Opinie o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza w Kasinka Mała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antykwariat i Księgarnia Tezeusza. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Antykwariat i Księgarnia Tezeusza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza w Kasinka Mała

dorcia

Pierwszy raz zamawialam ksiazki.Ksiazki bardzo ladnie wydane,zgodne z opisem na stronie.

xyz
@dorcia

Z tego co się orientuje to wystawia się tu opinie dotyczący PRACODAWCY, a nie produktów jakie oferuje

Marzena

Dlaczego ogłoszenia do kadr różnią się? Inne na (usunięte przez administratora), inne na (usunięte przez administratora)? Szukacie specjalisty czy starszego specjalisty? Wynagrodzenie do 6000 czy może jednak 6500? Ta jest fajna to aaaa damy 6500 a tamtej może zaproponujemy 6000? Niepoważne, strach pomyśleć dlaczego nie możecie kogoś znalezc ale Ludzie, bądźcie poważni to zaczną Was traktować poważnie...

Lol
@Marzena

Bo Dyrektor Zarządzający robi co chce :)

Wiecie kto

Ciężko pracować w firmie, gdzie 80% osób siedzi tam szukając czegoś innego....

Żyrandol

Niestety ale nie znalazłem na tej stronie niczego konkretnego i już sam nie wiem które komentarze są pisane przez pracowników (tych zadowolonych i niezadowolonych), a które przez kadrowych z tej firmy, a które przez konkurencję. Niczego nie dowiedziałem się.

To proste
@Żyrandol

To bardzo proste. Antykwariat Tezeusz nie ma żadnej realnej konkurencji w Polsce, natomiast osoby, którym chce się coś napisać na tej stronie są z nim związane. Negatywne opinie należą do pracowników niższego szczebla, pozytywne lub responsy na negatywne do ich przełożonych.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO

Można wiele złego napisać o tej firmie ale zmuszanie do szczepienia już przelewa czarę goryczy.... I nie, nie chodzi tutaj o to, czy chcesz się szczepić czy nie, Twoja sprawa. Problem robi się wówczas, gdy jak w Tezeuszu masz wybór albo szczepisz się albo do widzenia. Czy tak to powinno wyglądać? :) Do firmy powinna zawitać kontrola. Bardzo lubiłem tu pracować ale jeśli ktoś stoi nad Tobą z wypowiedzeniem i każę się szczepić to kiepsko świadczy o podejściu do ludzi.

nd
@Zainteresowany

Uważam, że to bardzo dobrze, że ta firma zwraca uwagę na kwestie bezpieczeństwa swoich pracowników i klientów. Zresztą to już jest światowy trend i za chwilę wszystkie firmy którym zależy na rozwoju będą zatrudniały tylko zaszczepionych - tak jak wymaga się np: języka angielskiego. Nie chcesz się szczepić - twoja sprawa. Zobacz jakie ograniczenia wprowadzają kraje na zachodzie dla osób niezaszczepionych.

@nd

Porównujecie szczepienie się ze znajomością angielskiego? Czy Wy upadliscie już na głowę? Może i dobrze, że firma dba ale dlaczego w takim razie wypowiada osobom, które nie chcą się zaszczepić umowy zamiast zaproponować inne rozwiązania? Hybrydowy system pracy np? No właśnie nie taka ,,Twoja sprawa" jak nie chcesz się szczepić skoro pozbawiacie ludzi tym samym środków do życia. Słabo. Inne firmy? Proszę o wymienienie choćby 1 w Polsce ;) Z tego co słyszę to firmy ZACHĘCAJĄ poprzez premie, dodatkowe dni wolne i nagrody ale każdy ma wybór i może się nie zaszczepić a Wy proponujecie wypowiedzenie. Niezłe macie te benefity!

Rom
@nd

Jasne. Najpierw wlasciciel firmy głoduje przed sejmem bo lamana jest konstytucja, potem sam ja łamie w kwestii szczepien. Firma dziala na wsi, ludzie nie maja alternatyw bo do krakowa daleko. Jak by byli w Krakowie to by sie skonczyly takie akcje. A poza tym swietne podejscie. Takie propracownicze.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Szczepan

Ta firma to jedna wielka porażka nie polecam zresztą każdy odmawia pracy tam.

nd
@Szczepan

hahaa odmawia ?! no chyba nie - zobacz ile samochodów stoi przed firmą, to chyba nie świadczy o tym, że mają problemy z zatrudnianiem.

