Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.


Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

baner wywiady
Adob
Były pracownik

Witam Was. Zapraszam do firmy obok. Nazywa się Adob. Przystanek za bridgestone 173 ze środki. Może nie dowożą, ale w 8h macie 4200 brutto. Branża chemiczno-nawozowa. Pracowałem w bridgestone, teraz tutaj. Nie ma porównania. 4 brygady są, ale na wybranych działach. W sezonie wychodzę lepiej niż w bridgestone. Może zakład nie wygląda na nowoczesny, ale jest mi tutaj lepiej niż w oponach. I nie gonią. Trudno się dostać bo po znajomych albo rodzinie. Ale było warto.

3
Oper
Pracownik
@Adob

Bardzo dobrze zrobiłeś... Pieniądze to nie wszystko, jeszcze trzeba mieć zdrowie żeby je wydać... Bridgestone daje zarobić, zdrowie zabiera

Zenek is our hope
Pracownik
 Pytanie

Osobiście cieszy mnie to, że odebrano dodatki za dojazdy. Przynajmniej parobki z wiosek, co pół dnia siedzą w autobusach by tu dojechać mają w końcu sprawiedliwie, jak reszta (usunięte przez administratora) ;) Idzie lato, jak przepracujecie 12 godzin, to można spać w namiocie, po co wracać do domu by się wyspać?

Miastowy
Pracownik
@Zenek is our hope

Zgadzam się z Tobą bro

Mądra pracownica
Pracownik

Bardzo fajna lekka praca. Ogromna gama szkoleń i kursów. Łatwo można awansować. Bardzo dobre zarobki i zgrana załoga. Ja przy tej pracy odpoczywam.

Stary pelikan
Były pracownik
@Mądra pracownica

To chyba masz pracę w biurze albo lole jedziesz głupot nie pisz

Adam
Pracownik

Pierwszą wypłata 4700 na rękę

2
Abazur
Były pracownik
@Adam

Przestań głupoty pisać chyba że chodzles na golaja albo szefostwu lole waliles

Olo Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

W ciągu 1,5 roku opony zdrożały o ok 50%, inflacja w lutym 18,4%, a ile my dostaniemy podwyżki? Średnio ma być 11%, ale każda wartość poniżej inflacji to okradanie pracownika, obniżanie jego statusu społecznego. Czy to jest ta uczciwość, o której tak pięknie mówi złotousty hipokryta?

Wiktoria Nowy wpis
@Olo

no widzę, że dużo osób pisalo o słabych zarobkach, ale niestety nie znalazłam info o kwocie. To może podzieliłbyś się jaka stawka przed tą podwyżką wnosi u was? Chciałabym sobie policzyć czy opłaca mi się do was przejść.

. Nowy wpis
Kandydat

Witam, mam pytanie jak teraz wygląda rekrutacja na stanowisko magazynier, słyszałem że nie jest to już oferta bezpośrednio przez BS chciałem zapytać jak dostać się na to stanowisko.

Pracownik
Pracownik

Gdy zatrudniałem się kilka lat temu, pierwsze na co zwróciłem uwagę to twarze pracowników. Zdziwiło mnie, że jest tam tyle osób, które z twarzy wyglądają na alkoholików czy narkomanów. Otóż po 4 latach pracy w tej branży moja twarz również tak wygląda. To nie alkohol, to ciężka fizyczna praca, również w nocy, w upale, w unoszących się w powietrzu oparach gumy rozpuszczalników i innych chemikaliów tak wpływa na organizm ludzki. Polecam wszystkim, którzy obecnie pracują w tej firmie porównać swoje zdjęcia z tymi sprzed rozpoczęcia pracy w BS.

Izabela
@Pracownik

Czyli Wy pracując przy tych oponach nie macie jakichś masek na twarzy? Czy macie, a Tobie chodzi nie o wdychanie, tylko o zmiany skóry?

fakl
Były pracownik
@Izabela

Co ci da maska na takie warunki, jedynie ze będziesz sie bardziej męczyć

Izabela Nowy wpis
@fakl

No właśnie to da, że nie będę wdychać. Ale z tego, jak odpisujesz to widzę, że nie macie masek. A jest behapowiec zakładowy?

Grzech
Pracownik

Jako pracownik firmy zewnętrznej zostałem poddany badaniem alkomatem przez pracownika ochrony, bezprawnie. Wynik badania negatywny oczywiście. Zgłoszone do kierownictwa, Kierownik uważa, że stoi ponad prawem. Żenada.

