Milenium Pizza

Otwock

Opinie o Milenium Pizza

eeeej

Na pewno tyle czasu się u nich nie pracuje @alwal, tylko można liczyć na normalne godziny pracy, ale wiadomo czy pojawi się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Mam doświadczenie w robieniu pizzy więc byłaby to dość fajna opcja na start u nich. Dzięki za odpowiedź

srati

Jak pracujesz 260 godzin w miesiącu razy 7 złotych to rzeczywiście miesięcznie niezły zarobek;)

To są tłuste proste chłopaki,pseudo biznesmeni,którzy nie płacą ludziom pieniędzy ze pracę w ich firmie,starają się to robić jak najrzadziej. Podstarzałe,rozpieszczone chłopaki. Najbardziej szkoda mi ludzi,którzy przychodzą tam do pracy po raz pierwszy,którzy nie mają porównania i są [usunięte przez moderatora],nie tylko przez brak płacy(trzy dni próbne,bezpłatne,HA! ) Gdyby ktoś powiedział o moich dzieciach takie rzeczy jak słyszałem to jest tylko jedna możliwość.

Zostaw opinię o Milenium Pizza - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milenium Pizza