DOMY GERARD

Poznań

DOMY GERARD

Opinie o DOMY GERARD

Iza

@biznesmen Faktycznie - to już spore opóźnienie. A próbowałeś wyjaśniać tę sprawę z Właścicielem tej firmy? W dalszym ciągu szukamy obecnych albo byłych pracowników DOMÓW GERARD, którzy powiedzieliby nam, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja pracy tam. Być może jest na tyle dobra, iż warto się u nich zatrudnić?

biznesmen

omijajcie z daleka ........ nie płaci za usługi w terminie ( spóźnienia nawet po 80 dni po terminie i kasy brak)

Iza

@Grzegorz Kulawik To nie w porządku ze strony tej firmy. Jak próbowałeś wyjaśniać z jej Dyrektorem tę sytuację? Doszliście do jakiegoś porozumienia? Czy ktoś z obecnych na forum jest pracownikiem firmy DOMY GERARD i zechciałby podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat specyfiki pracy tam? Atmosfera, która tam panuje przyczynia się do efektywnej pracy, czy wręcz odwrotnie? Dajcie znać we wpisach.

Grzegorz Kulawik

Dostawcom i podwykonawcom odradzam, nie płacą za dostarczony towar i wykonaną pracę.

Iza

@Uzytkownik Przykro mi, że jesteś zawiedziony jakością usług, świadczonych przez firmę DOMY GERARD. Jak zachowali się jej pracownicy, gdy zgłosiłeś te zaniedbania? Znamy już mniej więcej jakość usług, które wykonuje ta firma. Może teraz znalazłby się tu ktoś, kto zna ją od strony tego, jakim jest pracodawcą? Czy warunki zatrudnienia są dobre? Bardzo serdecznie zapraszam Was do opiniowania.

nairda

firma nieporozumienie.kto jest zainteresowany wspolpraca niech szybko to wybije sobie z glowy

paul
@nairda 08.08.2014 17:06

A możesz podać jakieś konkrety dotyczące Twojej negatywnej opinii. Zastanawiam się właśnie czy zlecić tej firmie budowę domu, więc chętnie dowiem się co z tą firmą jest nie tak.

Uzytkownik
@paul 08.09.2014 22:20

Dopiero po podpisaniu umowy kupna sprzedaży w trakcie użytkowania wychodzą kwiatki. Pod płytkami braki kleju, chodzisz po pustym, wybierają najtańsze materiały z przeceny, dlatego wszystko się odkleja i sypie, tynki pękają, farby są położone fatalnie i prześwituje. Drzwi nie można domknąć. Nieslownosc, brak rzetelności i opowiedział nosi za wykonaną pracę - Kasa i nie ma nas.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie DOMY GERARD?

Pedro

Czy jest tak dobrze w firmie i nie chce się wam pisać? Chciałbym tu pracować i może podpowiecie coś w temacie? Jakieś benfity? Jak atmosfera?

Muroż
@Pedro 22.11.2017 10:35

Tak, nie chce nam się pisać. Jest fajnie jak zawsze!

Adam

Odradzam. Konflikty.

murarz
@Adam 10.05.2017 12:28

a dokładnie?

2wed

@jhbddkjn drobne opoznienia moga sie zdazyc kazdemu zawsze musi byc ku temu konkretny powod raczej..a jezeli chodzi o zatrudnienie to chyba nie ma nic

instalator

Współpracuję z tą firmą od paru lat, zawsze mi zapłacili za wykonaną robotę. Oczywiście zdarzały się opóźnienia w płatnościach ale rozumiem bo taka specyfika rynku.

obecny pracownik

Negatywne opinie wystawiaja ci ktorzy mysla ze za byle jaka robote dostana cala uzgodniona kwote.Tylko poniesienie kosztow zle wykonanej pracy nauczy rzetelnosci na przyszlosc.Ci ktorzy to rozumieja nie maja problemow i wspolpracuja z ta firma od dawna.A teraz hejterzy do dziela - pisac dalej bzdury :)

Karol

Nie do końca pracowałem w DG i uważam , że się starają możliwe że czasem jakieś niedociągnięcia są, ale każdy kto z budowlanką miał coś do czynienia wie, że wszystkiego nie sposób przewidzieć. A Pan (usunięte przez administratora)jest ok. Więc z Mojej strony + zawsze będą za i przeciw.

mosiniak

Tragedia pod każdym kątem!!!po prostu jawnie oszukują i inwestorów i wykonafcuw Nie Polsce ich niko mu,

wolsztyn1973

Myślę, że firma Gerard nastawiona jest na oszukiwanie podwykonawców i klientów też. Domy są zrobione po dewelopersku w tym złym znaczeniu.

rakoniew
@wolsztyn1973 18.09.2014 13:31

Popieram

interesant

Typowy ściemniacz ten zabojad. Nikomu nieradze robic,z tym przekrentem żadnego interesu. Cwaniak który na Polakach się dorabia.

wykonawca

Firma Gerard bardzo nierzetelna, robią wszystko aby nie wypłacić w całości wynagrodzenia!!!w umowie są kruczki dotyczące odbiorów i na tym ten francuzik ściemniacz bazuje...jest to typowy przekręt!!!odradzam totalnie współpracę.

Zostaw opinię o DOMY GERARD - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMY GERARD