratora). Za wzięcie urlopu na żądanie premia zabierania w całości. Za zwolnienie powyżej 3 dni premia zabierania w całości (tak, w całości a nie proporcjonalnie do czasu pracy). K(usunięte przez administratora) Warunki socjalne to dramat. Stołówka to kicha o wymiarach 2,5x5m, obskurny stół, mikrofala i lodówka z epoki króla Ćwieczka. Ciepła woda to obiekt marzeń. Kibelki? Hmmm, publiczne tojtojki są w lepszym stanie. (usunięte przez administratora) Praca dla ludzi o mocnych nerwach, chcących pracować za niemal najniższa krajowa dzwigajac nierzadko 10 pietnastokilogramowych kartonów w ciągu kilku minut.

Barbara
@Krzysztof Pawłowski

A na jakim rodzaju umowy pracowałeś w Abakusie? Rozumiem, że nie ma żadnych szkoleń dokształcających i tym podobnych? Nie napisałeś też jaka panuje atmosfera między pracownikami - jest pod tym względem OK czy również klapa?

@Barbara

Umowa o pracę poprzedzona dwu i pół miesięcznym zleceniem. Atmosfera wśród zespołu jest w normalna, tu akurat nie ma powodów do narzekania - "zyczliwi" są wszedzie. Firma ma zorganizować kurs UDT na wozki widłowe, ale czy i kiedy już nie wiadomo. Oczywiście żąda lojalki na rok lub zwrotu kosztów ale to akurat jestem w stanie zrozumieć. Poza tym brak jakichkolwiek szkoleń czy odkształceń zawodowych

@Krzysztof Pawlowski

I dodam, że mam zdjęcia decyzji o zabierania premii. Każdemu chętnemu mogę je przeslac

Pomoc drogowa
@Krzysztof Pawlowski

A co to są te odkształcenia zawodowe????

Pomoc?
@Pomoc drogowa

A ty nie słyszałeś o literowce? No, ale jak ktoś jest tepakiem z lawety, to trudno żeby zrozumiał sens wypowiedzi...

@Pomoc drogowa

No cóż, droga pomoco drogowa - zrobiłem błąd, tak zwana literówkę - przepraszam. Niemniej jednak sproboj retorycznie odnieść się do mojej oceny firmy Abakus - stawiam moje argumenty przeciw Twoim :-)

Zoltar
@Krzysztof Pawlowski

Krzysiu ale ciebie przecież wywalili dwa razy, po pierwszy razie szanse ci dali

pomoc ortograficzna
@Pomoc?

spróbój, spróbój

Pomoc drogowa
@Pomoc?

A Ty jesteś pewny że jestem tępakiem z lawety??? Nie możesz być tego pewny tak samo i ja nie mogę być pewny tego co napisał @Krzysztof Pawłowski, a może napisał kłamstwa? Internet przyjmie każde napisane słowo a inni w to wierzą

@Zoltar

Drogi Zoltarze, nikt mnie nie "wywalil" jak to nazywasz swoją gwara rodem z Pcimia Dolnego lub Kaczychdup Górnych (Pcim i Kaczedupy przepraszam za ogolnik). Nikt mnie również nie zwolnił. Sam odszedłem wiec o czym Ty mówisz? Szanse to dano dwóm magazynierom z mojej starej zmiany, którzy przyszli z dawka promili kwalifikująca ich do art 52 KP bo mieli ponad 0,5 promila. No, ale jeśli wiesz lepiej to miej odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem jak ja!

@Pomoc drogowa

Ja mogę udostępnić dokumenty potwierdzające to co mówię, wiec nie mów ze nie można być pewnym... Ponieważ Abakus niemal wywiązał się z obowiązków pracodawcy (niemal, do dziś nie mam świadectwa pracy) nie widzę powodu dla którego miałbym zaprzestać pisać tego, co jest faktem.

Zoltar
@Krzysztof Pawlowski

Krzysiu , Krzysiu, wywalili , wywalili i to dwa razy , wiem co pisze , jak by nie wywalili to byś tu słowa nie napisał, a tak żal i dramat teraz

@Krzysztof Pawlowski

Jak się nie dostarcza badań lekarskich, kłopoty z głową to ciążko otrzymać umowę o pracę.

@Krzysztof Pawłowski

Widać, że firma przyznaje premię dla osób, które chcą pracować, a nie relaksować się przy kieliszku. Nie wiem gdzie widziałeś kartony 15 kg. a jak nawet, to zapoznaj się z przepisami o dopuszczalnej masie towaru jakie pracownik - mężczyzna może przenosić.

@Krzysztof Pawlowski

Zdjęcia decyzji? Czy zdjęcia regulaminu premiowego? Jak piszesz to nie pij alkoholu.

@Zoltar

Nikt Krzysia nie zwolnił, odszedł sam - po raz drugi . Po pierwszym odejściu znalazł pracę jako sprzątacz samochodów z psich odchodów. Wyprosił ponowne zatrudnienie, a teraz pokazuje wdzięczność i odgrywa się za brak przyznania premi. Jak my wszyscy znał zasady obowiązujące w firmie. Alkoholizm już powoduje luki w pamięci. Wypisuj dalej zmyślone historie, ale nikogo nie oszukasz. Blisko miejsca zamieszkania masz wspaniałą klinikę dla osób twojego pokroju, więc powinieneś zaklepać miejscówkę.

@Krzysztof Pawlowski

Dokumenty czy zdjęcia? Przestań pić.

@Krzysztof Pawlowski

Zastanów się nad swoim zdrowiem psychicznym. Jeszcze raz to napiszę, przestań pić alkohol zabija.

Lekarz?
@Alojzy

A ty co, lekarz jesteś? Poza tym słyszałeś o RODO? Wyciąganie spraw prywatnych na publicznym forum jest karalne a internet anonimowy nie jest...

Jerzy
@Krzysztof Pawłowski

Krzysztof Ty pracowałeś bezpośrednio u nich czy przez agencję na początku?

bracia
@Krzysztof Pawlowski

jak można zabrać coś co jest nagrodą premie to nagroda a nie obowiązek , jak walisz w człona z pracodawca to nie dziw się że nie nagradza

Trumf

jest ok

Ali

z perspektywy roku jest ok, mam trochę porównania,a idiota się zawsze znajdzie co chciałby żeby go czytali, wiadomo że dobrze taki nie napisze, ale gowork nie jest po to żeby dobrze pisać bo by nie istniał

Gohome

Jak nie masz nic konkretnego do napidania to gohome i po temacie(usunięte przez administratora) nie zaśmiecać forum i tyle

Gohome

Ok, so let's speak in English dear gohome. If you havent anything to say shut your mouth beacause you make an idiot from yourself you (usunięte przez administratora)

Dominika
@Gohome

Jeśli któryś z Twoich postów został usunięty, to po prostu naruszał jakoś regulamin GoWork. Pewnie pracujesz w Abakusie. Szukałam od nich ofert pracy, ale bezskutecznie. Może Ty wiesz, czy potrzebują tam teraz nowych pracowników?

@Dominika

Jeszcze nie tak dawno trafiłem na ogłoszenie na portalu OLX, że poszukują osób do pracy, jeśli nie trafiłaś na ofertę to spróbuj wysłać swoje CV bezpośrednio na maila, na stronie www jest podany. Ja tak zrobiłem.

Byłem dziś na rozmowie o prace jako magazynier w tej firmie. Rewelacji nie ma -najpierw praca na zleceniu po (usunięte przez administratora) brutto za godzinę a potem decyzja kierownika za ile dalej. Od Pani rekruterki usłyszałem(usunięte przez administratora) plus premia co już zakrawa o pomstę do nieba. Jeśli prawda jest to, że premii nie ma w umowie to jawne lecenie w uja i tyle. Praca dla Ukraińców i tyle w tym temacie...

Jj

Jj dobrze wszystkim z Abakusa znany ???? Kasa cienka, max 3 tysie jak zrobi się dwie, trzy soboty. Social zero całkowite. Nie ma co liczyć na awans. Krzycho racje napisal! Kapusie zawsze będą zaprzeczac

Trump

@Casus Maximus mi to się chce śmiać z Krzysia,nawet jak się nazwie "Casus" dwa razy wracał bo wszędzie było zle, ten alkomat to widać że boli

Casus Maximus

Odszedłem z tej firmy jakiś czas temu. Atmosfera wśród magazy nierówności OK, ale reszta tak jak napisał #Krzysztof Pawłowski. Brak zaplecza socjalnego, pensja podstawowa marna a premia obcinana za byle co. Prawda jest to, że w umowie nigdzie premii nie ma. Regulaminu pracy czy premiowania w życiu na oczy nie widziałem. Co do alkoholu: wątpię żeby pracował ktoś na kacu albo z promilami we krwi, bo alkomat jest użyciu na porządku dziennym. Opinie krytykując są pisane prawdopodobnie przez poplecznikow(usunięte przez administratora) Zresztą opinie o pracowniku nie mają tu znaczenia - gościu napisał prawdę a abakusik próbuje się wybielac hihi

Bogdan
@Casus Maximus

Pracując w magazynie musiałeś mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy mogłeś je zrobić już podczas zatrudnienia na koszt pracodawcy?

Trump
@Casus Maximus

mi to się chce śmiać z Krzysia,nawet jak się nazwie "Casus" dwa razy wracał bo wszędzie było zle, ten alkomat to boli

Roman Wurster

Zeby nie bylo ze tylko slodze ;) ...to tym razem nie bedzie tak z cukrem . Pracowalem po raz drugi z firma abakus i jak na placowke w Fuldzie zlego slowa nie powiem , tak na Bad Hersfeld brakuje mi sllow zeby toooo okreslic jak nalezy - moze ksiazek nie czytam i slownictwo ubogie .... ...wczesniej z pracy do mieszkania mialem 23 km -- wspomnialem ze za daleko i .....nie minelo kilka dni i juz mam niecale 40 km ...fakt ze A4 18km ;) to i tak szybko dojechalem - pozostali mieli 5 - 6 km Jak Abakus to tylko Fulda

Srut
@Roman Wurster

Nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa