TASKOPROJEKT S.A.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TASKOPROJEKT S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Podstawową zasadą dialogu jest słuchanie. To znaczy respektowanie tego, co ktoś do nas mówi - dlatego tutaj jesteśmy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dynamiczną dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami.  Każda informacja pojawiająca się na tym forum jest dla nas ważna i traktujemy ją bardzo poważnie. Z Państwa opinii z pewnością wyciągniemy wnioski. Będziemy się starać aktywnie uczestniczyć w rozmowach na forum. Swoboda wypowiedzi nie oznacza jednak, że można publikować informacje, które są nieprawdziwe, pomówienia czy oszczerstwa znieważające naszych pracowników.
Komentarze, które będą zawierać treści niezgodne z prawem oraz które będą naruszały regulamin serwisu go.work będą archiwizowane przez Administratora portalu. Prosimy o zachowanie wysokiej kultury wypowiedzi.
W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@taskoprojekt.com.pl
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w TASKOPROJEKT S.A.?

Radek
Kandydat

Witam Na jakie wynagrodzenie może liczyć Frezer cnc z ponad 10 letnim stażem pracy, który oczywiście jest samodzielny ?

Nowy wpis

@Radek

Dziękujemy za zainteresowanie firmą TASKOPROJEKT S.A. Zachęcamy do udziału w rekrutacji. Szczegóły omawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej. Proszę o przesłania CV na adres: info@taskoprojekt.com.pl Planujemy zakup dodatkowych nowych obrabiarek CNC- więc tym bardziej zachęcamy do współpracy.

Roman Nowy wpis
@TASKOPROJEKT S.A.

Czy rekrutacja na specjalistę ds. zakupów jeszcze w toku? i z ilu etapów się składa właściwie? Są jakieś zadania rekrutacyjne czy to tylko zwykła rozmowa?

Nowy wpis

@Roman

Jest tylko jeden etap, jest to rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem Działu Zakupów (po pozytywnej weryfikacji CV) Zachęcamy do udziału w rekrutacji. Proszę o przesłania CV na adres: info@taskoprojekt.com.pl Dziękujemy za zainteresowanie firmą TASKOPROJEKT S.A.

Mam pytanie, może ktoś ma taką wiedzę. Czy Firma Tasko wyplątała się już z problemów spartolonych stacji zrobotyzowanych u klientów końcowych? Wiem, że od trzech lat jeszcze wiszą niezakończone tematy i czy jakieś konsekwencje z tego tytułu zostały wyciągnięte względem firmy?

@anonim

Takie pomówienia, nieprawdziwe informacje i kłamliwe opinie będą kierowane na drogę prawną. Organy ścigania bardzo szybko dotrą do adresu IP osoby piszącej nieprawdziwe informacje.

Ivo

Cześć! Jak wyglądają warunki pracy w biurze konstrukcyjnym w Poznaniu? Jestem zainteresowany pracą, ale osoba kontaktowa jest strasznie zamotana i przez kilka tygodni nie można niczego konkretnego ustalić. Czy ktoś może mnie oświecić, co i jak?

O pewnym pianiście
@Ivo

Nie rób sobie tego :) Naprawdę, nie warto. Do Taskoprojektu można się dobijać przez kilka miesięcy, a na końcu nikt Cię nawet nie powiadomi, że jednak nie jest Tobą zainteresowany. Jeśli masz jakąkolwiek inną opcję, to lepiej ją wybierz. Jeśli chodzi o samą pracę, to dla niektórych bywa ciekawa. No, chyba że etatowo utkniesz na robieniu excelów i prezentacji :) Kwestia przypadku, bo o jakimkolwiek modelu zarządzania, wprowadzonym przez wspominaną przez Ciebie osobę, mowy tutaj nie ma.

