DOMY GERARD

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

DOMY GERARD
3 13

Opinie o DOMY GERARD

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMY GERARD

Administrator

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie DOMY GERARD?

Pedro

Czy jest tak dobrze w firmie i nie chce się wam pisać? Chciałbym tu pracować i może podpowiecie coś w temacie? Jakieś benfity? Jak atmosfera?

Muroż
@Pedro 22.11.2017 10:35

Tak, nie chce nam się pisać. Jest fajnie jak zawsze!

Adam

Odradzam. Konflikty.

murarz
@Adam 10.05.2017 12:28

a dokładnie?

2wed

@jhbddkjn drobne opoznienia moga sie zdazyc kazdemu zawsze musi byc ku temu konkretny powod raczej..a jezeli chodzi o zatrudnienie to chyba nie ma nic

instalator

Współpracuję z tą firmą od paru lat, zawsze mi zapłacili za wykonaną robotę. Oczywiście zdarzały się opóźnienia w płatnościach ale rozumiem bo taka specyfika rynku.

obecny pracownik

Negatywne opinie wystawiaja ci ktorzy mysla ze za byle jaka robote dostana cala uzgodniona kwote.Tylko poniesienie kosztow zle wykonanej pracy nauczy rzetelnosci na przyszlosc.Ci ktorzy to rozumieja nie maja problemow i wspolpracuja z ta firma od dawna.A teraz hejterzy do dziela - pisac dalej bzdury :)

Karol

Nie do końca pracowałem w DG i uważam , że się starają możliwe że czasem jakieś niedociągnięcia są, ale każdy kto z budowlanką miał coś do czynienia wie, że wszystkiego nie sposób przewidzieć. A Pan (usunięte przez administratora)jest ok. Więc z Mojej strony + zawsze będą za i przeciw.

mosiniak

Tragedia pod każdym kątem!!!po prostu jawnie oszukują i inwestorów i wykonafcuw Nie Polsce ich niko mu,

wolsztyn1973

Myślę, że firma Gerard nastawiona jest na oszukiwanie podwykonawców i klientów też. Domy są zrobione po dewelopersku w tym złym znaczeniu.

rakoniew
@wolsztyn1973 18.09.2014 13:31

Popieram

interesant

Typowy ściemniacz ten zabojad. Nikomu nieradze robic,z tym przekrentem żadnego interesu. Cwaniak który na Polakach się dorabia.

wykonawca

Firma Gerard bardzo nierzetelna, robią wszystko aby nie wypłacić w całości wynagrodzenia!!!w umowie są kruczki dotyczące odbiorów i na tym ten francuzik ściemniacz bazuje...jest to typowy przekręt!!!odradzam totalnie współpracę.

nairda

firma nieporozumienie.kto jest zainteresowany wspolpraca niech szybko to wybije sobie z glowy

paul
@nairda 08.08.2014 17:06

A możesz podać jakieś konkrety dotyczące Twojej negatywnej opinii. Zastanawiam się właśnie czy zlecić tej firmie budowę domu, więc chętnie dowiem się co z tą firmą jest nie tak.

Zostaw opinię o DOMY GERARD - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMY GERARD