Toadie
Pracownik
@Grzech

Tutaj Pan Dyrektor ustala prawo, jest wyrocznią, sędzią i krynicą mądrości. Kierownik bardzo mądrze postąpił, jak wszyscy, którzy tu jeszcze pracują. Jeszcze...

Operator
Pracownik
@Grzech

Jak coś jest bezprawne, to się to zgłasza odpowiednim instytucjom, a nie jakiemuś kierownikowi...Niech ktoś zrobi porządek w tej firmie bezprawia

anonim
Pracownik
@Toadie

Właśnie....to fenomen,że tylu ludzi zwalnia się przez jednego (patrz nick). Chyba nie ma osoby, która pozytywnie wypowiada się pozytywnie o firmie.

logo firmy Spedytor / Spedytorka
Poznań
Galaxy Logis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Finansowy
Poznań
Doradztwo Finansowe Barbara Borkowska
Wyślij CV
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Poznań
Ametros Facilities Management
(253 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lektor języka obcego
Poznań
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Endrju
Były pracownik
 Pytanie

W wielkim skrócie, pracowałem 4 lata z czego z ręką na sercu mógłbym wspominać dobrze JEDEN DZIEŃ (pierwszy dzień szkoleniowy, jeszcze nic nie wiedzialem) po miesiącu co historii się nasłuchałem to bez wiary, ale niestety, zabieranie z pensji za niewykonanie planu (który był zrobiony tak że fizycznie mimo że wszyscy napie*dalali się nie dało), wszystko co mówione że "darmowe" Tak na prawdę jest pokrywane z twojej pensji, chcesz awans? Zapomnij, chyba że będziesz tak solidnym przydupasem że któryś z przełożonych będzie o tobie rozmyślał w nocy, wieczna kontrola i stanie nad głową, presja, na magazynie z tego co słyszałem też nie lepiej, kontrole czasowe przy wykonywaniu czegokolwiek, dodam że z tego co wiem nowi dygaja załadunki przez pół roku lekko (tak też jest wszystko na czas) Z całym szacunkiem ale jeśli myślisz o tej pracy na jakimkolwiek dziale, odpuść jest to jeden z najgorszych jak nie najgorszy pracodawca na WLKP, w tym momencie też co do zarobków dookoła jest tyle zakładów i każdy lepiej płaci Pozdro

Andrzej
Pracownik
@Endrju

Widać ze firma to kompletne dno .

Messi
Były pracownik
@Endrju

Dokładnie masz rację non stop przyjmują (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)bez testów najlepiej jeszcze niepełnosprawnych zgrupa inwalidzka ta firma zeszła na psy non stop się ogłaszają teraz bez testów przyjmują tylko do (usunięte przez administratora)

anonim
Kandydat
@Endrju

Ta firma to atrapa, zarządzanie to jakaś tragedia, starzy pracownicy dla tej firmy to balast,mam nadzieję że kiedyś ktoś za to odpowie stanowiskiem i mam nadzieję że będzie to Dyro,bo to on doprowadził tą firmę na skraj zapaści, przynajmniej w obszarze atmosfery pracy.

Atak
Kandydat
 Pytanie

Czy jest autobus pracowniczy z Poznania głównego ?

Osrus
Były pracownik
@Atak

Nie ważne czy jedzie masz tyrać jak osioł albo możesz sobie zrobić spacer lub przejażdżkę rowerem same plusy i kasa, w kieszeni same oszczednosci

Pppppppp
Pracownik
@Atak

Jest ale taki który notorycznie się spóźnia albo nie przyjedzie po Ciebie na przystanek przy nowej szatni w drodze powrotnej z pracy no i odjeżdżają nie zgodnie z rozkładem czasem nie zdążysz się umyć bo Ci z przed nosem ucieknie

Osrus
Pracownik
@Pppppppp

To można iść pieszo albo rowerem jest rozwiązanie co za problem zdzysz się umyć i gitara same plusy

łysy
Pracownik
 Pytanie

Czy to prawda, że bridgestone na dziale konfekcji, namawia się pracowników aby nie zgłaszali wypadków przy pracy?

Robokop
Pracownik
@łysy

hahah normalna sprawa.. pamiętam jednego gościa co to się nie zgodził na zamiecenie sprawy pod dywan. Uznali wypadek przy pracy ale chłopak miał pod górke jak wrócił z L4.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Osrus
Były pracownik

Jo est jo miolym 8000 koła na łapę waro i można po ściemniać i odpocząć lepiej jak w domu

Dziwne
Pracownik
@Osrus

Chyba na tydzień te 8 k

Kaktus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Klient
 Pytanie

Jakie macie opinie o pracy jako technik kontroli jakości? Jakiś czas temunwidziałem ogłoszenie na pracuj. Ktoś coś, jak wygląda praca, jakie zarobki?

