ASTAT Sp. z o.o.

Poznań

ASTAT Sp. z o.o.
3 46

Opinie o ASTAT Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

@Też Worker, jakie sprawy zostały uregulowane w ASTAT, o których wspomniałeś? Czy mają one związek z warunkami zatrudnienia? Proszę Cię o wyjaśnienie tej kwestii ze względu na osoby rozważające zatrudnienie u tego pracodawcy.

Prawda

Unikajcie tej firmy, chyba że lubicie być manipulowani i ślepo wykonujecie każde zadanie (niewiele jest rozsądnych). Abstrakcyjny sposób zarządzania ukierunkowany na męczenie klienta i pracownika. Duża rotacja wynika z traktowania pracownika jak "narzędzia", a ci którzy są tam dłużej mają chyba tendencje masochistyczne...

Inny Pracownik
@Prawda 12.06.2018 21:39

@Prawda też pracuję w firmie kilka lat i nie mam problemu ze spostrzegawczością. Ciekawe przykłady praktyk podajesz na forum. Biorąc pod uwagę, że piszesz, że już nie pracujesz, a ostatnio w firmie nie było żadnej rotacji pracowników to hmm... chyba piszesz o sobie ;) Czyżby skończyły się złote czasy dorabiania na nieuwadze pracodawcy ;)?

Julita

@Też Worker, czyli Twoim zdaniem zmiany wprowadzane w ASTAT są pozytywne i nie wpływają na komfort pracowników. Co jeszcze sądzisz o tym pracodawcy? Jak długo pełnisz swoje obowiązki w tej firmie? Warto stać się jej pracownikiem? Wszystkie Twoje uwagi i spostrzeżenia będą ważne dla innych użytkowników forum.

Też Worker
@Julita 25.05.2018 18:22

Pracuję kilka lat i obserwuję jak firma się rozwija. Obecna sytuacja na rynku jest tak dobra, że gdybym nie polecał firmy zmieniłby ze spokojem pracę. Wiele spraw zostało uregulowanych. Jeżeli komuś przeszkadza, że należy odbić się kartą na wejściu i wyjściu bo zaczęto kontrolować czas pracy i ograniczać spóźnienia pracowników to chyba nie muszę komentować takiego nastawienia (pracowników oczywiście).

Julita

@Prawda, dlaczego uważasz, że użytkownik @Prawda :) w swoim wpisie zawarł nieprawdę? Twoim zdaniem nie można być zadowolonym ze współpracy z ASTAT Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to podaj jakieś argumenty podpierające je. Byłeś pracownikiem tej firmy, a może nadal jesteś? Proszę Cię o przedstawienie na forum własnej merytorycznej opinii o tej firmie jako pracodawcy.

Zdziwiony

Dużo można mówić o tej firmie ale niektóre komentarze wydają się być zupełnie nieautentyczne tzn. sprawiają wrażenie jakby pisały je osoby niezatrudnione w firmie której dotyczy wątek (?). Są oczywiście takie opinie które ewidentnie widać, że pisały osoby mające do czynienia z firmą ASTAT ale niektóre wyglądają jak robienie ,,sztucznego tłumu" i celowe działania na niekorzyść firmy... Czytam i się dziwię.

Worker

Omijać z daleka. Kontrola pracownika na każdym kroku, z każdej czynności (telefony, maile itd). Praca mało rozwijająca, rutynowa. Zarobki nieadekwatne do rynkowych. Ludzie odchodzą a raczej uciekają grupami stąd bardzo duza rotacja. Szkoda czasu.

Też Worker
@Worker 19.05.2018 19:23

Worker od jakiegoś czasu w firmie wprowadzane są zmiany organizacyjne i zaczynają obowiązywać zasady takie jak normalnie, standardowo w innych firmach. To że wreszcie ktoś zaczął czegoś wymagać i przyglądać się nad jakością pracy to tylko na korzyść pracownikow którzy mają jasne zasady i Klientów którzy są obsługiwani na poziomie. Wkurza mnie takie gadanie, w pracy trzeba pracować a nie się lenić i liczyć na $$.

Julita

@Worker, co Twoim zdaniem ASTAT kontroluje u swoich pracowników? Czy uważasz, że jest to objaw braku zaufania, czy po prostu takie procedury występujące w tej firmie? Napisałeś, że Twoja praca jest mało rozwijająca. Możesz napisać w takim razie, za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny u tego pracodawcy?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w ASTAT Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w ASTAT Sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

@Administrator 13.04.2018 10:19

Witam, obecnie poszukujemy osób na stanowisko specjalisty ds. logistyki i specjalisty ds. sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzania oferta na pracuj.pl

Franek

Nawet dobre firmy maja swoich hejterów. Szkoda, że tak psują wizerunek dobrej firmy.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w ASTAT Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Robert

Słyszałem . że ASTAT ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Aktualnie potrzebują człowieka na stanowisko doradcy techniczno-handlowego. Możecie coś podpowiedzieć?

Julita

Czy ktoś z was pracuje obecnie w ASTAT Sp. z o.o.? Na stronie pracodawcy dostępne są nowe oferty pracy. Umowa o pracę, dodatkowe szkolenia na stanowisku, kurs języka angielskiego - to wszystko oferowane przez firmę. A czy dodatkowo można liczyć na systemy benefitowe? Wiele firm decyduje się na ten sposób wynagrodzenia pracowników.

Igor

@af ocenia wszystko i wszystkich jest łatwo, ale mam wrażenie, że część pracowników z tego forum zapomniała, że aby móc narzekać, najpierw naprawdę trzeba solidnie pracować

af

Dużo fajnych i miłych ludzi. Możliwość zdobycia doświadczenia i kontaktów. Poza tym chaos - tak jednym słowem może określić całą strategię zarządzania. Szef o niskiej kulturze osobistej (łagodnie powiedziane) ale za to z tupetem jak taran, układy i nepotyzm, umowy śmieciowe i samozatrudnienie. Mimo wszystko dużo można się tam nauczyć.

Witam, aktualnie w Astacie poszukiwane są osoby na stanowisko grafika i do działu logistyki i zakupów. Żadne z zapotrzebowań nie wynika z rotacji, a z rozwoju, który ciągle towarzyszy firmie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółów rekrutacji zapraszam bezpośrednio na [email protected] Częściej proszę szukać ofert pracy na portalach niż na stronie Astatu.

expracownik

Praca spoko, ale jak wylądujesz w dziale u Danki to lepiej uciekaj... Kobieta starsza, niezdrowa na umyśle, pracuje "po znajomości" i to dużej znajomości..

wozniak
@expracownik 04.05.2016 15:44

witam expracownik prosze o kontakt na tel 886429267 bardzo wazne dla mnie chodzi o firme astat pozdrawiam.

@

Teraz szukają grafika!

Xyz

Dowiedziałem się że ostatnio Pan Właściciel wymyślił ręczne liczenie telefonów i majli, chyba to jakiś komputer powinien robić, ewentualnie od czego są kierownicy, jak nie od pilnowania co robi załoga, dziwne to jest. Kierownicy z tego co pamiętam pozorują pracę i grzecznie przyjmują do wiadomości każdy najbardziej absurdalny pomysł zarządu, w dbałości o ciepło pod swoimi czterema literami, według zasady mierny ale wierny. Trochę mi żal firmy jako całości, że ktoś młody nie potrząśnie decydentami, choćby jakiś spadkobierca, jak na firmę rodzinną przystało. Niedobrze gdy decyzje pojawiają się z kapelusza bez żadnej analizy czy konsultacji, stanowiska pojawiają się i znikają, chaos i brak wizji to zły znak na przyszłość. Dobrze, że już nie muszę w tym uczestniczyć. Pamiętaj Drogi Kliencie Astatu, że jak będziesz chciał coś kupić i poprosisz o ofertę to pracownik Astatu ma przykazane dzwonić do Ciebie co tydzień, przynajmniej 3 razy aż się wyspowiadasz dlaczego pozbawiasz firmę zysku :)

pamela

22 to jednak bardzo dużo czasu. Spójrzmy prawdzie w oczy, większość firm nie potrafi utrzymać się na rynku nawet przez połowę tego czasu, mają pewnie super know how i doświadczenie, ale to mnie martwi bo boję się że w takim razie zatrudniają tylko super fachowców a ja jesatem bardzo początkująca w branży

adas k.

a napiszcie mi jaką ma pozycję na rynku ta firma,bo te 22 lata nie świadczą o tym jak są postrzegani i jakie ma szansę rozwoju? Może podpowiecie też jak przygotować się do rozmowy o prace u nich dzieki czemu będę mógł przewidzieć część pytań które mogą mi zadać. Będę wdzięczny za podpowiedzi na temat aktualnej sytuacji.

bzybzy

Zatrudniają na własnej działalności, bo muszą "robić koszty" i tyle. Płacą raczej na czas.

goliat

Testowanie studentów i ich rotacja w firmie to normalne i zdrowe zjawisko. Na 20 zostaje 1 kumaty i zarabia kasę, reszta do niczego się nie nadaje i wylatuje. Proste i skuteczne. Uczcie się ludzie myślenia a poradzicie sobie i w Astacie i wszędzie.

brat bylego pracownika

Brat pracował w Astacie i raczej nie powtórzę Jego opinii bo nie cenzuralna jest. Pracujesz tam tak długo jak Astat nie płaci za Ciebie ubezpieczenia (student) jak kończysz studia wylatujesz bo jesteś "za drogi" Cała firma to "choinka". Rodzina zatrudnia kierowników a kierownicy muszą otworzyć swoje działalności i zatrudniają "u siebie" kolejnych .. Kwitnie wchodzenie w tyłki i robienie bezsensownych czynności dla utrzymania "pozorów" pracy. Poza tym jesteście nagrywani i podsłuchiwani w razie potrzeby, ale to niby dla "większej wydajności" pracy. ( podsłuch w telefonach )Podsumowując "długo" w Astacie się nie pracuje ....

ass

Śmieszą mnie komentarze, typu kiepska firma. Konkrety musicie podawać, ludzie. Kiepska firma bo kiepska. Może skoro wstawiacie takie komentarze, to się nie nadawaliście.

insider

Oferty pracy "wiszące" na stronie są zawsze aktualne, jesteś dobry i zobaczą w tobie potencjał to stanowisko się znajdzie, niekoniecznie takie na jakie aplikowałeś :)

Miks

Taka firma powinna zadbać o aktualność w sieci. Tyle osób korzysta dzisiaj z internetu, że nieaktualizowanie może świadczyć o braku osoby odpowiedzialnej.

Majeka

A czy te oferty przypadkiem nie wiszą już jakiś czas? Może znaleźli kogoś na te stanowiska i zapomnieli zaktualizować stronkę.

SZCZERY

CODZIENNIE OBSERWUJE LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ - TYLE FAJNYCH LUDZI WYRZUCILI A SZCZEGÓLNIE MARKETING CAŁY ROZWALILI I NAJWIEKSZEGO NIEROBA TAM ZOSTAWILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

astat

nie polecam nikomu pracować w tej firmie

Jerzy
@astat 01.10.2013 01:04

Pracowałem w magazynie w Poznaniu. Praca niezła, pensja też. Ale zwolnili mnie -likwidacja magazynu i od tej pory nie mogę NIC znaleźć. Mam 62 lata, a myślałem, że jakoś dotrwam do emerytury. Poza tym, pracujesz pół godziny minimum dla pana właściciela extra za darmo. Nie polecam

Zostaw opinię o ASTAT Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASTAT Sp. z o.o.