Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Beata

Dwa razy sytuacja słaba, bardzo słaba , oddajesz do ochrony swoją firmę , patrol przyjeżdża po 30 lub 40 min (w nocy!!!!) nie legitymując nikogo. Dzwonisz, a panie na infolinii są mega obcesowe , rzucają słuchawką dziwiąc się że nie wiesz przez pół godziny co dzieje się z Twoją firmą. Uciekajcie jak najdalej. Ja jutro wypowiadam umowę.

@Beata

Kobieto to ty i tak masz dobrze. Nie masz tak styczności z ludźmi, jak my na sklepach!!! Pulpity z monitoringiem mamy na sklepie, gdzie ludzie kichają i chyrlają!!! Narażeni jesteśmy w obecnej sytuacji na wirusa 100%.Pracujemy w strachu, żeby tylko się nie zarazić!!! Nie wiem, dlaczego kierownicy rejonu nic z tym nie robią... Mamy też swoje rodziny. Najlepiej to walnąć im L4 i niech się martwią, bo zero szacunku dla pracownika!!!

Staszek

Czy wkoncu dadzą podwyżkę na Biedronce?! Kierownicy ruszcie wkoncu swoje 4 litery. Patrzycie tylko na swoje portfele.

Leszek
@Staszek

Właśnie dali 13 netto ????i im się wydaje, że to dużo ????. Praca na Biedronkach staje się coraz bardziej niebezpieczna! Szczerze, to 14,15 netto by było odpowiednie wynagrodzenie do wykonywanej pracy w Biedronce. Tylko tu leży problem... Kierownicy rejonu nie dbają o swoich pracowników. Tych dobrych sprawdzonych nie umieją docenić, a nowym dają takie same stawki, co pracownicy z kilku letnim stażem.

Loki

A Pani w Lg co siedzi na recepcji to ile solid jej płaci ?

Czy w obrębie jednego działu w Solid Security są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

malanowska

Są takowe tylko musisz lojalnie donościć i jednocześnie kłamać i wypierać się tego,na fajce słuchać co kto gada na kogo i do kogo i o czym , a potem już jak na wstepie. powodzenia

Fuc

Poresortowych liderow .

dzielny wojak Szwejk
@malanowska

Malanowska a Ty co cały czas na fajce robiłaś? -Też karierę?

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade

Grom

Kto się młody przyjmie, skoro wymagania do młodego są jak do terminatora z filmu. Myślą że sam każdej zapałki upilnujesz i w...sz komuś jak podskoczy. Nie to zaraz telefony żeby cię zabrać. Młodzi ludzie nie dadzą sobą pomiatać i tyle.A dziadek jest bo jest.

Maciek

To jest porażka. Stawka 12 na rękę na Biedronkach. Ja pracuje w konwojach, ale współczuje tym ludziom narażać się za tak niską stawkę.

Nixon
@Maciek

A ja sobie chwale zbijam bąki u Pani Kasi w kłodzku na markecie LM mam 10 na rękę ,przychodzę jak chcem biore co chcem , a jezcze tylko jak fułfle Kasi sie pojawiają to mam się nie interesować bo to nie moja broszka i tak se jakoś leci .Każdy orze jak morze cheche..

Maciek
@Nixon

Jesteś powalony facet. Takich powinni stąd eliminować

Nixon
@Maciek

Jestem transsexualistką w klubie LGBT przy ul. Henryka Wieniawskiego 7, 58-306 Wałbrzych i trochę tolerancji a nie odrazu elminować możemy się przecież umówić na kawkę i loda....

Patryk

Na Biedronkach są bardzo małe stawki!!! Odradzam wszystkim, którzy chcą tam pracować. Jest coraz niebezpieczniej!!!

Wojciech

Jestem byłym już pracownikiem Solidu. Pracowałem 3 lata na Biedronce za 12 zł na rękę! Praca bardzo niewdzieczna, zwłaszcza że to popularna sieć spożywcza. Solid powinien wkoncu się ogarnąć i dać tym ludziom więcej na godzinę niż 12 zł netto. Ja przeszedłem do konkurencji i dostałem 14 zł netto na rękę. Żałuję że wcześniej tego nie zrobiłem. Pzdr

Wojciech

Wkoncu dziadków też im zabraknie, a młodzi niechcą pracować za stawki glodowe, bo taką uważam 12 zł. To prawda, że to kabaret nie ochrona. Zdecydowanie nie polecam nikomu tej firmy.

wyborca pisu
@Wojciech

sa takie obiekty, że 12 zł na ręke to nawet za dużo bym powiedział... w kołhozach płaca teraz 14-15 netto więc 12 na odpowiednim posterunku jest bardzo atrakcyjną stawką

Czesław

Witam. Dostaliście podwyżki na Biedronkach?, czy nadal po starej stawce pracujecie? Piszcie, bo coś tu nie gra. Solid coś nas kręci.

Czesio
@Czesław

Una s w Perdzielonce Bystrzyca dali 20 euro w bonach na święta i stawkę po nowemu 70 Pln dniówka jesy dobra robota jeszcze jest czas na dorabianie tyle że trzeba dać działkę za wstęp do grafiku na inny posterunek . ja daje 100 to normalna stawka u Kwietniowej(usunięte przez administratora)

Czesław
@Czesio

Pomyliłeś sobie zawody gościu do kaberetu idź. A tu się pisze prawdę, jak ktoś się pyta, to się grzecznie odpowiada.

Czesio
@Czesław

A solid to kabaret jest przecież i zawód ochroniacza

Solid się ośmiesza swoimi stawkami!Wcale mnie nie dziwi że ludzie młodzi uciekają ztej firmy! Pracują tu sami emeryci i renciści. Stawki są ŻAŁOSNE na Biedronkach dają po 11, 12 zł netto ????.

Michaił

Jakie PIP ? Jakie Umowy ? Jakie stawki ? Nie masz umowy w reku nie jesteś pracownikiem i nie masz umówionego wynagrodzenia za przebywanie gdzieś tamm .Dawaj się dalej wkręcać to nawet PIT kiedyś otrzymasz za potrącenia Hee bo uznają kary jakie zostją na ciebie nałożone że to twój dochód.

@Michaił

To co mam robić?

Duży

Kierownicy rejonu przeważnie są to emeryci wojskowi lub policyjni. Mają wysokie emerytury i nie martwią się o swoich pracowników! Zamiast walczyć o podwyżki, to siedzą cicho, bo ważne, że im kasa zgadza! Na dodatek jest początek roku, a oni nie wiedzą jaka będzie stawka - ŻAŁOSNE!!! Wtyd Panowie.

mały
@Duży

No jak to jakie stawki ? 9 zyla na rękę z etatu na Chemie w Biskupicach obiecali 12 i co po potrąceniach jest 10 (usunięte przez administratora) nie kierownicy rejonu Dziadki z LWP i Milicji są ale to młode baraniarze inspektorki bez kwalifikacji np Ole-jwnik nr 1 (usunięte przez administratora) do ludzi to on naprawdę się nie nadje po co go pokazują obciach..

Bugi
@Duży

Zgadzam się z Tobą. Kierownicy rejonu mają w (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Szczególnie dzieje się to na obiektach handlowych, jak Biedronka.

Mały
@Duży

Żałosny to jest ten wpis. To jaka jest stawka dla pracownika na poszczególnych obiektach jest pochodną tego ile płaci klient. Chyba logiczne że firma musi zarobić na tym że ochrania obiekt. Oczywiście klient chce zapłacić jak najmniej. Inspektor nie ma absolutnie żadnego wpływu na stawki dla pracowników. Ludziom się wydaje że kierownicy zarabiają nie wiadomo ile. A prawda jest taka że czasami pracownik który wypracuje 240 godzin w miesiącu zarabia więcej niż inspektor który 24 godziny na dobę jest pod telefonem i dla pracowników i kontrahentów. Proponuję najpierw popracować na stanowisku inspektora a później pisać takie opinie. Ale nie, nie chce się bo to praca cały czas na obiektach w biurze, rozmowy z pracownikami, przełożonymi i kontrahentami. I każdy wiecznie niezadowolony. Pozdrawiam

Inspektor Malina
@Mały

Piszesz żałosne bzdury Ja jestem inspektorem nadzoru od 20 lat na terenie Kotliny Kłodzkiej i okolic .Od samego początku mi się powodzi dla dyrektora Marcina znosiłem prezenty ,potem brałem co chciałem i miałem :reputacje ,szacunek, tylko honoru mi brakowało,na obiekty nie jeżdziłem na kontrole bo mi ciecie w Ksłużby miejsce zostawiali - żałosne płaczki jesteście bo wam się robić nie chce na swoich inspektorów.Śmierdzieć 24 h na obiekcie tylko potraficie cieciowie...

Jeden z wielu

Mam pytanie - na czym polega ten brak szacunku?

Hej. Mam pytanie. Czy pensje płacą w terminie i w całości ?

Ty nowy
@Nowy

jak już potracą to nawet trzech rat się będziesz mógł doliczyć bo z umowe zlecenie mają czas ci zapłacić

Jzhs

Tak

Johny
@Nowy

Witam. Odradzam każdemu pracę w tej firmie! Stawki maja najmniejsze na rynku! 11zl netto, lub 12 na rękę, gdzie w innych firmach np Seris 13zl lub Argus 13.50 na rękę. Na Biedronkach niedługo będę pracowali sami kierownicy, bo chłopaki się zwalniają i idą do konkurencji. Tam bynajmniej lepiej płacą i nawet dają umowy o pracę. Pozdrawiam Johny

Yyuu

Osoba prowadzadzca wrocławski oddział biura solidu pan W.D to osoba nie potrafiąca ogarnąć jednego obiektu i bandy cieci a tu jest niby odpowiedzialny za cały rejon??? Wrocławski solid stoi na skraju upadłości. Nie warto się z nimi wiązać

For you Wał-Brzych
@Yyuu

Od czterech lat wiadomo że W.D .w regionie Dolnyśląsk to mierny menager W,D ,wysłuchuje nieudolnych inspektorów bez stosownych uprawnień i kwalifikacji jakie to maja projekty.....!!!! .Kontrahenci uważają że to klient z marsa-nie menager regionalny nie ma pojęcia często gdzie jest i o czym mówi.Trzeba współczuć bo takich jak takie Asy nie sieje się / Lipa i bubel nie usługa.

Natalia
@For you Wał-Brzych

Bardzo proszę Was o to, żebyście starali się tu nie używać żadnych danych personalnych - nawet inicjałów. Trochę odbiegliście od istotnych tu tematów, a ja chciałabym dowiedzieć się czegoś o szkoleniach w Solid Security. Czy pracownik, który dopiero rozpoczyna tam pracę ma jakieś szkolenia przygotowujące?

Do nikąd
@Natalia

dobrze na pisane jakieś szkolenia- dział szkoleń owszem jest tak nazwany ale nikt specjalnie nie przyjedzie dla ciebie tym bardziej cie nie wyślą , na początek spotkasz "wypłosza":i on ci powie gdzie masz stać czy w biedronce lub gdzieś indziej i owszem ogólnie jak skanowąć towary wykładane jak inwentaryzować co zmianę personelu itp i jak naruszać swoje uprawnienia naprawdę szkoda czasu tam marnować to nie jest firmaaaa.

nikola
@Do nikąd

Witam byłam tam w ich mecie bo to co jest na wałb.rzychu to spelun .Najlepiej jak kazali dać kasę za powielenie dokumentów (gdzie ADO!!!) przecież Malanowska wzieła by se kolejną chwile .... dno nie pole.CAM

