counter
5 7 25 5 1
Podwykonawca

Nie polecam współpracy. Pani kerownik od wynajmu kontenerów to osoba psychicznie chora osoba. Najpierw umawia się na wynajem później odmawia wynajmu podaje numery których nikt nie odbiera patologia na koniec podaje numer telefonu konkurecji bo twierdzi że jej firma sie rozpada i nic nie poradzę na to

Henryk

@Pracownik A może jest wymagający i stąd takie narzekanie? Firma oczekuje dobrej i wydajnej pracy,.

Czy w Polkon Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy Polkon S.A. organizuje staże dla studentów?

Klient Nowy wpis
Klient

W zeszłym roku wynajmowalem kontenery od tej firmy. Jedna wielka tragedia. Dostałem szroty , które nie nadawały się do niczego. Pani Katarzyna Ł. to psychicznie chora kobieta. Nie dotrzymuje słowa. Krzyczy do słuchawki a następnie się śmieje . Ta kobieta nie powinna pracować na takim stanowisku. Nie traktuje klientów poważnie. Nie polecam współpracy z tą firmą i z tą kobietą.

Czy w Polkon Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Problem
@Pytanie

Kiedyś atmosfera była fajna. Odkąd przyszedł Sławomir Z. pseudo dyrektor to jest tragicznie. Ogromna rotacja ludzi. Porażka. Ten człowiek nie szanuje ludzi.

Piotr
@Pracownik

Co za bzdury, wreszcie człowiek na swoim miejscu, obecny dyrektor to człowiek z dobrym podejściem do pracownika, empatyczny, szczery i pomocny. Wielu pracowników przychodzi do pracy z przyjemnością, także ze względu na dyrektora. Można z nim porozmawiać szczerze, da dobre rady i jest empatyczny. Może się komuś nie podobać, kto pracował prędzej i nie było kota...to myszy harcowały. W tym czasie jest 90 % nowych pracowników i jakoś większość nie narzeka na dyrektora S.Z. Mam nadzieję, że będzie jak najdłużej!

Blyskawica
@Piotr

Piotrze a skad jesteś bo ani na dole ani na gorze nie pracuje w POLKON Piotr ???? jeśli nie pracujesz prosze sie nie wypowiadac zwłaszcza o atmosferze w firmie bo poza tym że jest takowa bardzo pozytywna to Pan raczej nie zna jej z doswiadczenia ps. (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@Blyskawica

A może pod opinią Piotra kryje się sam Dyrektor ? Sam musi pisać te głupoty, żeby się dowartościować.

Henryk

@Henryk

Można być wymagającym i szanować ludzi. Ten człowiek nie nadaje się na Dyrektora. Nie potrafi zarządzać.

@Pracownik

Obecny dyrektor: szanowany, lubiany i niezwykle obowiązkowy a także poukładany, merytoryczny i szczery co bardzo ważne. Masz problem, możesz z nim porozmawiać. Dyrektor nie lubi pozorów pracy, zaniedbywania obowiązków. niedbalstwa itp. Jeśli masz coś do niego, to umów się z nim i porozmawiaj, czym Cię uraził itd. Uwierz mi, to pierwszy człowiek, z którym można porozmawiać jako dyrektorem prawie o wszystkim. I nie tworzę sztucznego "pijaru", jeśli masz problem,dyrektor reaguje jak człowiek nie "typowy" dyrektor, doradzi, poradzi, nie szuka winnych, tylko rozwiązań.

Weronika
@Michał

Bardzo się cieszę, że wyjaśniłeś jak dokładnie wygląda sytuacja i rozwinąłeś temat. Fajnie, że w firmie można liczyć na dobrą relacje z dyrektorem i jest zawsze skory do pomocy oraz reaguje na zgłaszane problemy. Czy mogłabym uzyskać jeszcze jakieś inne informacje o pracy w Polkon? Jak wygląda np. kwestia szkoleń w firmie?

@Weronika

Sądzę, że warto teraz "iść" z firmą w przyszłość, patrząc na kontrakty międzynarodowe na rozwój w ciągu ostatnich miesięcy to firma z przyszłością. Szczególnie budownictwo modułowe przeżywa i będzie przeżywać hossę, nasze działy rosną w siłę, potrzebujemy ciągle nowych fachowców z wielu branż. Nie boimy się o brak pracy, nikt tez bez powodu nikogo nie zwalnia, inwestuje się w pracownika. Pewnie jeszcze jest sporo do pracy i popraw, lecz tak jest wszędzie, w każdej firmie a szczególnie tej, która się rozwija w błyskawicznym tempie. Rok temu pracowało tu kilka dosłownie osób, teraz jest kilkadziesiąt a za niecały rok albo szybciej kilkaset. Co do szkoleń, jak najbardziej, zależy od stanowiska, chcesz się uczyć, rozwijać, firma Ci pomoże, lecz to rozmowa zawsze indywidualna, podoba mi się NIEKORPORACYJNE podejście. To zresztą każdy czuje.

Pracownik Nowy wpis
@Michał

Ale głupoty piszesz. W tej firmie nigdy i nie było i nie ma szkoleń dla pracowników. Pracownik się nie rozwija. Tragedia!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Co jaki okres czasu w Polkon Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Michał W.
@Pytanie

Rozmowy o podwyżkach to rozmowy indywidualnie głównie z kierownikiem działu. Weryfikowane jest zaangażowanie, wyniki i wiele składowych. Standardowo podwyżki są w każdym nowym roku.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polkon Sp. z o.o.?

Michał W.
@Pytanie

Jak to na rozmowie, coś o sobie, o swojej pracy dotychczasowej o umiejętnościach...co możesz wnieść jako TY do naszej firmy. Nie bój się, nie gryziemy, panuje rodzinna przyjazna atmosfera, firma się rozbudowuje i zatrudnia w ponad 95 % nowe osoby.

Dział wynajmu
@Podwykonawca

Dzień dobry, Proszę o przytoczenie sytuacji w której odmowilam Panu/Pani wynajmu kontenera. Chętnie wyjaśnię te kwestię. Firma bardzo dobrze prosperuje, z pewnością nigdy nie wspominalam, ze się rozpada.(usunięte przez administratora)

@Dział wynajmu

Dlaczego została usunięta przez administratora odpowiedź dot. Kierownik Małgorzaty S. Domagała się odpowiedzi i nagle administrator usuwa . Jest osoba nieodpowiedzialna i bez jakichkolwiek kompetencji ba zajmowanym stanowisku . ŃIE POLECAM WSPOLPRACY Z TA OSOBA.

Marta
@Podwykonawca

Wszystko się zmieniło, są nowe osoby i wygląda bardzo pozytywnie. Dziewczyny z wynajmu są bardzo miłe i pomocne.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Polkon Sp. z o.o.?

@Pytanie

Na początek umowa na 3msce, później zazwyczaj na rok, następnie na stałe....lecz zależy to także od negocjacji

Podwykonawca

Uważajcie. Wykonywałem usługi dla tej firmy. Nigdy nie otrzymałem zapłaty terminowo zawsze musiałem się przypominać. Obecnie mamy styczeń, usługa wykonana w październiku do tej pory pieniędzy mie widać. Dostałem informację, że mogę zgłaszać to gdzie chcę. Pragnę nadmienić, że co do wykonywanych usług zastrzeżeń nie było. Szkoda, że ktoś kogo wcześniwej wy....chali nic na ten temat nie napisał. Z takimi firmami to najlepiej proforma kasa a dopiero usługa.

Gospra

Teoretycznie firma rozwojowa praktycznie słabe zarobki i księgowość której wydaje się że to najważniejszy dział w firmie. Trzeba mieć układy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polkon S.A. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad