Grupa iCEA S.A.

4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Grupa iCEA S.A.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Grupa iCEA S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Witam! Zazwyczaj podczas okresu próbnego podpisujemy UOP, bądź inną dogodną dla kandydata formę w tym UZ lub B2B. Pozdrawiamy.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca zdalna w dziale kadr i płac? Czy jest możliwa? I jakieś opinie o pracy w tym dziale? Na jakie mniej więcej wynagrodzenie można liczyć?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Kandydat

Zapraszamy do kontaktu z działem HR - kariera@grupa-icea.pl

Alina
Kandydat
 Pytanie

Cześć Customer Success Specialist - w ofercie jest praca hybrydowa. Chciałabym dopytać ile dni przypada na pracę biurowa, a ile na zdalną?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Alina

Zapraszamy do kontaktu z działem HR - kariera@grupa-icea.pl

x
Kandydat
 Pytanie

Dział kadr i płac - jak wygląda możliwość pracy zdalnej?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Życzę Ci znalezienia takiego pracodawcy który pozwoli na pisanie do pracowników swojego partnera biznesowego "wypi..." w jakichkolwiek otwartych czy zamkniętych grupach. Tu wszyscy poważnie podchodzą do wszelkich zgłoszeń i z tego co znam tą branżę to z każdej firmy byś wyleciał. Nikt nie pozwoli sobie na współpracę z kimś kto zachowuje się na tak niskim poziomie. To po prostu wstyd, tylko za młody jesteś by to zrozumieć, czego dowodem jest ten wpis w którym z mojej perspektywy doszło do "samozaorania". Brawo iCEA, brawo 0 tolerancji dla chamstwa i hejtu w sieci.

1
K
Pracownik

No i co się dziwisz. W firmie nie ma miejsca dla takich gagatków :)

1
Andrzej
Pracownik

Nie rozumiem po co pisałeś tę opinię. Nikt nie jest na tyle naiwny aby uwierzyć że zostałeś zwolniony za "wulgaryzm".

1
Elżbieta

Szukam informacji o pracy Doradcy Handlowego. Jestem ciekawa jaka jest droga rozwoju? Można jakoś awansować w strukturach firmy? Są dostępne potem jakieś lepsze stanowiska?

Pracodawca

@Elżbieta

W Grupa iCEA każdy ma ułożoną indywidualną ścieżkę rozwoju w zależności od cech osobistych i chęci rozwoju. W związku z kompleksowym podejściem do potrzeb klienta online mamy stanowisko New Business Manager. Awans może odbywać się na różnych szczeblach, zarówno poziomo jak i pionowo. Może dotyczyć np. rodzaju obsługiwanych klientów, awansu na Team Leadera czy Managera zespołu.

Pracownik
Pracownik

Polecam firmę jako pracodawcę nastawionego na potrzeby pracowników. Już jakiś czas pracuję w tej firmie, kiedyś pracowałem w inne agencji i plusów widzę mnóstwo. Przede wszystkim od początku bardzo rzetelnie podchodzą do rekrutacji, są otwarci na rozmowy i szanują potrzeby pracownika. Samo wejście w organizację to przyjemność, ludzie tutaj pracują z chlodną głową, skupieni na rozwoju i Kliencie. Firma na lata. Wielke 5/5 Iceo, oby tak dalej. Polecam rekrutować.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Grupa iCEA S.A.?

Anuszka
Kandydat
 Pytanie

Czy praca w Grupie iCEA i spółkach do niej należących odbywa się tylko od poniedziałku do piątku czy również w weekendy?

Pracownik
Pracownik
@Anuszka

Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Grupa iCEA S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Poszukujący z doświadczeniem
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik (widełki podstawa) + premia (mediana) w obszarze doradztwa? Krótko mówiąc, ile mogę zarobić mając doświadczenie i dobre wyniki utrzymaniowe i dosprzedazowe?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Poszukujący z doświadczeniem

Cześć, a o jakie konkretnie stanowisko pytasz ?

Pracodawca

@Poszukujący z doświadczeniem

Zapraszamy do rozmowy z naszym HR Managerem. Prosimy o złożenie swojej aplikacji lub napisanie e-maila na adres kariera@grupa-icea.pl

Lilka
Kandydat
 Pytanie

Na jakie benefity mogą liczyć osoby pracujące zdalnie na umowie o dzieło?

Pracodawca

@Lilka

Wszystkich pracowników, niezależnie od formy współpracy traktujemy jednakowo. Możesz liczyć na wszystkie benefity, jakie oferuje firma.

P.I.
Pracownik
@Grupa iCEA S.A.

Potwierdzam !

Lilka
Kandydat
 Pytanie
@Grupa iCEA S.A.

Czyli jakie to są benefity? ;-)

Pracownik
Pracownik
@Lilka

m.in Luxmed, Multisport, dofinansowanie do okularów, nauka języka angielskiego, ubezpieczenie, urodzinowy dzień wolny.

Andrzej
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Dopowiadając do wypowiedzi poprzednika, bo brakuje kilku ważnych informacji: luxmed, multisport, ubezpieczenie, są opcjonalne i opłacane z kieszeni pracownika. Ogólnodostępnego benefitu w postaci lekcji angielskiego nie ma od przeszło 2 lat. Aktualnie dostęp do takich lekcji ma tylko kilka(naście?) odgórnie wybranych osób. Wiem że znowu się do czegoś przymierzają, ale aktualnie nic takiego nie ma.

