Opinie o Polkon S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polkon S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polkon S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkon S.A. w Wrocław

baner wywiady
Henryk

@Pracownik A może jest wymagający i stąd takie narzekanie? Firma oczekuje dobrej i wydajnej pracy,.

Pracownik
Pracownik
@Henryk

Można być wymagającym i szanować ludzi. Ten człowiek nie nadaje się na Dyrektora. Nie potrafi zarządzać.

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Polkon S.A.?

Klient
Inne

W zeszłym roku wynajmowalem kontenery od tej firmy. Jedna wielka tragedia. Dostałem szroty , które nie nadawały się do niczego. Pani Katarzyna Ł. to psychicznie chora kobieta. Nie dotrzymuje słowa. Krzyczy do słuchawki a następnie się śmieje . Ta kobieta nie powinna pracować na takim stanowisku. Nie traktuje klientów poważnie. Nie polecam współpracy z tą firmą i z tą kobietą.

1
Greta
@Klient

Ja też mam ogromnie źle przejścia z tą firmą są cwani nieuczciwi uwaga prezes też wart niczego prezes nazywa się Koń to ujma dla tak cudownych stworzeń

Grzegorz Koń Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Greta

Zapraszam do wyjasnienia stanowiska jakie Pani lub Pan zajał w tej sprawie jesli tak bylo ze ja osobiscie zawiniłe to niema sprawy przyznam racje natomiast jesli to bedzie nie prawda o czym doskomnale wiem to porusze sprawe przez prawnika. Prosze o Wyjaśnienia

Henryk

@Pracownik A może jest wymagający i stąd takie narzekanie? Firma oczekuje dobrej i wydajnej pracy,.

Pracownik
Pracownik
@Henryk

Można być wymagającym i szanować ludzi. Ten człowiek nie nadaje się na Dyrektora. Nie potrafi zarządzać.

Michał
Pracownik
@Pracownik

Obecny dyrektor: szanowany, lubiany i niezwykle obowiązkowy a także poukładany, merytoryczny i szczery co bardzo ważne. Masz problem, możesz z nim porozmawiać. Dyrektor nie lubi pozorów pracy, zaniedbywania obowiązków. niedbalstwa itp. Jeśli masz coś do niego, to umów się z nim i porozmawiaj, czym Cię uraził itd. Uwierz mi, to pierwszy człowiek, z którym można porozmawiać jako dyrektorem prawie o wszystkim. I nie tworzę sztucznego "pijaru", jeśli masz problem,dyrektor reaguje jak człowiek nie "typowy" dyrektor, doradzi, poradzi, nie szuka winnych, tylko rozwiązań.

Weronika
@Michał

Bardzo się cieszę, że wyjaśniłeś jak dokładnie wygląda sytuacja i rozwinąłeś temat. Fajnie, że w firmie można liczyć na dobrą relacje z dyrektorem i jest zawsze skory do pomocy oraz reaguje na zgłaszane problemy. Czy mogłabym uzyskać jeszcze jakieś inne informacje o pracy w Polkon? Jak wygląda np. kwestia szkoleń w firmie?

Michał
Pracownik
@Weronika

Sądzę, że warto teraz "iść" z firmą w przyszłość, patrząc na kontrakty międzynarodowe na rozwój w ciągu ostatnich miesięcy to firma z przyszłością. Szczególnie budownictwo modułowe przeżywa i będzie przeżywać hossę, nasze działy rosną w siłę, potrzebujemy ciągle nowych fachowców z wielu branż. Nie boimy się o brak pracy, nikt tez bez powodu nikogo nie zwalnia, inwestuje się w pracownika. Pewnie jeszcze jest sporo do pracy i popraw, lecz tak jest wszędzie, w każdej firmie a szczególnie tej, która się rozwija w błyskawicznym tempie. Rok temu pracowało tu kilka dosłownie osób, teraz jest kilkadziesiąt a za niecały rok albo szybciej kilkaset. Co do szkoleń, jak najbardziej, zależy od stanowiska, chcesz się uczyć, rozwijać, firma Ci pomoże, lecz to rozmowa zawsze indywidualna, podoba mi się NIEKORPORACYJNE podejście. To zresztą każdy czuje.

Pracownik
Pracownik
@Michał

Ale głupoty piszesz. W tej firmie nigdy i nie było i nie ma szkoleń dla pracowników. Pracownik się nie rozwija. Tragedia!

Greta Nowy wpis
@Henryk

Najlepiej to aby pracownik pracował za darmo absurdalna firma (usunięte przez administratora)

Iwona Nowy wpis
@Greta

Co masz przez to na myśli? Jak wysokie w takim razie są średnio pensje tutaj? Mąż miał aplikować na montera, ale nie ma widełek w ogłoszeniu, chętnie się dowiem ile może zarobić

Oszukany przez Polkon SA Ww
Inne

Ta firma to bagno manipulacji kłamstwa kompletny szrot jak jej towar kontenery mają wady absolutnie nie polecam uwaga na osobę która te kontenery wynajmuje w imieniu firmy oszukuje wykonane podłączenia wadliwe nie da się do użytku Uwaga!!!!!!!!!!

Wanda
@Oszukany przez Polkon SA Ww

To czegoś takiego nie powinno się tak właściwie zgłosić?

anonim
Pracownik
@Wanda

Tak powinno się zgłosić i to zrobię

Greta
@Oszukany przez Polkon SA Ww

Rozumiem chyba to normalne dla tej firmy nie polecam mnie też oszukano

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Polkon S.A. na stanowisko Montażysta / Serwisant? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Administrator

Polkon S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Monter. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Polkon S.A. są szkolenia zewnętrzne?

uuuuu
Pracownik

jakość - szpachla samochodowa nie polecam , pracowałem tam x lat firma nie wypłacalna nie polecam

Wanda
@uuuuu

Przez cały okres tych "x" lat miałeś problemy z wypłatą czy to z czasem się pojawiło?

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Polkon S.A.? Chodzi o pracę jako Pracownik Produkcji, takie ogłoszenie jest na Praca.pl 23 listopada.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Polkon Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Pracownik
Pracownik
 Problem
@Pytanie

Kiedyś atmosfera była fajna. Odkąd przyszedł Sławomir Z. pseudo dyrektor to jest tragicznie. Ogromna rotacja ludzi. Porażka. Ten człowiek nie szanuje ludzi.

Piotr
Pracownik
@Pracownik

Co za bzdury, wreszcie człowiek na swoim miejscu, obecny dyrektor to człowiek z dobrym podejściem do pracownika, empatyczny, szczery i pomocny. Wielu pracowników przychodzi do pracy z przyjemnością, także ze względu na dyrektora. Można z nim porozmawiać szczerze, da dobre rady i jest empatyczny. Może się komuś nie podobać, kto pracował prędzej i nie było kota...to myszy harcowały. W tym czasie jest 90 % nowych pracowników i jakoś większość nie narzeka na dyrektora S.Z. Mam nadzieję, że będzie jak najdłużej!

Blyskawica
Pracownik
@Piotr

Piotrze a skad jesteś bo ani na dole ani na gorze nie pracuje w POLKON Piotr ???? jeśli nie pracujesz prosze sie nie wypowiadac zwłaszcza o atmosferze w firmie bo poza tym że jest takowa bardzo pozytywna to Pan raczej nie zna jej z doswiadczenia ps. (usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Blyskawica

A może pod opinią Piotra kryje się sam Dyrektor ? Sam musi pisać te głupoty, żeby się dowartościować.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Polkon Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Michał W.
Pracownik
@Pytanie

Rozmowy o podwyżkach to rozmowy indywidualnie głównie z kierownikiem działu. Weryfikowane jest zaangażowanie, wyniki i wiele składowych. Standardowo podwyżki są w każdym nowym roku.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polkon Sp. z o.o.?

Michał W.
Pracownik
@Pytanie

Jak to na rozmowie, coś o sobie, o swojej pracy dotychczasowej o umiejętnościach...co możesz wnieść jako TY do naszej firmy. Nie bój się, nie gryziemy, panuje rodzinna przyjazna atmosfera, firma się rozbudowuje i zatrudnia w ponad 95 % nowe osoby.

Podwykonawca

Nie polecam współpracy. Pani kerownik od wynajmu kontenerów to osoba psychicznie chora osoba. Najpierw umawia się na wynajem później odmawia wynajmu podaje numery których nikt nie odbiera patologia na koniec podaje numer telefonu konkurecji bo twierdzi że jej firma sie rozpada i nic nie poradzę na to

1
Dział wynajmu
@Podwykonawca

Dzień dobry, Proszę o przytoczenie sytuacji w której odmowilam Panu/Pani wynajmu kontenera. Chętnie wyjaśnię te kwestię. Firma bardzo dobrze prosperuje, z pewnością nigdy nie wspominalam, ze się rozpada.(usunięte przez administratora)

Podwykonawca
@Dział wynajmu

Dlaczego została usunięta przez administratora odpowiedź dot. Kierownik Małgorzaty S. Domagała się odpowiedzi i nagle administrator usuwa . Jest osoba nieodpowiedzialna i bez jakichkolwiek kompetencji ba zajmowanym stanowisku . ŃIE POLECAM WSPOLPRACY Z TA OSOBA.

1
Marta
Pracownik
@Podwykonawca

Wszystko się zmieniło, są nowe osoby i wygląda bardzo pozytywnie. Dziewczyny z wynajmu są bardzo miłe i pomocne.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Polkon Sp. z o.o.?

Michał
Pracownik
@Pytanie

Na początek umowa na 3msce, później zazwyczaj na rok, następnie na stałe....lecz zależy to także od negocjacji

Podwykonawca

Uważajcie. Wykonywałem usługi dla tej firmy. Nigdy nie otrzymałem zapłaty terminowo zawsze musiałem się przypominać. Obecnie mamy styczeń, usługa wykonana w październiku do tej pory pieniędzy mie widać. Dostałem informację, że mogę zgłaszać to gdzie chcę. Pragnę nadmienić, że co do wykonywanych usług zastrzeżeń nie było. Szkoda, że ktoś kogo wcześniwej wy....chali nic na ten temat nie napisał. Z takimi firmami to najlepiej proforma kasa a dopiero usługa.

Gospra

Teoretycznie firma rozwojowa praktycznie słabe zarobki i księgowość której wydaje się że to najważniejszy dział w firmie. Trzeba mieć układy.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Polkon S.A. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Polkon S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Polkon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkon S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polkon S.A.
5/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kilińskiego 24
  50-264 Wrocław
 • NIP: 8982185122 REGON: 21436445 KRS: 0000375144
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Polkon S.A.
Przejdź do nowych opinii