Opinie o Carlsberg Shared Services w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Carlsberg Shared Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Carlsberg Shared Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Shared Services w Poznań

Ona

Praca w Carlsberg ASC przynajmniej na stanowisku Accountant to czysta klepanina. Pracownicy zmieniają się dosłownie co chwila, w przeciągu roku zmienia się cały zespół, nie trzymają pracowników, bo po co - zaraz przyjdzie kolejny za marny grosz :) Jeśli uważacie, że 3 tys. brutto za znajomosc 2 jezyków na poziomie c1-c2 to dużo to aż mi przykro. I co do podwyżek - zależy kto ma jaki układ z Team Leaderem. Jeśli człowiek podliże się szefowi - gwarantowana podwyżka, ale nie są to wielkie podwyżki:) Typowe korpo, choć oczywiście z racji liczby pracowników benefity tj. Multisport w granicach 30 zl czy opieka medyczna za free. Niestety, pracowałam tam rok i jak tylko dostałam ofertę pracy szybko się wyniosłam. W przeciągu roku ze starej ekipy mojego działu zostały 3 osoby, które obecnie też szukają pracy. Niestety, nie docenia się pracownika, nie da się rozwinąć . Praca raczej dla tych,ktzy albo lubią się podlizać albo nie zależy im na rozwoju :) A przyjmują każdego, więc jako pierwsza praca - jasne. Póżniej niekoniecznie.

FLY

A kogo dotknęły te cięcia ? jednak nadal jest sporo ofert pracy, na które mają dość konkretne oczekiwania np dla kontorlerów finansowych

Mike

Aplikowałem kilka razy, ale bez odzewu, a ogłoszenia ciągle te same.... Jakie macie wrażenia z rozmów- zastanawiam się kto tam siedzi? Może poszukują mniej doświadczonych, ze względu na niskie zarobki? Może ktoś pracuje w LOGISTYCE? Pozdrawiam, Mike

mopol

Czy teraz poważnie nastąpila jakaś przerwa w rekrutacji do Carlsberg Accounting Service Centre? ciekaw jestem bo kusi mnie praca u nich, ale ofert aktualnych teraz nie znalazlem. no i jeszcze chciałbym wiedzieć na co na począttku patrzą w cv? na doświadczenie czy na to po jakiej uczelni się jest ? to istotne

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carlsberg Shared Services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
edek

Ide do Calsberga za kilka dni na rozmowę kawlifikacyjną na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jakie są mniej więcej zarobki na tym stanowisku w tej firmie. Chciałbym się orientować w razie pytania o oczekiwania finansowe na rozmowie.

iviode

zastanawiam się nad stanowiskiem młodszego księgowego. jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i ile jest etapów? cała rozmowa przebiega w języku obcym, czy tylko część/

Carsberg AC

Z opinii słyszałam, że Carlsberg słabo płaci swoim księgowym. Czy to prawda? Czy (młodszy) księgowy z jakimś już doświadczeniem ma szanse na 3.5tys - 4tys.brutto? a jak wyglada księgowanie faktur, odbywa sie to raczej automatycznie czy pracownik jednak musi "myśleć" :D?

szplinek
@Carsberg AC

Nie wiem, na jakich dokładnie było to stanowiskach, ale słyszałem niedawno, że na 'dzień dobry' dostaje się ponad 3 tys brutto. Nie wiem, czy tak ma każdy, ale dwie różne osoby podały mi takie dane, więc chyba nie jest tam źle z kasą.

kapi

Pensja na czas, liczne benefity, niezła atmosfera, minus- monotonia

sid

ja tez bylem na rozmowie. czekam az(usunięte przez administratora)sie odezwie.

Chciałbym zapytać o jakich zarobkach mogę myśleć chcąc podjąć pracę asystenta ds. rekrutacji w ASC? Dobrze byłoby wiedzieć co powiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

beti

są widełki i zależy od działu ale w granicach trójki

bartek

Może ktoś się podzieli informacją o przeeciętnym wynagrodzeniu, w następnym tyg idę na rozmowę i chciałbym wiedzięć ile zarabia się na stanowisku Księgowego, bo pewnie będa pytali ile chciałbym zarabiać Z góry dzięki za odp.

greenboy

Assistant Accountant Praca w Carlsberg ASC to klepanie, klepanie i jeszcze raz klepanie. Wystarczy że znasz język obcy kraju, który obsługujesz, a reszta jest banalnie prosta. Atmosfera i ludzie są ok, socjal też, zarobki są niskie. Praca idealna dla studentów, bądź zaraz po studiach - aby zdobyć doświadczenie i iść dalej. Prawa pracownicze są przestrzegane, warunki pracy bardzo dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Shared Services - Poznań

• Jak się pracuje w Carlsberg Shared Services?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Shared Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Shared Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carlsberg Shared Services