BRIDGESTONE

Poznań

Opinie o BRIDGESTONE

Patryk
@qqqq 02.10.2017 20:53
Edyta: praca na 3 zmiany 4 brygady, 7 dni pod rząd, wynagrodzenie na start około 3000 zł netto, po 3 miesiącach po okresie prób...

Cześć mam propozycję pracy jako operator maszyn, czy będą mnie dosięgać letnie upały? Na jakie przeciwieństwa muszę być przygotowany?

@Patryk 12.11.2017 11:01

zdecydowanie będą cię dosięgać letnie upały, przeciwieństwa to niewyspanie i brak czasu dla rodziny/znajomych

opna

miałem niewątpliwą "PRZYJEMNOŚĆ" brać udział w rekrutacji (umowa o prace podpisana z pracodawcą) najpierw test psychologiczny później zręcznościowy (wkładanie kolorowych nakrętek na śrubki) - po przejściu pozytywnie tej weryfikacji rozmowa z przyszłym przełożonym - całość jakieś 3-4 godziny. Tak jak testy jestem w stanie zrozumieć (HR udowadnia, że ma przynajmniej co robić) tak rozmowa z przyszłym przełożonym kompletnie niemerytoryczna! Cały czas powtarzanie o czasie pracy (jak mantra), wizje zarobków, brak konkretów na temat pracy! Nawet nie przeczytał mojego CV a prowadził ze mną rozmowę która skończyła się koniecznymi konsultacjami z HR. W efekcie - propozycja pracy przez agencję pośrednictwa gdyż nie mam potrzebnych kursów UWAGA O KTÓRYCH NIE BYŁO MOWY W OGŁOSZENIU. Mieli oddzwonić - nie oddzwonili. Może i lepiej! Nie polecam!

Stop
@opna 16.10.2017 08:45

Pracuje tu 14lat mam jedną z największych stawek która dostałem po11 latach pracy i otrzymalem za wrzesień 4400 brutto więc jak po 3 miesiącach w ogłoszeniu można tyle zarabiać kpina jeszcze do tego darmowy autobus który od stycznia likwiduja

jan
@Stop 16.11.2017 11:24

wg ogłoszenia na pracuj.pl: atrakcyjne wynagrodzenie – średnia miesięczna płaca na okresie próbnym to około 4 200 PLN brutto, po 3 miesiącach 4400 PLN brutto,

anonymous

Nie myślałem że w wolnej Polsce wyrosną OBOZY PRACY JAKIM JEST BRIDGESTONE POZNAŃ . Zarządzanie jak na Białorusi .LUDZIE NIE PRACUJCIE DLA TEGO CZEGOŚ!!!!!!!!!!!!!

Basia

Czy kobiety na produkcję u was przyjmują? Jakie warunki pracy, dla kobiety się nadają?

Konfekcja
@Zadowolony 15.09.2017 15:59
S2 niemam. Nadgodziny robie bardzo rzadko a 5 tys jest co miesiac. Skoro tak ci źle to sie zwolnij. Jak długo juz pracujesz? Pe...

Bzdury wypisujesz!Ja po 12 latach mam s1 i średnio zarabiam 4tys na rękę wiec o jakich 5tys tu piszesz?nawet jak jesteś liderem i masz wysokie premie za wkład to masz 4200zl na tej stawce..

Alastor
@Zadowolony 17.09.2017 12:43
Tak dostalem. Ale mialem 4 rki. Powyzej 7000 brutto mam co miesiac.

Baranie ale siejesz propagandę...

Konfekcjoner

W tej firmie trzeba mobingowac ludzi zmuszać ich na nadgodziny za darmo wtedy się awansuje i dostaje podwyżki ja pan Woźniak pawel

@Konfekcjoner 31.10.2017 14:03
W tej firmie trzeba mobingowac ludzi zmuszać ich na nadgodziny za darmo wtedy się awansuje i dostaje podwyżki ja pan Woźniak pa...

