Opinie o MyBenefit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MyBenefit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MyBenefit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MyBenefit Sp. z o.o. w Wrocław

Kori

Czy status aplikacji "rozpatrywana" na pracuj.pl oznacza, że można oczekiwać na telefon czy tak akceptuje się wszystkie wysłane CV, a ich selekcja jest dokonywana w późniejszym czasie?

Pracownik, który pracuje w MB

Przyszli lub aktualni Pracownicy. Oczywiście, że MyBenefit zapewnia Ubezpieczenie oraz Opiekę medyczną w ramach kafeterii i nie jest to ze środków ZFŚS, gdyż nie jest to możliwe. Pracodawca finansuje zarówno ubezpieczenie jak i opiekę medyczną ze środków obrotowych Pracodawcy. ZFŚS jest zasilany dodatkowo do kafeterii i można go wykorzystać na świadczenia z kategorii Turystyka, Sport, Rekreacja, Kultura, Dzieci i oczywiście kartę MultiSport. Dodatkowo zapewnia również kartę Lunchową na 8 obiadów w miesiącu! Ciekawe imprezy, wyjścia integracyjne, szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, zgodne z profilem stanowiska i wiele innych ciekawych benefitów! A przede wszystkim dobrą atmosferę w pracy!

:))))
@Pracownik, który pracuje w MB

chyba kogoś poniosło z tą dobrą atmosferą w pracy...

Pracownik mb
@Pracownik, który pracuje w MB

Pracownik który pracuje w mb, co z tego że są benefity skoro z tego co jest napisane na forum to atmosfera w niektórych działach jest mówiąc delikatnie kijowa? Benefity zastąpią atmosferę, nie sądzę

przyszły pracownik

Szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria, multisport... w poprzedniej firmie mogłam sobie pomarzyć o takich benefitach. CV wysłane. Zobaczymy :)

@przyszły pracownik

Ubezpieczenia na życie u nas nie ma, więc nie sciemniaj a kafeterie masz z zfśs

Pracownik 2

O, zniknelo ponad 100 komentarzy, niektore z nich byly po prostu rzetelna ocena sytuacji w firmie. Widac, ze ktos tu interweniowal. Zamiast na forum powinniscie zrobic porzadek w swoich szeregach. A komentarz pod nickiem "przyszly pracownik" to zwykla manipulacja osob z firmy.

Zażenowany
@Pracownik 2

Czy Wam naprawdę się wydaje, że każdy potencjalny pracownik, który wysyła CV na jakies stanowisko to pierwsze co wchodzi na forum GoWork i pisze jakieś peany na czesc firmy, w której jeszcze nawet nie przepracowal dnia? Jak juz manipulujecie tym forum, usuwacie niewygodne komentarze, to postarajcie się i niech to bedzie chociaz troche wiarygodne...

@Pracownik 2

Myślę, że wyniki A ON najbardziej pokażą zadowolenie w tej firmie. Niestety firmie daleko do wyniku Benefit Systems, które po raz kolejny został best employers

GRZEGORZ KUROWSKI

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: srodki zostaly scigniete z mojego konta natomiast 1 zl jako przelew indywidualny Upay odrzucil PROSZE O ZRWOT 49 ZL NA MOJE KONTO

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MyBenefit Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Magda

Witam. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i średnie zarobki na stanowisku specjalisty i czy dają umowę o pracę? Mam zaplanowana rozmowe na stanowisko specjalisty ds. wdrożeń ale czytając te negatywne komentarze coraz bardziej się nad tym zastanawiam ..

Magda

Witam. Jak wygląda rekrutacja do firmy i średnie zarobki na stanowisku specjalisty? Czy jest to rzeczywiście umowa o pracę. Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko specjalisty ds. wdrożeń ale czytając tyle negatywnych opinii zastanawiam się czy jest sens w ogóle na nią iść.

Może warto potraktować to poważnie, bo jak tak dalej pójdzie to MyBenefit może czekać pozew zbiorowy.

Pracownik 6
@*

I pracować nie będzie miał kto. Po tylu delikatnie mówiąc niepochlebnych opiniach pracowników może być ciężko znaleźć kolejnych, którzy zasilą szeregi MB.

:)))

Może trzeba iść do prezesa i mu to powiedzieć. Myślicie, że on to czyta?

Pracownik 2

HR powinien isc z tematem do Prezesow i to pokazac. W pierwszej kolejnosci.

Pracownik 7

Boją się tego AON, boją. i dobrze.

AON AONem, ale nie liczcie zbytnio na niego. Sprawy powinny być oficjalnie zgłoszone. Prezes powinien sprawę potraktować poważnie, jeżeli tego nie zrobi, wniosek jest jeden... zmieniajcie pracę, ponieważ szkoda Waszych nerwów i czasu.

@:(

Prezes to powinien poczytac i wyciągnąc wnioski... juz ma wystarczająco duzo materialu żeby cos z tym zrobic. Jesli nie podejmie zadnych krokow sam z siebie to widocznie mu to pasuje... A oficjalne zgłoszenie oficjalnym zgloszeniem.

@Pracownik 2

A macie gwarancję, że Prezes to czyta?

@

każdy zna adresy mailowe zarządu zawsze można podesłać link ????

poboczny obserwator

i co? zmienia się coś? widać chociaż chęć zmiany czy cisza?

:)))

Bycie dyrektorem to rzecz nabyta, dzisiaj się nim jest jutro nie

Aratqare

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko Specjalista ds. wdrożeń w tej firmie. Proszę, napiszcie jak wygląda ta praca, jakie zarobki, bo czytając te opinie to odechciewa mi się iść na to spotkanie. Dzięki!

@Aratqare

Aratqare, czy jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej do MyBenefit? Jestem bardzo ciekawa Twojej pierwszej reakcji na temat tej firmy? Zechcesz, więc proszę opisać cały przebieg Twojej rozmowy? Jakie zadawane były Tobie pytania?

Aratqare

co masz na myśli pisząc "chory" - zła atmosfera, złe zarobki... ? Będę wdzięczna za konkret:)

@Aratqare

To i to. Jeśli myślisz, że w tej firmie zarobisz to się nie łudź

@Natalia

Natalia, skoro tak bardzo jesteś ciekawa jak wygląda przebieg rozmowy to może sama złóż cv i jak Cię zaproszą to się dowiesz, bo już chyba któryś raz o to pytasz.

qwerty
@:)))

Styl zarządzania podobny jak w obszernie opisanym dziale. Tu tym bardziej jestes na straconej pozycji bo szefowa dzialu ustawila sie i to tak, ze nic nie zdzialasz. (usunięte przez administratora)

Żenada

Ciężko uwierzyć, że ktoś od ponad roku regularnie zadaje pytania na temat rekrutacji i pracy w jakiejś podrzędnej firemce.(usunięte przez administratora)

Czy w innych działach w MyBenefit jest taka sama sytuacja, jak w dziale produktowym? Czy dyrektorzy i managerowie też mają podobne podejście?

?!?

To jest to PRZEWIETRZENIE PIONU PRODUKTOWEGO?

Pracownik 5

Może (usunięte przez administratora) powinni sami zainteresować się dlaczego tak na prawdę odeszło kilka bardzo cennych osób .Niby same składały wypowiedzenia.Nikt nie mówi że były one wymuszone.Dlaczego (usunięte przez administratora) zgadza się na wypowiedzenia bez świadczenia pracy. Bo sama nie potrafi uzasadnić dlaczego zmusza ludzi do odejść aby nie wyglądało że to firma zwalnia bez uzasadnienia okoliczności zwolnień.Kazde odejście w Sądzie Pracy byłoby przegraną firmy.Może prezes powinien zarządzać listy osób, które odeszły i poprosić te osoby na rozmowy i to dopiero otworxyłoby mu oczy z jacy ludzie mu zostali.

Pracownik 2

wynik finansowy działu pod koniec roku powie wiecej niż 1000 slow tutaj i to nie bedzie przypadek. Twardych danych juz nie zamiota pod dywan...

Pracownik 5

A kto ma namiar do Warszawy do konkretnej osoby /decydenta

dane
@Pracownik 5

Dane to nie problem. Prezes jest wpisany w KRS, a członkowie zarządu są na stronie www

@
@Pracownik 5

LinkedIn.

Pracownik 7

Bo prawda jest taka, że jej działalność rzutuje na całą firmę i wszystkie działy, nawet te, które dobrze funkcjonują. A to co się dzieje na ogólnodostępnym forum za sprawą głównie jednej osoby to nie jest przypadek.

:)))

W ogóle w tej firmie to za dużo jest kierowników i managerów różnej maści

:)))

W tej firmie więcej takich, którzy nie kryją się że swoimi finansami

Pracownik 6

Aż ciekawe co przyniesie nowy tydzień w MB. Jakie konsekwencje i z kogo zostaną wyciągnięte? I czy w ogóle? Może ktoś sam dojdzie do mądrych wniosków i przestanie się snuć po firmie? Ciekawe... ciekawe

Senior

Atmosfera w firmie ok. Pracy dużo ale prowizje sensowne

S
@Senior

Ciekawe u kogo

Piszecie, cyt.:"Brak przepływu informacji, niewiadomo kto za co odpowiada, chaos, intrygi i biurowe gierki osób, które do zarządzania zespołem się zwyczajnie nie nadają." Moglibyście/Mogłybyście sprecyzować, których działów dotyczy powyższe "stwierdzenie"?

:]
@:(

chociazby dział obsługi klienta, wdrozen

Sorry za brak akapitów i jakieś drobne literówki, ale ciężko się pisze w tak małym oknie. * 3 książki oczywiście Tak jak mówię: bardzo źle nie jest, to też zależy od działu, ale na pewno nie jest dobrze i rozwojowo w żadnym kierunku czy to finansowym czy rozwoju osobistego- daleko im do tego :)

:))))

Brawo dziewczyny!!!! MyBenefit w pigulce!

Natalia

@Tristan a czy firma nie obiecała podwyżki po jakimś czasie? Zwykle musi minąć trochę czasu, żeby zarobki wzrosły. Mógłbyś podzielić się informację, po jakim czasie firma odezwała się w celu umówienia spotkania aplikacyjnego?

Tristan
@Natalia

@Natalia tak jak napisałem, to był górny próg, bez możliwości uzyskania podwyżki po okresie próbnym. Firma na filozofię - mało płacić, ale dawać dużo benefitów. Zadzwonili do mnie po miesiącu do wysłania aplikacji.

Kam

Natalia nie polecam ci pracy w tej firmie, jest mnóstwo lepszych miejsc niz mybenefit. nikt niczego cie nie nauczy, wszystkiego musisz sie domyślać, zasady zmieniają sie jak w kalejdoskopie, brak przygotowania do pracy a wymagań cała masa. stresu co nie miara i marne traktowanie zwykłego pracownika. brak profesjonalności i zrozumienia

Natalia

@Zadowolona mogłabyś w kilku zdaniach opisać przebieg rozmowy rekrutacyjnej, może wyróżniała się czymś spośród innych? Czy jesteś w stanie podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pracy w tej firmie, jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników? Może masz wiedzę na temat aktualnych rekrutacji w MyBenefit?

Zadowolona

Cześć, czytając opinie stwierdzam, że musiało się dużo zmienić. Atmosfera jest super, benefitow do wyboru aż głowa mała, elastyczne godziny, płacą wcale nie tak źle, rekrutacje są przyjazne i ludzkie, plan wdrożenia jest i to całkiem fajnie działający, fajne akcje i imprezy. Ogólnie bardzo polecam!

Tristan

Rekrutacja bardzo przyjemna i profesjonalna. Mili i profesjonalni ludzie. Firma jest ludzka i wygląda na rozsądnie zarządzaną. Natomiast zarobki, jakie proponują na stanowisku kierowniczym to niesmaczny żart. 3000 zł netto jako górny próg? Żadne benefity tego nie zastąpią.

Natalia

@AA Twoja wypowiedź ma bardzo negatywny wydźwięk. Rozumiem, że miałeś do czynienia z firmą MyBenefit i nie jesteś zadowolony z ich usług. Opisz swoją myśl ale w sposób merytoryczny, tak, żeby każdy z nas wiedział, znał szczegóły Twojej przygody z tą firmą. Pamiętaj, aby wypowiedź była zgodna z regulaminem forum.

Konkurencja czy pracownik, który musiał odejść z firmy tak bardzo ubolewają

Konkurencja

Konkurencja nie. Konkurencja szanuje swoją konkurencję i nie hejtuje ani w necie ani w realu. Pozdrowienia z konkurencji :)

Zostaw merytoryczną opinię o MyBenefit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MyBenefit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MyBenefit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

MyBenefit Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

MyBenefit Sp. z o.o.