Opinie o Sephora, CH Korona w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sephora, CH Korona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sephora, CH Korona o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora, CH Korona w Wrocław

Brenda

NIE POLECAM PRACY NA BIELANACH WROCŁAWSKICH kierowniczka robi machloje, robi wszystko na swoją korzysc a pracowników ma gdzies. Kombinuje ile wlezie, sprzedaje na lewo ze klienci sie pytaja czy sprzedajemy testery perfum bo kiedys od nas kupowała która koleżanka koleżanki. Robi na złość dziewczyną. Napisano skarge na nią do menagera regionalnego (podpisały sie wszystkie dziewczyny ze sklepu bo każda została skrzywdzona w jakis sposób przez pania kierownik ) ale że ten z nią trzyma to skarga dalej nie poszła a w perfumerii dalej (usunięte przez administratora) Zrobiono spotkanie z pracownikami gdzie 3/4 sie zwolniła i było chyba z dwóch aktualnych a reszta nowych którzy nie wiedzieli co sie odwala. Ma swoich pupili czyli Patryczka który jest żmijowaty i tylko czeka kiedy naskarżyć na kogoś i świnie podłożyć, żeby miec plus u kierowniczki. Nie zna sie na makijazu ani nie miał z tym nie wspolnego a juz jest prawą reką pani kierownik z którą obaj kuszą na innych. Rotacja straszna. Jednak kierowniczka mówi ze to przez dojazd. A to (usunięte przez administratora) prawda. Nikt nie chce z nia pracować bo psuje psychikę. Siedzi w biurze w szpilach a na sale sprzedazy nawet nie wyjdzie. Prezenty dla pracowników się gubią. Jeżeli chodzi o Kosmetyczke to swoim ulubiencom daje najlepsze rzeczy a reszcie byle co, sama zbiera najlepsze żniwo. Uprzykrza życie i ci**a ludzi na prawo i lewo. Nie polecam.... nie psujcie sobie nerwów i życia, nie warto. Szkoda ze nikt z tym nic nie zrobi i Pani kierownik Kami*** jest tolerowana przez wiele lat w firmie a wszystkie jej wybryki są tajone i zamiatane pod dywan. Szkoda bo makijaż i kosmetyki to piękna rzecz, która dba o piękno kobiet a w tej pracy kobieta kobiecie wilkiem i przez atomosfere nie da sie cieszyc tym "pięknem"

Oj Brenda..
@Brenda

Czyli mówisz że to jakis tajny spisek? Kierowniczka z managerem regionalnym i całą zgrają ludzi którzy zatajaja i zamiataja pod dywan "wybryki". Brzmi jak niezły film. Bądźmy dorośli ludzie... nie wiem co takiego Ci się stało, ale nie brzmi to poważnie.

Patrycja

@brenda faktycznie to słabo, skoro to zgłosiliście. Zastanawiałam się nad pracą tam,ale teraz nie jestem pewna.

???
@Patrycja

Jak dla mnie to brzmi jak lament jakiejś rozzalonej dziewczynki. Nie doczytałam się tam czym tak bardzo została skrzywdzona. Tym że kierowniczka nosi szpilki? Czy ze chłopak który jest jej prawa ręka nie umie malować? Strasznie dziecinne tak wylewać swoje zale. Skoro jest tak źle to czemu ktoś się nie zwolni po prostu? Dodam że znam osoby z tego punktu i miałam też okazję poznac panią kierownik. Normalna rzeczowa kobieta, są osoby które pracują z nią wiele lat i może warto ich zapytać dlaczego. Są też nowe osoby którym jakos dobrze się pracuje. No ale zawsze znajdzie się ktoś komu (Jak widzę po wypowiedzi) nie wiadomo co nie pasuje i rzuca pustymi oskarzeniami.

Klientka

10.10.2018 - obsługa bardziej zasugerowana wyglądem klienta niż zaprezentowaniem/poleceniem Państwa produktów jako stała klientka czuję się oburzona potraktowaniem przez obsługę - nie polecam tego salonu

Czy do Sephora, CH Korona najlepiej zanieść cv osobiście? W przypadku sieci sklepów i rekrutacji do konkretnego salonu, to właśnie takie rozwiązanie przynosi pozytywne efekty w postaci zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną. Czy również w tym miejscu warto wykonać ten krok?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sephora, CH Korona.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
anka

chodzę często do ich salonów i jakiegoś bałaganu nigdy nie widziała, dobrze zorganizowana drogeria moim zdaniem z genialnym podejściem do klienta, może i ceny za wysokie czasem ale jakoś to rekompensuje

OHO

NA BIELANACH PRACOWAŁAM ROK TEMU TO KOSZMAR KIEROWNICZKA TYLKO DZWONI PO KOCHASIACH I UMAWIA SIĘ W TRAKCIE PRACY, A JAK CHCE ZWOLNIĆ PRACOWNIKA TO WYMUSZA NA NIM BY ON NAPISAŁ WYPOWIEDZENIE TAK PROWADZI ROZMOWY NP. ŻE KLIENCI SIĘ SKARŻĄ,OBROTÓW SIĘ NIE ROBI SWOJE KLIENTKI KOLEŻANKI PROSI BY DO FILI PISAŁY NIEZADOWOLONE OPINIE NA TEGO PRACOWNIKA A W ZAMIAN DOSTAJĄ PREZENTY. MA PUPILKĘ RUDĄ KTÓRA RAZEM Z NIĄ KOMBINUJĄ JAK BY FILI WIEDZIAŁA JAKIE MACHLOJE ROBIĄ TO Z HUKIEM BY WYLECIAŁY. NIE POLECAM PRACY TAM

czabal

Hehehe fajna jest prawda? też nie polecam,totalnie nieodpowiednia osoba na takie stanowisko

MiziakG

Niestety nie mam dobrego zdanie o tej placówce. Kierowniczka - niepoważna osoba - w razie jakichkolwiek problemów totalny brak kontaktu, nawet telefonicznego. Czuję się oszukana przez tą Panią, gdyż mimo najszczerszych zapewnień, że mam pracę przez najbliższe miesiące, z dnia na dzień okazało się, że od początku wszystko to było jedną wielką bajką, wymyśloną na potrzeby zapchania powstałej w grafiku tymczasowej dziury. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora, CH Korona - Wrocław

• Jak się pracuje w Sephora, CH Korona?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora, CH Korona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora, CH Korona?

Sephora, CH Korona