Rzucanie nazwisk uwaga??Żeby nie było to zbyt kosztowne...

Curing
@Konfekcjoner 31.10.2017 14:03

Ta praca to coś ostatecznego co mogę polecić nawet nie lubianym .Smród,wyzysk ,i brak kompetentnej kadry zarządzającej.Kolesie z łapanki zarządzają grupą ludzi .Promują analfabetów którzy nie maja pojęcia o prostej matematyce, a nie mówiąc o mechanice i elektryce maszyn .Coś strasznego !!!

uy76

kaziu ,kiedy napiszesz coś nowego kryminale...

4red
@uy76 30.10.2017 14:08
kaziu ,kiedy napiszesz coś nowego kryminale...

już zapomniałeś jak wyjechałeś w kajdanach i z wyrokiem

Wągrowiec

Szukam osób chętnych na dojazdy z Wągrowca (lub miast na trasie), brygada B. Koszt przejazdu auta 20 zł (dwie strony), do podziału proporcjonalnie w zależności od osób i kilometrów. Proszę kontaktować się przez sms: 697-001-231

Mati

Witam. Orientuje sie ktos moze, czy w trakcie trwania umowy na okres probny mozna zrezygnowac z pracy za porozumieniem stron? Dostalem oferte roboty bez dojazdow ale jak bedzie mnie obowiązywał normalny 2 tygodniowy okres wypowiedzenia to robota przepadnie... Z gory dzieki za pomoc

Grom

Witam. Chcę wlecieć do pracy do Bridgestone.. . Jako pracownik produkcyjny. Ktoś może mi napisać czym bym się zajmował itd. Jakie zmiany ? Po ile godzin ? Itd.. no i jaka stawka na początek.. Dzięki Wielkie z góry.

@Grom 10.10.2017 14:12

gościu nie żartuj sobie, kilka postów wyżej wszystkie podstawy wyjaśniłem

qqqq

z tą średnią krajową nie przesadzajmy, w 2017 wynosi ona 4635,77 brutto więc da się to osiągnąć. Największym problemem jest to że ci co zatrudnili się przeszło 10 lat temu bez problemu zdobywali stawki S i S1 a jak teraz się ktoś zatrudni to max p3 na większości działów po wielu latach osiągniesz

Edyta

Słuchajcie nie ma co roztrząsać kwestii zarobków w BRIDGESTONE. Bo tak jak piszecie mogą być one różne. Lepiej powiedzcie czy może są jakieś oferty pracy w firmie i czy warto tam aplikować według Was. Ogólne merytoryczne opinie o firmie też będą mile widziane.

kolo

jedna mala uwaga :D:d ktora sie tutaj nasuwa ,,,, wszystkie pozytywne komentarze ktore tutaj sie czyta ,,, pisane sa miedzy 7 a 16 - w godzinach pracy biura ,,,, przypadek ?:D

qqqq

Wszystko o co pytasz było już wałkowane tu na forum setki razy

Nick

lll
@Nick 29.08.2017 18:37
Panowie, duzo tam macie ukraincow ? Mysle nad przyjecie, ale chce chociaz moc z kims porozmawiac na przerwie po polsku....

nie ma dużo ukraińców, pracują na niektórych działach jako pomocnicy

New

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie pracy jako Przedstawiciel handlowy. Jak wygląda praca przedstawiciela w Bridgestone region Centrum? Jakie wynagrodzenie? Przełożeni? Będę wdzięczny za Wasze opinie i rady. Z góry dzięki

Operator

Jest coraz gorzej, z miesiaca na miesiac. Plany produkcji wyjęte z kosmosu, ludzi do pracy coraz mniej. I kto za to odpowiada? Pewnie to nasza wina, to my nie dostaniemy premii. Czy ktos wreszcie odpowie za to co sie dzieje? Panowie w koszulach nie mają bladego pojecia ci sie dzieje na produkcji, tylko wymagania mają coraz wieksze. Juz zaczyna sie straszenie, że jak nie bedziesz wyrabial normy to cie zwolnią. To juz nie działa Panowie. Kobiety też sprawy nie załatwia. Jesli nic naorawde sie nie zmieni to jeszcze troche nue bedzie mial kto tam pracować. Przez 20 lat prawie, oszukiwano i wykorzystywano nas na maksa a teraz zdziwienie że ludzie chorują. Jak dbasz tak masz. Jaka motywacje ma miec pracownik zkilkuletnim stażem na stawce P1 lub P2, skoro studentowi placi sie 3500 na reke za dlubanie w nosie. My nie chcemy cudów. Chcemy byc uczciwie traktowani

jeden z was
@Operator 18.08.2017 10:47

tak czytam te posty i na wymioty mi się zbiera, pracuje tu dość długo, żeby ocenić całość obiektywnie. Wnioski są takie: jeśli ktoś ma naturę malkontenta i ciągle narzeka to cokolwiek nie zrobi firma to i tak zawsze będzie źle. Ilu ludzi tyle opinii. Każdy na swojej brygadzie jest w stanie wskazać jednego lub kilku leserów, którzy od lat się migają od roboty ale ciągle pretensje co to też się nie należy. Jetem zdania, że jak mi nie pasuje firma to ją zmieniam, żeby sobie polepszyć a nie tkwić w bagnie, syfie i co tam jeszcze wypisujecie i bez przerwy narzekać. Warunki pracy i płacy są takie a nie inne i albo je akceptujemy albo nie i zmieniamy pracę. Nie ma pracy idealnej i jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Ja robię swoje i nie zamierzam zmieniać roboty (choć system 4/3 jest do d..y i nie wszystko mi pasuje ale +ów mimo wszystko jest więcej. Pracowałem wcześniej w innych firmach i było gorzej. pozdrawiam

HOHOŁ

AAA
@HOHOŁ 30.07.2017 23:25
Jak wygląda sprawa z studjującymi zaocznie, godzą sie na wolne weekendy?

O wolnym weekendzie to możesz pomarzyć, oczywiście oprócz tego jednego w miesiącu który Ci przysługuje.

Hm
@HOHOŁ 30.07.2017 23:25
Jak wygląda sprawa z studjującymi zaocznie, godzą sie na wolne weekendy?

Daj sobie lepiej spokój, tam jest coraz gorzej.

Mmmm

Pracuje 7 lat. Najgorszy jest system pracy, gdzie pracuje się 7 dni z rzędu, a wolne ma sie zawsze po nocce czyli trzeba odespac, a na drugi dzień wolnego juz sie mysli o pracy bo trzeba wstac wcześnie rano. Jeden weekend wolny w miesiącu to tez porażka. Kasa zawsze na czas, umowa na stale, podatek odciagany oczywiście od zarobionych pieniędzy bez żadnego kombinowania to z plusow.Po tych latach zarabiam ok. 4000 na reke. Czy warto to już każdy musi sobie sam odpowiedz. Jak dla mnie to malo za tyle wyrzeczeń i uciążliwy system pracy. Firma porównuje nasze zarobki z innymi firmami i twierdzi że zarabiamy dużo, ale nie bierze pod uwagę tego, ze inni pracują od poniedziałku do piątku w normalnym systemie itd.

Jon

Kaziu widzisz koniec ,chyba tak

Edyta

@Pracownik Widzę, że negatywnie oceniłeś pracę w firmie BRIDGESTONE - jakie są powody Twoich negatywnych odczuć? Czy możesz napisać coś więcej na temat panujących tam warunków?

Jan

Jak się pracuje w nowym biurowcu na Królowej Jadwigi? Chodzi o eksport.

olo

prawda, co rok prorok to samo, nędzny śmieszny dodatek pseudo-wakacyjny, a smutna premia kolosalnie w dół !! nawet nie wychodzimy na zero. jeszcze tak 2, 3 lata i firma padnie

Hapacz

Się trafiło ze Lipne Lato co? Będę wspominać te gorące lata po 35 stopni spędzone w firmie do końca życia. Ah jakie to były piękne słowa: "Panowie wiem że jest gorąco, mi też jest, ale swoje trzeba zrobić" - słowa mistrza zmianowego :) No i te nieocenione witaminy żebyś miał moc :) "Nadgodziny są. Dzisiaj 3 potrzebnych? To jak nikt nie chce? No to losujemy!" :) Produkcja albo życie!

hotarti

Jaki jest nowy link do Myhr'u?

Pies na baby

kobiety? serio? :D

Ola

Czy powiecie mi coś na temat pracy jako konsultant klientów detalicznych? Czy praca w firmie pozwoli dalej sie rozwijać? Na jakie dodatki poza pensja mogę liczyć? Jak się ogólnie pracuje w firmie?Z góry dziękuję.

Praktykant

Witam, Jak wygladaja praktyki studenckie? Głównie interesuje mnie czy praktykanci pracują 7 dni w tygodniu czy tylko od pon do pt?

lll

produkcja@bridgestone.eu

johny23

Ni Hey Z kim mam sie kontakowac w sprawie pracy Jakiś numer Adres email Czy trzeba jechac osobiście z cv Praca jest bezpośrednio czy przez biuro pośrednictwa Może ktos odpowiedzieć

qqq

młodzi wykonują pracę pomocnicze, rąk sobie nie powyrywają ale to 3 zmianówka 4 brygady, 3 weekendy pracujące

Bartas

A jak wyglada praca dał młodych np na wakacje? 3 zmiany i jaka jest robota ?

lol

etat jest etat nie martw się, na wcześniejszych stronach tryb pracy był rozpisany

Pinoczet

Powiedzcie mi jak tam wygląda system pracy bo nie bardzo rozumiem. Pracujesz 7 dni w tygodniu jeden weekend wolny tak ludzie piszą no bez przesady. Niech ktoś dokładnie napisze jak tam się robi bo przyznaje że stawka na początek robi wrażenie ale jak to ma być stawka za po prostu więcej godzin roboczych to dziękuje.

dol

Mam pytanie do ludzi którzy pracowali w bridgestone i się zwolnili. Przy zatrudnianiu mamy szkolenie na wózki widłowe ale do ręki dostajemy tylko papiery zakładowe i mówią, że oficjalne dostaniemy jak będziemy się zwalniać. Chciałem się dowiedzieć czy faktycznie dają oficjalne uprawnienia na widlaki?

lol

czemu się nie cofniesz kilka stron wcześniej żeby się coś dowiedzieć skoro ci zależy tylko w kółko te same pytania?

Gall Anonim

Witam! Proszę mi napisać jak się pracuje w tej firmie i jakie są zarobki jak zaczyna się pracę? Niektóre agencje oferują na początek 2500 netto. Czy to prawda?

Maff

Ide na rozmowe do bridgestone w Poznaniu i test skladania jakiegos rupiecia. Jestem ciekawy zarazem co to tam bedzie.

mariann

Witam wszystkich:) Mam takie pytanko i proszę o odpowiedz czy Agencja pracy Work Servis rekrutuje do Brigestona?

mariann
@lol 30.05.2017 15:24
na operatorów w fabryce zatrudniają bezpośrednio przez bridgestone, nie wiem jak z magazynem

A powiedz mi bo zostałem zaproszony na rozmowę do worka na stanowisko pracownik produkcji opon praca polega na pracy pomocniczych przy produkcji opon,ręczne prace transportowe,dbanie o porząde w miejscu pracy :)czy przypadkiem to nie Brigestone?Bo jak tak to wolę bezpośrednio przez Brigestone. Z góry dziekuje za info

@mariann 30.05.2017 17:03

tak to jest bridgestone ale na pomocnika, tzw. zieloni pracownicy (zielone koszulki) i pomocnicy są zatrudniani przez work service

Mateusz

A czy zakład wypłaca jakieś wczasy pod gruszą?

co raz lepiej
@Mateusz 28.05.2017 16:52
A czy zakład wypłaca jakieś wczasy pod gruszą?

Tak namaluj Sobie gruszkę i zrywaj z niej owoce

lol

na produkcji nie ma kobiet, nie wyobrażam sobie nawet by dźwigały te opony lub pchały wózki z nimi :) jedynie są w laboratorium ale nie wiem jakie tam są wymagania i rekrutacji chyba nie ma

Adam

Czy jako elektryk od razu po szkole jest szansa na zatrudnienie? I czy w ciągu powiedzmy tych kilku miesięcy szkolenia są ludzie tj. elektrycy którzy pomogą mi się wdrożyć na początku czy raczej każdy z nich jest tak zabiegany że będzie ciężko coś podłapać i się usamodzielnić?

Kibol
@Adam 16.05.2017 22:18

nie ma szansy, po szkole nic nie umiesz !

elektronic
@Adam 16.05.2017 22:18

Raczej masz dużo materiału do opanowania jeszcze poza tą firmą. Jeżeli chcesz zostać w tej firmie elektrykiem to musisz opanować sterowniki plc, panele hmi, automatykę bezpieczeństwa, sterowanie serwami, falowniki do 1.5 MW, nauczyć się pracować z napięciami do 6 kV (a czasem do 300kV) i prądami do 4kA, czytanie schematów w notacji japońskiej, praca z próżnią, sterowanie pneumatyką i hydrauliką w paluszku bo cię mechaniki zajadą, pomiary elektryczne i wielkości nieelektryczne w paluszku, podstawy elektroniki na pewno ułatwią ci życie, obsługa komputerów to nie wspominam bo jest tego tyle że jeśli miałeś w szkole problem z officem jakimś cadem to jest to początek góry ....wspominałem o rtg, Do tego praca bywa w warunkach ekstremalnych temperatura, zapylenie, warunki wybuchowe, praca na wysokości.

Gustaw

Lepiej na pewno nie będzie. Było bardzo dobrze przed 4ro brygadówką , przy wejściu 4ech brygad też źle nie było ale to... 2-3 lata temu. Od ponad roku dzieje się źle. Japońska firma z Polską mentalnością czyli jak najwięcej uciąć operatorom by przełożeni mogli pokazać że się wykazują i mogli otrzymać pokaźne premie. Nie wspomnę już o luksusowych samochodach na wyłączność z brakiem limitu paliwa. Auta za około 100tyś a w tym roku firma zakupiła już 6 takich. HR i menagerowie powinni zdać sobie sprawę z tego że po zmianie premiowania zabrali ostatnią rzecz trzymającą pracowników w tej firmie. Czyli?? Dobre zarobki. Co z tych podwyżek jak operator ze stażem 5ciu lat z najwyższą stawką godzinową teraz potrafi zarobić mniej niż w okresie szkolenia na najniższej stawce. Zarobki potrafią być o około 600 zł niższe niż kiedyś. Przełożeni i menagerowie się tym nie przejmują ponieważ są na stałych pensjach i ich to nie dotyczy a im więcej zaoszczędzą tym większe premie i prezenty sami dostają. Trzeba zdać sobie sprawę że my nie pracujemy tak jak oni 5 dni w tygodniu tylko 7 + nadgodziny i wekendy półtora dniowe. Kolejną sprawą o których się słyszy ostatnio to wypadki przy pracy których nie ma. Uszkodzenia kręgosłupa , skaleczenia a nawet złamania które nie są przez osoby nie kompetentne do podejmowania takich decyzji nie kwalifikowane jako wypadek przy pracy. Na samym dziale cięcie w ostatnim czasie ponad miesiąca doszło do 5ciu wypadków przy pracy po których nie ma śladu. A dlaczego? Bo po takich zgłoszeniach utną premię. Są to poważne uchybienia które prędzej czy później obiją się głośnym echem o PIP. Jeszcze 2 lata temu operatorzy byli zadowoleni z pracy w tej firmie. Teraz w wielu przypadkach sytuacja się zmienia i wielu operatorów szuka innej alternatywy i nie zależy mu tak na tej pracy jak kiedyś. Brak motywacji , a przy braku motywacji odbija się to wielu przypadkach na produkcji w konsekwencji na jakości opon i szczerze to nikt nie wiem jakie teraz tak na prawdę opony - jakiej jakości wychodzą z tej fabryki - bo po zmianie premiowania każda opona odrzucona to radykalna zmiana w pensji. Ale nad tym się nikt nie zastanawia bo liczą się tylko słupki i wyniki które często są nie do zrealizowania , zwłaszcza na maszynach które ciągle ulegają awariom ponieważ naprawy są często dokonywane na sztukę. Gdy byli japończycy było całkiem inaczej. Trzymali się swoich zasad i na pierwszym miejscu było bezpieczeństwo i jakość. A teraz? Teoretycznie powinniśmy pracować wg standardów i z zachowanie zasad BHP. Piszę teoretycznie bo przy tych założeniach produkcyjnych jest to nie możliwe i wszyscy o tym wiedzą ale przełożeni udają że nie wiedzą a gdy coś się stanie to jest i tak wina operatora a góra ma czyste ręce. Dobrze wiedzą że gdyby pracować ze standardami to połowę tego co teraz może udałoby się wyprodukować. Jak tak dalej będzie to za 4-5 lat nie opony a prezerwatywy co najwyżej będzie można tu produkować. Reasumując zastanów się dobrze czy chcesz tu pracować. Ja po 5ciu latach pracy nie posiadam już żadnej motywacji. Robię co do mnie należy przez cały miesiąc i coraz mniej zarabiam a coraz więcej się ode mnie wymaga i obawiam się o swoje zdrowie bo jak coś mi się stanie to każdy ręce umyje i albo powie że to moja wina albo wyniosą mnie za bramę i powiedzą że wypadek nie był w pracy. Jak na razie brak nadziei na polepszenie już nie mówię o powrocie do warunków sprzed 2-3 lat. To już nie jest Japońska firma tylko polska bo to co nam wpajano jeśli chodzi o zasady pracy i warunki odeszło w niepamięć i panują polskie zasady. 130% normy dziś , jutro 140% itd. A po 5ciu latach zarobki na poziomie 3000 zł to żadna rewelacja w tym systemie pracy w którym miesiące mijają jak dni i brak jakiegoś normalnego życia. Rozpisywano się kiedyś o związkach zawodowych. Gdyby teraz to się odbywało to większość pracowników byłaby chętna. Bruksela i Japonia nie wie co tu się wyrabia bo gdyby tak było to dawno by się zainteresowali tym bo przy obecnych rządach przyszłość bridgestone stargard może spotkać los stoczni szczecińskiej ze strajkami włącznie. Miłej pracy rodacy , dla dobra narodu.

lol

no i taka odpowiedź ma sens a nie wytykanie że chłopak nie ma racji bo pracuje na innym dziale lub brygadzie

Mlody pracownik

Pracuje tam juz 9 miesiác wiec podam kilka powodòw za i przeciw: - 7 dniowy tydzien pracy i jeden weekend wolny bardzo uciazliwy system pracy ktòry bardzo oslabia organizm i wybija z rytmu cz)owiek czuje sie.wiecznie.zmeczony i senny oraz rozdrazniony -bardzo niesprawiedliwe wynagrodzenie oraz mozolne proszenie sie o podwyszke ktora dawno sie nalezy za zdobyte punkty za opanowane maszyny -bardzo toksyczna atmosfera wsrod.pracownikow na.przerwach oczywiscie sa wyjatki - mistrzowie nieprofesjknalni daja ci do zrozumienia ze masz.spadac.i nie zawracac im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> -comiesieczne szkolenie.2 godzinne.na ktorym podaja wyniki fabryki oraz propagande zakladowâ. Powtarzaja to co miesiac jaka.to wspaniala.fabryka. i jakie to mamy szczescie tu pracowac -zapomnij.ze.na.30 min. Przerwie porozmawiasz zpracownikami nikt sie nie.odzywa bo przy stoluwce sa biura i drzwi sa zawsze.otwarte i mistrz slucha a na scianie.telewizor 42 cale ale nie.obejrzysz na nim nic bo ciagle.wyswietlana jest propaganda fabryki cele i zalozenia -placa ja zarabiam okolo 3000 czy to duzo za 192 h w miesiacu - zaklad daje mozliwosc wykupienia multisport i medicower ale na jakies sporty niestety nie bedziesz mial juz sily - latem bardzo wysokie temperatury przy maszynach smrud brud i pot na jajach :) -w calej fabryce sa uklady nie ma przejrzystosci nie wiesz za co ci zabieraja premie za co nie dostales dodatku za wklad dlaczego ty zawsze masz isc na najgorsza maszyne -ja juz mam dosc czuje sie pobity i w pulapce jutro ide na 6 rano i musze wstac o 4 zeby dojechac na czas wiem wiem stary zuc ta prace i uciekaj z tej firmy. Zrobie to jak znajde inna prace a puki co rachunki trzeba placic.

sas
@lol 11.05.2017 22:15
no to widać że to ty mało wiesz bo jest znaczna różnica na jakim dziale pracujemy

Jak przychodzisz do pracy pracować, to nie ma różnicy-rób swoje

@sas 10.05.2017 07:56
ale się napracowałeś(aż 9 mc-rewelacja)

11 lat i potwierdzam .smród brud i ubóstwo. Ale rachunki trzeba płacić..aby jakoś utrzymać rodzinę..

Mmm

Czy warto pracować w Bridgestone

kołchoźnik
@Mmm 05.05.2017 12:36
Czy warto pracować w Bridgestone

Nie!

lol

a my robimy swoje a co niby

upa

Nie przeszkadza wam , że obywatele spod innej bandery u was robią i powoli zajmują co wasze psując wasz porządek? oni się organizują a wy co?

Jaki zarząd
@upa 25.04.2017 08:20

Faktycznie jest ich coraz więcej nawet na ulicach, a kto u was zarządza chyba nie Polacy, że tak innej banderze pomagają, a naszych traktują jak traktują?

kk

Ściemniacz
@kk 05.04.2017 21:27
Jak jest na produkcji jeśli chodzi o zapylenie czy temperature w miejscu pracy? Jakieś warunki szkodliwe?...

Zależy gdzie trafisz. Szkodliwego nie ma bo w firmie wręcz warunki sterylne._(smrod brud i zapylenie)a na Ciechocinku dopiero jest świetnie,tym bardziej latem przy temperaturze z 30 stopni. Byłem pracowałem i stwierdzam że nigdy więcej nie podejmę pracy z takim systemie bo te pieniądze nie są adekwatne do tego co się traci.

WILK donosił jeszcze za komuny stary komuch i zostało mu to do dzisiaj...

nowy
@qqqq 28.03.2017 14:49
na początku masz tzw. orientation jakies 2-3 dni chodzi się wtedy na rano potem trafiasz na brygadę i jazda 3 zmianowa...

dzięki za informację :)

Zostaw opinię o BRIDGESTONE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRIDGESTONE