Opinie o Domino Polska

noe

Domino to śmiech na sali. Oferty pracy, które zaoferowali mojej osobie pozostawiają wiele do życzenia. Od nienormowanych godzin pracy, poprzez tyranie na ciężkich pudłach. Umowa pokazuje jedno, a praca wygląda inaczej. Jako były pracownik kilku firm zaoferowanych przez Domino muszę stwierdzić, że wrocławskie Domino to największy syf i dezorganizacja z jaką się spotkałem.

Domino Polska
pracodawca
@noe 03.09.2017 17:42

Szanowny Panie, Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie Pańskie zarzuty oraz wyciągnę konsekwencje wobec osób, jeśli został Pan w jakikolwiek sposób wprowadzony w błąd. Jestem przekonana, że tak jak wszystkim kandydatom - została Panu przedstawiona rzetelna oferta, została podpisana z Panem umowa oraz wypłacone wynagrodzenie za przepracowane godziny. Jeśli ma Pan jakiekolwiek merytoryczne zarzuty - zapraszam do naszego biura - sama chętnie wyjaśnię z Panem wszystkie budzące Pana wątpliwości kwestie. Łączę wyrazy szacunku. Magdalena Kamińska General Manager

Ania

Polecam pracę w Domino Polska. Panie w agencji są bardzo pomocne i życzliwe. Wypłata w porządku, nie miałam do tej pory problemu, a współpracuję z nimi jakiś czas.

Joanna

Zamierzacie aplikować do firmy Domino Polska? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie!

maja

krajowa spółka cukrowa działa w całej Polsce, z tego co wiem, nie mają cukrowni jedynie w Warszawie, ale i w Toruniu i w Malborku. Zatrudniają pewnie setki ludzi, ale niestety obecnie ofert od nich brak, co mnie osobiście dziwi jak na tak duży koncern :)

Nieidiota

90% komentarzy pisane przez firmę domino i to nieudolnie ... Nie marwcie sie, jak zapłacicie gowork to usuną mój komentarz za drobna opłata, bo na tym zarabiają.

fotri

Domino Polska jest w stanie zapewnić pracę tylko fizyczną i nie ma co się dziwić że praca jest ciężka czy też warunki są ciężkie. No tak to już jest, ale ważne że nie mają problemów z płynnością finansową co jednak jest bardzo ważne w tego typu firmach. No i zawsze można się dogadać z szefostwem w firmie.

Chyba chodzi o inna firmę. Moja rozmowa bardzo ciekawa i rzeczowa dużo konkretnych informacji bez ściemy jak w kilku innych firmach. O razu usłyszałem o jaka ofertę chodzi. Ja byłem zadowolony.

ja

W takim układzie ostatnio się polepszyło, rozmowa odbywa się w osobnym pokoju, trwa dosyć długo i jest w miarę wnikliwa i konkretna. Co ważne człowiek czuję się w tej sytuacji dobrze.

Firma uważa sie za profesjonalna agencję, ale traktowanie kandydatów pozostawia wiele do życzenia. Zapraszają na rozmowe, która trwa 7 minut! Nie sadze, zeby w tym czasie poznali dobrze osobe starajaca sie o dane stanowisko. Takie rozmowy moga byc przeprowadzane przez telefon, nie widze potrzeby zapraszania kandydata na tak krotki czas i zadawania pytan, gdzie do tej pory sie pracowalo i krotkiej wymiany zdan w jezykach obcych. Pomijam, ze rozmowy odbywaja sie w jednym pokoju, w ktorym siedzi 2 pracownik i w tym czasie dzwoni do innych kandydatow. Blagam troche profesjonalizmu!

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .

Zostaw opinię o Domino Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino Polska