Kuehne+Nagel

Poznań

Opinie o Kuehne+Nagel

Paulina

@były pracownik dużo poważnych oskarżeń płynie z Twojej wypowiedzi. Tylko przypomnie, że Mobbing @byłypracownik oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno te sytuacje występowały? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma Kuehne+Nagel mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

były pracownik

To jest jakaś sekta a nie firma! Mobbing, nadgodziny nierejestrowane i niepłatne. Śmieszne wynagrodzenie, praca z domu po nocach i w weekendy bo szef czegoś potrzebuje. Ta pierd...na firma zniszczyła mi rodzinę!

Paulina

@Andronicus dlaczego tak uważasz? Czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czekamy na Twoją opinię.

lobbo

No nie koniecznie @lux, bo możesz jeszcze zakręcić się w sprzedaży, aczkolwiek też nie jest łatwo, w tym przypadku akurat się dostać nie jest łatwo, ponieważ wymagania mają wysokie, trzeba przede wszystkim znać język niemiecki na wysokim poziomie zarówno w mowie jak i piśmie

pracownik byly

Nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i harowka bez nadgodzin ponadto jak zgliszone zostalo to do kadr to Pani kadrowa (usunięte przez administratora)powiedziała, ze jak mi się nie podoba to mogę szukac innej pracy

XXX

czy ktoś może napisać jak wygląda wynagrodzenie jako operator wózka

kaloryfer
@XXX 10.07.2013 16:37
czy ktoś może napisać jak wygląda wynagrodzenie jako operator wózka

na rękę 1600-2100 z premią do 2300, więc szaleństwo to to nie jest

Andronicus

Potwierdzam. Lepiej omijać tą firmę wielkim łukiem, ludzie fajni ale szefostwo tragiczne.

Nie wiem kto to napisal ale chyba nikt kto tam pracuje, ta firma to obóz pracy, pieniądze małe, od 1400 się zaczyna a na 1500 kończy, praca ciężka a mozliwość rozwoju zerowa !!

Słowa kojarzące się z Kuehne+Nagel Sp. z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 4/6 . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządkui atmosfera tez jest dobra... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400pln Najbardziej podobało mi się w Kuehne+Nagel Sp. z.o.o.:sama praca Najbardziej nie podobało mi się w Kuehne+Nagel Sp. z.o.o.:

Zostaw opinię o Kuehne+Nagel - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuehne+Nagel