INsekt

Witam od 2020 roku będą pełne składki od zleceń Insektom OFI na wrzucano do dziur po łbach żeby informować beż oficjalnie że stawki za rbh będą obcinane OfIkom - bo co zrobimy musimy działać a wy ...? No i co wy na to jak na lato ,a w LgiChemistry znowu braki ...........CLodzko nadchodzi.....już Bus tam srebrny zabiera Malina ma bilett. pozdr znowu za 7,50 na łapkę

Czy pracodawca Solid Security motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

rekrytacja Pani Kłodzko KK

Motywacja polega na tym że jeśli jesteś osobą zdrową do cie dyskryminują i podpisują umowę cywilnoprawną której się egzemplarza dla siebie nie doczekasz.( orzeczony ma umowę o pracę ) Jak się już zdecydują na ciebie bo raczej nie maja wyjścia biorą każdego(bez urazy) dostajesz zdezelowany niekompletny strój roboczy .Jeśli chodzi o kasę to proponują inną stawkę a do wypłaty inna kwota np : miało być za rbh 14,00 pln na rękę a wychodzi że 14.00 brutto i ani rekruter ani koordynator lub ktokolwiek cie nie informuje o tym.Zapomnieć trzeba o bonach na święta ,paczkach dla dzieci lub zapomogach z ZFŚS jest ale go nie ma ????,Dzielą się dyrektorzy regionalni i ci od koryta.Brak szkoleń z fachowcami tylko lipny Dziennik szkolenia w Teczce ochrony podpisujesz inblanco potem dowiadujesz się o tematyce szkolenia i prowadzącym szkolenia osobnik bez wiedzy i doświadczenia co gorsza bez uprawnień. I to tylko tyle więcej szkoda czasu na tą nawet nie firmę.

Zak

Taki kontrahent jak np drogeria Rossmann, wymusza na Solidzie zawarcie umów o pracę z zaakceptowanymi przez siebie pracownikami ochrony. Jednak to specyficzna i nie dla każdego praca. Ogółem zaś to oczywiście najważniejsza grupa inwalidzka, a kompetentny pracownik ochrony nikomu w tej firmie nie jest potrzebny. No chyba że jako naiwny jeleń do wykorzystania.

DJBAD1979

FIRMIE PRACUJĄ LUDZIE KTÓRZY NIE MAJA KULTURY OSOBISTEJ I NIE SZANUJĄ LUDZI ODRADZAM TA FIRMĘ SZUKAJĄ BIAŁYCH NIEWOLNIKÓW DO PRACY

Aprhead
@DJBAD1979

do jakiej pracy BIALI POLACY I UKRAINCY wykonują zlecenie w którym nie ma słowa o przełożonych czyt: CCChamach, zlecenie wykonać mają z wyposażenia i środków,narzędziach dostarczonych przez zleceniodawcę osobiście lub zmienika którego uzgodnia ze zleceniodawcą w czasie dostosowanym przez samego siebie anie na podstawie jakiegoś grafiku. Jedyny fakt zależności to odebranie zlecenia przez zlecającego że zostało prawidłowo wykonane bo jeśli nie to zleceniobiorca jest wy r-uchan..y na kasę.Mówiąc o składkach obowiązkowych to jest płacona jednorazowa składka w zależności o trwania zlecenia czy jest wielokrotność w slangu SS : 1 miesięcznicy czy tez 2 miesięcznicy .Jak by nie patrzeć NIEWOLNIK w takim układzie ma zawsze tyłek z tyłu do tego jest i tak na początku już w-yy-ruch--any. Pozdrowienia z RPA liczcie na abolicje KUNTAkinte były czarnuch z Sgroup /Assisminet/ itd.........

mati
@DJBAD1979

zgadzam sie pracowałem w kilku firmach ochroniarskich , ta zdecydowanie najgorsza , w innych dalo rade sie dogadać , zamienić czy wolne wziasc , wiadomo roznie sie zdarza , tutaj w tej zapomnijcie ze co cokolwiek mozna z nimi zalatwic , normalnie wyzysk

Serio?

Do wszystkich- Płaczki i inni panikarze. ZAWSZE wylewają się żale ludzi którzy lecieli w pracy w kulki, zostali odstrzeleni i teraz się wyzywają w internecie, anonimowo. Myślicie że nie prawda? Powiecie że całą służbę stoicie na baczność? Nie, śpicie, niektórzy popijają, olewają, wszystko macie gdzieś. Potem zostajecie zwolnieni i przychodzicie tu pluć - internetowi cwaniacy. Najgorsze- dla Was jest to że Wy - zwolnieni, nakręcacie się na tym portalu sami - nawzajem. Żadne osoby wyższe z tej firmy tego nie czytają, a jak czytają to mają ubaw, że pieniacze nieroby się produkują. Dlaczego rzadkością jest wpis "pracowało mi się super, polecam" - bo normalni pracownicy zadowoleni nie piszą tu, tu piszą Ci którzy zostali zwolnieni za nieróbstwo, musza się wyżyć i dowartościować. P.S Pamiętajcie że nie jesteście anonimowi, to ze piszesz ze swojego smarkfona nie znaczy ze jak przegniesz to nie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności.

serio serio
@Serio?

No wyobraz sobie ze tu akurat sie mylisz , poniewaz dalem szanse tej firmie niestety oponie negatywne sie potwierdzily ,naprawde nie polecam

serrio wał-brzych z kłod-zka
@Serio?

Naprawdę masz rację toleruje się mataczenie , (usunięte przez administratora) ,pijaństwo i jakoś to leci . O tych osobach co wylecieli nie jest tak do końca : koordynator zgłasza problem do kier.działu że POF jest roszczeniowy chce obiecaną stawkę ,szkolenia,ubranie robocze,itd.. Kier.działu do swojego (usunięte przez administratora)i co decyzja "UŚPIĆ" co to oznacza wyjazd z baru i tak POF podpisał zlecenia którego nie dostał do ręki (więc kasy mu nie damy) , a na jego miejsce chwilowo z innego obiektu wrzucimy Ofika na sztukę ,kontrahent się nie dowie a za jakiś czas się znajdzie kolejna ofiara.I tak to sobie hula..Lub też inny przykład przymyka się oko na "grupę zorganizowaną" w myśl zasady jest dobrze to jest dobrze jak coś j-nie to się spuści jakąś ofiarę i niech się dalej toczy "grupa" sobie ciągnie z Ofików haracze, poleca wynoszenie i dopuszcza do nadużyć ,ale co to solidne wykonywanie pracy i obowiązków a że Szefostwo udaje że nie wie to tylko świadczy o tym kto zarządza i tam pracuje (usunięte przez administratora)

spoko
@serrio wał-brzych z kłod-zka

w samo sedno taki jest solid , jak cos in nie pomysli idzie to najlepiej zwalic na kogos

tak serio
@Serio?

chyba jakiś kierowniczek z solidu poczuł się dotknięty... :( smuteczek

Zak
@Serio?

90 procent pracowników ochrony wszystkich firm nie ma ani wiedzy, ani prezencji i kondycji psychofizycznej, które by predysponowały te osoby to wykonania pracy POF/KPOF w odpowiedni sposób. Te osoby nie czują ochrony, nie rozumieją jej, są niczym dzieci we mgle. Ma grupę to wzięli, jest emeryt resortowy, to wzięli, jest leser i nierób to wzięli, bo nabije 300 h. A że żale gdzieś trzeba wylać, to tu...

Waldek

No taki był z niego miś przydatny -tampon hehe teraz marcinek OLe----jn--ik.. dostanie szpica fałs zywa glizda sprzedać to on umie wszystko tyle że donosił nie na tego co wolno i tak wojciech goo go go uwali

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security