Wład-Dach Władysław Janusz

Niepruszewo

Opinie o Wład-Dach Władysław Janusz

Zadowolony klient

Ta firma robiła mi dach od podstaw jestem bardzo zadowolony z jej usług i nie rozumiem opini innych ludzi może mieli jakieś zatargi z Panem Władkiem. Ale jesli żyje się z nim w zgodzie to jest on bardzo miły i uczciwy. Pozdrawiam

Ktoś

Jak tak dalej pójdzie Pani Januszu to nawet UKRAIŃCY nie będą chcieli u Pana robić !!! Uważajcie na VAT kupując u tego Pana materiał z usługą bo można się zdrowo przejechać !!!

KLIENT

JA MAM BARDZO DOBRĄ OPINIE O TEJ FIRMIE SOLIDNIE WYKONANA ROBOTA NAWET KROPELKA WODY MI DO DOMU SIĘ NIE DOSTAŁA POLECAM Z CAŁEGO SERCA TĄ FIRME

Życzliwy, ale uczciwym

Cóż, jestem tylko klientem, więc co do opinii na temat pracy - mogę powiedzieć niewiele, ale całkiem sporo na temat uczciwego podejścia mnie jako klienta. Szef sprawia wrażenie uczciwego, ale to faktycznie tylko pozory. Teksty - "póki ja żyję, póty gwarancji" to bajkopisarstwo i brednie. Jak okaże się, że robota kiepsko zrobiona - czekaj tatka latka... ani szefa, ani ekipy, można dzwonić i prosić o interwencję, miesiące mijają jeden za drugim i taką gwarancję w sytuacji, gdy woda się leje, można sobie darować. Paperoki! Naprawdę odradzam, po tym jak ekipa Wład-dach zrobiła u mnie robotę, dowiedziałem się, że w innych miejscach też lipa... szkoda nerwów. Jakbym miał trochę więcej czasu - poszedłbym z panem szefem jak trzeba do sądu. Daruję sobie. Można powiedzieć, że skorzystałem z usług WŁAD-DACH 2 razy - pierwszy i ostatni!!!

PRACOWNIK

Również dałem się nabrać na powieści Pana W.J. jak to zajebiście i co to oni nie robią. Jednym słowem BIEDA Z NENDZĄ !!!

spiderman

Ja jakoś również nie byłem zadowolony, owszem wypłata może i na czas ale kasjerka w biedronce więcej zarabia i mniej się narobi...

lukas8210

Czesc tez pracowalem w tej firmie 3 lata nie narzekalem na zarobki Szef zawsze pomogl i byl bardzo ugodowy.No i wyplate dawal na czas.Ogolnie polecam prace w tej firmie. Pozdrawiam Ps:Pracownicy tez sa spoko;)

Yogi91

Witam pracowalem w tej firmie i nie narzekalem na szefa ani na pracownikow i prace.Polecam atmosfera dobra i co wazne wyplata na czas:)

koks

Dobra panowie ?panie widze ze musze sam zaczac prace w tej firmie bo od was nic sie Ciekawego nie dowiem niestety

koks

Tzn jak mierzy?? A jaką higiena osobistą?wiadomo myć się trzeba

nie znany

Nie mogę powiedzieć dobrego zdania na temat szefa Bo szew mierzy wszystkich jedną miarą ze ma samych alkoholików i ludzi bez higieny A praca jest spoko

koks

Witaj kasta a powiedz mi co tam robiles?bo chciałem złożyć tam papiery i teraz już nie wiem

kasta

Od razu widać kim jest szanowny Pan "ja". Jeszcze raz odradzam komukolwiek pracę w tej firmie ! Rodzinne układziki - pracownik jest nikim. Po za tym nie polecam najgorszemu wrogowi zlecania prac tej firmie, wieczne reklamacje niezadowolonych klientów ! Natomiast na temat jakości opału w tej firmie w ogóle szkoda gadać !!!

ja

jak się robić kastra nie chce i się kombinuje to szef nie pasuje

kasta

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie - szef to bajkopisarz !

ja

miła atmosfera wynagrodzenie dobre i na czas. szef ok

kasta

pracowałem w tej firmie a o zarobkach nic nie powiem bo szkoda (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Wład-Dach Władysław Janusz - Niepruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wład-Dach Władysław Janusz