@nd

Co za (usunięte przez administratora)to napisał? Samochody przed budynkiem mają być wyznacznikiem tego, ile osób pracuje w firmie? Kompromitujecie się

@Szczepan

Być może są tacy co odmawiają, ale generalnie firma nie ma problemu z zatrudnianiem nowych osób. Ciągle się rozrasta, a w przeciągu ostatniego roku właściwie podwoiła ilość pracowników. Jedyną trudność może sprawiać pozyskanie pracowników na stanowiska kierownicze ze względu na odległość od Krakowa, ale jeśli już ktoś zdecyduje się na podjęcie tutaj pracy, to okazuje się, że dojeżdża do Lubnia szybciej niż przebijałby się przez korki w Krakowie. A swoją drogą liczba samochodów pod budynkiem jak najbardziej świadczy o ilości pracowników tutaj. Zresztą to nie jedyny parking jakim firma dysponuje. Pozdrawiam.

ZZ

Jak ktos lubi prace z kompem pod ciagla presja ze malo i szybciej bo norma to spoko. Przemial pracownikow, kierownikow itd. Nie trzeba znac literatury zupelnie zeby sie odnalezc, bo rozmowa kwalifikacyjna to od razu przeszkolenie i praca. Liczą sie normy zeby bylo szybko i więcej. Atmosfera w zaleznosci na jakich ludzi sie trafi u siebie na zmianie. Nowi są przewaznie zostawieni sami sobie po przeszkoleniu bo kazdy ma wywalone na nich byleby robili szybko. Nie ma umowy o prace tylko zleceniowka ale jak sie jest studentem to spoko bo stawka 18,30 wiec fajnie mozna wyjsc z wyplata i to w sumie tyle z plusów.

HYP

Serio jest kiepsko

YLX

Przestrzegam przed tą firmą. Powiedzieć, że właściciel ma przedmiotowy stosunek do pracowników, byłoby niedomówieniem. Jest to firma, w której pracowników traktuje się jak własność pracodawcy. Niejasne i uznaniowe warunki pracy i wynagradzania. Podawane w ogłoszeniach warunki finansowe nijak nie mają się do późniejszej faktycznej oferty dla pracownika. Właściciel nie ma też oporów, żeby przyznać, że czasem nie płaci pracownikom pensji, albo płaci z opóźnieniem, jeśli "zmusi go do tego sytuacja rynkowa".

tuiteraz

praca jest na dwie zmiany od 7-15 15-23 ja pracowalam na dziale wystawien ksiazek ogólnie bylaby praca bardzo przyjemna gdyby nie fakt normy na 8 godz 120 ksiazek do wprowadzenia z tego co wiem pare lat wczesniej norma byla ok 60 i to sprawialo ze kreowala sie tam konkurencja nie jakos ostro widoczna ale panowala na pierwsza wyplate musialo sie tam przepracowac miesiac plus 20 dni oczekiwania na przelew wyplate zostawalo sie w dwoch przelewach nie wiem dlaczego, z obserwacji trafilam na fajny dzial ale dzial wyceny ksiazek to kosmos totalny tez obowiazywala norma, jesli ktos lubi prace sam na sam z komputerem troche pracowac pod presja ze ciagle malo i trzeba cisnac wiecej to jak najbardziej polecam! ogolnie firma musi popracowac nad organizacja i zmniejszyc haos panujacy tam, rotacja pracownikow tez jest spora obiecuja umowe o prace po 3 miesiacach tylko dla podpuchy na tamten czas co ja pracowalam nikt jej nie mial co bylo czystym oszustwem i stawka na umowe zlecenie tez zlodziejstwo 7 zl z czyms, i obowiazkowo 2 soboty pracujace na ktore jest nacisk zeby byc!

Lolo
@tuiteraz

Też pracowałam. znam te problemy i Widzę że jest coraz gorzej ????

Jolanta
@Lolo

@Lolo A możesz powiedzieć z jakiego powodu nie pracujesz już w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza? Obowiązki Cię przerosły?

Jakie wartości są cenione w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

tylko pieniądz się liczy dla właściciela

Mól książkowy
@były pracownik

Tylko zarobek kosztem ludzi

Jolanta

Często kupuję w antykwariatach i chciałam zrobić większe zamówienie w Tezeuszu. Wiecie może, jak jest z jakością używanych książek? Są w dobrym stanie?

ewa
@Jolanta

kupuję tu książki, których od lat nie ma na półkach w księgarniach. Zawsze są dokładnie opisane, jakieś zagięcia, przetarcia wraz ze zdjęciem. Wg. mnie są rzetelni i wiele razy pomogli mi w kłopocie za co jestem bardzo wdzięczna.

Mól książkowy
@ewa

Ale te książki skupują za grosze, oszukują ludzi. Żenada, a nie wycena.

Przestrzegam przed tą firemką, wszystko w niej na kredyt lub wynajęte. Właściciel chyba ma problemy ze sobą gdyż dyrektorów, kierowników wymienia co 3 miesiąca lub sami odchodzą. Nierzetelna firma, wynagrodzenia często po czasie co do umów z pracownikami to PIP powinien się tym zająć

Iza

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Alicja

@anonymous, to ważne co napisałeś. Jak długo już pracujesz w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza lub pracowałeś? W jaki sposób zorganizowana jest praca u tego pracodawcy? Ile osób najczęściej jest na jednej zmianie? Ze względu, że od ostatniego wpisu w tym wątku minęło już kilka miesięcy, to Twoja wypowiedź będzie aktualnym źródłem informacji dla zainteresowanych współpracą z tą firmą innych użytkowników.

fajnie_tam_pracować
@Alicja

@Alicja Praca w AiK Tezeusza jest dwuzmianowa - po ok. 25 osób na zmianie. Bardzo miła atmosfera. Przed świętami mieliśmy miłe spotkanie i każdy dostał drobny prezent. Były też słodycze dla dzieci zatrudnionych osób. W tym tygodniu odnowiono nam kącik śniadaniowy. Osobiście pracuje tu od kilku miesięcy. Wcześniej szukałem, ale zawsze były jakieś problemy z innymi pracodawcami. Cieszę się, że znalazłem ogłoszenie i trafiłem do tej pracy. Też poszukajcie ogłoszeń Tezeusza, bo jest jeszcze rekrutacja.

fajnie_tam_pracować
@Alicja

@Alicja Na wiosnę podobno jest planowane wspólne ognisko albo wycieczka. Ale najważniejsze, że teraz jest dobra atmosfera i terminowe wypłaty.

@fajnie_tam_pracować

Cześć też pracuję w tezeuszu a o żadnym ognisku nic nie słyszałem :((( Wiadomo coś o terminie?

@Tomek

Na razie 29 i 30 marca będzie spotkanie kupców Tezeusza ze wszytskich ośrodków w Polsce i dla nich jest przygotowywane spotkanie integracyjne. Ale na innych pracowników też pewnie przyjdzie czas :)

Alicja

@fajnie_tam_pracować, oczywiście masz rację, atmosfera w miejscu pracy bardzo wpływa na poziom i efektywność wykonywanych obowiązków. Jeżeli będziesz dysponował informacjami o jeszcze innych formach integracji, to zachęcam Cię do zamieszczenia ich w tym wątku.

Alicja

@fajnie_tam_pracować, jeżeli na zmianie pracuje 25 osób, to chyba oznacza, że miejsce pracy jest sporych rozmiarów. Miłym gestem jest również ze strony pracodawcy spotkanie przedświąteczne i upominki z okazji Świąt. Czy jeszcze w jakiś inny sposób Antykwariat i Księgarnia Tezeusza integruje się wraz ze swoimi pracownikami?

Alicja

@Pracownica, mogłabyś jeszcze napisać, czy praca w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza możliwa jest również w weekendy?

@Alicja

Tak, czas pracy jest elastyczny. Studenci mają wolne w piątki i soboty, kiedy jadą na zajęcia. Ale wiem, że są osoby, które studiują stacjonarnie albo mają inną pracę i wtedy mogą dorabiać tylko w weekendy.

Alicja

@pracownica atmosfera w pracy jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o kontynuowaniu współpracy z pracodawcą. Co, oprócz atmosfery w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza sprawia, że na ten moment nie zamierzasz zmienić pracy?

Pracownica
@Alicja

@Alicja Mam elastyczne godziny pracy, co jest ważne, bo studiuję. I mieszkam blisko, więc nie tracę zbyt dużo czasu na dojazdy.

pracownica

Pracuję w Tezeuszu ponad rok i nie jest to moja pierwsza praca. To fakt, że wynagrodzenie trochę się spóźnia, ale do tego można się przyzwyczaić. Wystarczy mądrze planować wydatki i brać pod uwagę poślizg. Nauczyłam się tego i nie zamierzam zmieniać pracy, bo lepszej atmosfery i ostatecznie lepszych zarobków po moich studiach nie znajdę w okolicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Zobacz opinie na temat firmy Antykwariat i Księgarnia Tezeusza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antykwariat i Księgarnia Tezeusza?

Kandydaci do pracy w Antykwariat i Księgarnia Tezeusza napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza
1.8/5 Na podstawie 155 ocen.

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza