Opinie o Tomasz Miler Miler w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Miler Miler. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tomasz Miler Miler o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Miler Miler w Poznań

Muchał

Pracowałem w kadrach. Było tragicznie. Po okresie próbnym dostałem wypowiedzenie, bo na moje miejsce przyszedł ktoś od TM. Ogólnie nie polecam, ale nie wiem jak w innych działach.

aaa
@Muchał

A pod jakim względem było tragicznie, masz na myśli atmosferę, czy zarobki? Była szansa na prace zdalną w dziale kadr, czy nie bardzo?

Mari Nowy wpis

Czy ktoś z was zaczynał jako Doradca Klienta i awansował na sprzedawcę odzieży miarowej. Jak wysokie trzeba mieć wyniki sprzedaży, ile czasu wam to zajęło i czy faktycznie wzrost zarobków jest bardzo duży?

Zuza Nowy wpis

Praca w tej firmie bardzo mi się podobała, miła, rodzinna atmosfera, elastyczne godziny pracy, paczki świąteczne i wypłata zawsze na czas, odpowiednie szkolenie i wyjścia integracyjne. Szef dość wymagający, ale jak trzeba, potrafi wyciągnąć pomocną dłoń. Będąc na umowie zlecenie nie zostałam zwolniona z dnia na dzień, tylko wcześniej mnie o tym poinformowano i miałam dużo czasu na znalezienie innej pracy. Polecam :)

Muchał Nowy wpis

aaa Nowy wpis
@Muchał

Jaki jest wkład kierownictwa Tomasz Miler Miler w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tomasz Miler Miler odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Polak

Panie Miler jak panu nie smakuje whisky to pij ją z colą, mlekiem i z czym pan chcesz ale nie wmawiają ludziom którą jak pić bo prawdziwą whisky to tylko z lodem lub wodą sodową.jeżeli twierdzisz inaczej to pogadaj z rdzennym Szkotem lub irlandczykiem

Pracowałem tam jakiś czas temu, ale widzę że nic się nie zmieniło. Praca w sklepie 8 h po evenvie wyjazdowym po którym spaliśmy 2h, komentarze szefa dotyczące sfer prywatnych pracowników, zerowa chęć integrowania zespołu - wręcz odwrotnie, zero wdrożenia czy pomysłu na pracownika. Nawet pupile odchodzili po jakimś czasie w zgniłej atmosferze. Ktoś napisał o zakupach na giełdzie odzieżowej - nie przesadzajmy, nie pozwoliliby sobie na to. Jakość uczciwa, ale zaplecze, szkoda gadać.

Agata
@Michał

Spoko, że mimo negatywnej opinii o firmie nie oczerniasz ich na siłę. Z tego co piszesz faktycznie jakoś pracownik nie jest zbytnio w centrum uwagi. Ale tak czy siak większość w atmosferze zależy od samych ludzi, czemu oni sami się nie integrują? Czy do czego to "wręcz odwrotnie" się odnosiło, bo teraz to nie wiem czy dobrze zrozumiałam

Czy w Tomasz Miler Miler są szkolenia zewnętrzne?

Nie, nic nie ma

Jakie szkolenia człowieku:D możesz się tylko cofać, zwłaszcza emocjonalnie po żałosnych żarcikach T.

Emilia

Jak zewnętrznych nie ma, to może chociaż wewnętrzne są? ;>

Stella

Po co tyle złośliwości? Jeśli praca w firmie nie odpowiada to ją można zmienić. Firma się rozwija i oby tak dalej.

Olek
@Stella

Po to chyba jest ta strona. Życie. Wiadomo, że wszystkie te komentarze trzeba czytać z drobnym sitem. No, ale niech Pani nie mówi ludziom, żeby nie wyrażali swoich myśli na portalu z opiniami.

@Olek

Spoko, to pewnie jego żona napisała, tak jak wszystkie nieliczne pozytywy tutaj:D

BigPopper

Nie polecam! I większość tych negatywnych komentarzy pokrywa się z prawdą... każdy następny dzień pracy w tym miejscu to udręka!

Małgorzata
@BigPopper

To bardzo przykre co piszesz, współczuje. Długo tam pracujesz? A powiedz mi duża jest rotacja w związku z tym jak szef Was traktuje?

Szef narcyz, który nie znosi krytyki, wymaga absolutnego podporządkowania się pracowników. Dodatkowo megaloman i mitoman.

Beata
@Paweł

@Paweł Bardziej chciałabym się dowiedzieć jaki Twój szef ma stosunek do swoich pracowników? Jest przyjaźnie nastawiony? Dzięki.

Lwica
@Paweł

Raczej normalne. A może decyzje powinny leżeć po stronie pracowników? Hehe

@Paweł

niezle. ogladam go tylko na youtubie i wporzadku programy i poziom i wiedza OK. ale wlasnie dokladnie go tak odbieram.. ciekawe

Zgadzam się w 100%

Stefan
@Paweł

Totalny brak kontaktu, telefon, Messenger służy chyba w tej firmie do......nie wiem do czego. Wiosną chciałem umówić prywatną degustację, bez rezultatu. Tak nie zachowuje się profesjonalną firma!

P
@Beata

Serio nie pytaj, uciekaj.

Niedoszły pracownik

Dziwi mnie ten negatywny szum. Kwestie logistyczne sprawiły, że jestem niedoszłym pracownikiem, choć przyznam szczerze nie przestraszyła mnie wizja wymagającego szefa. Widziałam ogromną wiedzę i doświadczenie, które mogłam zdobyć w tej firmie. Kiedyś tu czytałam bardzo złe opinie o pewnej firmie - potem był to mój wieloletni pracodawca. Wymagający, nie dla wszystkich i rzeczywiście każdy leniuch czy też osoba, dla której nauka nowych rzeczy była „problem rangi światowej” szybko przygodę z pracodawcą kończyła. Jak to leciało : mało się od siebie daje ... a dużo się wydaje ( że się należy bo przecież rano wstałem )

@Niedoszły pracownik

Co Ty opowiadasz??? Nie pracowałeś tam to nie wprowadzaj w błąd!!! Gościu jest dramatyczny, praca tam to koszmar. Powiedz te swoje wywody osobom , które chodzą do psychologów po pracy u Milera. Wszystko co tu jest powiedziane to nawet jeszcze nie cała prawda. Nie radzę nikomu uczestniczyć w jego szpce, można zwariować, to co prywatnie sądzę o tym człowieku, zostawię dla siebie. Ale ktoś, kto tu się wypowie pozytywnie o pracy u Milera to tylko albo on albo jego żona. Nie znam osoby która pracowała tam lub pracuje (oczywiście w oczy do Milera wszyscy muszą wyznawać uwielbienie i smiać się z nędznych żarcików i opowieści ale poza oczy...) i polecaliby tą firmę.

Krzysztof

Długo się wahałem aby opisać moje przykre doświadczenie z firmą p. Milera ale w końcu nadszedł stosowny czas. Otóż postanowiłem kupić w firmie garnitur na ślub córki. Wymagał on jednak trochę poprawek w związku z czym w umówionym terminie ( telefonicznie był zmieniany) stawiłem się do przymiarki odbywając ponad 300 km. podróż . Jakie było moje zdziwienie gdy poinformowano mnie , że moja przymiarka jest nie gotowa, można sobie wyobrazić jak była konsternacja i złość. Jedynym słowem było przepraszam no i butelka czystej wódki ( moim zdaniem nie najlepszej). Oczywiście zrezygnowałem z usług tejże firmy chociaż wesele tuż, tuż. No i jeszcze jedna sprawa obsługa słaba merytorycznie brak odpowiedniego doradztwa jednym słowem żle. Panie Karolu, reasumując do normalności daleka droga a do profesjonalizmu to szkoda gadać skoro u pracowników tak proste słowa jak: dzień dobry, do widzenia są towarem deficytowym. Pozdrawiam.

---

Jako była pracownica side gigu, customer supportu dla stron randkowych, zdecydowanie nie mogę polecić tego miejsca. Plus był jeden, godziny pracy były rzeczywiście ustawiane w zgodzie z prośbami pracowników, nie było tutaj najmniejszych problemów. Jednak minusów jest znacznie więcej, paskudna atmosfera pracy, spotkania okresowe które służyły częściowo połechtaniu megalomanii Pana Milera, a częściowo wytykaniu najmniejszych nawet błędów, jakby asekuracyjnie, żeby był argument do nagłego zakończenia umowy, co w czasie mojej 'kariery' miało miejsce, były też inne osoby które zbiegiem okoliczności złożyły wypowiedzenia tuż przed taką niespodzianką. O zarobkach nie można powiedzieć nic dobrego, za to wiele złego. Stawki na poziomie najniższej krajowej, niewspółmierne do oczekiwań i nakładu pracy, w roku 2020 poniżej średniej krajowej przez trzy miesiące. Różnie też bywało z logistyką, mój tegoroczny pit jeszcze nie dotarł do urzędu skarbowego, inne osoby dostawały po kilka 'wersji' swojego, w każdym były inne kwoty. W skrócie, polecam jeśli ktoś jest zdesperowany, studiuje, lub lubi być tanią siłą roboczą.

Ciekawski
@---

Możesz coś więcej powiedzieć o modelowaniu stron randkowych? Myślałem, że tutaj są opinie o sklepie p. Milera

Krzysztof

Totalna porażka, a szef to zwykły Poznański (usunięte przez administratora)

Seba

@Michał a długo tu pracujesz? Szef od zawsze taki?

Tomasz Miler jest strasznie nadętym narcyzem wielki znawca alkoholi żeglarz i modniś. Takich cech charakteru zwykle nabiera człowiek pochodzący z klasy robotniczej który zarobił kilka złotych a swoją wiedzę i urodę poprostu przecenia. Praca z takim osobnikiem nigdy nie będzie przyjemnością bo liczy się tylko jego wizja może to dlatego że ubrany jak choinka był kilka razy w szkocji i po tej wycieczce stwierdza że o modzie jak i whisky wie wszystko? Kolejna sprawa niech miler zainwestuje w modelów bo jego pozowanie jest delikatnie mówiąc słabe nawet broda nie ratuje zdjęć a budowa kloca niszczy prezentowaną odzież myślę że manekin się lepiej sprawdzi. Oczywiste jest że pozowanie to kolejna cegiełka do jego ego bo uważa się za przystojniaka i tym działaniem potwierdza swą narcystyczną nature. Zdecydowanie odradzam pracy dla tego pana bo czarować to może sobie na YT nie ludziom którzy chcą godnie żyć i pracować

Tobi

Czy wlasciciel firmy jest zawsze taki egocentryczny, czy to tylko jak kamera na niego skierowana?

@Tobi

Zawsze, jest jeszcze gorzej...

Niedoszły pracownik
@Tobi

Chyba porównywanie medialnego wizerunku z pracodawcą w realu to daleko posunięta hmmm no właśnie - co ma piernik do wiatraka. Ja z kolei przed kamerą jestem sztywną matroną ???? co ni jak ma się do rzeczywistości

Super.

super.

Jaro

Świetna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Miler Miler - Poznań

• Jak się pracuje w Tomasz Miler Miler?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Miler Miler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Miler Miler?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tomasz Miler Miler
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Podgórna 4
    61-829 Poznań