Opinie o iCEA Sp. z o.o.

Firma cały czas się rozwija, widać że zależy jej na pracownikach. W nowym 2 piętrowym biurowcu pzeznaczono pół piętra na chill room z którego można korzystać i po pracy. Bilard, piłkarzyki , stanowiska do ps4... Jest czas na pracę i na zabawę :)

Agnieszka

Bardzo dawno nie było nowych postów na temat pracy w iCEA. Jak teraz pracuje się u tego pracodawcy? Możecie powiedzieć jak obecnie wyglądają kwestie poruszane we wcześniejszych komentarzach? W tym czasie na profilu społecznościowym firmy pojawiło się dużo informacji, a także relacji zdjęciowych z wydarzeń i akcji organizowanych dla lub przez pracowników. Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ten aspekt pracy w iCEA? Czy często macie okazję uczestniczyć w takich wydarzeniach integracyjnych?

Agnieszka

@Marysiarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w iCEA. Mogłabyś powiedzieć coś więcej? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w firmie obecnie? Co konkretnie wyróżnia ją na tle innych firm z branży? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

Marysia

Jedna z niewielu Poznańskich agencji SEO z przyszłością. Warto tu być

Agnieszka

@Mariusz, a co więcej powiesz na temat pracy w tym miejscu?

Mariusz

W handlówce płacą najlepiej z Poznańskich firm SEO

Lotnik ;)

Praca jak to praca, nie ma lekko i trzeba dawać dużo od siebie, dobrze - działa na kreatywność :) Co mnie zaskoczyło, kiedy tu pracowałem? Kierownik, zawsze trafiałem na szefów tego typu - szybciej, szybciej, szybciej. Co że jesteś chory? Za...... A tu? Niebo, a ziemia, powaga, możecie mi wierzyć lub nie ale trafić na takiego kierasa, to rzadkość. Atmosfera w pracy też jest bardzo ważna, a że pracowałem tam, to powiem Wam z ręką na sercu, że wiara, która tam pracuje jest na prawdę na wysokim poziomie, bardzo spoko ludzie iii... JA TO SZANUJĘ! ;)

Paweł Z.

Znajomy tam pracuje od 3 lat, twierdzi że jest spoko, firma się stale rozwija

PanMonter

Zaskakująco lajtowa atmosfera Jeżeli robisz swoje masz spokój Jak chcesz robić więcejto tym lepiej dla Ciebie Trzeba się mocno postarać żeby cie wyrzucili

gbne

super ze wypalta jest tutaj na czas chociaż z drugiej strony to nie powinno być jednak nic dziwnego

Piotr

najlepsza Poznańska firma SEO

gbn

hej no wlasnie widze ze chyba nie ma @kaster bo w rpzeciwnym razie przeciez bylaby tutaj jakas rotacja co jakis czas w widac ze nikt jednak sie z firmy nie rusza wiec t raczej dobrze o nich swiadczy :)

M.R

Polecam iCEA. Nie dla każdego jest praca w iCEA ale te kilka miesięcy wspominam dobrze.

Ja tu tylko sprzątam ;)

Panie Pumba, widzę, że zmieniasz nick jak Google logo, ale nie zapomniałeś o bluzganiu;) Co do warunków to handlowcy mogą się cieszyć świetnymi prowizjami, webmasterzy i copy też nie narzekają. Mając doświadczenie u konkurencji wiem co mówię, firma się mocno rozwija i chętnie negocjuje warunki z pracownikami, po prostu odrobina sumienności i wystarczy. Jak wszędzie są okresy próbne na umowach innych niż o pracę, potem dają normalną umowę na bardzo przyzwoitych warunkach. A największym plusem jest to, ze nie musisz się wstydzić za firmę, bo mają naprawdę dobre realizacje i opinie

Pumba

mam przeczucie Magduś że jesteśmy z jednego szkolenia i naboru więc nie wiem po co wypisujesz banialuki? tylko dlatego że zostałaś w firmie? nie musisz tam pracować a tym bardziej w strachu

Pumba

szkoda słów bo i tak złe opinie usuną a dopiszą pozytywne bo tym zajmują się na co dzień. Dobrze w firmie mają tylko Ci którzy namiętnie włażą wiadomo gdzie... CICHO SZA :D

P.N.G

Lipa. Praca na umowe zlecenie 8h dziennie, w stalym miejscu pracy, to wbrew prawu zdaje sie?! Umowe zlecenie, mozna wykonywac gdziekolwiek i kiedykolwiek w przeciwnym razie to oszukiwanie, i Pracownika, i Panstwa! LIPA!

Magduś

Same dobre wrażenia :)

Piotras

Co wy niektórzy narzekacie praca jak każda inna cłakiem normalna firma i normalnie i na czas płacąca. Czego wy ludzi oczekujecie, że będą wam płacić 10.00 na rekę i nic nie wymagać. Do roboty.FIRMA OK:)

MMC

POLECAM! Spoko branża, spoko płacą

Jacenty

Fajna atmosfera i możliwości. Poważnie pracowałem w wielu firmach i takiej sympatycznej jeszcze nie doświadczyłem POLECAM :)

paweł

Kiepsko u nich

malutka

spoko atmosfera

Paweł

Otwierają nowy oddział w Poznaniu ale na jakie stanowiska i czy będą zatrudniać to nie wiem

Człowiek Pająk

Potwierdzam :)

Marcellll

Bardzo rozwojowa profesjonalan firma po ludzku traktująca każdego pracownika. Świetny klimat i atmosfera super ekipa, super wypłaty i docenianie pracowników z każdego szczebla. trudno szukać tak klimatycznej i nowoczesnej firmy. A jak widzę hejterzy zawsze się znajdą . pozdrawiam

Maras

Nie polecam!

martusia

całkiem dobre warunki na tego copy proponują więc polecam

maks

z tego co się dowiedziałem faktycznie chcą zatrudnić kilku copywriterów na etat i dają umowę o pracę

FALKOR

***do "piotr nowak" i "pracownik" *** Szkoda wielka, że zabrakło odniesienia się do zarzutów zawartych w opinii! Samo zbluzganie byłego pracownika, ubliżanie mu i usunięcie jego opinii to raczej marność... Świadczy jednoznacznie o firmie! Opinia ani nikogo nie krzywdziła ani nie zawierała najmniejszego kłamstwa! Jedyne co przychodzi na myśl: * prawda w oczy kole! * uderz w stół a nożyce się odezwą! * psy i suki ujadają a karawana jedzie dalej! (moja) :)

Lukasss

Szukają też copywriterów wiem bo byłem u nich i wygląda to na całkiem fajną rozwojową firmę

Mandarynka

Całkiem spoko ekipa :)

Dlaczego tak jest, że jak komuś nie wychodzi to chce zaszkodzić firmie? Bo co miała dać jałmużnę za samo siedzenie i notoryczne spóźnianie się? Kojarzę pracownika, który tak negatywnie opisał sytuację, tylko blanty mu w głowie były i przychodził rano jakby naćpany.

Piotr Nowak

Zemsta człowieka prawdopodobnie niezrównoważonego psychicznie który po rozmowie z klientem wali pięścią w ścianę i krzyczy na innych kolegów z pracy. Nawet nie masz odwagi się podpisać... Pozdrawiam - Piotr

Mariusz S.

5k to zarabiają ale najlepsi w dziale (pewnie z 2 ludzi) przy czym to 5k na rękę w pełni ozusowane, żadnej kasy pod stołem... Jak ktoś jest pracowity to 3k wyciągnie.

Mariusz S.

W dziale handlowym mają 14 osób ale z tego co wiem to jeszcze zatrudniają. Na prawdę spore premie, chyba na rynku nigdzie takich nie ma.

Łysy

Polecam zdecydowanie tą firmę, mam firmę zajmującą się przeprowadzkami i obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Pozycje są satysfakcjonujące, na początku nie wierzyłem w klienta z internetu, teraz kupiłem kolejne 3 auta. Polecam!

Pan duże C

Prowizje są megaaa

Paweł S.

Podstawa niska ale tabela premii chyba najlepsza w Poznaniu, chociaż pewności mieć nie mogę bo zwiedziłem tylko 3 firmy. Średnia wieku z 25 lat, więc pracuje się spoko, to nie korpo

MałaMi

zasadniczo żeby wyrobić plan wystarczą 4 umowy w miesiącu o niskiej wartości więc czy plan jest niewykonalny? wiem co mówię bo pracuję i jakoś ten śmieszny plan wyrabiam i dzięki temu nie zarabiam 1000 ani 1200 tylko zdecydowanie więcej :) presja? hmm jak to w sprzedaży jest zawsze i być musi....

Młody123

Po przepracowaniu kilku miesięcy tam moge powiedzieć jedno: nie próbujcie. Firma traktuje pracowników ja przedmioty. Ciągła presja, słabe premie, fatalna atmosfera.

Magda22

Zupełnie nie polecam! W ogłoszeniu o pracę 3000 zł, a na umowie ledwie tysiąc. Z tego co się dowiedziałam plan jest nie do zrobienia. NIE POLECAM.

Margo

byłam tam na rozmowie, orientowałam się na różnych portalach i formach i nawet udało mi się pogadać z pracownikami z ich działu handlowego i widzę, że atmosfera jest naprawdę przyjazna z tego co widziałam i słyszałam sami młodzi ludzie, spoko zarobki i pomoc kierowników i koordynatorów jest na bieżąco. jak mnie beda chcieli to chyba w to wejdę..

pitu

Nie polecam tej firmy, atmosfera tragiczna, pensje niskie.

PP

Pracuje w tej firmie od prawie 3 lat i nie mogę narzekać. Osobiście nie znam osoby, która została zwolniona pomimo wysokich kompetencji. Śmiać mi się chcę z żali osób, które tu pracowały, nie poradziły sobie bo były za słabe, a teraz wylewają żale i pomyje. ps. swoją drogą jak można pisać, że wymagają samodzielności, a jednocześnie porównywać z telemarketingiem

On

Hahaha zapłacili wam żebyście takie komentarze dawali ? Cały kierownik to tylko liczy pieniadze ile zarobi w danym mc, wymaga a nie daje nic od siebie ! Pracownicy nie maja szkoleń odpowiednich, ja przyszedłem do pracy 2dni teoria i jazda do słuchawki.... Wszystko musisz zrobic sam - wymyślić do jakiej branży chces dzwonić, zrobic bazę kontaktów i dalej ! Zwykły telemarketing tylko musisz wiecej sie narobić za mniejsze pieniadze - nie polecam i jeszcze raz nie polecam !

S.S

Pracowałam tam jakiś czas i mam pozytywne odczucia, umowę o pracę dają, fakt pierwszy miesiąc odbierasz podstawę ale z kolejnymi miesiącami odbierasz coraz więcej, jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą nie masz się czego obawiać. Czasami wykonuje się 40 telefonów, czasami 20 a czasami zrobisz tylko 10. Możesz jeździć do klienta na spotkania, przygotowujesz oferty, wysyłasz maile. Z przyczyn prywatnych musiałam zrezygnować ale polecam, atmosfera jest super ! nikt nikomu nie podstawia nogi bo to nie wielka korpo i wyścig szczurów, jeżeli czegoś nie wiesz lub nie umiesz to doradzą ! A to, że ktoś odebrał 5koła wypłaty to potwierdzone info ;)

Wielkie joł

jak zakładasz że na stanowisku w sprzedaży będziesz odbierał gołą podstawę to gratuluję podejścia - znaczy że nie będziesz sprzedawał hmmm ciekawe wiec po co im jesteś potrzebny jek nie będziesz wykonywał planów.... jak robisz swoje to kasa jest i to konkret ja np odebrałem ostatnio prawie ponad 5k

Marcin S

Jedna z najlepiej płacących i doceniających pracownika firm z Poznania (pozycjonerskich).

Zostaw opinię o iCEA Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iCEA Sp. z o.o.