MyBenefit Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MyBenefit Sp. z o.o.

Rozczarowanie

Praca w MyBenefit to jedno wielkie mydlenie oczu. Podczas rozmowy rekrutacyjnej obsypywanie benefitami (owocowe poniedziałki i młody dynamiczny zespół przy pensji ~2500pln to po prostu jakieś nieporozumienie). Dowiadujesz się o ścieżce - umowa na trzy miesiące, kolejna na rok, dalej czas nieokreślony. Nagle okazuje się że umowy na czas nieokreślony nie dostaniesz nigdy bo umowa nagle wygasa i beż żadnego „be”, ani „me”, ani „dziękujemy za współpracę” zostajesz bez pracy. Szacunek do pracownika zerowy, nie ma z kim rozmawiać o potrzebach, o szkoleniach, o awansie, o podwyżce. Spychologia totalna. NIE POLECAM

Sylvia Nowy wpis
@Rozczarowanie

A po co będą szanować pracownika jak zaraz wszystko do Warszawy pewnie będzie przenoszone

... Nowy wpis
@Rozczarowanie

Tylko naiwniak się łapie na te benefity i owoce w pracy

Oldtimer Nowy wpis
@Sylvia

walne zgromadzenie BSu 30.11 akceptuje przejęcie MYbenefitu przez BS. To oficjalna informacja na www BSu. Tylko co z Zarządem MYB? będzie też w BS? i bedą dwa zarządy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Co wchodzi w socjal MyBenefit Sp. z o.o.?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z MyBenefit Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

????
@Pytanie

W dużej mierze dziękuja Ci z dnia na dzień bez sygnałów ostrzegawczych. Rano przychodzisz do pracy a w ciągu dnia wychodzisz z padłem z wypowiedzeniem. Jeszcze próbują grać takich super i idą Ci na rękę i to Ty możesz złożyć wypowiedzenie hehe. No i nie musisz świadczyć pracy na wypowiedzeniu, rewelacja! Niestety HR wie o tych praktykach, wszystki jest robione po cichu za Twoimi plecami. Taki proceder funkcjonuje od lat i nadaje się do PIP

Xxx
@Pytanie

Również sami z powodu braku gratyfikacji za wyniki oraz braku motywacji w formie większego wynagrodzenia. Firma fajna rozwojowa, ale na start ;)

@????

To dlaczego nikt tego do Pip nie zgłosi?

Prac1
@:)

A co zgłaszać? Z tego, co piszecie, to wszystko jest zgodnie z prawem. Każda ze stron ma prawo zakończyć umowę przecież. Przy umowie na czas określony nie trzeba podawać powodu. Okres wypowiedzenia jest zachowany. Z czym do PIP?

Pure True2
@Pytanie

Firma fantastyczna. Full benefitow nawet jak jesteś po studiach niską pensję rekompensuje dodatki finansowe i benefity oplaca się. Jako specjalista korzystasz pensja Plus benefity i nauaka branży e_Commerce super. Kolejna sprawa nawet jak jesteś kierownikiem i narazisz cała firmę na potencjalny brak wypłaty pensji z powodu niewiedzy i braku kompetanji dalej pracujesz i przebijają Ci 5. (usunięte przez administratora) Plus że wymianę zrobili w sumie wszystkie osoby które dużo brały a mało wniosily rzoiwjajja swoje kompetencje poza strukturami firmy...nice

@Pure True2

A te, które są teraz dużo wnoszą?

Zainteresowany
Kandydat

Kandyduje na stanowisko sprzedawcy, pozyskanie Klienta b2b, po rozmowach mam raczej pozytywne wrażenia ale czytając opinie nabieram wątpliwości. Może ktoś z działu napisze jak to wygląda faktycznie i czy jest sens kontynuować rekrutacje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MyBenefit Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Manager w Zespole Zakupów i Relacji z Partnerami
Greg
Klient

Niestety ale obsługa klientów indywidualnych to mega porażka. Brak odpowiedzi na maile a na infolinię też nie da się dodzwonić. Jak masz problem ze swoim kontem to lepiej kontaktowac się z HR we własnej firmie być może firmy traktują inaczej

Czy jest możliwość pracy w MyBenefit Sp. z o.o. na część etatu?

Smuteczek
@Pytanie

Nie. Generalnie nie polecam, poczttaj wszystkie komentarze ;)

Yaro

Śmieszna polityka firmy

Miśka
@Yaro

Czemu śmieszna? Zastanawiam się nad złożeniem cv.

Na jakie benefity można liczyć w MyBenefit Sp. z o.o.?

Ja

Wszystkie

MultiSport Punkty w Kafeterii - całkiem dużo Karta lunchowa

P
@Pytanie

A kogo interesują benefity w czasach jakie mamy, jak mamy pandemie i ludzie tracą prace

A
@P

Tym bardziej liczy się prywatna opieka zdrowotna. Mnie na przykład interesują ;)

@A

Prywatnà opiekę zdrowotną to ma praktycznie każda firma

Zuzanna
@:)

Niestety nie każda. Zależy też co firma dokładnie oferuje. Czasami jest to całkowicie darmowa opieka medyczna a czasami pracodawca dopłaca tylko część i resztę kosztów ponosi sam pracownik. Ktoś może napisać jak jest w MyBenefit?

Czy rozmowa rekrutacyjna w MyBenefit Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie

Nie

@Pytanie

Nie, ponieważ dla nich ten język to abstrakcja

Dramat
Klient

Jestem załamana obsługą klienta infolinii - pracownik pretensjonalnym tonem próbował prowadzić rozmowę, nie znając własnego regulaminu mybenefit. Dwa telefony i oba były tragiczne.

:-)
@Dramat

Niestety mam takie same doświadczenia. Spychologia, nieznajomość regulaminów, umów, pretensjonalny ton obsługi. Wygląda na to, że takie są standardy w tej firmie.

Smuteczek
Klient

Żenujące, co się stało z firmą na przestrzeni kilku lat. Ogromny potencjał zaprzepaszczony!(usunięte przez administratora)sztuczne interesowanie się pracownikami, mydlenie oczu, a na koniec i tak w******ją bez mydła. Życzę konkurencji, żeby rosła w siłę i zabrała najlepszych klientów! Do pracowników: smerfuj się, kto może! Potencjalni pracownicy: szukajcie dalej, bo ten statek tonie.

@Smuteczek

Możesz napisać, co się zmieniło? Dlaczego odradzasz?

Czy w obrębie jednego działu w MyBenefit Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Odpowiedź

Nie, nie ma niestety.

:)))
@Pytanie

W tej firmie nie awansujesz jeśli albo nie jesteś lizusem albo nie trzymasz z tymi co mają najwięcej do powiedzenia w temacie awansów. Nie liczą się Twoje kompetencje ani to co potrafisz, tylko masz szansę na awans gdy się podlizujesz. Np. 2 najważniejsze działy w tej firmie, i nie powiem tutaj jakie, bo można się domyślić, ludzie którzy tam awansowali nie są ani wybitni ani niczym się w pracy te osoby nie wyróżniał nawet planów nie robiły, ale awansowały bo są a lizusami. Zresztą teraz nie jest za ciekawie bo ludzi albo firma zwalnia albo ludzie stąd uciekają, sporo osób składa wypowiedzenia. Do tego żenujące zarobki, dużo poniżej średniego wynagrodzenia jakie są w innych firmach na takich samych stanowiskach. Każda z osób, które stąd odeszły w nowych firmach zarabia dużo lepiej

Ala
Kandydat

Jak wygląda praca w HR? Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko eksperta ds. kadr i płac.Zastanawiam się nad zmiana pracy - ile jest ludzi w dziale, jaką jest atmosfera, jakie są zarobki.

Głos Ludu

Nie kasujecie naszych wypowiedzi, większość wpisow jest od obecnych pracowników. Piszemy te informacje bo firma jest fajna, i pracuje tu wiele wartościowych osób, ktoś chcą pracować dla tej firmy. Pisząc tutaj chcemy Wam podpowiedzieć co warto zmienić, żeby nie było tyle negatywnych wypowiedzi i emocji. Macie czarno na białym napisanej co powoduje i kto fustracje pracowników. Są to kompetencje niektórych ich przełożonych. Piszemy tu o wielu działach, a problem jest opisany szeroko. Może warto podziałać w tym zakresie i dać nam szansę pisać Dobrze, bo jest wiele rzeczy o których można się chwalić i pisać, a sama firma ma ogromny potencjał.

Zainteresowana

Czy w czerwcu MyBenefit też zwalniał?

PRoku

Propaganda rulez! Oczywiście, że jest kupa benefitow-to w końcu firma z tej branży. Same dodatki nie zmienią jednak kiepskiego zarządzania i podejścia do pracowników w stylu 'za morde'. I nie kasujcie już negatywnych opinii, to nie wpłynie na postrzeganie tej firmy przez osoby, które sa po prostu zawiedzione.

Lilavatti

Jak dla mnie pracodawca wart polecenia. Każdy pracownik posiada kartę multisport, dostęp do kafeterii benefitów, dofinansowanie do śniadań i obiadów, mnóstwo szkoleń, lektorat językowy: angielski lub niemiecki do wyboru, Do tego concierge bez limitów do załatwiania codziennych spraw dla każdego pracownika bez wyjątku. Jest to ewenement na rynku pracy! Do tego młody, dynamiczny zespół i mnóstwo wyzwań. Czy są jakieś minusy? Pewnie, jak się ktoś uprze to coś znajdzie, ale w porównaniu z innymi pracodawcami to... nie ma porównania!.

Sportowiec

Na szczęście siłownie są już otwarte. Znowu można ćwiczyć. Wznawiam kartę.

@Sportowiec

To napisz tego newsa do Benefit Systems, na pewno się ucieszą!

Zawiedziona

Do czego ta firma zmierza? Działania kadry zarządzającej to cyrk na kółkach... - chaos wszechobecny - komunikacja leży - wyższa kadra zarządzająca bez pojęcia o zarządzaniu - polecenia wydawane na zasadzie prób i błędów, wyjdzie to dobrze, nie wyjdzie trudno, zrobi się inaczej, a ze ktoś się napracuje na marne? Nie szkodzi! To „zwinne zarządzanie” i trzeba być elastycznym! - często zlecone zadania są robione chyba tylko po to żeby coś robić bo ich realizacja nie ma na nic wpływu - benefity? Mydlenie oczu... Większość firm oferuje to samo wiec niczym MyB nie wyróżnia się - cele - na sile wymyślanie usprawnień, bo jak nie wymyślisz to cel niezaliczony, a co szanowne grono kadry zarządzającej wymyśliło? - faworyzowanie niektórych pracowników z przyczyn niewiadomego pochodzenia - wsparcie? Nikt nigdy nie ma czasu, często różne tematy spychane są na ostatnią chwile a jak zaczyna się odgórne ciśnienie wówczas na szybko trzeba realizować zadania - zwolnienia... ale na tworzenie nowych stanowisk i upychanie „swoich” ludzi jest miejsce Firma ma potencjał, ludzie są pracowici i pomysłowi, są działy i zespoły które naprawdę super działają ale ryba psuje się od głowy...

Pozytywna

W żadnej pracy nie miałam tylu benefitów. Karta multisport, kafeteria, dofanansowanie do śniadań, benefitlunch, ciekawe szkolenia, język angielski. Poza tym ciekawe wyzwania i ogromne wsparcie zespołu w moim dziale.

Zostaw merytoryczną opinię o MyBenefit Sp. z o.o. - Wrocław

MyBenefit Sp. z o.o.