Kontur
Pracownik
 Pytanie

Jak bardzo zukrainzowany obecnie jest zaklad? Dlaczego Polak zarabia mniej niz ukr?

zielonko
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Osil glupi
Były pracownik
@zielonko

(usunięte przez administratora) to jesteś tak cie traktują gamoniu w tej firmie brawo brigstone takich gamoni potrzebuje chyba że masz żółte albo podstawówkę takich potrzebują (usunięte przez administratora)jak ty wiara co jest inteligentna to idzie w uj (usunięte przez administratora) w uj w pracy biegasz jak małpa spocony tak właśnie (usunięte przez administratora) jak ty będą ci kazać szczekać będziesz założyć na (usunięte przez administratora) łeb wiadro też (usunięte przez administratora) zlozysz

?
Pracownik
 Pytanie
@Osil glupi

Można po Polsku?

zielonko
Pracownik
@Osil glupi

po Twojej wypowiedzi widać że masz mały poziom intel , nic nie robić a dużo zarobić ! pewnie siedzieć w tel i problem że coś wymagają

Norbi
Były pracownik
@zielonko

Kolega ma rację takich jak ty potrzeba można robić ale jak człowiek a nie biegać jak goryl

Muti
Pracownik
@Osil glupi

(usunięte przez administratora)

zielonko
Pracownik
@Norbi

Zgadzam się

zielonko
Pracownik

(usunięte przez administratora) na tory kolejowe myć szyby w samochodach , to Twoje życiowe osiągnięcie

Głupot nie pisz
Były pracownik
@Kontur

Jak jest taki (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) żenada w uj szuszwole lekka praca z Ukrainy

Czerwonko
Pracownik
@zielonko

To i jeszcze 10k cepie

Lucky
Pracownik
@Kontur

To proste Polacy mniej piją, więc pensja może być niższa

Małgorzata

Czy ktoś może podzielić się doświadczenie pracy na stanowisku Lider zespołu produkcyjnego? Znalazłam ogłoszenie i szukam informacji. Jak wyglądała rekrutacja, czy dają odpowiedź zwrotną? Jak tam się pracuje, w tym zespole? Jak atmosfera?

Kandydat
Były pracownik
 Pytanie

Chciałbym po kilku latach wrócić do BS. Kilka lat temu praca była 7 dni z rzędu. Fatalny system. Teraz jak są 12 wydaje mi się że powrót będzie korzystny. Wiem, że urlop schodzi godzinowo, ale czy nadal obowiazują kwartalnie R-ki? Będę wdzięczny za info. Pozdro

Jo
Pracownik
@Kandydat

Tak R są bez zmian ale też jak urlop są liczone godzinowo. Rozliczane są na trzy miesiące i może wyjść np 2 R/12 i 8h . Wtedy trzeba 4h pokryć urlopem.

Kandydat
Były pracownik
@Jo

Dzięki za odpowiedź.. Pozdro

Radar
Kandydat
@Jo

Bzdura.Nie możesz być jednocześnie w pracy 8h i 4h na urlopie jednego dnia. To niezgodnie z prawem pracy.

Pytajnik
Kandydat
 Pytanie
@Radar

To jak to rozwiązać?

2M
Pracownik
@Pytajnik

8h w pracy 4h R i wszystko ok

Ewa

Z tego co widzę, jakiś czas temu zatrudniali magazynierów, bo było ogłoszenie. Myślicie, że teraz można się zgłaszać do pracy, szukam czegoś na cito? Oby była umowa o pracę, jak tutaj jest z tym?

NICK
Kandydat
 Pytanie

Technik mechanik utrzymania ruchu. Ktoś wie jakie oferują wynagrodzenie?

Napierdalacz
Pracownik
@NICK

Ja pracuję jako zwykły operator od kilku miesięcy i mam wypłatę na poziomie 7 tys to ty jak mechanik jakieś 8 tys na początek pozdro bardzo fajna firma polecam

Natalia
@Napierdalacz

zwykły? a słuchaj patrzą na staż podczas przyjmowania czy na start i tak każdy ma sztywną stawkę? zastanawiam się co zaoferują takiemu już z doświadczeniem. Ty podajesz kwoty brutto?

rex
Pracownik

Szkoda słów, (usunięte przez administratora) do kwadratu. Jeśli pracujesz - przemyśl to dobrze. Jeśli chcesz pracować - uciekaj gdzie indziej!

Lidia
@rex

Fajnie by było wiedzieć coś więcej. Czemu niby masz takie zdanie? Chodzi o zarobki niskie? Bo ktoś tu tak pisał. Czy może coś innego masz na myśli, że nie polecasz?

Messi
Były pracownik
@rex

Masz rację (usunięte przez administratora) w uj też no stop potrzebują najlepiej niech z ulicy kogoś wezmą bo nie ma kto robić a rekrutacji żadnej nie ma głupoty ktoś pisze

Natalia
@Messi

nie no jak żadnej? a co z rekruterami, na czymś chyba muszą zarabiać. wiadomo w sumie ilu ich tu w firmie jest i jak konkretnie ich praca wygląda? standard jak wszędzie czy też mają jakieś inne obowiązki i jak im płacą?

Pytajnik
Pracownik
 Pytanie

Rozumiem że nie idziemy do robo od 24 grudnia do 3 stycznia? Jak to pokrywacie? Jakieś dziwne pomysły powstają... Co robicie?

Operator
Pracownik
@Pytajnik

Będzie wypłacane postojowego . Ogólnie to nie nasze zmartwienie czym pokryć, ja wyrażam chęć pracy w tym czasie, to oni nie chcą żebym przychodził, więc niech oni się martwią jak mi to zapłacą

Messi
Były pracownik
@Operator

(usunięte przez administratora) mają robotę bo byście (usunięte przez administratora) i w wigilię i święta wezmą ci z urlopu (usunięte przez administratora)albo za darmo będziesz (usunięte przez administratora)

Pytajnik
Pracownik
@Operator

Żeby to było takie proste... Chyba wszyscy wiemy, że nie jest.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Czy „dobrą praktyka” w Firmie Bridgestone jest brak odpowiedzi na udział w pierwszym etapie rekrutacji? Podczas rozmowy zapewniano, że Firma jest uczciwa i kontaktuje się z każdym Kandydatem bez znaczenia ma wynik rekrutacji. Niestety słowa i obietnice nie idą w parze z realnym kontaktem - którego brak.

lol
Pracownik
@Kandydat

Czekaj cierpliwie, na pewno odpowiedzą. Może nie wiedzą jeszcze co postanowić bo rekrutacja ma być zawieszona

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@lol

@Lol a skąd posiadasz taka wiedzę dotyczącą wstrzymania rekrutacji? Ja nie ujawniłem na które stanowisko biorę udział :)

Lol
Pracownik
@Kandydat

Wiedzę taką przekazało kierownictwo firmy na ostatnim spotkaniu, nie było wyszczególnienia na konkretne stanowiska.

Kandydat
Klient
 Pytanie

Dzień dobry, Czy „dobrą praktyka” w Firmie Bridgestone jest brak odpowiedzi na udział w pierwszym etapie rekrutacji? Podczas rozmowy zapewniano, że Firma jest uczciwa i kontaktuje się z każdym Kandydatem bez znaczenia ma wynik rekrutacji. Niestety słowa i obietnice nie idą w parze z realnym kontaktem - którego brak.

Helmut44
Pracownik

Firma prowadzona przez polskie nosacze. Zarobki słabe, smród przypominający gumę palona na asfalcie w całym zakładzie. Na stanowiskach biurowych ludzie również wypaleni jak guma. Bieda straszna dla chwytających się brzytwy - ogólnie panująca posępna atmosfera.

BylyOperejta
Były pracownik
@Helmut44

Dziękuję za pomocną opinie. Jednak decyzja żeby iść stamtąd w (usunięte przez administratora) była najlepszą decyzją w moim życiu

Były pracownik
Pracownik

Gdy zatrudniałem się kilka lat temu, pierwsze na co zwróciłem uwagę to twarze pracowników. Zdziwiło mnie, że jest tam tyle osób, które z twarzy wyglądają na alkoholików czy narkomanów. Otóż po 4 latach pracy w tej branży moja twarz również tak wygląda. To nie alkohol, to ciężka fizyczna praca, również w nocy, w upale, w unoszących się w powietrzu oparach gumy rozpuszczalników i innych chemikaliów tak wpływa na organizm ludzki. Polecam wszystkim, którzy obecnie pracują w tej firmie porównać swoje zdjęcia z tymi sprzed rozpoczęcia pracy w BS.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

  Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 205.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 8 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

  Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
BRIDGESTONE
Przejdź do nowych opinii