Opinie o MyBenefit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MyBenefit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MyBenefit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MyBenefit Sp. z o.o. w Wrocław

Zadowolony pracownik

Uwazam, ze negatywne opinie pochodzą od osób które są nieogarnięte życiowo i nie potrafią sobie poradzić na danym stanowisku. Świadczy to o ich słabości. Mają tez problem ze współpraca i komunikacją. Po co wylewać takie głupoty i żale na forum? Rynek oferuje tyle pracy ze jak się nie podoba to można zmienić pracodawcę. Owszem negatywne opinie tez są cenne ale tu większość zakrawa o totalną głupotę... osoby które to piszą nigdy nie zaznają szczęścia w pracy bo sobie zwyczajnie nie radzą. Przykre ale prawdziwe.

@Zadowolony pracownik

Nie przesadzajmy z wypowiedziami, że" negatywne opinie pochodzą od ludzi nieogarnietych zyciowo ". Praca w mb nie jest dla jakichś szczególnie uzdolnionych czy wybitnych osób, każdy przeciętniak ma szanse znalezc tu zatrudnienie.

Pracownik MyBenefit

Mam takie pytanie, jeśli ktoś u nas pracuje, a nie jest zadowolony i wypisuje takie żale jak poniżej, to po co nadal tu pracuje? Pracodawcę można zmienić :). Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami, ale wiadomo, tych dobrych się nie pisze, a ja właśnie napiszę. Pracuje mi się tu bardzo dobrze, atmosfera i warunki pracy są niespotykane. Elastyczny czas pracy, który pozwala na dopasowanie zadań do życia osobistego to wielki plus! Nigdy nie miałem problemu, aby wyjść do lekarza, odebrać dzieci w razie potrzeby, czy przyjść z dziećmi do pracy, bo nauczyciele strajkują. Benefity - ludzie, gdzie tak mają? ZFŚS, opieka medyczna, dopłata do ubezpieczenia, karta lunchowa, karta multisport, darmowe lekcje języka angielskiego, z tego co cały czas słyszymy i widzimy wprowadzane są nowe, kolejne benefity dla nas. Nie wspomnę już o wyposażeniu kuchni, gdzie mamy wszystko ! Owoce, herbaty z 50 rodzajów, pyszna kawa, mleka jakie chcecie i wiele innych. Szkolenia - non stop, jakie chcemy, ostatnio nawet nawiązujące do naszego samorozwoju, niekoniecznie związanego z zajmowanym stanowiskiem. Patrzę też na ludzi, którzy tutaj pracują, widzę ich uśmiechnięte miny codziennie rano w windzie, czy w pracy i zastanawiam się, gdzie u nas pracują Ci, co piszą takie negatywne opinie? Naprawdę, nie ma się co męczyć, jeśli pracujesz tutaj, a jest Ci źle, a nie chcesz o tym szczerze porozmawiać tylko wypisujesz takie opinie, to może warto zmienić pracodawcę! Życzę powodzenia w znalezieniu lepszego!

Uważasz, że obecnie głównym problemem w firmie MyBenefit jest zarządzanie? Gdybyś miał taką możliwość to, co zmieniłbyś w tym miejscu pracy? Chętnie poznam sugestie osoby, która ma pomysły na usprawnienie pracy w danym przedsiębiorstwie. Podzielisz się z nami swoimi pomysłami?

A w dalszej kolejności, co by to było? I skąd masz informacje, że zarząd chce odciąć się od MyBenefit? To jakieś potwierdzone wieści, czy po prostu Twoje przypuszczenia?

MyBenefit jest spółką w Grupie Benefit Systems, działającą w sposób spójny z przyjętą w Grupie strategią. Odrębny brand wskazuje, że część działań firma prowadzi w sposób niezależny, część w ścisłym powiązaniu z modelem przyjętym w Grupie Benefit Systems. W znacznej mierze zarówno podejście do człowieka, styl pracy, kultura organizacji są zbieżne, choć warto zauważyć, że kulturę firmy tworzą wszyscy Pracownicy, a ich indywidualność i sposób działania jako ludzi znacząco odciska się na codziennym funkcjonowaniu organizacji. W tym znaczeniu MyBenefit jest różne od Benefit Systems, bo historycznie kształtują tę spółkę inne czynniki. Warto nadmienić, że żadna kultura organizacyjna nie jest w 100% kształtowana przez samych zarządzających, a większość źródeł wskazuje, że najsilniejszym czynnikiem kulturotwórczym są właściciele. MyBenefit nie jest w tym aspekcie inne, kulturę firmy kształtują zarówno zarządzający, jak i grupy pracowników. Badania Zaangażowania potwierdzają, że kultura MyBenefit jest kulturą kooperatywności, a wskaźnik zachowania work-life-balance jest rekordowo wysoki. Aby takie wskaźniki plasowany się wysoko, dominującym stylem przywództwa musi być partnerski i wspierający model zarządzania. Taki model przeważa w MyBenefit i jest coraz bardziej świadomie kształtowany poprzez system szkoleń.

@Anna

Nigdzie nie napisałem, że Zarząd chce się odciąć od mybenefit tylko od Benefit Systems

@Anna

Nigdzie nie napisałem, że zarząd chce się odciąć od mybenefit tylko od Benefit Systems

:)))

Niektórzy Członkowie Zarządu obrabiają tyłek byłym pracownikom podczas gdy sami zarządzają tak nieudolnie, że ciągną firmę na samo dno

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MyBenefit Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Szanowni Państwo, widząc liczne opinie i zainteresowanie naszą Firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie. Cenimy sobie również każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągać wnioski. Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów oferowanymi przez nas warunkami współpracy. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do naruszania czyjejś godności czy obrażania innych. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi mogących urazić czyjeś uczucia religijne, zawierających oszczerstwa i pomówienia czy treści obraźliwe, znieważających inne osoby lub szkalujące czyjeś imię. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będąc więc usuwane przez administratora. Jesteśmy firmą, która tworzy przyjazne i komfortowe miejsce do pracy. Dbając o relacje stawiamy na zaufanie i otwartość, więc jeśli chcecie się z nami podzielić swoimi spostrzeżeniami jako nasi byli czy teraźniejsi Pracownicy, zachęcamy do spotkania lub kontaktu pod adresem hr@mybenefit.pl Jesteśmy otwarci na opinie, komentarze czy dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy przesyłać na adres: hr@mybenefit.pl. Pozdrawiamy Zespół HR

@MyBenefit Sp. z o.o.

Żeby nadal zamiatać problemy pod dywan albo udawać że ich nie ma? Aspirujecie do firmy przyjaznej pracownikom, ale z taka kadra zarządzająca nigdy się wam to nie uda. Ryba psuje się do głowy, która przymykam oko na (usunięte przez administratora) managerow, kierownikow, dyrektorów w stosunku do podległych sobie praciwnikow. Firma to jedna wielka klika, która jest nie do rozbicia.

Grzegorz

A jakie są opinie o Dziale Analiz i Planowania Finansowego? znalalazłam ofertę pracy na analityka i zastanawiem sie czy nie aplikować?

@Grzegorz

To są u nas takie działy? A to ciekawe...

@Grzegorz

(usunięte przez administratora)jeszcze zanim zaczniesz aplikować to zdecyduj się czy jesteś kobietą czy mężczyzną

Aleksander
@Grzegorz

Ciekawy jestem, czy zdecydowałeś się na złożenie CV w firmie MyBenefit? Napisz, czy zostałeś zatrudniony, a jeżeli tak to jakie są Twoje pierwsze doświadczenia na tym stanowisku? Na swojej stronie oferują pracownikom duży pakiet socjalny z atrakcyjnymi bonusami. Jak to wygląda w rzeczywistości? Napiszcie czy benefity są satysfakcjonujące?

@Aleksander

Widzę, że ciągle jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami pisze posty w bardzo podobny sposób, to już nawet nie jest żałosne tylko zaczęło być śmieszne

Madagaskar

nie

Edward
@:)))

Każda osoba ma prawo na tym forum do swojej subiektywnej opinii o pracodawcy. A Ty jaką ocenę wystawiłbyś firmie MyBenefit? Dodaj kilka słów o swoich doświadczeniach, atmosferze i warunkach pracy. Dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Marian
@Edward

Masz rację, więc moja opinia jest mało pozytywna ze względu na atmosferę, wszytko inne ok.

Zuzanna
@Marian

Owszem - dobra atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle ważnym czynnikiem, który sprawia, że lepiej wykonujemy swoje obowiązki. Ale są i inne - równie istotne - aspekty, dla których warto jest podjąć pracę w danej firmie, w tym przypadku w MyBenefit. Nadmieniłeś, iż "wszystko inne jest tam ok". Dobrze byłoby, jakbyś uściślił to stwierdzenie. Jakie wymieniłbyś pozytywne strony pracy w tej firmie?

@Zuzanna

Jeśli chodzi o kasę to bardzo miernie płacą

Zuzanna

Rozumiem i bardzo dziękuję za odpowiedź z Twojej strony. Wynagrodzenie w MyBenefit może wydawać Ci się zbyt niskie, ale może pracodawca ten w jakiś inny sposób rekompensuje Wam trochę niższą wypłatę. A co jak się przedstawia kwestia, jeśli chodzi o indywidualny rozwój zawodowy pracowników tej firmy? Czy macie tam organizowane od czasu do czasu jakieś szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), które podnoszą Wasze kwalifikacje zawodowe?

super krowa

Jaka jest atmosfera w dziale IT? Czy zarobki dla developerów trzymają się w okolicach średniej? Czy pracuje dużo doświadczonych osób i można się czegoś nauczyć. Czy projekty są ciekawe?

Super Byk
@super krowa

Nie

Pracownik 2

Hahaha, nawet zrobili szkolenie indoktrynujace jak wypelnic badanie AON. To byla dopiero żenada.

@Pracownik 2

Ponieważ trzeba przykryć fakt, że osoby zarządzające tą firmą najzwyczajniej się do tego nie nadają

Piekło 2

Zgaduj zgadula - ile wyniósł procent zadowolenia pracowników w AON w dziale sprzedaży?! Tak naprawdę? Bez łączenia wyników z Marketingiem! Ja daje 17% - w końcu jest ekspres do kawy!! Obstawiamy! Kto da mniej???

czyściec na ziemi
@Piekło 2

zero ... refleksji nad wynikami

Pracownik, Pracownik
@czyściec na ziemi

Normalnie ... idę szukać nowej pracy.... :) Tak poważanie, widzę, że w grupie odeszłych z własnej inicjatywy Pracownikach będących w tzw. grupie samozajebistych jadu nie brakuje :), ....... żałosne. To teraz czekamy aż P.P. i M.O. (On i Ona) dołączą do tej grupy :)

@Pracownik, Pracownik

Żałosne to jest rzucanie inicjałami na forum

@Pracownik, Pracownik

Tu głównie wypowiadają się ci którzy pracują w firmie. Ci odeszli mają zapewne już dawno na mybenefit wywalone

Najlepiej drodzy pracownicy mb zamiast siedzieć na forach i pisać komentarze to weźcie się do roboty i róbcie targety sprzedażowe, bo nie zawsze koledzy z pracy będa tacy mili i będa podrzucali wam gotowych klientów

@Pracownik, Pracownik

Lepiej zostań w mybenefit i pracuj tu najlepiej do emerytury, bo z takim profesjonalizmem to z innej firmy już dawno by cie wywalili

S

Dlatego ci bardziej ogarnięci stąd uciekają

...

Te benefity, którymi tak probuja przekupic kazdego, to tak de facto 300 pkt co kwartal. Multisport za doplata z punktow, za opieke medyczna tez trzeba doplacic. Wiele firm oferuje juz prywatna opieke medyczna dla pacjenta indywidualnego za 100 złotych miesiecznie. Wiec przekalkulujcie czy bardziej Wam sie oplaca zarabiac porzadne pieniadze, czy 2500 netto i OGROM benefitow. Ludzie, myslcie. Benefity sa spoko, ale w MyBenefit daje tylko 300 pkt do wykorzystania. Juz w ogole pomijajac atmosfere i to co powyzej- co oczywiscie ma miejsce.

????
@...

(usunięte przez administratora)netto to Cię chyba troche poniosło hehe. Tyle to może zarobisz po 3 latach służebniczej pracy, ale pod warunkiem że robisz cele i siedzisz cicho.

Candyman
@...

Może warto się zastanowić dlaczego odchodzą cenni i doświadczeni pracownicy z tej firmy...

@Candyman

Kazdy wie dlaczego odchodza, nikt nie wymysli nic odkrywczego. Odchodza i beda odchodzic, a na stanowiskach zostanie towarzystwo wzajemnej adoracji. Niech odchodza- to jedyna dobra rada.

Wujek dobra rada

Praca w tej firmie wygląda tak: 1) Na początku jesteś oczarowany benefitami i myślisz że wszystko co negatywnego słyszałeś lub czytałeś (chodź komentarze są regularnie usuwane - ,,brak wolności słowa'') może jednak jakimś cudem to nieprawda i trafisz do działu w którym panuje JAKAŚ kultura, a Twój kierownik jest kompetentny. 2) Później budzisz się ze snu i nagle otwierają Ci się oczy, myślisz co ja tutaj robię. 3) I nagle widzisz wszystko co jest regularnie opisywane w komentarzach na tej stronie tylko na żywo. 4) Zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś w stanie trwać w tym dysfunkcyjnym środowisku, w którym masz wrażenie jeżeli nie jesteś na kierowniczym stanowisku to inni mogą Tobą pomiatać, a ty nie masz nic do powiedzenia. Nie dajcie się więc omamić benefitami i po prostu nie traćcie czasu i nerwów przychodząc tu do pracy. Wielkim problem tej firmy jest brak kompetencji i nieprofesjonalne podejście do siebie nawzajem (usunięte przez administratora)

Nieznajomy
@Wujek dobra rada

Pewnie jak zwykle króluje dział turystyki...

@Wujek dobra rada

Zgadza się. U nas w Mybenefit zamiast gotówki tak jak w wielu innych firmach dostaje się benefity. .

:)))

Benefity są dobre, ale dla osób, które mało zarabiają bo ktos kto dobrze zarabia bedzie miał w nosie jakieś benefity z zfss

Anika

Czy 2500 netto dla młodszego specjalisty to wygórowana propozycja z mojej strony? Czy zarobki są na mniej więcej takim poziomie czy niższe bądź wyższe? Na rozmowie niestety padło tylko pytanie o oczekiwania, bez poinformowania czy moje oczekiwania są realne bądź nie.

@Anika

Podbija pytanie :) tzn chciałabym się dowiedzieć o zarobki na początku kariery w firmie :)

@Mary

Zarobki są poniżej średniej krajowej jakie są w innych firmach na takich samych stanowiskach

@:)))

A powiecie mi jak to jest, czy dostaje się kwotę którą "ustaliło" się na rozmowie czy oni pytają o to tylko dla swojej informacji a w rzeczywistości dostaje się to co wszyscy? I czy np. Gdy powiem zbyt wysoką kwotę to to mnie dyskwalifikuje na rozmowie? Czy są negocjacje? Powiem szczerze, że to tak słabo... W Lidlu zarabia się więcej, ale tam nikt nie wymaga wyższego wykształcenia :(

@Anika

Anita w tej firmie doświadczeni specjaliści maja mniejsze podstawy, więc Twoja kwota jest wygórowana

Em

Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiem szczerze, że była to jedna z przyjemniejszych rozmów, w jakich miałam okazję brać udział. Nie było pytań z kosmosu, a pani, która ją przeprowadzała była bardzo miła i sympatyczna. Stawiała firmę w tak dobrym świetle, że strasznie chciała dostać tę pracę. Nie chodzi tu już tylko o benefity, w poprzedniej firmie czegoś takiego w ogóle nie miałam, więc nie robią one na mnie żadnego wrażenia. To, że są jest ok, ale gdyby ich nie było to też nie jest żadna tragedia. A wy je macie a i tak narzekacie :) Ogólnie bardzo mi się spodobało, miałam nadzieję na podjęcie współpracy, no ale niestety. Chciałabym się tylko dowiedzieć co o tym przesądziło, ale niestety pomimo deklaracji nie dostałam odpowiedzi zwrotnej (miała być ona przesłana w przypadku odmowy)- to jest dla mnie jedyny minus.

@Em

Przestancie robić z siebie (usunięte przez administratora)

Em

Kurcze człowieku przestań wszędzie szukać spisku :) wyobraź sobie, że są na świecie ludzie którzy są w stanie napisać dobre słowo.

Em przestań się ośmieszac

Komedia

:))))))

MyBenefit

Em

Nie rozumiem w jaki sposób się ośmieszam. Wyraziłam swoje odczucia i spostrzeżenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Nie jestem niestety jednym z pracowników czy jakichkolwiek osób związanych z firmą. Śmieszne dla mnie jest za to wylewanie swoich żali na gowork, zamiast złożyć wypowiedzenie skoro jest tak źle :)

@Em

To zadzwoń i się dowiedz dlaczego nikt do Ciebie się nie odezwał z informacją zwrotna, może chciałaś za dużo kasy albo ogólnie nie przypadłas do gustu. Zamiast marudzić na forum to zadzwoń i się dowiesz

Em

Yyy nie mam takiej potrzeby, pracuję już w innej firmie. Moja opinia miała na celu przedstawienie jak wyglądała rozmowa, żeby inni kandydaci mogli się z tym ewentualnie zapoznać.

:)))))

Em, obiecali Ci, ze oddzwonia i nie oddzwonili i zale na forum? Pracownik dobrze gada, idz, zadzwon, zapytaj... przeciez obiecali... bylo tak fajnie, taka mila pani, tak ladnie opowiadala. I co? Napisz maila, zadzwon. Probujesz byc zlosliwa w stosunku do osob, ktore pracuja w firmie, ze nie potrafia rzucic wypowiedzeniem, a sama nie umiesz napisac e-maila. Moze wlasnie dlatego nie dostalas tej pracy...

@Em

O naiwności. Nie szanują swoich etatowych praciwnikow a wyoczekujecie że będą szanować potencjalnych? Poważnie? Samo to że nikomu nic tutaj nie odpisują świadczy i ignorancji pracodawcy. Cieszcie sie tym że nie wyszło bo dzięki temu macie szanse na znalezienie fajnej pracy gdzieś indziej.

@:)))))

O matko ludzie... Napisałam jedno jedyne zdanie, że nie dostałam odpowiedzi i to jest dla mnie minus, ale nie robię z tego tragedii. To jest według was żalenie się na forum?

?

to też zgłosicie do usunięcia?

No dokładnie, laska nie zna pracy w naszej firmie, a ma najwięcej do powiedzenia, po czym wymądrza się jakby była długoletnim pracownikiem nie mając o pracy u nas zielonego pojęcia, irytują mnie tacy ludzie i nagle cudownym trafem już ma pracę, gdzie jeszcze 2 dni temu marudziła na forum że nikt się nie odezwał.

Em

Czy ty masz jakiś problem czytania ze zrozumieniem? Nie wiem jak się u was pracuje, nie wiem jaka jest atmosfera, napisałam jak przebiegła rozmowa i jak została mi przedstawiona firma! Potencjalny kandydat takich informacji również szuka na gowork. Napisałam również, że byłam na tej rozmowie niedawno. A niedawno oznacza tutaj miesiąc temu, dlatego chyba nie jest dziwne, to że mam inną pracę? Jak widać poniżej inni też są zadowoleni z przebiegu rozmowy, więc można? Można. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej i owocnej pracy w znienawidzonej przez Ciebie firmie.

Natalia
@Em

Aczy będziesz tak miła i w sposób bardziej szczegółowy opiszesz wszystko to, co działo się podczas Twojej rozmowy rekrutacyjnej do firmy MyBenefit z Wrocławia? Na jakie konkretnie pytania musiałaś odpowiedzieć? Czy były wśród nich takie, które sprawiały trudności? Wspomniałaś też coś o benefitach - jakie konkretnie oferuje ta firma swoim pracownikom?

@Natalia

Firma oferuje benefity z zfśs. Krótko mówiąc abys mogła to sobie zobrazować i ogarnąć rozumem to w wielu firmach z zfśs dostaje się kasę, a w mb dostaje sie z zfss nie gotówkę na konto, a punkty do systemu, które są wymieniane na benefity

Edward
@:)))

Widzę, że masz wiedzę związaną z pracą w firmie MyBenefit, dlatego chciałem się zapytać, czy prawdą jest to, co firma napisała na swojej stronie internetowej na temat tego, że zatrudniony pracownik ma zapewnioną umowę o pracę, szkolenia, szereg benefitów oraz imprezy firmowe. Chciałbym, abyś w swojej ewentualnej odpowiedzi napisał, czy rzeczywiście występują imprezy firmowe? Jest to dosyć ciekawe, patrząc z punktu zainteresowanej osoby, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy rzeczywiście tak jest.

:)))

Tak, są imprezy firmowe, średnio 2 do roku. To zależy czego oczekujesz jeśli rozwoju to nie w mybenefit jeśli tego żeby mówiąc delikatnie się nadali na imprezach to jest to firma dla Ciebie

@:)))

Nawalić miako byc nie nadali

Julia

Nie wiem, czemu właściwie miał służyć sarkazm obecny w Twojej wypowiedzi. Nie wniósł on nic szczególnego do powyższej dyskusji. Skoro nie chciałeś odpowiedzieć w sposób normalny na moje powyższe pytanie, to może chociaż powiesz coś bardziej konkretnego na temat rekrutacji w MyBenefit. Widziałam, iż aktualnie poszukują do swojego zespołu kilku nowych osób. Czy mogą one liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia? Jak wygląda ten aspekt?

Z
@Julia

Tak :) umowa jest zawierana na okres próbny. Potem zgodnie z rozmową/ ustaleniami.

@Julia

Sprzedaż- tak, bo ma normalnego zarządzającego, reszta- NIE. Umowa o pracę to standard, ale lepiej poszukać czegoś lepszego, bo w korporacjach umowa o pracę to normalna rzecz. Jeśli znacie języki, jeśli macie wykształcenie to idźcie do jakiejś normalnej roboty za normalne pieniądze. Jest tyle korporacji we Wrocku, że nie warto tracić czasu w tym (usunięte przez administratora)

^^
@Julia

Julia: pewnie dlatego ze w tej robocie nie wyrobisz bez poczucia humoru i sarkazmu... jak go nie masz to lepiej szukaj innej...

@Edward

Umowa o pracę to teraz normalka w firmach A benefity nie dostajesz od tak sobie tylko z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, czyli normalnie z tego funduszy firmy dają pracownikom pieniądze a w mybenefit nie jest to gotówka tylko punkty do systemu kafeteryjnego, które sa wymieniane na benefity jak np.karta multisport czy wyjazd na weekend

@Edward

Mogę wypowiedzieć się jedynie jako kandydat. Kontakt i sama rozmowa ok. Niestety brak jakiejkolwiek odpowiedzi stawia firmę w negatywnym, nieprofesjonalnym świetle. Ale za to dzięki temu...jakby mniej żal :) Dlaczego firma, która nie szanuje kandydatów miałaby szanować pracowników? Nie zaaplikuję ponownie i nie polecę znajomym.

Monka

Aha czyli o mnie jednak też zapomnieli:D A ja czekam naiwnie już od tygodnia, bo myślałam że może rekrutacja się przedłużyła. Nadzieja matką głupich :D

Monka

Aha czyli o mnie też zapomnieli :> a ja czekam naiwnie od jakiegoś czasu, bo myślałam że rekrutacja się przedłużyła. Nadzieja matką głupich :D

Do osób, które były na rozmowie. Czy otrzymuje się wiadomość zwrotną również gdy jest negatywna? Pytam bo odpowiedź miała być wczoraj lub dzisiaj i niestety cisza.

Też nie otrzymałam, żadnej informacji zwrotnej, pomimo tego, że było mówione, że odpowiedź negatywna również zostanie przesłana.

Bubel

Jestem zaproszony na rozmowę do tej firmy na stanowisko specjalisty. Jakie są tam zarobki. Wiem ze maja dużo benefitów ale jakie są widełki wynagrodzeń / premii ?

marco
@Bubel

Można wiedzieć na jakie dokładnie stanowisko?

@Bubel

Jak przyjdziesz to się dowiesz

@Bubel

Dowiedziałes się o te widełki? Sama jestem ciekawa :)

przyszły (może) pracownik

Firma rozwijająca się w ciekawym obszarze (w sieci pojawiają się informacje, że to rosnący rynek w Polsce w sensie benefity dla pracowników), dlatego wysłałam cv i czekam.

@przyszły (może) pracownik

To czekaj, życzymy powodzenia :)))

Kori

Czy status aplikacji "rozpatrywana" na pracuj.pl oznacza, że można czekać na telefon czy akceptuje się tak każde CV, a później jest selekcja? Jak wygląda praca w dziale zamówień?

@Kori

Nie ma u nas działu zamówień

kaska

Dlaczego atmosfera w firmie jest tragiczna? Przecież atmosferę tworzą ludzie, pracownicy. Czyli to wy sami ją psujecie czy jak to wygląda?

:->
@kaska

Ne w firmie, w niektorych dzialach. Oczywiscie, ze do wyprostowania, ale przy odrobinie dobrej woli. Skoro firma aspiruje do top firm AON to nie powinno byc sytuacji ze ktos komus daje awans, bo ten inny dal... albo bo duzy kredyt zaufania ze wzgledu na przyjazn/wspolne korzysci. Firma zla nie jest, ale sa w niej patologiczne zachowania. Nie kazdy dzial ma zle, sa takie, ze jest w nich super atmosfera. Ale sa tez takie gdzie bywalo tragicznie. W zadnej miedzynarodowej korporacji nikt nie moglby sobie pozwolic na takie zachowania wobec pracownikow, bo sa pewne zasady, w Mybenefit to wciaz pielesze i tyle w temacie...

@:->

Jakich działów unikac i dlaczego?

Czy status aplikacji "rozpatrywana" na pracuj.pl oznacza, że można oczekiwać na telefon czy tak akceptuje się wszystkie wysłane CV, a ich selekcja jest dokonywana w późniejszym czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o MyBenefit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MyBenefit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MyBenefit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

MyBenefit Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

MyBenefit Sp. z o.o.