AVIDA sp. z o.o.

Opinie o AVIDA sp. z o.o.

olac

Te oferty jakby ktoś był zainteresowany są w dalszym ciągu aktualne a nawet ostatnio pojawiło się ich więcej pracę można znaleźć w niemal całej Polsce

eee

czy studia czy nie, raczej musisz byc od pon do pt 8-16. tyle. kasa ogromna jezeli sie przylozysz!!!

ona13567u

jest bardzo dobrze, wyplata zawsze ok.min 5tys. troche zaangazowania i tyle :)

dziewczynnna

same glupoty. jezeli ktos jest choc troche pracowity mozna zarobic bardzo dobre pieniadze, a ludzie ktorzy pisza ze jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y po prostu nie umieli zrealizowac planu!!!!! mozliwosc zarobku ogromna, jest wiele produktow dla roznych klientow, 100 razy lepiej niz w oddziale banku!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o AVIDA sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVIDA sp. z o.o.