Opinie o Domino Polska w Poznań

Doradztwo Personalne Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Domino Polska, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Domino Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino Polska w Poznań

Ulka

Może to nie jest firma dla pewnych osób to pewnie lepiej jak nie będą się zmuszały. Domino Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i co wy na to?

Ktos Nowy wpis
Kandydat

Firma do bani drugi miesiąc z rzędu pracuje bez wyplaty z czego mam żyć ciagle dzwonione jest nie odpisują nie odbierają unikają kontaktu nie polecam tej firmy nigdy więcej nie skorzystam

Leszek Nowy wpis
@Ktos

Jaka jest tego przyczyna? Mówisz że dzwoniłeś do firmy, a czy próbowałeś też porozmawiać z kimś na żywo? Może powiesz mi też coś o atmosferze w Domino? Jak pracownicy ze sobą współpracują? :)

Barabasz
Kandydat

Witam. Obecnie Agencja pracy Domino (odział w Katowicach) poszukuje pracowników jako monter światłowodów we Francji. Czy ktoś już tam pracował lub zamiesza wyjechac do pracy.Ja sie mocno zastanawiam bo oferta ciekawa. Jakby ktoś chciał porozmawiać to zapraszam do rozmowy Kontakt ze mną 508724957 Pozdrawiam

Marta
@Barabasz

Witaj, tutaj dość rzadko pracownicy się udzielają w ostatnim czasie. Napisałeś, że mocno zastanawiasz się nad tą ofertą. Czy masz w planach udać się do firmy na rozmowę w tej sprawie? Byłoby super i na pewno uzyskałbyś w ten sposób rzetelne informacje. Jakbyś się na to zdecydował to podziel się później tu swoimi wrażeniami.

Robert
@Marta

nie polecam wyjazdu na światłowody

Marta Nowy wpis
@Robert

A dlaczego nie polecasz? Wymienisz jakieś konkrety co jest według Ciebie nie tak w pracy w Domino? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jak zakwaterowanie, zarobki, grafik?

Pytanie Nowy wpis

Jak w Domino Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

?

@adam ahaa czyli zapotrzebowanie na pracowników jest mniejsze niż firma stara się wykazać... ale jak już się uda załapać to jest okej ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Domino Polska prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji NIEPOŁOMICE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ulka

adam
@Ulka

Może i firma jest nienajgorszym pracodawcą, ale stosuje takie metody, że wystawia oferty pracy na różnych portalach z kapelusza tylko po to, żeby rozreklamować swoją firmę i sprawić wrażenie, że są dużą firmą, licząc, że w ten sposób pracodawcy będą się masowo do nich zwracać. Takie podejście jest żenujące.

@adam

@adam, wydaje mi się, że nie jest nic dziwnego w tym, że oferty pracy wystawiane są w wielu miejscach - wiele firm tak robi. Pracowałeś w Domino Polska? Piszesz, że firma jest "nie najgorszym pracodawcą" - gdybyś mógł rozwinąć ten wątek o jakieś szczegóły, argumenty - byłoby super.

Marta
@Ulka

Ja się zgodzę, przeszłam z innej agencji i jestem zadowolona. Uważam, że to dobry pracodawca.

@Marta

@Marta, fajnie, że jesteś zadowolona z pracy podjętej w Domino Polska! Co składa się na Twoją pozytywną opinię o tym pracodawcy? Zawsze warto argumentować swoje wpisy i rozszerzać je o informacje chociażby dotyczące szkoleń czy też formy umowy.

Kamilek
@Marta

Z agencji? Czyli pracujesz jeszcze na posrednika ? Brawo!

On taki
@Kamilek

Bic brawo to za Malo nazywajac agencje pracodawca I Jak byc w tym kraju dobrze

Natalia

Ktoś jechał z tej agencji? Jak jest?

Anonim

Współpraca z agencja pozytywna - do czasu. Przez pierwsze kilka miesięcy wypłaty terminowe, wręcz parę dni przed 10 dniem miesiąca. Później jednak wypłaty zaczęły być kompletnie nieterminowe. Był to 5,8, 14, lub nawet później. W umowie zawarty jest element o wypłacaniu 'do 21 dni roboczych po podpisaniu paska'. Najczęściej jednak nie miało to zastosowania ze względu na to że paski dostarczane były do firmy raz na 3 miesiące. Jak najbardziej rozumiem, że przy takiej ilości pracowników czesto nie jest możliwe wypłacanie pieniędzy idealnie 10 dnia każdego miesiąca jednak taka rozbieżność szybko stała się męcząca. Przykro mi, ale jednak statystyczny pracownik nie jest w stanie opłacić bieżących rachunków i dodatkowo odłożyć sobie sporą sumę na przyszły miesiąc, aby wszystko terminowo płacić. Co z przeżyciem całego miesiąca? Mam wrażenie że tą kwestia mało kto się interesuje. Miałam bardzo dobre opinie o tej firmie, jednak po 1,5 roku pracy z przykrością stwierdzam, że nie jestem w stanie pozytywnie ocenić całokształtu współpracy przez całe zamieszanie związane z wypłatami. Po opiniach współpracownikow wiem że nie jestem jedyna osobą, której ten element się nie podoba.

Domino Polska
@Anonim

Dzień dobry, każda opinia jest dla nas ważna, podobnie jak dobra współpraca z naszymi pracownikami. Dlatego zapraszam Panią/ Pana do kontaktu z naszym biurem w celu wyjaśnienia sytuacji, o której Pani/ Pan pisze wyżej. Pozdrawiam Domino Polska Sp. z o.o.

ciekawy

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy jako rekruter w Domino w Poznaniu?

Gosia

Pracuję przez Domino już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Nie spotkałam się z żadnymi problemami, a nawet wręcz przeciwnie zawsze mogę liczyć na pomoc i terminowość ;)

Zadowolona

Byłam zatrudniona przez Domino Polska/ Wrocław i naprawdę byłam bardzo zadowolona ze współpracy; Na spotkaniu w biurze przedstawiono mi wszystkie szczegóły dotyczące oferty pracy, sposób rozliczenia etc. Wszystkie Panie miłe :) Polecam!

Ryszard
@Zadowolona

Jaki rodzaj pracy znalazłaś za pośrednictwem firmy Domino Polska? Chciałbym ustalić, czy osoby w biurze same dopasowały odpowiednią ofertę pracy do Twoich potrzeb, czy może sama znalazłaś ogłoszenie, które Cię zainteresowało? Sprecyzuj, proszę.

Zirytowany

Strasznie nie kompetentna osoba , która przeprowadzała rozmowę kwalifikacyjna. W pytaniu odnośnie doświadczeniu oraz wyciągniętych wnioskach - Pani podejmuje swoją oraz podaje swoją opinie na temat , którego kompletnie nie zna , ale jak to sformułowała „ma swoje zdanie na ten temat” serio na rozmowie trzeba irytować i w ten sposób przedstawiać siebie jako pracodawcę ?

Szkodaslow

Beznadzieja

@Szkodaslow

Bardzo krótką zamieściłeś na forum - dotyczącym pracodawców i warunków pracy - opinię, która nie wnosi zbyt wielu informacji o pracy w firmie Domino Polska. Może chciałbyś podać jednak jakieś szczegóły dotyczące pracy w tym miejscu? Konkretne wypowiedzi mówią wiele potencjalnym pracownikom. Może powiesz w takim razie, czy każda osoba ma szansę na stabilne zatrudnienie już od pierwszych dni pracy?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Domino Polska jest takim przedsiębiorstwem?

Pracodawca

Szanowny Panie, Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie Pańskie zarzuty oraz wyciągnę konsekwencje wobec osób, jeśli został Pan w jakikolwiek sposób wprowadzony w błąd. Jestem przekonana, że tak jak wszystkim kandydatom - została Panu przedstawiona rzetelna oferta, została podpisana z Panem umowa oraz wypłacone wynagrodzenie za przepracowane godziny. Jeśli ma Pan jakiekolwiek merytoryczne zarzuty - zapraszam do naszego biura - sama chętnie wyjaśnię z Panem wszystkie budzące Pana wątpliwości kwestie. Łączę wyrazy szacunku. Magdalena Kamińska General Manager

Ania

Polecam pracę w Domino Polska. Panie w agencji są bardzo pomocne i życzliwe. Wypłata w porządku, nie miałam do tej pory problemu, a współpracuję z nimi jakiś czas.

Joanna

Zamierzacie aplikować do firmy Domino Polska? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie!

maja

krajowa spółka cukrowa działa w całej Polsce, z tego co wiem, nie mają cukrowni jedynie w Warszawie, ale i w Toruniu i w Malborku. Zatrudniają pewnie setki ludzi, ale niestety obecnie ofert od nich brak, co mnie osobiście dziwi jak na tak duży koncern :)

Nieidiota

90% komentarzy pisane przez firmę domino i to nieudolnie ... Nie marwcie sie, jak zapłacicie gowork to usuną mój komentarz za drobna opłata, bo na tym zarabiają.

fotri

Domino Polska jest w stanie zapewnić pracę tylko fizyczną i nie ma co się dziwić że praca jest ciężka czy też warunki są ciężkie. No tak to już jest, ale ważne że nie mają problemów z płynnością finansową co jednak jest bardzo ważne w tego typu firmach. No i zawsze można się dogadać z szefostwem w firmie.

Chyba chodzi o inna firmę. Moja rozmowa bardzo ciekawa i rzeczowa dużo konkretnych informacji bez ściemy jak w kilku innych firmach. O razu usłyszałem o jaka ofertę chodzi. Ja byłem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Domino Polska - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Domino Polska