Opinie o Stomil-Poznań S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stomil-Poznań S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stomil-Poznań S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil-Poznań S.A. w Poznań

Cześć wam. Jestem zainteresowana stanowiskiem specjalisty ds sprzedaży. Widziałam listę z wymaganiami i jeden z punktów to jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Czy ten poziom to oznacza B2, czy wystarczy B1? Bo ja mam certyfikat właśnie z B1 i nie wiem, czy to wystarczy.

Wlodas Nowy wpis

Pracowałem i wiem praca ciężka ale dająca dużo satysfakcji ludzie ok poprostu jak w każdym miejscu trzeba się przystosować ja akurat miałem problemy zdrowotne nie przez tą firmę ale musiałem odejść i powiem chętnie poszedł bym tam do pracy jeszcze raz bo tak naprawdę nie miejsce tworzy sytuację tylko ludzie

Marzena Nowy wpis

Męża zaciekawiło stanowisko operatora maszyn, niestety na stronie same wymagania brak informacji co firma oferuje. Widzę, że pisaliście, że na socjal nie ma co liczyć podobnie ze szkoleniami- tylko pokazanie jak coś działa. Czy może w tej kwestii coś się zmieniło? Ktoś też pisał, że podwyżek brak - a jaka jest w takim razie stawka godzinowa?

Stomil-Poznań S.A. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

METALÓWKA Nowy wpis

warunki pracy socjal nie istnieje może w latach siedemdziesiątych osiemdziesiątych było ok dzisiaj to nie godne warunki nawet żeby się przebrać szafki stare nie domykają się trzeba użyć siły żeby je zamknąć a w łazience brakuje kawałka ściany jeśli komuś warunki pracy takie nie przeszkadzają to dla niego będzie ok dla mnie to przesada i wstyd że nawet nie stać ich na farbę żeby to wszystko pomalować. Jedyny plus to lokalizacja jeśli ktoś jest z poznania to na pewno tam dojedzie np tramwajem. Ja nie polecam pracować w stomil zapach gumy po 3 godzinach u mnie spowodował gorycz w ustach. Na rozmowie o pracę chwalą tą firmę ale trzeba to zobaczyć i poczuć 0/10

Firma Stomil-Poznań S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
METAL

Jak długo trwa proces awansu w Stomil-Poznań S.A.?

Średnio 15-20lat

Odp

To zależy jak głęboko wchodzisz w tylek dyrektorowi. Jest tam jeden co bardzo lubi to robić typowy kabel.

Leon

Nie ma czegoś takiego

Marzena
@Leon

w zasadzie to czemu? Struktura ogólnie uniemożliwia czy po prostu jest mało wyższych stanowisk do obsadzenia?

Edi

Praca dla w Stomil poznań nie dla każdego tam trzeba szybko zdobywać doświadczenie jak nie to darcie japy na nowego pracownika szantaże i dogryzanie robota dla twardych umysłowo i szybko uków zwłaszcza walncownia i majster piotr

Kamila
@Edi

Szkolą tam chociaż jakoś żeby zdobyć to doświadczenie? Czy pracownik ma się sam uczyć i zdobywać to doświadczenie szybko?

Edi
@Kamila

raczej sam jedynie ktoś pomoże trochę na początku a później działaj sam bynajmniej wiem po swoim doświadczeniu

Stomil

Jeżeli produkują dla armii Pgz sprawa prosta połączyć z WOJSKOWYMI ZAKŁADAMI MOTORYZACYJNYMI POZNAŃ

ignac

czy ktoś wie co będzie z akcjami pracowniczymi, które rozdano pracownikom 10 lat temu?

Xxx

Bród, smród i ubóstwo finansowe. Kilkanaście stanowisk, wszystko masz umieć, rzucają cie po wszystkich działach, wymagania, pretensje, szantaże, szczucie premią, kadra dziadki, dyrektorzy idioci, podwyżek brak, Chcesz się zwolnić, ok, 3mce

K,,,,,,,,,,,,a

Beznadzieja ten stomil a zwłaszcza ludzie po podstawówkach co myślą że coś znaczą i w (usunięte przez administratora) granie przez ludzi i wykorzystywanie nowych młodszych pracowników bo mam 60 lat jak masz 60 lat i nie dajecie rady to na parking lewusy.

Xxx
@K,,,,,,,,,,,,a

Mówisz o pracownikach czy majstrach? Bo w przypadku tych pierwszych... od dawna szkolenie nowych polega na pokazaniu jak coś działa a potem "działaj sam".

Czarny z walcowni

Praca ciężka, bardzo brudna, mało płatna, wyzyskiwanie ludzi przez zarząd. Nie polecam!

Osa
@Czarny z walcowni

Popieram i do tego na nie których działach majstrowie po podstawówce żenada.

Agata
@Czarny z walcowni

Praca jest ciężka pod względem fizycznym? Co dokładnie należy do obowiązków, jakie godziny pracy???

xxx
@Agata

Zakres obowiązków zalezny od stanowiska. Na chwilę obecną wielu pracowników dostaje 17zl/h brutto. Premia i szkodliwe w większości przypadków służą do wyrównania do najniższej.

Xcx

(usunięte przez administratora)nie warto małe zarobki

Czy Stomil-Poznań S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nie ma, kiedyś była ale tu zainteresowanie jest małe więc już tego nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil-Poznań S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Stomil-Poznań S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil-Poznań S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil-Poznań S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stomil-Poznań S.A.
  • Starołęcka 18