2
Nefretete
Pracownik
@Pracownik

Już dłuższy czas pracuję zdalnie, a pierwszy raz słyszę o tych benefitach.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Andrzej

Andrzeju czy my pracujemy w tej samej firmie? Uważam, że firma bardzo dużo daje pracownikom, ale jak widać nie wszystkim da się dogodzić. "Z kieszeni pracownika" opłacana jest tylko część, firma dofinansowuje resztę. Tak jest w większości firm. Dofinansowanie jest spore. Może warto byś poszedł do Działu HR lub przełożonego i powiedział czego Ci brakuje lub z czego jesteś niezadowolony zamiast pod pseudonimem pisać żale na goworku? Miłego dnia

Anna
Pracownik
@Pracownik

Firma dofinansowuje te wszystkie rzeczy, nie wiem dlaczego ktoś sugeruje że jest inaczej. Poza tym nie chce mi się wierzyć że to pisze pracownik iCEA bo gdyby tak było to każdy normalny napisałby do działu HR do osoby do której wie że można w takich sprawach pisać i otrzymałby pełną informację jakie są benefity i warunki tych benefitów.

Bogdan
@Pracownik

Jak wygląda ta nauka języka angielskiego? Lekcje są raz, dwa razy w tygodniu?

Marcin
Pracownik
@Lilka

Na wszystkie.

Andrzej
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Uzupełniłem tylko Twoją wypowiedź o brakujące informacje. Skoro jest tak w większości firm, to dlaczego odbierasz to co napisałem jako "żale" lub negatywną opinię? Dziwne zachowanie. Mogę też dodać, że lekcje angielskiego od niedawna się pojawiły. W momencie pisania przez Ciebie opinii, jeszcze ich nie było. Lekcje są raz w tygodniu.

1
Pracownik
Pracownik
@Andrzej

Może dlatego, że to Ty wprowadzasz ludzi w błąd, nie pisząc całej prawdy. " Dopowiadając do wypowiedzi poprzednika, bo brakuje kilku ważnych informacji: luxmed, multisport, ubezpieczenie, są opcjonalne i opłacane z kieszeni pracownika." - to Twoje słowa.

JJ
Pracownik
@Lilka

jest ok

Andrzej
Pracownik
@Pracownik

No dobrze są częściowo opłacane z kieszeni pracownika. Teraz jest pełna informacja. Już się nie denerwuj :)

Magda
Pracownik

Dobra atmosfera, szkolenie wewnętrzne, nawał pracy, ale w ogólnym rozrachunku jestem mocno na tak.

Wiktoria
@Magda

A jak wyglądało szkolenie wewnętrzne? Trwało dzień czy dłużej i jak było rozliczane? Normalnie jak dzień pracy?

Andrzej
Pracownik
@Wiktoria

Szkolenia zależą głównie od działu i jego menadżera. Jedne działy są bardziej rozbudowane i posiadają lepszy system szkoleń, a w innych coś Ci tam pokażą i resztę musisz ogarnąć sama lub na przykład dostaniesz osobę-mentora która będzie odpowiadała na Twoje pytania. Z tego co wiem wszystkie szkolenia odbywają się już w ramach zatrudnienia, nie słyszałem żeby gdzieś robili jakieś "bezpłatne szkolenia".

Pracownik
Pracownik
@Wiktoria

Szkolenie uzależnione jest od stanowiska. Rozpoczyna się od 1 dnia pracy, więc jest traktowane jako normalny dzień pracy, za które przysługuje wynagrodzenie.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa iCEA S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Łukasz
Pracownik

Porządna firma

Anna
Pracownik

Jestem u tego pracodawcy już kilka miesięcy i muszę śmiało potwierdzić, ze atmosfera Panująca w firmie, a dzięki temu jakość pracy i dnia są na fantastycznym poziomie. Niezależnie o pozycji w hierarchii oraz ilości lat doświadczenia nikt się nie wywyższa, nie traktuje innych z góry, każdy jest szczerze uśmiechnięty i pomocny.

Michał
Pracownik

Sympatyczny pracodawca, spoko zarobki, rozwój.

Zadowolony Pracownik
Pracownik

Od kilku miesięcy pracuję w firmie i mogę teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było zmienić pracę. Profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna na początku, jasno określone cele i zadania. Przedstawiona ścieżka kariery i na jakie benefity mogę liczyć, a trochę ich jest. Po 3 miesiącach pracy otrzymałam znaczną podwyżkę, czym byłam mile zaskoczona, ponieważ kompletnie się jej nie spodziewałam. W iCEA panuje świetna atmosfera, ludzie są życzliwi i skorzy do pomocy. Chill-roomy tętnią życiem na przerwach, widać, że ludzie chcą spędzać ze sobą czas. Bardzo dużo osób przyszło do nas z firm konkurencyjnych i tak samo jak Ja chwalą sobie tą zmianę. Fajnie mieć świadomość, że jest się częścią firmy, która cały czas pnie się w górę.

Bartisz
Pracownik

Moje doświadczenia od kuchni są bardzo dobre, świetna atmosfera, dbałość i jakość obsługi i klienta. Ciągły rozwój na każdym polu i pracowniczym i proklienckim.

Adam
Pracownik
@Bartisz

Super

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Grupa iCEA S.A.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

godziny pracy – 7.00/9.00 – 15.00/17.00,

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa iCEA S.A. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Grupa iCEA S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Grupa iCEA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa iCEA S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa iCEA S.A.?

    Kandydaci do pracy w Grupa iCEA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa iCEA S.A.
Przejdź do nowych opinii