counter
Tax Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Nie wiem czy zostałam bardziej zmieszana z błotem na jakiejkolwiek rozmowie rekrutacyjnej (a to był dopiero początek...). Zero szacunku do drugiego człowieka. Benefity? Widok z okna i możliwość pracy. Może warto byłby zmienić Pana M na kogos z szacunkiem do człowieka, bo PR wśród byłych i obecnych pracowników jest co najmniej zły.

Marta Nowy wpis

Doradztwo Podatkowe Wts&Saja oferuje, z tego co wiem, pełen zakres usług podatkowych w ponad 100 krajach na świecie. Fajnie byłoby spróbować swoich sił w firmie, która ma już taką renomę. Ale ciekawi mnie, czy dają tam możliwość podnoszenia sowich kompetencji zawodowych. Czy ktoś mógłby napisać coś na temat tej kwestii?

Czarek Nowy wpis

Dobre opinie o firmie są w internecie. Jakie są szanse na załatwienie sobie praktyk ?

Co słychać w firmie Doradztwo Podatkowe Wts&Saja Sp. z o.o. w mieście Poznań? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Doradztwo Podatkowe Wts&Saja Sp. z o.o., który ma jakieś sprawozdania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Podatkowe Wts&Saja Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad