Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Poznań

Opinie o Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Gość

Rekrutacja to jakaś pomyłka. Na egzamin z angielskiego i obsługi MS Office ściągnęli ponad 20 osób. Oczywiście nikogo nie poinformowano o jego czasie (2 godziny) przez co część odpadła w przedbiegach. Po egzaminie brak informacji zwrotnej na temat wyników obsadzanego stanowiska. Dział kadr nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonów. Jednym słowem: ŻENADA.

Wera

mam pytanie jak wygląda rekrutacja na ump, aktualnie jest prowadzona na stanowisko w dziale spraw studenckich... czy są obligatoryjne testy z angielskiego, obsługi komputera? jak to wygląda? czy można złożyć podanie o prace do kadr bez rekrutacji i czekać aż np. ktoś będzie na zwolnieniu, pójdzie na macierzyński żeby chociaż dostać np. pracę na zastępstwo/ zlecenie.

Antonio M

Nepotyzm, kolesiostwo, promowanie miernot w stylu Misiewicza. Poza tym Sodoma i Gomora w kwestii obyczajowej. Wielu małych ludzi z przerośniętym i rozdętym do granic niemożliwości ego. Chamstwo i małostkowość. Administracja do rozpędzenia na cztery wiatry...

Antonio M

Nepotym, kolesiostwo, promowanie miernot w stylu Misiewicza. Poza tym Sodoma i Gomora w kwestii obyczajowej. Wielu małych ludzi z przerośniętym i rozdętym do granic niemożliwości ego. Chamstwo i małostkowość. Administracja do rozpędzenia na cztery wiatry...

użytkownik zarejestrowany

karbi
użytkownik zarejestrowany

Cześć wszystkim. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić i potem już jakoś idzie z górki. Niemniej na pewno swoje trzeba się przemęczyć bo nic nie ma za darmo na um

Venator

Upiorna, zatęchła atmosfera w administracji. Mobbing (oczywiście w białych rękawiczkach). Absolutna władza małych ludzi. Nepotyzm, kolesiostwo i być może korupcja - CBA powinna dobrze prześwietlić co się tam dzieje.

hansolo

A na czele politycznej ekipy prodziekan...

thesame

Prodziekana...alkofana.

laoche

Wystarczy zdjąć ze stanowiska obecnego prodziekana, porządek nastanie samoistnie.

robol

Fatalne zarobki, nepotyzm i kolesiostwo - tyle w temacie.

ona.....

zgadzam się z przedmówczynią , jeżeli sytuacja na ump się nie zmieni to nigdy nie będzie tam dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś nareszcie musi tam posprzątać

trop

UM Poznań jest beznadziejną uczelnią. Liczy się tu tylko wydział lekarski i nic po za tym. Oprócz tego to jedna wielka polityczna partia gdzie decyzje podejmowane są nie na podstawie umiejętności tylko na podstawie tego kto kogo zna. Mam nadzieje że ktoś w końcu weźmie się za tą uczelnie i zrobi porządek z tym towarzystwem wzajemnej adoracji.

władzia

Warunki pracy na UMP są naprawdę dobre, choć wiele obowiązków na głowie. Studenci wprawdzie czasem narzekają(usunięte przez administratora) ale studentów jest naprawdę wiele. Czasem się zjawiają w tym samym czasie. Jak dla mnie nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną!!!

Zostaw opinię o Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Medyczny w Poznaniu