Opinie o Altor Małgorzata Wypych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Altor Małgorzata Wypych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Altor Małgorzata Wypych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altor Małgorzata Wypych w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Altor Małgorzata Wypych? Obowiązuje typowy dress code?

Obiektywnie Nowy wpis

Dress code jak najbardziej typowy, dowolnie i schludnie. Przerwy narzucane są odgórnie w wyznaczonym czasie. Niestety mile widziane jest nie utrzymywanie prywatnych kontaktów między pracownikami.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Altor Małgorzata Wypych odbywa się również w języku angielskim?

wiernasobie Nowy wpis

Absolutnie nie, tylko w języku polskim. Wątpię, że rozmowa w języku angielskim z punktu widzenia merytorycznego byłaby w ogóle możliwa.

madziak

Szkoda, że dopiero dzisiaj poszukałam opinii o tym sklepie i jej właścicielce. Od poniedziałku, czyli całe dwa dni tam pracowałam. Rekrutacja u tej pani trwa prawie 3 tygodnie, po wysłaniu aplikacji odezwała się po 5 dniach, po rozmowie cisza i znowu odzew po prawie tygodniu, po dniu (5 godzinach) sprawdzających, oczywiście niepłatnych cisza... Odzew po tygodniu, na informację, że dziękuję, ale jestem umówiona na inną pracę P. Małgorzata |Wypych zaczęłam mnie przekonywać, że jej zależy, żebym się zastanowiła. Po wieczornym, ustalonym terminie , powiedziałam ok. Usłyszałam, że może powinnam się zastanowić, bo ona nie chce żeby w razie czego :) po miesiącu próbnym, gdyby coś poszło nie tak, żebym miała do niej żal, że odmówiłam innej firmie. Powiedziałam że jestem zdecydowana, jeśli ona nadal mnie chce do pracy. Miała mnie kolejnego dnia poinformować na którą godzinę mam przyjść w poniedziałek (a był wtorek ) Oczywiście w środę cisza, dzwonię w końcu sama, ale ona musi się skontaktować z osobą na sklepie, później dostaję sms z godziną. W poniedziałek stawiam się w pracy, atmosfera niezła, mimo iż pracują tam głównie młode osoby, w tym kilka studentek. Pierwszy dzień ok, robię na początek zamówienia, kończąc prace pytam właścicielkę kiedy otrzymam umowę, (nadmienię, że na okresie próbnym umowa zlecenie i zero premii) Kolejnego dnia jestem w pracy i nadal ok, z dziewczynami nieźle...Tylko pod sam koniec pracy zawołała mnie P. Małgorzata i usłyszałam, że nie ma sensu mnie trzymać do końca miesiąca, bo ona ma przeczucia !!!!, że to się nie uda, że nie jest w stanie podać mi powodu, ale tak czuje .... Pytam czy coś robiłam źle, że sprawdzała moje rekomendacje u byłego szefa i było ok. Ona, że owszem, ale tak czuje, ja jej mówię, że mogła od razu, w zeszłym tygodniu, za nim zrezygnowałam z innej pracy, a teraz zostałam na lodzie bez pracy o czym doskonale wiedziała. ODRADZAM TĄ KOBIETĘ I JEJ SKLEP JAKO MIEJSCE PRACY !!! TA KOBIETA JEST NIEZRÓWNOWAŻONA EMOCJONALNIE...

Wiktoria
@madziak

Dziękuję za przedstawienie doświadczeń związanych z pracą w Sklepie internetowym Onyks.eu z artykułami do wyrobu biżuterii. Mam jednak prośbę, żebyś w swoich kolejnych wpisach nie podawała imion i nazwisk osób związanych z firmą, której dotyczy wątek. Zabrania tego regulamin, a łamanie zakazu może skutkować usunięciem komentarza. Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin A mogłabyś powiedzieć jeszcze, jakie na rozmowie kwalifikacyjnej padły ustalenia odnośnie Twojego potencjalnego wynagrodzenia?