Motomysz
@Ivo

Przygotuj się na krzywe ruchy ze strony tej "firmy" i nie dziw się, że to co jest na umowie, nijak ma się do wcześniejszych ustaleń. List intencyjny? Dostaniesz. Zapewnienia o wysokości wynagrodzenia? Dostaniesz. Finalnie na umowie bedzie mniej. Sąd pracy?(usunięte przez administratora) już podczas przyjmowania do pracy analizuje czy wygrasz sprawę w sądzie, jeśli cię przytną na czymś.(usunięte przez administratora)

Dyzio
@O pewnym pianiście

Jeden wielki dramat jeśli chodzi i zaufanie do tej firmy można się starać a i tak nikt tego nie do ceni kierownicy projektów tylko myślą o własnych tyłkach kryją budżety tak że by pracownik nie otrzymał absolutorium można by tu dużo prawdy napisać a za chwilę zostanie usunięte przez administratora ale to świadczy o firmie.

@Dyzio

Dziękujemy za opinię. Niestety, rozliczenie niektórych trudniejszych projektów jest czasochłonne, dlatego okres oczekiwania na absolutorium może być wydłużony. Proszę zwrócić się do przełożonego z prośbą o podanie terminu wypłacania absolutorium za projekt, w którym Pan brał udział.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma PPT Taskoprojekt Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Krzysztof

Widać, że firma ma zatrudnioną na stałe osobę która 24/h śledzi to forum i skrupulatnie pilnuje aby bolesna prawda o tej firmie nie wyszła na jaw :)

Pracownik fizyczny

W firmie jest nie ciekawie. Zarobki na niskim poziomie. Często inne firmy oferują lepsze zarobki na start. Większość osób jest z Ukrainy i gdyby nie oni to firma by daleko nie zajechała. Zresztą obecnego zarządu nie interesują stali pracownicy. Bo oni uciekają z firmy. Bo o podwyżce zapomnij. Nie wspominając o corocznej inflacyjneej, której nie maaaa. A co do rodziny to każdy zatrudnia każdego i to zwłaszcza beż żadnej wiedzy i kompetencji do wykonywania danego stanowiska. Z kierowców awansują na operatorów z operatorów na biurowych a do biurowych można przyjąć rodzinę. Bo tak najlepiej . Zero problemów. Bo rodzina nie będzie narzekała. A obecny prezes ma za nic ludzi którzy tu pracują. Jesteś pracujesz to pracuj dalej beż możliwości podwyżki. A na każdym kroku wszystko droższe. Tylko pensja tutaj stoi w miejscu. Szkoda bo firma mieli grube miliony. A na utrzymanie pracowników nie ma. Pozdrawiam wszystkich zatrudnionych . Żyjcie dalej w świadomości że jesteście w dobrej firmie.

Ktoś
@Pracownik fizyczny

Marcinku, jeżeli praca nie odpowiada, zawsze można ją zmienić - nawet na taką w miejscu zamieszkania. Jeżeli chodzi o awans, to zapraszamy na rozmowę. Chyba nawet na szkoleniu byłeś? Zapraszamy do rozmów, chętnie pozwolimy rozwinąć skrzydła.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TASKOPROJEKT S.A. na stanowisko Kierownik Projektu?

@Administrator

Po pozytywnej ocenie CV następuje rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem Działu Realizacji Kontraktów. Czyli od razu z bezpośrednim przełożonym. Stąd też decyzja zapada szybko ???? Zapraszamy!

K.

Odradzam w szczególności młodym pracownikom chcącym się czegoś nauczyć. O dzieleniu się "tajemną" wiedzą techniczną zapomnijcie, a zostaniecie zjechani, jak czegoś nie będziecie wiedzieć przez zasiedzianych, starych pracowników. Szkolenia? Okrągłe 0, żadnej inwestycji w pracownika. Dochodzi nawet do sytuacji, kiedy nie dostajesz żadnego zadania, a "kierownika" nie ma w pracy kilka dni i nie idzie się z nim skontaktować. To siedzisz i pijesz kawę albo przeglądasz dokumenty. W ogóle kompetencje menedżerskie u większości kierowników są mocno wątpliwe, w większości to starzy kumple, którzy nie potrafią zbudować zespołu.

Prawda
@K.

To prawda w najczystszej postaci.

Agata
@K.

I ten brak rozwoju za jakie zarobki mniej więcej? Rekompensują to jakoś chociaż?

@Agata

Zarówno szkolenia jak i wysokość zarobków uzależniona jest od stanowiska na jakim się pracuje, a także od kwalifikacji jakie posiada dany pracownik. Jesteśmy otwarci na rozmowy i zapraszamy wszystkich chętnych do negocjacji zarówno w temacie rozwoju osobistego- który tym samym przyczynia się do rozwoju firmy, a także do rozmów dotyczących wynagrodzenia. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę. Zapraszamy.

K2.
@K.

W taskoprojekcie tli się ciągły konflikt między pracownikami a ludźmi którzy zarządzają. Było kilka fal odejść wielu doświadczonych pracowników odeszło, na ich miejsca zatrudniano tańszych pracowników z niewielką praktyką. Albo się Taki odnajdzie albo nie. Pracy coraz więcej.terminy coraz krótsze = nie ma komu szkolić nowych ludzi bo kazdy ma swoje obowiązki do wypracowania i swoją pętlę na szyi. To nei wina pracowników że taka jest polityka kadrowa.

@K2.

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Pojedynczych przypadków odejść nie można nazwać falą. W ostatnim okresie odnotowujemy powroty naszych starych pracowników oraz napływ nowych - ze świeżym spojrzeniem. Okres wakacyjny jest dla nas zawsze bardzo pracowity. Zachęcam do wyrażenia swojej opinii bezpośrednio do Zarządu- można to zrobić anonimowo, na naszej hali produkcyjnej znajduje się skrzynka pocztowa, w której można zostawić swoje uwagi.

Na jakie wsparcie w TASKOPROJEKT S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Pytanie

Pracująca mama to skarb! A work-life balance jest dla nas najważniejszy. Tak, kobieta w ciąży jest u nas objęta szczególną ochroną. Młode mamy natomiast, mogą skorzystać z przerwy na karmienie dziecka piersią.

Odpowiedź
@Pytanie

W Polsce nie ma większego problemu aby zachodząc w ciążę iść od razu na zwolnienie lekarskie. Później przechodzi się płynnie na urlop opiekuńczy. Pracodawca nie ma tutaj zbyt wiele do gadania. Miejsca pracy czekały na dziewczyny, ale one chętne do powrotów nie były.

Bartosz
Kandydat

Czy macie może informacje jakie są zarobki w tasko jako automatyk? Czy jest możliwości pracy na B2B?

@Bartosz

Zarobki są uzależnione od kwalifikacji kandydata oraz jego doświadczenia w branży. W Taskoprojekt można pracować zarówno na umowę o pracę jak i na kontrakcie B2B, to już zależy od osoby aplikującej - jakie stawia nam wymagania.

Aktualność
Szanowni Państwo!

ur
Klient

Moglby mi ktos powiedziec jak pracuje sie osobą na stanowiskach mechanik / elektryk / automatyk itp . Czego mozna sie spodziewac ? czy idzie sie nauczyc cos od kolegów ?

Czy firma PPT Taskoprojekt Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Michał
@Pytanie

TAK, po dwuletnim okresie pracy. Jest też opieka medyczna

Na jakie benefity można liczyć w PPT Taskoprojekt Sp. z o.o.?

Naprawdę?

Co się dzieje z firmą Tasko? Dlaczego tak dużo ludzi zostało zwolnionych? Dlaczego tak wielu odeszło? Co z oddziałem w Gliwicach, czy to w ogóle jeszcze istnieje?

Ehh..
@Naprawdę?

W Tasko pracownik jest tylko numerkiem na liście płac albo raczej liście generowania kosztów bo tak nas widzą. Im mniej numerków tym większe oszczędności chyba że się pali i wali to wtedy próbuje się zwiększyć ilość numerków (szkoda że w nietych działach co trzeba). Za każdą falą odejść idą kolejne ogłoszenia o pracę dla produkcyjnych, konstruktorów, robotykow, automatyków a i tak nikt nie przychodzi.

nik
@Ehh..

To wygląda na początek końca firmy...

Fatalerror

Patrząc obiektywnie, to czasy są dość trudne w wielu branżach a firma radzi sobie nieźle pozyskując kolejne kontrakty. Niestety nie tutaj jest sedno problemu, a polityka wewnętrzna firmy która doprowadza do konfliktów wewnętrznych z oddziałem idustry, maksymalizacji zysków, obciążania kadry projektami bez zwarzania na zasoby ludzkie jakie posiada. Odeszły znaczące osoby w firmie i to jest fakt z którym generalnie góra się nie liczy.

Pytajnik
Klient

Co aktualnie słychać w firmie? Czy Tasko się jeszcze rozwija? Jak wygląda obecnie sytuacja w Poznaniu a jak w Gliwicach?

Inżynier
@Pytajnik

Firma nastawiona na zarabianie dla właścicieli. Jak wiele prywatnych firm. Przemiał ludzi jest i trwa od kilku lat. Nie zapowiada się na poprawę. Podwyżki inflacyjne, nie ma takiego czegoś. Obniżki covidowe owszem. Miejsce ma potencjał i mogłoby być wiodącym integeatorem w Polsce. Niestety ludzie tak długo nie żyją abym doczekał.

antonio

W Taskoprojekcie nie zawsze płaci się za nadgodziny. Tak naprawdę, często szuka się wszelkich możliwych sposobów żeby nie zapłacić. Przykładem są np. ludzie na umowach z zadaniowym czasem pracy, którym się nie płaci ani za nadgodziny w ciągu tygodnia (praca czasem po kilkanaście godzin dziennie), ani za wyjazdy (na uruchomienia, inwentaryzacje) które często mają miejsce w weekendy. A napięte terminy nie dają możliwości wybrania przepracowanych godzin nadliczbowych. Oczywiście, firma tłumaczy się z tego na wszelkie możliwe sposoby np. zwalając winę na słabą wydajność pracowników (ale skoro wszyscy na podobnych stanowiskach mają nie płacone za nadgodziny to czy wszyscy są tak leniwi i mało wydajni - pytanie retoryczne). W firmie szykuje się nowa fala odejść. Kiedyś to była świetna firma, niestety nowi właściciele nie szanują ludzi. To o czym napisałem wyżej dotyczy zarówno Poznania jak i Gliwic. Na temat Gliwic można by dodatkowo jeszcze dużo napisać - do prowadzenia oddziału właściciele zatrudnili ludzi niekompetentnych z poza branży (z branży automotive), którzy nie mają doświadczenia w prowadzeniu projektów związanych z robotyzacją,a ponadto metody jakie stosują, raczej nie sprzyjają kreatywnej pracy i budowaniu zaangażowanego zespołu (nie mają kompetencji zarówno technicznych, jak i menadżerskich). Trochę szkoda bo firma ma naprawdę świetne tradycje i wielu utalentowanych i bardzo doświadczonych inżynierów. Niestety nie zmierza w dobrym kierunku.

Anonim
@antonio

Potwierdzam i radzę firmę Taskoprojekt omijać szerokim łukiem. Szkoda swojego czasu i nerwów.

Taskorobek
@Anonim

Było słabo jest fatalnie. Zarząd w właścicielami odlecieli od rzeczywistości. Stara ekipa kruszeje z tygodnia na tydzień. Z firmy rodzinej z tradycją i wiedzą zmienia się w pośrednika kontraktów bez własnych inżynierów. Rotacja się rozkręca.

Gal
@antonio

Od byłych współpracowników napływają kolejne niepokojące wieści. Niestety kolejna fala odejść aż wisi w powietrzu i aż trudno uwierzyć że właściciele niczego nie dostrzegają, a szkoda.

Ernest Kocymbał
@Taskorobek

Nie, rotacja się nie rozkręca. Z Tasko się tylko odchodzi, a nie przychodzi. Doprawdy dziwna to firma. Odjazd totalny.

Czy w PPT Taskoprojekt Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

T45K0 5513
@Pytanie

Tak, odeszły kolejne osoby. Tasko umiera po cichu.

tasko
@T45K0 5513

Z Gliwic czy z Poznania odeszły?

????
@tasko

Poznań.

Czy w PPT Taskoprojekt Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kwiatkowska
@Pytanie

Jeśli chodzi o bony świąteczne czy paczki to nie występują… ale za to jest coś lepszego! Bo dostajemy dodatkową gotówkę i na zajączka i pod choinkę ????

Tasko 55IE
@Kwiatkowska

A w dodatku jest nawet ciepła woda w kranie!

Zostaw merytoryczną opinię o TASKOPROJEKT S.A. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TASKOPROJEKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TASKOPROJEKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TASKOPROJEKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TASKOPROJEKT S.A.
Przejdź do nowych opinii