Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe-Andrzej Bereźnicki

Suchy Las

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe-Andrzej Bereźnicki

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe-Andrzej Bereźnicki

hej wiktoria,pracowałaś tam? myślę o zatrudnieniu się bo mam blisko, a słyszałam, że potrzebują do biura, czy warto? proszę info listy.paula@wp.pl

Suchy Las

Pracuje się normalnie. Oczywiście nie można przeginać. Odkąd trzynasta pensja zależy od ,,zachorowań" wszyscy są cały rok zdrowi. Skończyły się pieczątki lekarskie :). Zarobki średnie, ale ciepło i blisko. Robimy teraz nowy projekt - oszklony pawilon sklepu - http://www.pieczatkioutlet.pl .Szefostwo lata koło tego :)

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe-Andrzej Bereźnicki - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe-Andrzej Bereźnicki