2 Dodaj opinię
2 92 140 5 1

Opinie o Avida Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak szefostwo w Avida Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

TakNie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Avida Sp. z o.o.?

Ania Nowy wpis
@Pytanie

Zespoły pracują w biurach w godzinach 8:00 - 16:00

Kamil Nowy wpis
@Ania

Zdarzają się sytuację, że trzeba zostać po godzinach? W niektórych firmach są takie dni, gdzie trzeba zostać dłużej, aby dokończyć obowiązki, dlatego chcę zweryfikować, jak to jest w przypadku tej firmy.

Ania Nowy wpis
@Kamil

Zakładam, że jeśli ktoś pracuje i ma jakiś ważny temat, to sam będzie wiedział, czy musi coś dokończyć danego dnia, czy np. umówił się z Klientem :) Przymusu nie ma. Godziny pracy w biurze jak pisałam 8:00 - 16:00

Aktualność
O komunikacji można mówić i pisać bardzo wiele. To podstawowy kanał jakim posługujemy się w życiu z innymi ludźmi. To także przestrzeń, która często jest wypełniona nieporozumieniem, poróżnieniem, czy też konfliktem. Mimo czasów w jakich żyjemy, dostępu do wiedzy, książek, praktyków w zasięgu ręki, gotowych nam pomóc, nadal często to co wiemy, szybko konfrontuje się z rzeczywistością i sprawami życia i śmierci na naszym domowym poletku pt. „kto dziś wyniesie śmieci?”
Jaki wniosek? Uczymy się całe życie! BA! Zmieniamy się przez całe życie! Stąd warto cały czas być nastawionym na rozwój i kształtowanie samego siebie. Znasz powiedzenie: „być lepszą wersją siebie”?    Nie chodzi w nim o to, by naśladować osobę XYZ, ale by w miejscu jakim jesteś, iść krok po kroku do przodu każdego dnia, obserwować, otwierać się na zmiany, analizować co jest niepotrzebne– wyrzucić (zachowania, słowa, emocje), a co jest dobre i co przynosi pozytywne owoce– zachować, pielęgnować, rozwijać, aby funkcjonowało jeszcze lepiej.
Jak bycie „lepszą wersją siebie” ma się do komunikacji? Baaardzo!
Bo mimo, że w procesie komunikacji muszą wystąpić przynajmniej dwie strony i faktycznie w 100% nie mamy wpływu na to co się może zdarzyć, to mając świadomość pewnych mechanizmów, które występują podczas rozmowy, można zdecydowanie podnieść jakość komunikacji z drugą osobą.
W czym tkwi tajemnica?  W AKTYWNYM SŁUCHANIU!

Aktualność
Zdolności, potencjał, umiejętności, kompetencje, predyspozycje- festiwal pięknych słów, używany głównie jako opis w CV, gdy szukamy pracy, bądź tworzymy profile na platformach biznesowych, czy w mediach społecznościowych. Jakże łatwo przychodzą nam do głowy, gdy tworzymy wizytówkę siebie. PO CO? Gdyż chcemy dobrze zaprezentować się komuś, kogo zazwyczaj nie znamy. Komuś, kto czytając nasz ‘opis’ ma zdecydować czy warto się z nami spotkać, pójść na randkę, nawiązać współpracę, czy zaproponować nam pracę  Oczywiście możemy zastanowić się nam tym: czy CHCEMY, czy MUSIMY– bo przecież wszyscy tak robią!
Nie zmienia to postaci rzeczy, że kreowanie ‘profesjonalnego’ wizerunku siebie w domowym zaciszu, w komfortowych warunkach, przychodzi nam z lekkością. Dając upust kreatywności, skaczemy po klawiszach klawiatury tworząc piękne zdania, a gdy dodamy do tego atrakcyjne zdjęcie, czujemy, że ZROBILIŚMY TO DOBRZE! No dosłownie- sam bym siebie zatrudnił- nie ma innej opcji!

Aktualność
Dzisiejszy wpis na blogu AKADEMII AVIDY rozpocznę niestandardowo- bo cytatem „Człowiekiem jestem i nic co ludzkie, nie jest mi obce”. To słowa Terencjusza ur.ok.195 p.n.e.- WOW (czyt. ŁOŁ!)- daaaaawno temu!  Młodzież rzekłaby ‘stare, ale jare’, bo przecież sformułowanie używane jest przez nas do dziś. Brzmi prawdziwie, realnie… Ale CO TO właściwie znaczy i CO może oznaczać dla współczesnego świata, współczesnego człowieka? Współczesnej kobiety, mężczyzny, pracownika, pracodawcy?
Mam cały czas przed oczami pewną sytuację- o koledze, który pewnego dnia solidnie zaspał do pracy   Dodam, że był to jeden z ‘tych’ ważnych dni (zebranie, na które jak się domyślasz nie dotarł). Miał zaprezentować pomysły na rozwój całego działu, więc zespół został postawiony w bardzo niezręcznej sytuacji. Dramat- nie dość, że nas wystawił, to jeszcze nie odbierał telefonu i nie dawał znaku życia!  Do czasu…. Po godz. 12 wbiegł do biura krzycząc: „Przepraszam, ZASPAŁEM!!!… no ale człowiekiem jestem i nic co ludzkie, nie jest mi obce! PRAWDA???” BACH!!!  Domyślasz się jaka była nasza reakcja na TAKIE słowa?...

Aktualność
MOWA CIAŁA. To naprawdę obszerny temat, o którym powstała niejedna książka i dedykowane szkolenie, dlatego aby wyciągnąć z tego zagadnienia esencję-  postaramy się rozszyfrować najważniejsze sygnały, jakie wysyła nasze ciało. Czy zawsze mamy ufać temu co słyszymy? Czy oprócz słów, można jeszcze zwrócić uwagę na coś, co podpowie nam CO tak naprawdę myśli nasz rozmówca? Czy zawsze to, co ktoś nam komunikuje jest spójne z tym, w jaki sposób to wyraża?
Postawa ciała, gesty, mimika twarzy, a nawet głos, czy rodzaj spojrzenia – okazuje się, że mogą one oznaczać i ujawniać pewne stany emocjonalne danej osoby, jej myśli czy przekonania. W związku z tym, że wypowiadając słowa, często nie kontrolujemy naszego ciała (np. przekładamy długopis z ręki do ręki lub krzyżujemy ręce), możemy podświadomie wykonywać ruchy, czy przybrać taki wyraz twarzy, który będzie zaprzeczeniem tego, co mówią nasze usta.  Zatem słowa swoją drogą, a ciało i twarz swoją!
Na podstawie wielu opracowań znawców tematyki komunikacji niewerbalnej, przedstawiamy Tobie skrót, który stanowi wyjaśnienie symboli skrywanych przez nasze ciało.
Czytaj więcej: http://www.akademiaavidy.pl/pokaz-mi-co-myslisz-czyli-kilka-slow-o-komunikacji-niewerbalnej/

Aktualność
Przyznaj- chcesz by ludzie odbierali Cię dobrze! Ba! Chcesz, by myśleli o Tobie jak najlepiej!
Co ważne, nie mamy na myśli aspektów wizualnych- nie, nie, nie! Nie doradzimy Tobie- czym powinieneś się kierować wybierając zdjęcie na Facebook’a, czy Instagram. Nie będziemy podpowiadać jak skomponować strój- oprócz wtrącenia, że powinien być zawsze adekwatny do czasu, miejsca i okoliczności, w których masz się znaleźć.
Naszym celem jest danie Tobie wartości, która może w istotny sposób wpłynąć na Twoje życie: rodzinne, towarzyskie, czy zawodowe. W końcu jesteś na blogu motywacyjno- rozwojowym!
Dzisiejszym wpisem i zadaniami, które dla Ciebie przygotowaliśmy, chcemy zmotywować Cię, byś spróbował zwizualizować siebie samego. Takim jakim jesteś- w kontakcie osobistym z drugim człowiekiem.

Aktualność
Dziś o ‘zabiegach’, które powinieneś wykonać przed rozmową kwalifikacyjną, by była dla Ciebie efektywna. Kiedy podejmujesz decyzję dotyczącą Twojej ścieżki zawodowej, zarówno na jej początku , jak na dowolnym jej etapie , warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, a także zorientować się „co w trawie piszczy”, jeśli chodzi o perspektywę potencjalnego pracodawcy.
Przedstawiamy  kilka kroków, które mogą Tobie pomóc przed umówionym spotkaniem rekrutacyjnym. Niezależnie od tego, czy jest to rozmowa o Twoją pierwszą pracę, czy zmieniasz pracę już po kilku latach doświadczeń zawodowych,  warto zerknąć na poniższe wskazówki.

Aktualność
Jeśli szukałeś już wcześniej pracy, zapewne masz za sobą swoje pierwsze napisane CV. Jeśli chcesz je odświeżyć lub masz pewne wątpliwości co do jego stworzenia, bądź ten ruch jest dopiero przed Tobą– ten artykuł jest dla Ciebie. Wskażemy najważniejsze aspekty dobrze napisanego CV
Czym właściwie jest CV?
Curriculum vitae z języka łacińskiego oznacza „przebieg życia”– zatem CV to Twój życiorys jednak w bardzo rzeczowym i konkretnym ujęciu. Każdy pracodawca szukając pracownika na ogłaszane przez siebie stanowisko, chce poznać Kandydatów, którzy na to stanowisko chcą aplikować.
W zależności od złożoności stanowiska pracy, aspekt wykształcenia zawodowego, czy doświadczenia w branży może mieć decydujące znaczenie. Czasem jednak pracodawcy cenią sobie osobę, która mimo braku doświadczenia w danym zawodzie, cechuje się pracowitością i pełnym zaangażowaniem, co daje możliwości szybkiego wdrożenia tej osoby w nowe obowiązki. Zatem nie spinaj się i nie stresuj dlatego, że dopiero zaczynasz. Zobacz jakie wymagania stawia pracodawca, patrz realnie, ale mierz wysoko!
Wróćmy do samego CV- co powinno zawierać? Oto MUST BE in CV:..
Czytaj więcej na: http://www.akademiaavidy.pl/jak-napisac-dobre-cv/

Aktualność
Możliwości lokowania pieniędzy jest wiele. Można kupić nieruchomości na wynajem, można zainwestować na giełdzie, w złocie, czy też w udziałach dobrze prosperującej firmy. A czy pomyślałeś o inwestycji w coś co jest dla Ciebie najbardziej cenne, w coś, co nie straci na wartości, w coś co z czasem może procentować, w coś, czego nikt Ci nie zabierze– w swój rozwój osobisty? Nasza edukacja nie skończyła się wraz z otrzymaniem dyplomu ze studiów czy szkoły średniej
Uczymy się całe życie, a tym bardziej, że dzisiejszy świat mknie w takim tempie, że wręcz wymusza na nas pewną elastyczność i zmiany. Oczywiście nic nie musimy- jednak czy warto opierać się zmianom na dobre?  Czy warto stać w miejscu, by po latach obudzić się i stwierdzić, że straciło się kilka lat?
JAK INWESTOWAĆ?
Czytaj więcej: http://www.akademiaavidy.pl/w-co-inwestujesz/

Aktualność
Od ogółu do szczegółu… Dziś chcemy Cię zapytać- gdzie TWOJEzdolności, potencjał, umiejętności, kompetencje, predyspozycje chowają się na co dzień? Czy faktycznie wykorzystujesz je w pracy, w życiu, w relacjach? CZY JESTEŚ DOBRĄ WIZYTÓWKĄ SAMEGO SIEBIE? Czas na rachunek sumienia!  Oto lista najbardziej popularnych cech/ umiejętności/ zalet, którymi dekorujemy się jak choinkę bombkami..

5 WSKAZÓWEK na to- JAK realizować cele
Wiesz już czego pragniesz w życiu? Wiesz, w jakim kierunku chcesz zmierzać? Wiesz w co chcesz się zaangażować i włożyć swoją energię? Jeśli TAK– pierwszy krok  masz już za sobą Wszystko jednak zależy od tego co z tym zrobisz. Możesz zatrzymać marzenia w swojej głowie, albo ruszyć w podróż do ich realizacji. Jak zatem to zrobić? Na co warto zwrócić uwagę, aby posuwać się naprzód? Jak zacząć realizować nasze cele?

Aktualność
WYZNACZANIE CELÓW- po co mi to?
Dlaczego słyszymy wszem i wobec, że mamy stawiać przed sobą cele  – w pracy, w sporcie, w życiu? Czy bez tego nie da się osiągnąć sukcesu? Czy jest to konieczne i bez tego naprawdę nie wiemy jak działać? Czy to tylko swoista moda na piękne sformułowania, czy jednak jest w tym coś wartościowego?
Przypomnij sobie ostatniego Sylwestra, wejście w Nowy Rok i… postanowienia noworoczne. Składałeś je sobie? Czy mówiłeś sobie kiedykolwiek, że rzucisz palenie, że zgubisz parę kilogramów, że zaczniesz biegać, zaczniesz realizować swoje pasje, czy rozwijać się zawodowo? Jak długo byłeś wierny temu postanowieniu? Czy na początku lutego pamiętałeś jeszcze czego chciałeś 1 stycznia?
Czytaj więcej na stronie:

Aktualność
"W życiu motywuje nas wiele rzeczy. Coś, co wyzwala w nas iskrę do działania , coś co napędza, daje kopa i zastrzyk energii, kiedy jej ilość zaczyna spadać.  Okazuje się, że jest niejedno źródło motywacji w naszym życiu, a można je podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne. Jak to wygląda w praktyce? Kiedy do działania zachęca Cię nagroda, czyjeś uznanie, ale także kara czy niemiłe konsekwencje- to mówimy  zdecydowanie o  MOTYWACJI ZEWNĘTRZNEJ. To czynniki, mające na celu powodowanie w Tobie określonych zachowań, podjęcia się realizacji zadań, aby uzyskać pożądany efekt. Jak widać może to być wizja pozytywów, jakie mogą się zdarzyć po wykonaniu danych czynności, lub negatywów w przypadku braku podjęcia działania. W pracy jest to często spotykany system kar i nagród, prowizji i braku premii, pochwały i nagany. W codziennym życiu może być to zła pogoda, czy słońce za oknem, czy też kłótnia z przyjacielem lub słowa uznania naszej osoby.MOTYWACJA WEWNĘTRZNAto energia do działania, która wyzwala się wewnątrz Ciebie. To mechanizmy, które wchodzą w odpowiednie tryby, aby napędzać się jeszcze bardziej. To Twoja chęć i zapał, to zaangażowanie- a to wszystko jest na wagę złota"
Czytaj więcej na:

Pobierz PDF i wykonaj ćwiczenia ;)

Aktualność
"Chcemy pokazać Ci, że MASZ WPŁYW na ‘jakość’ swojego dnia, tygodnia, miesiąca… życia. Wystarczy, że zrozumiesz na czym polegaMOTYWACJA. Tak jak łatwiej jest obsługiwać piekarnik, po przeczytaniu instrukcji jego obsługi, tak łatwiej jest zrozumieć siebie samego, wiedząc, czym jest motywacja wewnętrzna i zewnętrzna. Wróćmy do piekarnika- oczywiście każdy z nas i bez instrukcji będzie potrafił go uruchomić, ale czy pozna jego wszystkie funkcje? Ukryte programy/ umiejętności? Można zastosować metodę prób i błędów, ale ryzykujemy, że coś się nam spali, albo będzie surowe. Stracimy poświęcony czas, energię, produkty i podlejemy to jeszcze naszym rozczarowaniem… Po wszystkim okazuje się jeszcze, że zamiast szorować go godzinami, wystarczyło włączyć odpowiedni program czyszczący, ale skąd miałeś to wiedzieć, skoro olałeś instrukcję??"

Aktualność
Jeśli interesuje Cię temat organizacji czasu i chcesz poznać 10 podstawowych zasad zarządzania czasem - zapraszamy na bloga:

Aktualność
Zapraszamy na naszą avidową stronę AKADEMII AVIDY, gdzie znajdziesz inspirujące wpisy na blogu :)
zzz

Cześć, Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat stanowiska specjalista ds. Finansów i Administracji w firmie. Rozumiem, że to głównie chodzi o tworzenie różnych raportów i wprowadzaniu danych do systemu? Dzięki wielkie za szybką odpowiedź

A.
@zzz

Jeżeli lubisz zarabiać grosze za odwalanie masy roboty jest to praca idealna dla Ciebie. W innym wypadku odradzam.

Moni
Nazwa działu: Handlowy
@A.

Zgadzam się w 100% przedmówca, już nie wspominając o atmosferze tam panującej! :)

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka jest atmosfera w pracy?

@Stefan

Jak najbardziej - Avida rozwija swoje zespoły, tak więc działania rekrutacyjne prowadzone są głównie na stanowisko związane z obsługą Klienta w temacie sprzedaży produktów kredytowych. Zapraszam do zakładki na profilu Avidy na obecnym portalu Gowork: https://www.gowork.pl/praca/avida-sp.-zo.o;pr a także na stronę www oraz facebook i instagram, gdzie oprócz treści kierowanych do Avidowych partnerów, czy potencjalnych Klientów, są publikacje i zdjęcia oddające także klimat panujący w Avidzie :) W związku z tym, że klimat w każdej firmie stanowią ludzie, to także od Ciebie - Potencjalny Pracowniku - zależy co wniesiesz od siebie :)

Żaneta
@Ania

Dla sprostowania...Ciągle szukają bo ciągle ktoś się zwalnia. Pozdrawiam

Tak4Nie

@Żaneta

Wiesz może, co jest powodem tego, że pracownicy firmy Avida decydują się na odejście? Ma to związek z ilością obowiązków, które na nich spoczywają, czy może głównym czynnikiem są zarobki, które oferuje firma? Mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Twoja opinia w tej sprawie może być dla wielu osób kluczowa.

@Joanna

Witaj. Powodów dlaczego ludzie decydują się o zakończeniu pracy w danym miejscu, zapewne jest wiele. Każda firma zdecydowanie ma w tym już jakieś doświadczenie. Co do pracy w Avidzie to należy pamiętać, że po pierwsze jest to sprzedaż, po drugie produktów bankowych. W sprzedaży (niezależnie jakiego przedmiotu czy usługi) nie każdy się odnajduje. Zazwyczaj ma jakieś wyobrażenie na ten temat, jednak wszystko "wychodzi w praniu". Produkty bankowe i temat finansów nie jest bardzo złożony, pod warunkiem, że ktoś nastawi się na zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności, co, zważywszy na wielość ofert jakie mamy w sprzedaży, jest niezbędne. Tak więc w swoich szeregach mamy Pracowników, którzy zdecydowanie odnaleźli się w obu tych kwestiach i są z nami od 5 czy 3 lat, ale też są tacy którzy byli z nami zdecydowanie krócej i zakończyli współpracę np.po okresie próbnym. Zdecydowanie każdy ma wolny wybór, gdzie będzie pracować - całe szczęście :) Nie chcąc za dużo rozpisywać się w tej kwestii, bo ma to być komentarz, a nie cały artykuł :) jeśli kogoś interesują procesy rekrutacyjne i motywy dzisiejszych pracowników, zachęcam zapoznać się z terminem "generacja Z" - to może wiele wyjaśnić :) Serdecznie pozdrawiam.

@Ania

Uważasz, że praca w firmie Avida będzie dobrym miejscem pracy dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Tak, jak napisałaś w komentarzu, jest to sprzedaż produktów bankowych, także zastanawia mnie, czy osoba mająca predyspozycję do tego typu pracy może liczyć na szereg szkoleń oraz pomoc innych pracowników, aby móc krok po kroku zostać wprowadzonym w realia tego typu stanowiska? Jeżeli możesz, to wyraź swoje zdanie na ten temat.

Ula
@Mikołaj

Tak, jak najbardziej to miejsce dla takich ludzi.

@Ula

Dziękuję za odpowiedź. Wiesz może, czy będąc już zatrudnionym w firmie Avida można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Pracodawca organizuje cykliczne kursy bądź szkolenia, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje zatrudnionych pracowników? Chciałbym, abyś napisała, jak to wygląda w rzeczywistości.

Ula
@Mikołaj

Nie byłam na żadnym. Nie wiem. Może są. Ale to może ktoś inny się wypowie. Ja pracuję tu krótko.

@Ula

Rozumiem - jeżeli pracujesz krótko, to rzeczywiście możesz tego nie wiedzieć. Może mogłabyś napisać, jak wyglądały Twoje pierwsze dni w firmie Avida? Zostałaś ciepło przyjęta przez pozostałych pracowników? Podoba Ci się atmosfera panująca w tym zakładzie? Dla wielu osób jest to istotna kwestia, więc chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat.

@Mikołaj

Witam ponownie :) Mikołaju pytasz o kwestię wdrożenia i szkoleń. Nie wiem kto dokładnie występuje pod nickiem Ula na tym portalu, ale jedyna Ula pracująca obecnie w naszej firmie, była na tygodniowym szkoleniu wdrożeniowym, bo takowe organizujemy :) Po zatrudnieniu zapraszamy na szkolenie, gdzie wdrażamy nie tylko w temat finansów i bankowości, ale także konkretnych produktów bankowych i zagadnień dotyczących sprzedaży. Ciąg dalszy wdrożenia, już w aspekcie praktycznym, odbywa się w zespole, w którym na co dzień doradca jest pod okiem swojego menadżera. Czasami, wyjątkowo, ze względów organizacyjnych wdrożenie odbywa się od razu w zespole. W trakcie zatrudnienia organizujemy cyklicznie szkolenia w zakresie rozwoju kompetencji twardych i miękkich. Na naszej stronie internetowej od 2018 roku prowadzimy także bloga, aby oprócz treści finansowych dostarczanych na bieżąco w pracy, motywować także do rozwoju w wielu innych przestrzeniach :) Pozdrawiam serdecznie.

adamos

Przygotuj się jak do większości rozmów o pracę - wiedz do kogo idziesz na rozmowę :) bo w dzisiejszych czasach to nie jest oczywiste ;) czemu akurat tam, czy miałeś coś wspólnego z branżą (jeśli nie, to że chcesz uczyć :) ) w czym masz doświadczenie - ogarnij swoje cv, wejdź na ich stronę - poczytaj, ubierz się ładnie i nie spinaj się - nerwy człeka zjadają, ważny jest luz, bo wtedy jesteśmy sobą! good luck.

anonymous

Moja synowa zatrudniona jest w tej firmie sporo lat jest bardzo zadowolona

Joanna

@Marco Polo, użytkownicy forum, na podstawie opinii tu zawartych, mogą podjąć decyzję odnośnie aplikowania bądź nie aplikowania do firmy Avida. Każda merytoryczna opinia będzie bardzo pomocna i pomoże osobom zainteresowanym uzyskać informację o firmie. Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników są organizowane szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

TakNie

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Avida Sp. zo.o jako pracodawcy.

Marco Polo
@Administrator

Nie mamy czasu na siedzenie bezproduktywnie na necie, bo...pracujemy ;) Jak ktoś chce przekonać się jak tu jest - zapraszamy w szeregi :) A tym, którzy wylewają tutaj żale - cóż, tylko współczuć, że ich nowa praca jest na tyle niefajna, że mają czas i ochotę smarować w sieci tutaj przeciwko innej firmie. Widać w wielu miejscach nie jest Wam za dobrze, tak więc pytanie na ile Wasze opinie są obiektywne ;) Tymczasem borem lasem - ja wracam do pracy! Dobrego dnia Everyone!

Joanna

@hyt wszelkie opinie mogą być usuwane w sytuacji gdy łamią regulamin https://www.gowork.pl/regulamin A więc, gdy zawierają min. pomówienia, wulgaryzmy i oszczerstwa. Każda wypowiedź, pozytywna jak i negatywna ma istotę bycia na forum, gdy jest uargumentowana. @Iza jeśli czegoś się dowiesz pod kątem warunków i atomsfery pracy, to proszę podziel się z nami swoją wiedzą.

hyt
@Joanna

Joanno raczej usuwane są te które mówią prawdę i nie podobają się Wam...hi hi hi

Tak4Nie

Iza

Czy dobrze pracuje się w firmie? Tak rzadko piszecie więc pomyślałam, że jest dobrze.

Wiola

Hmmm chyba nie wszystkie opinie są dodane?

Darek

Może niektórzy pracują w niewłaściwym miejscu? Może warto zastanowić się nad zmianą firmy. Ja jestem bardzo zadowolona i oby się nic nie zepsuło to będzie ok.

Tadzio
@Darek

a jakie są zarobki ?

Tak37Nie

Julita

Najgorsi to są pracownicy,którym nie chce się pracować! Przecież zawsze można zmienić pracę!

Ww

"Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"...ale fakt jest taki że to kiepska firma, kiepskie szkolenia, kiepski sprzęt biurowy, kiepska płaca....chyba auta mają w miarę nowe hi hi

On

Najgorsze są te niby szkolenia, które nic nie wnoszą.

Zostaw opinię o Avida Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie