Opinie o Stalpol Safes Sp. z o.o. w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stalpol Safes Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stalpol Safes Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalpol Safes Sp. z o.o. w Białe Błota

Na jakie wsparcie w Stalpol Safes Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie są warunki zatrudnienia w Stalpol Safes Sp. z o.o.?

STALPOL Nowy wpis

Obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacji.

Weronika Nowy wpis
@STALPOL

A szykują się jakies zatrudnienia jeszcze w tym roku ?

STALPOL Nowy wpis
@Weronika

Jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę o przesłanie CV na info@stalpol.pl

Pani Kasia niech się za robotę weźmie

Edyta

Jeszcze ktoś czy tylko ona? ;)

Dzień dobry, skoro masz odwagę o mnie pisać to miej odwagę sie przedstawić.

@Kasia

W tej pracy, czytając wpisy, to raczej nikt nikogo nie lubi? Podobno i zarobki słabe? Ma ta praca jakieś zalety?

@Marek

Skoro byłoby tak źle to nikt by tu nie pracował tak długo, a są tacy którzy pracuja po 10-20 lat. To oczymś chyba świadczy - PRAWDA ?

@Kasia

Chyba troszkę sprowokować chciał. A tak właściwie wobec tego to ile tak naprawdę osób jest tu zatrudnionych i ile z nich ma tak długi staż jak wspominasz?

Lolek

Mam inne spostrzeżenia co do pracy Pani Kasi

Ala

Co do działu handlowego to żadnych negatywnych uwag nie posiadam. Panie zawsze służą pomocą. Posiadają dużą wiedzę na temat oferowanych produktów. Ktoś zdecydowanie robi firmie czarny PR. Pozdrawiam i proszę dalej pracować z takim zaangażowaniem jak do tej pory????

Pracuje w firmie od jakiegoś czasu, w pracy jest co robić, warunki pracy ok, przerwy zgodnie z Kodeksem, wypłata zawsze na czas, nawet przerwa urlopowa zaplanowana na początku roku. Z szefem można się dogadać. W poprzedniej pracy miałem zdecydowanie gorzej.

Weronika

Fajnie to brzmi, a są tam jakieś możliwości rozwoju albo awansu? :)

Aplikowałeś do firmy Stalpol Safes Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
Tadeusz

Również nie jestem pracownikiem tej firmy, lecz mam zupełnie odmienne zdanie na temat obsługi. Panie w biurze były bardzo miłe i pomocne w wyborze odpowiedniego sejfu. Gdy przyjechałem do nich to już kończyli prace, a mimo to obsłużyły mnie udzielając wyczerpujących odpowiedzi! Obsługa bardzo miła i profesjonalna, z zakupu jestem bardzo zadowolony !!!! Z pewnością będę dalej polecał firmę Stalpol

STARY PRACOWNIK

Pracuje w tej firmie od kilku lat. Do tej pory nie zdarzały się negatywne komentarze odnośnie firmy. Dopiero pojawienie się nowego pracownika , który przychodzi do pracy na kilka miesięcy, i odchodzi z dyscyplinarką za porzucenie pracy powoduje pojawienie się negatywnych opinii. Ktoś kto nie ma odwagi rozwiązać umowy o pracę, odebrać świadectwa pracy, tylko wypisuje nieprawdę na forum nie zasługuje na komentarz. Jednak jestem pracownikiem i nie życzę sobie aby ktoś oczerniał moje miejsce pracy. Stali pracownicy nie bawią się w takie rzeczy, ponieważ jak komuś nie odpowiadają warunki to się po prostu zwalnia. Nikt nie jest (usunięte przez administratora) i nie jest tu trzymany na siłę, nie wierzę , że stary pracownik będzie wypisywał w internecie takie rzeczy i pracował w tej firmie po kilkanaście lat. Pracuje tu naprawdę długo i w firmie nie ma rotacji pracowników, wypłata jest zawsze płacona terminowo. Z wolnym dniem też nigdy nie ma problemu i tak naprawdę można wziąć go z dnia na dzień. Osoba która wypisuje te opinie próbuje chyba zagłuszyć swoje sumienie, że nie potrafi rozstać się z firma na poziomie.

Powiem tak tej firmy nie powinno być w rejestrze przedsiębiorców. Nie dbają o pracownika nie kupują potrzeb higienicznych wszystko pracownik musi mieć własne. Praca po 10 h a zarobki katastrofa brak szacunku dla pracownika. Prawdziwe Auschwitz wjeżdża sie w brame i się zamyka w oknach kraty.wychodzisz dopiero po 10 h.A stary szef produkcji cham gbur i stary hitlerowiec .Nie polecam tam pracowac.

@Nowy

Ale czego konkretnie nie zapewniają z tego, co jest tutaj potrzebne? Bo jednak KP jasno wskazuje, że pracodawca jest zobligowany to zapewnienia warunków do pracy i zastanawiam się czego konkretnie według was brakuje

Boli

Nie polecam tej firmy

Obecny racownik

Panie w biurze to poraszka robią sobie z pracowników jaja. Stare obleśne babsztyle. Bardzo nie mile!!!

@Obecny racownik

W jakim sensie robią sobie jaja? Jakiś przykład sytuacji?

@Edyta

Weź się za robotę Edyta!

@Marek

Już dobra, dobra nie będę tu zaglądać w trakcie pracy, obiecuję! ;) A co z tymi jajami? ;p

Jak wygląda ścieżka kariery w Stalpol Safes Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Oli

Ja tam pracy nie polecam najgorszemu wrogowi

@Oli

A czemu nie polecasz? Podasz konkrety? Zgadzasz się z tym wszystkim co tu niedawno o nich pisali?

Kolejnym razem bądźcie bardziej kreatywni lepiej kasę wrzućcie do koperty pustaki PS babcinny perfum

Panie w biurze to baby z ulicy które nie mają zielonego pojęcia o pracy i o szacunku do pozostałych pracowników!!!!!!!!!!!! Kijem bym ich nie ruszył jak tylko wybije 14 lub 16 to (usunięte przez administratora) z tej budy. Firma ma same stare sprzęty, (usunięte przez administratora) na kółkach i tyle mogę o tym powiedziec. Szef to wielki laluś, a sknera jak (usunięte przez administratora) 10groszy Ci nie dołoży do wypłaty który ma dwie lewe a całej roboty dogląda szefa stary, a starego żona rozdaje pity.

Kolo

Stare (usunięte przez administratora) nie wiedzą z kim zadzierają!!! . Tłuste pasztety nudzi się wam to się weźcie za robote a nie tylko wpierdalacie i kawki sijacie. Opinie będę wszędzie wstawiać i nikomu nie będę polecał tej firmy mimo że tam pracuje, ale one wiedzą dlaczego

Zła atmosfera pracy, oraz (usunięte przez administratora) baby w biurze. Szef nic nie potrafi tylko jego ojciec.

Firma płaci tyle co kot napłakał, atmosfera jest okropna każdy na każdego gada w tej firmie. Obleśne baby w biurze za grosz nie mają szacunku ani do ludzi pracujących ani do klientów.

Syl

Może nie będę oceniać samej firmy bo nie pracowałem w niej ale obsługa i pani sekretarka to jakiś żart. Zero kultury, bardzo dociekliwa i niemiła osoba. Współczuje prezesowi i całej reszcie klientów. Jeśli to zona prezesa bo tak często jest to tym bardziej Jemu współczuję.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Stalpol Safes Sp. z o.o.?

KL

Najnizsza krajowa na papierze reszta pod stołem maszyny lata 80 ubiegłego wieku nie polecam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Stalpol Safes Sp. z o.o.?

tylko umowa o pracę

profesjonalna firma. Bardzo dobrze zarządzana, pracuje się bardzo dobrze na produkcji i w biurze. Polecam tę firmę .

Macarov

Zdecydowanie nie polecam! Nie tylko jako były pracownik ale także jako klient.

JB

Niestety nie polecam współpracy z tą firmą. Umowa o prace jeśli jest to na minimum a ewentualna reszta pod stołem w kopercie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalpol Safes Sp. z o.o. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Stalpol Safes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalpol Safes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalpol Safes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalpol Safes Sp. z o.o.
  • Szubińska 101 D