@madziak

Trzeba mieć nadzieję, iż następne dziewczyny, które postanowią aplikować do Onyksu, poczytają najpierw wypowiedzi moje oraz osób, które również tam pracowały :)

wiernasobie
@madziak

Szczerze mówiąc to jest nie do pomyślenia, żebyś nie otrzymała wynagrodzenia za próbne godziny. Przecież to nie jest fundacja charytatywna. Osobiście otrzymałam wynagrodzenie za swoje godziny próbne. Przykre jest to, że każdy pracownik w tej firmie jest traktowany inaczej, w zależności od kaprysu właścicielki oraz dyrektora finansowego. Są przecież równi i równiejsi, a wartościowy pracownik nie dostaje nawet normalnej umowy. Osoby zarządzające tą firmą nie uczą się na błędach i popełniają ich coraz więcej, nie potrafią sami przed sobą się przyznać, że już się do tego nie nadają. Nie potrafią powierzyć zarządzania firmą w dobre ręce. Nie ufają ludziom, dobry przykład: nastawiają kamerę na ekspres do kawy, bo się boją, że ktoś sobie zrobi mocniejszą niż powinien. To albo pozwalać korzystać z ekspresu albo robić np. zrzutkę pieniędzy od osób, które chcą pić kawę. To jest po prostu żałosne. Czy bawią Was żarty o oszczędzaniu papieru toaletowego? Jeśli tak, to wtedy polecam firmę, gdzie takie żarciki są na porządku dziennym. Drwiny polityczne z samego rana dodadzą Wam energii do wewnętrznej walki z niezrównowarzoną emocjonalnie przełożoną. Niezapomniane przeżycia w tej firmie nauczyły mnie, jak nie powinno to funkcjonować. Również nie polecam pracy w sklepie onyks.eu.

@wiernasobie

Dobre ;) Za moich czasów kawy nikt nam jeszcze nie wyliczał, a kamera była skierowana na drzwi toalety. Tak w ogóle, to w czasie kiedy tam pracowałam, instalowane były kamery. Ciekawe, czy nadal oprócz obrazu nagrywany jest również dźwięk?

wiernasobie
@ex emploee

Oczywiście, podsłuchiwanie non-stop, znajomi się śmiali, że powinnam tam z koleżankami z pracy rozmawiać tylko o miesiączce albo jakiś dziwnych sprawach. Czyli kawa zrobiła się droższa niż papier toaletowy, skoro zmienili kierunek. A kamera z podsłuchem przy pomieszczeniu socjalnym jest niedopuszczalna. Spokojnie nie można nawet porozmawiać w prywatnych sprawach. Jak będę miała dłuższą chwilę to na spokojnie opiszę moje wrażenia z pracy w tej firmie.

Opinie dotyczące zatrudnienia w Sklep internetowy Onyks.eu z artykułami do wyrobu biżuterii to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

madziak

12 zł/h, bonusy, to procent od utargu i premia jeśli pełni się w sklepie dodatkową funkcję, oprócz obsługi klienta,ale to wszystko teoria... Ja doczekałam się tylko pustych obietnic ...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Altor Małgorzata Wypych? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Karma

Zacznę od tego, że skoro już zostałam wywołana do tablicy i posądzona o popełnienie poprzednich opinii, to postanowiłam, że jednak opowiem swoje wrażenia. Jak można wywnioskować, oskarżono mnie o napisanie powyższych negatywów bezpodstawnie. Nie był to zresztą pierwszy raz, wcześniej też byłam posądzana o różne dziwne rzeczy, ale to są historie rodem z mody na sukces, więc nie będę tworzyć tu tasiemca. Nie tylko wobec mnie były i są stosowane tego rodzaju praktyki. Bardzo dobrze dogadywałam się ze wszystkimi dziewczynami, co było źle odbierane. Wciąż nie mam pomysłu dlaczego. Może dlatego, że przez to, nie miał kto na mnie kablować i ja sama też tego nie robiłam? Bardzo dobrze dogadywałam się z klientami, ale to było w ogóle niezauważalne, bo ktoś na samym początku powiedział, że się "nie nadaję". Ale, że klienci mnie chwalili za pomoc na miejscu i przez telefon, za materiały przygotowane do kursów (w domu, po godzinach) itd., tego nikt nie widział. Całą sytuację panującą w onyks.eu najlepiej opisują słowa: oczernianie i oskarżanie. Właśnie taka panuje tam atmosfera. Domysły i strach przed wyrażaniem opinii. Ciągłe zmiany "zeznań" w stylu: dajmy rabat, jednak zabierzmy, a jednak dajmy, a jednak zabierzmy; zamówmy coś, a jednak nie, a jednak zamówmy, albo nie, HEJ czemu nie ma tego na stanie?! Brak autorefleksji na temat negatywnych komentarzy od klientów (nie tylko internetowych) i zrzucanie winy na pracowników. Naprawdę bardzo chciałam rozstać się z onyksem w przyjaznych relacjach. Nawet odchodząc powiedziałam, że nie lubię palić za sobą mostów. Spotkało się to z aprobatą i hurraoptymizmem, że super wpadaj do nas, zawsze będziesz mile widziana. Już samo to, że padło przypuszczenie o wyżej napisane opinie odwiodło mnie od nadziei, że będzie spoko. A chciałam. Ale przecież ktoś, kto by mnie poznał przez ten czas, wiedziałby, że takie gierki są nie w moim stylu, bo mam swoje życie i szkoda mi cennego czasu na opisywanie stopnia poszkodowania przez onyks.eu. To tyle. Mogłabym tu jeszcze bardzo dużo napisać, ale jak wspomniałam, mam co robić. Karma zawsze wraca, szczególnie ta zła. Na pewno nie jestem pierwszą i nie ostatnią źle potraktowaną przez onyks. Zatem proszę, nie przypisujcie sobie, że tylko mi zrobiliście krzywdę i tylko ja mam prawo do negatywnej opinii. :) Karma na pewno do was jeszcze wróci, więc zanim komuś coś złego powiecie, zastanówcie się kilka razy czy warto. :) Podpisuję się pod przedmówcami. Nie zniechęcam. Nie polecam. Pozdrawiam.

