Opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w Wrocław

Mirek Kowalski

Witam jestem jednym z właścicieli hostelu Z Panem Tomkiem spotkaliśmy się przypadkiem ponieważ była u mnie ekipa budowlana z brakiem doświadczenia tz. poprawki Ratowałem się u Pana Tomka ponieważ prace wymagały poprawek nie mogłem więcej czekać. Chcę pochwalić firmę mg komplex za rzetelność oraz profesjonalizm. Od dziś firma administruje mój hostel jestem bardzo zadowolony. Dziękuję Mirek Kowlaski

DORBUD

Ta doświadczona firma budowlana z terenu Wrocławia to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Marcin K.

Witam. firma remontowo budowlana p.Tomasza właśnie skończyła budowę pod klucz naszego domu we Wrocławiu. Wiec krótko i na temat: Pełen profesjonalizm, firma godna polecenia 10na10. Pozdrawiam. Marcin K.

Joanna i Marcin

Witam, chciałabym również podzielić się opinią na temat firmy Pana Tomka z Krakowa, firma w naszym przypadku sprawdziła się w 100%. Zleciliśmy p. Tomkowi wykończenie kompleksowe domku pod Wrocławiem, który zakupiliśmy z mężem i stwierdzam, że otrzymaliśmy wszystko, zgodnie z oczekiwaniami. Przy kolejnej okazji na pewno powrócimy do usług tej firmy. Polecam! Joanna i Marcin 3letnia gwarancja Joanna

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Agata Dybek

Dwukrotnie korzystałam z usług tej ekipy,teraz zrobili łazienkę. Wszystko zgodnie z planem,praca na wysokim poziomie.Fachowiec do polecenia.Agata Dybek

Mogę polecić fachowca zna się na robocie dobrze mu to wychodzi budował mi mi garaż polecam Piotr

Anna Niziołek

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Tomka. Przeprowadzał całościowy remont 92-metrowego mieszkania. Dokładnie, solidnie i terminowo. Jego mocna strona to kładzenie płytek. Generalnie jesteśmy zadowoleni. Anna Niziołek

Marapol

Potwierdzamy, że firma firma budowlana Pana Tomka jest wiarygodnym partnerem biznesowym. Współpraca między naszymi firmami układa się w sposób zadowalający obie strony. Z całą pewnością możemy polecić tę firmę jako partnera w biznesie.

Katarzyna

Konkretny fachowiec zna się na swej robocie .Polecam gorąco pan Przemysław jest osobą rzetelną którego mogę polecać Nie było reklamacji za to była satysfakcja usług firmy pana Tomka Katarzyna

jarek

Firma ta realizowała mi budynek którego realizacji nie podjęły się wcześniej dwie inne firmy ze względu na stopień skomplikowania projektu. Uważam ze oni poradzili sobie z tym budynkiem doskonale, nie przypominam sobie aby z czymś mieli problem. Z resztą ja z nimi też żadnych problemów nie miałem. Musiałem troszkę poczekać aż przyjdą na moją budowę-ale sądzę że było warto. Polecam Jak dotąd bez reklamacji jarek

Tomasz Jaszkowski

Firma bardzo solidna. Wszystko fachowo wykonane. Wykonawcy profesjonalni, znający się na swoim zawodzie.Zlecone prace wykonane zostały we wcześniej ustalonym terminie. Kwota do zapłaty zgadzała się z wcześniej przedstawionym kosztorysem. Tomasz Jaszkowski

Marcin i Marta

Ekipa Pana Tomka w okresie jesień 2014 - wiosna 2015 realizowała dla nas budowę domu jednorodzinnego pod Lubinem. Przed przystąpieniem do prac Pan Tomasz dokładnie analizuje projekt i pomaga wykryć ewentualne niedociągnięcia, zaproponował też kilka rozwiązań, które zwiększyły funkcjonalność domu. Prace przebiegały bardzo solidnie i szybko. Dobry kontakt z wykonawcą. Zdecydowanie polecamy! Marcin i Marta

Dominik Kowalski

Firma Pana Tomka wybudowała nam dom od A do Z. Jesteśmy w pełni zadowoleni z współpracy - nie było żadnych problemów wręcz przeciwnie, ekipa remontowa była zawsze punktualna, bardzo dokładna i terminowa. Budowę domu wykonywali zgodnie z ustalonym w umowie czasem, mimo że zakres pracy ciągle był powiększany. Dużym ułatwieniem był fakt, że cały materiał budowlany był na głowie wykonawcy, nie musieliśmy się martwić jego zakupem i transportem. Dziękuję za dobrze wykonaną pracę i fachowe doradztwo. Polecamy wszystkim, którzy chcą bezproblemowo postawić swój wymarzony dom. Dominik

Rafał

Wszystko wykonane w profesjonalny sposób. muszę przyznać, iż jestem zadowolony z pomocy jakiej mi udzielili. zresztą jest to dość znana firma, mają zadowolonych klientów, co nie trudno zauważyć, chociażby tutaj. pozdrawiam.

Zuzanna

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, remont mieszkania trwał 3 tygodnie a miało to trwać 4. Wszystko posprzątane i wykonane w 100% . Polecam Pana Tomasza Zuzanna

Artur

Wszystko przebiegało jak należy ,materiał przywieziony ,dach zrobiony perfekcyjnie,dla mnie firma jak najbardziej godna polecenia. Artur z Olesnicy

Beata Staniszewska

Współpraca z tą firmą jest profesjonalna: od przyjęcia zamówienia, poprzez ustalenie konkretnych celów i stworzenie wyceny, aż po wykonanie i jego terminowość. bez zarzutu Beata Staniszewska

Jacek Wojtas

Bardzo dobry kontakt z ekipą od początku do końca remontu.Mailowo, telefonicznie, w mieszkaniu byłem tez kilka razy. Jestem mile zaskoczony zarówno otwartością, pomysłami, jakością oraz ceną- tym ,że nie wzrosła podczas umowy, że zawsze była faktura, że była umowa itd. Generalnie polecam wszystkim

Karol Janik

U nas budowała firma Fachman z Wrocławia, nie mogłabym wymarzyć sobie lepszej współpracy. Fachowo i solidnie, zgodnie z terminami. Z tego co wiem, to budują na terenie całego woj dolnośląskiego

Znakomici fachowcy, szczerze mogę polecić, znają się na swojej robocie, nie obijają się, ściany są idealnie wyprowadzone i pomalowane. Niedrodzy Kasia

Zostaw merytoryczną opinię o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - Wrocław

• Jak się pracuje w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI?

Zobacz opinie na temat firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI
3.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Główna 61
    55-120 Wrocław