Opinie o Atf Partners Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Atf Partners Sp. z o.o.
counter
2 8 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

123abc Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Jeśli chodzi o nadgodziny to nie, premii też nie ma. Jedynie premią w kopercie podczas spotkania wigilijnego.

Lidia Nowy wpis
@123abc

A jak wygląda kwestia podwyżek w Atf Partners? Czy się zdarzają a jeśli tak to jakie są wymogi? Czy trzeba się czymś konkretnym wykazać czy może liczy się staż pracy? Pracodawca docenia w taki sposób swoich długoletnich pracowników?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Atf Partners Sp. z o.o.?

Grzegorz

Firma w której pracuje chciała podjąć współpracę z ATF. Nowa, ładna siedziba, dwa oddziały w Poznaniu i Warszawie - w dobrej lokalizacji, oferta cenowa wysoka, ale też oferowany szeroki wachlarz usług - z doradztwem podatkowym. Na szczęście zanim podjęliśmy z tą firmą współpracę to szukaliśmy o niej jakichkolwiek informacji. Oprócz tego co jest w KRS nie znaleźliśmy nic - nawet strona od ponad roku jest w budowie. Porządne biuro nie powinno pozwalać sobie na takie gafy. Zrezygnowaliśmy ze współpracy. Z tego co widzę powyżej była to dobra decyzja.

Olek
@Grzegorz

Serio? wybierasz firmę mającą zająć się Twoimi finansami na podstawie strony internetowej?;) Zawsze myślałem, ze w takich przypadkach najważniejsza jest merytoryka, doświadczenie itp...

Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie Atf Partners Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

No name
@Pytanie

(usunięte przez administratora). Nie ma możliwości, aby wybrać je innego dnia. Praca ma być zrobiona i już. Nikogo nie obchodzi jakim kosztem.

2
Luna
@Pytanie

Można odebrać dni wolne za nadgodziny.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Grzesiek

Dobry pracodawca więc jeśli ktoś ma chęci do pracy to nie będzie narzekał!!

No name
@Grzesiek

Z perspektywy czasu dowiadujesz się, że nic nie znaczysz dla firmy. Nie podoba się - trudno, droga wolna. Tak naprawdę nie znasz dnia ani godziny kiedy "kariera" w tej firmie się skończy (na szczęście!!).

Maciej
@No name

Pracodawca nie walczy o pracowników, którzy legitymują się dłuższym stażem pracy na rzecz Atf Partners? Myślałem, że osoby wiernie pracujące mogą liczyć na lepsze traktowanie.

Name
@No name

Dokładnie potwierdzam.

Zizi
@Grzesiek

Dokładnie tak. Jak ktoś nie ma chęci do pracy, to nigdzie mu się nie będzie podobało. Nie da się ukryć, że to odpowiedzialna praca, nie dla takich, którzy sobie olewają. Firma nie jest korporacją, ale dba o pracowników, chociaż tej wielkości firmy raczej tego nie robią. Są imprezy integracyjne, są wyjścia firmowe, fajne, nowoczesne biuro, szkolenia. Gdy jest taka potrzeba, czy problem - można porozmawiać z szefami, żeby znaleźć rozwiązanie. Są normalni. Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie, nauczyć się fachu - ma taką możliwość, a jeśli ktoś szuka roboty, żeby tylko odbębnić 8h, nie narobić się i zarobić kokosy, to życzę powodzenia w szukaniu takowej...

Ua
@No name

Potwierdzam.

Pracownik
@No name

niestety tak jest. Jak pracujesz jest ok, ale później jesteś najgorszy.

Prac
@Pracownik

Dokładnie! to pokazuje brak profesjonalizmu jaki PANOWIE... sobą reprezentują...

Luna
@Prac

A co ma piernik do wiatraka? To, że nie zabiegają o miernych pracowników, kiedy Ci chcą odejść, to nie ma nic wspólnego z Ich profesjonalizmem... Klienci, jakich ATF obsługuje, nie wskazują na brak profesjonalizmu, a wręcz przeciwnie! Takie duże i znane firmy nie współpracowałaby z nieprofesjonalnym kontrahentem... Złej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy... Ktoś ma focha, bo myśli, że jest niezastąpiony, a jednak nikt za nim nie płacze... no to gdzieś trzeba wylać swój żal... najlepiej anonimowo w internecie...

Andrzej

@No name Trudno jest się zgodzić z Twoja oceną. Firma to dobry pracodawca i potrafią docenić zaangażowanie pracowników.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 378 dni.
 Pytanie

Czy w Atf Partners Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ex client

Biuro rachunkowe, obsługujące różnego rodzaju i różnej wielkości podmioty gospodarcze (dawniej biuro rachunkowe Akces). Biuro posiada 2 oddziały - w Poznaniu (Przeźmierowie) i w Warszawie. Ładna, nowa siedziba i miła rozmowa kwalifikacyjna niestety nie gwarantują satysfakcji ze współpracy. Wydawać by się mogło, że to pracodawca marzenie, ale niestety nie dla wszystkich. Jeśli ktoś lubi wewnętrzną rywalizacje między pracownikami (którzy tak na prawdę powinni grać do jednej bramki), podsycaną regularnie przez szefa o bardzo bardzo dużym temperamencie - to to jest miejsce dla takiej własnie osoby. Wszelkie ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej (oprócz rzeczy materialnych) nie miały miejsca - mam na myśli wsparcie, uśmiech, miła atmosfera czyli tzw. przyjazne środowisko pracy. Traktowanie klientów też pozostawia wiele do życzenia. Tu uważa się że po rozwiązaniu umowy należy zerwać jakikolwiek kontakt, a o przekazaniu firmy do nowej księgowości w ogóle chyba nie słyszano. Także, jak odezwie się US w jakiejś banalnej sprawie dotyczącej okresu, gdy ATF obsługiwał dany podmiot, to można zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy. Podsumowując: absolutnie nie polecam, zarówno jako klient, jak i pracownik - na szczęście były . No chyba że ktoś lubi stres do potęgi entej i niepewność w każdej dziedzinie.

alex
@ex client

Witam Opinie dotyczy Poznania czy Warszawy atmosfery?

ex client
@alex

Niestety obu lokalizacji.

Administrator

Co słychać w firmie Atf Partners Sp. z o.o. w mieście Poznań - przeźmierowo? Oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Atf Partners Sp. z o.o., który ma jakieś sprawozdania?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Atf Partners Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Atf Partners Sp. z o.o.