@Karma

Nie wiem kim jesteś, czy razem pracowałyśmy, ale według mojej wiedzy, na temat Onyksu wypowiedziało się kilka osób. Jeżeli zostałaś posądzona o wyrażenie wszystkich tych opinii, to bardzo Ci współczuję, ale jakoś nie dziwi mnie brak klasy osób, które to zrobiły. Ja też mam swoje życie i nie piszę tego z nudów, ale uważam, że opiniami należy się dzielić - i tymi dobrymi, jak i negatywnymi.

Życzliwa
@Karma

Wcale mnie nie dziwi fakt, że ktoś został o coś posądzony. To na porządku dziennym. Pokazać czyjeś błędy, tylko nie swoje... Hmmm "mile widziana"? O nie, nie, powiedzieć, a zrobić, to zupełnie dwie różne rzeczy. Mogą się do kogoś uśmiechać, a za plecami i tak obgadają...i uczestniczy w tym również szefowa. Przetrwać tam można dzięki klientom, większość docenia Twoją pomoc i zaangażowanie. Później wracają i chcą być obsługiwani przez konkretną osobę. To jedyny plus. Czekam na inne opinie, bo kilka osób przewinęło się przez Onyks, a sporo rzeczy nie zostało jeszcze dopowiedzianych, no ale może ktoś inny mnie kiedyś wyręczy. I nikt nie robi tego z nudów. Niech nowi pracownicy dowiedzą się jak jest w tej firmie. Podpisuje się pod tym kolejna z osób. Absurd w ogóle, że jedna i ta sama osoba może wypisywać wszystkie te opinie. Nie jestem pierwsza i na pewno nie ostatnia, która może czuć się w jakiś sposób pokrzywdzona. Pozdrawiam.

Karma
@ex emploee

Moja wypowiedź nie należała do krótkich, więc trochę czasu jednak na to poświęciłam ;) ale w zasadzie zawarłyście wszystko z czym się zgadzam. Co więcej zgadzam się też z tym odwlekaniem, bo nagle trafiasz do świata gdzie na umowie o pracę masz pełen etat na życiową kwotę, a nie minimalną (albo nawet na pół etatu) pakiet benefitów, kodeksowe pół godziny przerwy w trakcie której możesz iść zjeść z kimś, a nie jak to było nakazane - samemu, a jak musisz coś bardzo pilnie załatwić, albo potrzebujesz dzień wolnego, to nikt się nie obraża tylko na spokojnie ustalasz co i jak. Trafiasz do świata gdzie pracodawca wie, że o sukcesie firmy w 70% decyduje dobry i doceniony pracownik, który tym bardziej się stara im więcej dostaje pozytywnej motywacji. Za dobro dostajesz dobro. Zatem czego oczekiwać po złym traktowaniu? Nie wiem czy pracowałyśmy razem, ale bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów :)

ex emploee

Wyrażona przeze mnie opinia także nie będzie pozytywna. Zgadzam się również z niektórymi wymienionymi tu argumentami. Przez cały okres mojej pracy w Onyksie, każdy, za wyjątkiem jednej osoby, która zaczynała studia dzienne, odchodził, ponieważ nie był już w stanie psychicznie znieść atmosfery oraz dziwnych praktyk właścicieli firmy, a także zachowania kilku pracownic, które były z nimi blisko. Jeżeli zwalniała kogoś właścicielka, to od razu znikał z pracy (przywilej umów śmieciowych). Rzeczywiście umowy o pracę są rzadkością. Każdy dostaje śmieciową umowę zlecenie, nawet przez kilka lat, dopóki przynosi ważną legitymację uczniowską (studencką). Praca tam, jak najbardziej nosi jednak znamiona pracy o charakterze długotrwałym, w pełnym wymiarze. To oznaczałoby, że pracownik powinien być zatrudniony na umowę o pracę… Co do samej legitymacji – wymagany jest status ucznia/studenta zaocznego, a jednocześnie oczekiwana jest pełna dyspozycyjność, również w soboty, a niekiedy zdarzało się, że trzeba było w pracy spędzać po kilka tygodni pod rząd na popołudniowych zmianach, czyli np. do 20:00. Załoga to same kobiety. Niestety, kilka z nich wykorzystywało swoją pozycję w hierarchii firmy, co oznaczało dla innych np. niekorzystny grafik. Teoretycznie każdy pracował przez jeden tydzień od rana, następny to zmiany popołudniowe i tak na zmianę. Niestety, niekiedy kilka osób musiało przez kilka tygodni pod rząd pracować na popołudnia, ponieważ w przypadku konieczności odwrócenia grafików, tzw. Kierownik podporządkowywała wszystko do preferencji swoich najbliższych koleżanek, kosztem reszty załogi. Właścicielka miała problem z określeniem swoich relacji wobec pracowników, zachowanie impulsywne, nieprofesjonalne (wymagający, surowy szef, czy może jednak koleżanka?). Nie potrafiła zachować balansu, co było bardzo dezorientujące. Staż pracy nie był taki krótki, więc długo by wymieniać... Nie zniechęcam, nie polecam. Sama jednie żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją o odejściu, i jest to zdanie większości dziewczyn, które również same odeszły.

ważne

Całkowicie zgadzam się z przedmówcami. Praca chyba za karę, skoro dziewczynom tak ciężko podejść do klienta i mu pomóc, to niech się zwolnią, albo chociaż niech pracodawca to zobaczy i zrobi swoje, w czym ma doskonałą wprawę. Zwalniać z dnia na dzień, typowe. Ale tak jak widać w komentarzu, śmieciowe umowy, wolno wtedy wszystko. Najlepiej jak jesteś studentem i masz ważną legitymację, reszta ich nie interesuje. Nie licz na umowę o pracę, to rzadkość! Nawet nie myśl o ciąży! Straszenie, że jak zajdziesz w ciąże, to nie ma już powrotu. No tak, ciąża dla uprzywilejowanych... Chcesz tam pracować? Nie miej uczuć! Miej mocne nerwy, "koleżanki" sprawią, że odechce Ci się tam pracy. Za bardzo się też nie staraj, bo i tak nikt tego nie doceni, a jeszcze skrytykuje! NIE POLECAM!

Prawdomówna

Popieram przedmówcę w 100%. Pracownicy traktowani są przedmiotowo i nie posiadają żądnych praw. Dziwię się, że mimo natłoku obowiązków te biedne osoby jeszcze tam pracują.(zazwyczaj na śmieciową umowę- pracując w pełnym wymiarze) Zdecydowanie nie polecam wchodzić w żadną współpracę. Mało profesjonalna osoba zachowująca się jak dziecko, które działa pod wpływem nagłego impulsu. Najgorsze jednak jest to iż pracodawca jest uzależniony od słuchania plotek i na ich podstawie ocenia pracowników.

Życzliwa

Nie polecam współpracy z tą Panią Małgorzatą Wypych. Humory na każdym kroku. Ludzi traktuje jak maszynki do zarabiania pieniędzy. O wolnym zapomnij, fałszywe uśmieszki i obgadywanie ze strony przełożonej? To niezbyt profesjonalne. Pracownice w sklepie Onyks.eu wyglądają jakby były tam za karę. Udają, że nie widzą klienta, aby go nie obsłużyć, cóż... Marny pracodawca, zero szacunku, liczą się tylko pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Altor Małgorzata Wypych - Warszawa

Altor Małgorzata Wypych
1.1/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Białobrzeska 32 lok. 44
    02-341 Warszawa