Milenium Pizza

Poznań

Opinie o Milenium Pizza

Stanislaw

Przestrzegam przed zakupem z groupona pizzy . Zadzwoniłem na ul. Leszczyńską w celu złożenia zamówienia, poprosili o nr groupona celu weryfikacji. Informacji zwrotnej żadnej , po godzinie pojechałem do punktu i stwierdzili że szefowa nadal weryfikuje kod. W związku z tym zrezygnowałem i kiedy chciałem przez www dokonać zwrotu kuponu okazało się ,że kupon został zrealizowany . Mimo moich telefonów i maili do Millenium zero odzewu. Groupon stwierdził , że są tylko pośrednikami i nic na to nie poradzą ( byle prowizję dostać !). Przestrzegam przed tymi oszustami , bo znowu mają na grouponie tę ofertę ( grudzień '16 ).

Prawda

Pracodawca (Pani A.) zostaje wiele do znaczenia. Pizza tak samo wiem dużo od środka paru znajomych pracowało. Bało się jeść. Produkty zostają wiele do znaczenia, z najgorszych półek. Pracownicy traktowani jak śmieci. Zero szacunku do nich. Wypłata dochodzi po czasie w 5 ratach. Nie dbałość o pracowników ani klientów. Dania mają być szykowane na odwal się aby nie zużyć dużo produktów. Oszczędzanie na klientach. Można tak wymieniać i wymieniać ale nie chce na forum publicznym wyciągać wszystkich brudów. Nie polecam tam pracować ani jeść! Jeszcze trochę i kolejny lokal padnie z takim podejściem

rudzia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej pizzerii, byłam wraz z rodzinką. Obsługa bardzo miła szczególnie Pani w brązowych włosach z grzywką. Bardzo uprzejma. Kucharz robi przepyszne pizze dobrze wypieczone. Super promocje w poniedziałki. Bardzo polecam tą pizzerie.

aaaaaa

takie sytuacje wyjaśnia się z kierownikiem - a nie wypisuje głupoty na forach. [usunięte przez moderatora] ceny są stałe - widzę, że z internetu umie Pan korzystać- więc nie ma problemu by sprawdzić ceny- a niech łaskawy Pan uwierzy- nie zmieniamy cen codziennie. pozdrawiam konkurencje!!!

Zawiedziony

Bardzo zła i opryskliwa obsługa ,[usunięte przez moderatora] jest wręcz obrażona że ktoś coś zamawia , po za tym dzień wcześniej była inna cena za pizze a przy zamówieniu inna !!! dużo większa , nie polecam każda inna pizzerina cieszy się że ma zbyt ale tu jest inaczej !!! opinia 3 moich znajomych jest taka sama !!! odradzam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Milenium Pizza - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milenium Pizza