2x3 S.A.

Opinie o 2x3 S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil.
Bardzo miło, że jesteście z nami.

Zapraszamy do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy.
Każda Wasza opinia jest dla nas cenna, pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność, w tym wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Dobre imię i dobra osobiste osób i firm są pod ochroną prawa.

Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważające innych, zawierających treści obraźliwe, nieprawdziwe- kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, mogących obrazić uczucia religijne.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane.

Przypominamy również, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, prosimy kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@2x3.pl
Nocki Nowy wpis

Nowe zmiany ????

abcde

zaczne od poczatku czyli samego zatrudnienia - pensja to minimalna krajowa, wprowadzenie w zadania i bhp w tej firmie nie istnieją. Twoich obowiązków uczysz się od osób, które już tam trochę pracują i nie obejdzie się bez wyrzutów ze strony pracownika, który akurat dostał cię pod swoje skrzydła a ty nic nie umiesz więc obniżasz mu wydajność (tak przy okazji wydajność nijak się ma do twojej śmiesznej premii na koniec miesiąca bo jest to premia UZNANIOWA a w tej firmie jest podział na tych których brygadziści znają i lubią i tych którzy są z boku z obniżoną premią co miesiąc a i tak na umowie masz wpisaną maksymalną kwotę której nikt nigdy na oczy nie widział. jeśli nie będziesz na chorobowym bo wtedy ucinają całą premię, przy urlopie też ucinają). w tej firmie nic nie jest pewne(nawet to czy jutro bedziesz tam pracowac bo pracujesz na zleceniu przez średnio rok) , zmieniaja co masz robic jesli akurat gdzies ktos jest potrzebny co z tego ze masz wpisane na umowie ze jestes na hali a...jesli zabraknie kogos na pakowaniu to cie tam dadzą i rób (oczywscie bez instruktazu co i jak, sam sie dopytaj osob ktore źle cie odbierają za sam fakt ze jestes z ICH hali). przerwa oczywiscie 15 minut czyli zdazysz zjesc kanapke a jak palisz to musisz papierosa do kanpaki se wrzucic i zjesc wszystko razem. szkolenia istnieja w formie dwoch wielkich teczek ktore podpisujesz bez czytania po przyjeciu do pracy bo tak ci kazdy podpowiedzial ze tego nikt nie czyta. Śmiech na sali za to że w tej firmie KAŻDY ma premie nawet osoby sprzatające jest to spowodowane tym ze firma chce kontrolowac ludzi i móc KAŻDEMU zawsze powiedzieć "bo ci utniemy premie". MANIPULACJA to słowo opisuje ta firme. wydajnościówki oddawane na koniec dnia nie są sprawdzne po nazwiskach to sie liczy tylko do tego ile brygadzista zdołał wyrobic rzeczy a ludziom wmawiane jest ze to decyduje o ich PREMII. Mozliwosc awansu tylko jesli potrzebuja zapchac role ktora jest nieobsadzona i nikt nie chce jej wykonywac tak jak ten ich dział jakości. panie nic nie ogarniające biegają po hali i pytają czy mogą twoje zlecenie nie wiedząc czy dobre mają w ręku i jak ich o cos spytasz to nigdy nic nie wiedzą. faceci sprzatajacy smietniki jedzacy co 30 minut i pijacy napoje od gumisów :-). kiedys to chociaz dawali dodatki do soboty i niedzieli wtedy warto bylo sie przemeczyc bo i w miare pieniadze wychodzily. teraz ludzie pokazali ze bez dodatkow i tak przyjda wiec firma nie oferuje nic super za to ze poswiecisz łikend u nich zamiast ze swoja rodzina posiedziec. Warto popracowac jesli ktos chce sie zrujnowac fizycznie psyhicznie i finansowo oraz dowiedziec jak przekazac dzieciom zeby sie uczyly. nie straszmy ich ze beda kopac rowy, mowmy ze beda musialy pracowac w 2x3.

P@K
@abcde

łikend :D w dzisiejszych czasach jest wolny od pracy bardzo rzadko dla kogoś kto chce zarobić dobrze.A jak ktoś ma wystarczająco kasy to po co w ogóle przyszedł do pracy do 2x3, po to żeby teraz marudzić.Trzeba było lepszej pracy i firmy poszukać. Ten kto chce pracować to pracuje i zarobi dobrze.Początki są zawsze trudne wszędzie. Jak czytam ten wpis to mam wrażenie że osoba pisząca to bardziej zajmowała się obserwacją co ile są kosze opróżniane, kto co pije i co kto mówi niż wykonywaniem swojej pracy. A potem premii brak i zdziwienie wielkie :D Widzi się wszystkich tylko nie siebie.

Jarosław
@P@K

Zgadzam się z tobą. Jak chce się dobrze zarobić to trzeba się przyłożyć do roboty. Ile konkretnie jest tej premii jakbym się wykazał? Powiesz?

Kris@123
@P@K

Jak chcesz pracuj jak nie po co tu tle burzy czepiacie się brygadzisty a sami jesteście (usunięte przez administratora)warci

Obcy
@abcde

To co opisujesz brzmi bardzo niepokojąco i niestety jest dość powszechne w niektórych firmach. Pracodawcy powinni zadbać o swoich pracowników, zapewniając im odpowiednie warunki pracy i bezpieczeństwo, a także oferując szkolenia i wprowadzenie w zadania. Wynagrodzenie powinno odpowiadać wysiłkowi i umiejętnościom pracownika, a nie być na poziomie minimalnej krajowej. Niemożliwe jest, aby pracownik bez odpowiedniego szkolenia miał od razu w pełni wykonywać swoje obowiązki. Manipulacja, brak stabilizacji i zmienność pracy to kiepska sytuacja dla każdego pracownika. Praca powinna dawać stabilność i bezpieczeństwo finansowe, a także perspektywy awansu. Niestety, takie negatywne doświadczenia z pracy mogą wpłynąć na naszą psychikę i zdrowie, co jest szczególnie szkodliwe na dłuższą metę. Jest ważne, aby pracownicy byli traktowani z szacunkiem i godnością, a ich praca była odpowiednio wynagradzana i doceniana. Pracodawcy powinni również zapewnić szkolenia i rozwój zawodowy swoich pracowników, aby ci mieli szansę na awans i lepsze wynagrodzenie.

Pracuś Nowy wpis
@Obcy

To nie w tej firmie, profil firmy nastawiony na max zysk bez gratyfilacji dla pracowników

Czy pracownicy w 2x3 S.A. dogadują się między sobą?

Ukryta

Hej, bardzo dobre pytanie i sama jestem ciekawa jakie będą inne odpowiedzi. Moje spostrzeżenia i wnioski są takie, że porobiły się grupki. Bywa niestety i tak, że jeden człowiek drugiego bardzo źle traktuje. Zazdrość oraz jakaś taka zawiść, bo inaczej tego nazwać nie mogę, jednak robi swoje. Dochodzi do przykrych sytuacji. Dużo robi takie koleżeństwo też, że ten trzyma z tym, to ma lepiej. Brakuje zwyczajnie sprawiedliwego i równego traktowania. Do końca sprawiedliwie itak by się pewnie nie dało, bo praca jest zbyt zróżnicowana na różnych halach, ale nawet na jednej hali ludzie są traktowani i siebie wzajemnie też traktują w bardzo nie równy i nie sprawiedliwy sposób. Chciałabym powiedzieć coś mniej krytycznego, ale niestety takie są moje wnioski na podstawie tego co widziałam i co sama też przeżyłam na własnej skórze.

Ukryta Nowy wpis

I jeszcze dopowiem tylko, że duża część osób niestety zapomina o tym, że przychodzimy tam do pracy. Nie na pogaduszki i nie po to żeby znaleźć tam dobre znajomości a po prostu do pracy. Każdy z nas powinien być świadom tego, jaką umowę podpisuje. Nic więc dziwnego w tym, że są ludzie, którym na tej pracy też zależy a co za tym idzie starają się i wykazują. Prosto jest negować komuś kto ma już umowę na czas nieokreślony kogoś kto ma zaledwie umowo zlecenie. My nie musimy siebie lubić, ale powinniśmy się szanować.

... Nowy wpis
@Ukryta

... Przykład idzie z góry ... Niestety nie wszyscy wszystkich szanują... Wyśmiewanie, ironia i obgadywanie na porządku dziennym...

Agnieszka

Największym problemem moim zadaniem jest tam przede wszystkim większość zwykłych pracowników. Ich zachowanie wobec drugiego człowieka, podejście do pracy oraz brak kultury aż woła o pomstę do nieba. Jak macie coś do kogoś, to załatwiajcie to w cywilizowany sposób a nie robiąc drugą potrzebę na deskę klozetową i co wy tym chcecie pokazać? Jakimi świniami jesteście! Komu chcecie na złość zrobić? Tej biednej sprzątaczce co itak musi gile ze ścian wycierać. Ta Pani naprawdę przykłada się odpowiedzialnie do swojej pracy a wy co robicie. Brak słów już po prostu, żeby strach było do toalety wyjść, bo nie wiadomo co się tam zastanie. Jak dzieci w szkole, pójdą na złość zrobią komuś. Nie, sory, bo nawet dzieci takich rzeczy nie robią.

Jak wygląda ścieżka kariery w 2x3 S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Eli

Nie polecam zero szacunku do osób zatrudnionych.Ciągłe panoszenie się kierownika z hali A.Pan ten robi z siebie kogoś więcej niż jest a zwykłych pracowników traktuje jak popychadło.Ja zostałam wrzucona na maszynę na którą miałam wrzucać ogromne płyty mimo tego iż mam niecałe 160 wzrostu i moja waga to 50 kg,a płyta taka ma ogromne rozmiary i dosyć duża wagę mimo tego ze nie dawałam rady prosiłam o kogoś do pomocy i Pana kierownika i brygadzistów zostałam olana.Nie polecam

Brak szacunku do ludzi. Każdy miesiąc zabierają premii,teraz id lipca miałi być podwyżki od państwa. Dostali mniej jak wcześniej. (usunięte przez administratora) Ludzie którzy,dopracowali po 12-16 lat się zwolniło. Masakra....A resztę pracują,bo mają kredyty,opłaty. Dojazd blisko.i nic więcej

Ludzie obudźcie się.Ta firma to najgorszy syf.Jak nie będziecie walczyć o swoje to będą z wami robili co będą chcieli.Zero szacunku .W takiej firmie powinno się zarabiać całkiem super pieniądze.No ale niestety . Więcej kierowników na a których trzeba zapieprzać.A za robotę niech się wezmą.Wymandrzają się a w niektórych sprawach wogóle nie mają pojęcia.Np.Pan kierownik z hali A.Pan Paweł ten to wogóle wie wszystko najlepiej.Jego to powinni pierwszego wyrzucić, ludzi ma za nic. Ludzie obudźcie się,walczcie o swoje bo dużo wam się należy a wy o tym nie wiecie.Przedewszystkim powinni wam płacić szkodliwe bo zapylenie jest duże.Dla tych co cicho siedzą a po kątach narzekają że ucinają premie życzę wytrwałości i powodzenia.

Wiecie może, czy w 2x3 S.A. szukają chętnych na staż?

Kierowniczka

Zarzad firmy- Brak szacunku do drugiego człowieka, traktowanie ludzi jak przedmioty i gorszy sort, nieuzasadniona krytyka uzalezniona od humoru, zwodzenie, wykorzystywanie i okłamywanie pracowników na porządku dziennym., co tydzien zmiana planow, akcje na goraco, potem odwolywanie. W Biurze - kumoterstwo, plotki, podkładanie świni, obgadywanie na porzadku dziennym. Liczą sie tylko pupilki i powiazania rodzinne. Na Produkcji: praca w nagodzinach, minimalna pensja i premia uzależniona od widzimisię Kierownika i zarzadu. Żadnych benenefitow, śmieszne dopłaty do dojazdu.i nagroda za 100% frekwencji, co jest jednym z delikatnych przykładów dyskryminacji. Jedna z gorszych firm w jakich pracowałem.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil.
Bardzo miło, że jesteście z nami.

Każda Wasza opinia jest dla nas cenna, pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Dobre imię i dobra osobiste osób i firm są pod ochroną prawa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane.

Arti

Chce aplikować na automatyka jaka atmosfera w dziale?

Xxx

Jak czytam te wasze opinie, to pękam ze śmiechu???? po co wy pracujecie w tym kieracie i z tymi fałszywymi ludźmi. Poszanowania dla pracownika tam nie ma wcale, tylko (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a najlepiej jeszcze w sobotę i w niedzielę, albo najlepiej to spać tam i wcale nie wychodzić, kierat jak za (usunięte przez administratora) nie polecam.

Krystyna
@Xxx

Ale to opinie pracownika? Byłego pracownika? A były wcześniej sytuacje, że firma kazała przyjść też w weekendy? A jak tak, to jak płacili za pracę w takie dni?

Xxx
@Krystyna

Powiem tak, jeśli ktoś ma coś lepszego na oku, to niech ucieka z tamtąd najdalej i od tych fałszywych ludzi.

Julia
@Xxx

Ale dlaczego? Chodzi o te weekendy pracujące? Czy o cos jeszcze innego? Jak w ogóle atmosfera w firmie? Pisali wcześniej w komentarzach że nie bardzo

Nic ciekawego
@Julia

Dlatego że pełno fałszywych ludzi Nikt nikomu nie pomaga a raczej dobije jak będziesz w potrzebie

Wanda

Dopiero tzn kiedy konkretnie? I skąd wiesz, że to firma jej podziękowała, nie mogła sama zdecydować się na odejście? Różnie bywa

Kira

A do czego potrzebna Ci ta informacja ?

Agnieszka
@Kira

No właśnie. Ktoś nie pamięta, że tu wchodzą ludzie szukający pracy, a zwolnienie tej pani można omówic w pracy, a nie na publicznym forum. Kira, a napiszesz, ile płacą tam na produkcji? Jest masa ogłoszeń na stronie, dla pracownika produkcji też jest, zastanawiam się, ale nie chcę wtopić, a potem nie miec na czynsz i zycie...

Szok22

Siemka a co powiecie o tym nowym kierowniku na produkcji i brygadzistach? Bo niewiem czy starać się tam na hale czy gdzieś indziej.

Jarosław
@Szok22

A to takie ważne jaki jest kierownik? Chyba ważniejsze jaka jest robota i ile płacą. Z kierownikiem to zawsze można sie dogadać. Nie uważasz?

@Szok22

Jeżeli mówisz o nowym "kierowniku" to zastanów się przed przyjściem do pracy. Chyba, że chcesz nabawić się silnej nerwicy . Usunęli że stanowiska wieloletniego kierownika żeby zastąpić "przyniesionym w koszyczku " myśląc, że zwiększą wydajność jak wprowadzi mobbing i zastraszanie . Ludziom nie chcę się przychodzić do pracy na 1 zmianę, bo wiedzą, że będą go widzieć. Człowiek ten nie powinien pracować z ludźmi . Chociaż powiem szczerze, że zwierząt też było by szkoda. Nie ma pracownika, który powiedział by o nim choć jedno pozytywne słowo.

Wanda

Naprawdę aż tak niefajną opinię na jego temat mają? I wciąż tu pracują...? Jest sens w takim razie?

R

Miałam zamiar złożyć aplikację do działu handlowego, i chociaż wiem, ze nie wszystko co w internecie jest napisane jest prawdą, jednak ilość negatywnych komentarzy i ich jakość mnie naprawdę zniechęciły, żeby nie powiedzieć - przeraziły.

Aleksandra
@R

I nie próbowałaś?

Grażyna

I co z tym zarządem? Chyba nie ma problemów większych?

Firma 2x3 S.A. szukała pracownika na Operator. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Miki

Zarabiasz najniższą krajową. Jak się wykażesz to dadzą Ci 200zł podwyżki. Cała odpowiedzialność jest na Tobie. Brygdzisci ręce umywają. Problem z urlopem. A na koniec jeszcze premię zabierają za byle co. Już lepiej pracować na produkcji.

Rubi

Znam doskonale firmę i zasady jej działania, a wlasciwie ich brak. Firma duża, kilka hal, a w nich mnustwo pracowników. Na niektórych halach nie da się pracować bo atmosfera jest taka, że czujesz się jak na froncie pod ciągłym ostrzałem, ale są hale gdzie jest naprawdę jak w rodzinie. Jak to w takich firmach bywa jest więcej "kierowników" niż robotników a mimo to albo raczej właśnie przez to jest ciągle zamieszanie i często zupełna dezorientacja. Ale czego można wymagać od pracownika gdy Przełożony sam niczego nie wie a stanowisko trafiło mu się jak ślepej kurze ziarno. Jak wychodzi afera to nie Przełożony jest odpowiedzialny tylko zawsze (usunięte przez administratora) spycha się niżej.

Tj
@Rubi

Jak "kierownik" produkcji ledwo co zdał gimnazjum [OHP] to nie ma co się dziwić ze nie umie zarządzać pracownikami (brygadzistą, lider) tylko ich poganiać i stać jak pajac z założonymi ręcami i skośnym zezem patrzeć na ludzi

Kierowniczek
@Tj

Kierownik produkcji ledwo podstawowe wykształcenie kończyć. Znam kogoś kto zna kogoś kto z nim się uczył . Ledwo klasy zdawał

Potencjał
@Kierowniczek

Co z tego, ale za to ma olbrzymie doświadczenie, wydaje mi się że największe w tej firmie

Kamil26
@Potencjał

Zgadzam się. Czasem gdy jedni się latami uczą inni od lat pracują - co za różnica czy nauczyła Cię szkoła czy życie. Chociaż może taka ze doświadczenie bywa cenniejsze niż teoria...Znam wielu mądrych ludzi po OHP i głupców po szkole

KAZIK

Czy są dojazdy z Barlinka, widzę że firma się ogłasza Na stronie Barlinka, proszę o odpowiedź???

@KAZIK

Niema, tylko własny dojazd

Beznadziejna ludzie

W tej firmie większość ludzi zazdrosna o wszystko, że lepsze tablice do produkcji, że lepsze tablice do pakowania, jak przyjdziesz w sobotę to jesteś pazerny na kasę, jak nie przyjdziesz to że leń, wszyscy wszystko komentują albo patrzą spod byka, o pomoc trudno poprosić bo masz sobie radzić samemu, masz wszystko wiedzieć i się nie odzywać choć ludzie tam pracujący po kilka lat mają problem z kompletowaniem. Brygadziści pełen lans i pokazywanie że oni tu rządzą, tak samo jak pracownicy na umowę i niektórzy na zleceniu co pracują tam długo.Pokazują na każdym kroku że to oni są lepsi, każdy mówi jak to on ciężko tam nie pracuje a niby reszta to lenie, (usunięte przez administratora) i wyśmiewanie się niesamowite w stosunku do kilku osób co im zależy na pracy i nie chcą tego zgłaszać ani się bronić bo z grupą ponad 20 osób ciężko tam wygrać. Ciężko jest na to patrzeć. Mądrzy się sami zwalniają a zostają tam ci co nie mają wykształcenia, perspektywy, wyboru albo pomysłu I tak tam trwają udając lepszych. Jeśli chodzi o samą firmę to umowie to przez pierwsze pół roku nie ma co myśleć, a i później też nie wiadomo czy się dostanie, co miesiąc podpisywana jest nowa zleceniówka na kolejny miesiąc. Potrafią zwolnić człowieka z dnia na dzień czasem bez przyczyny. Absolutnie nie można zachorować czy się słabiej poczuć bo ma bank zwolnią.I do tego można się przyczepić. Pracownicy mówią z oburzeniem że pracuje się tam kilka miesięcy i myśli się o umowie o pracę jakby umowa była luksusem albo przywilejem a nie prawem pracownika. Nie polecam. Na chwilę tam pracować żeby się gdzieś załapać to tak, ale wiązać przyszłość z tą firmą odradzam. Praca sama w sobie jest spoko ale ludzie to by cię zżarli. Jest kilka fajnych, wesołych i pozytywnych osób jak do nich trafisz to się pracuje normalnie ale niestety takich osób jest tylko kilka. Większość niestety to zakłamane świnie. Nawet niektórzy co pracują tam długo to mówią że gdyby mieli inna możliwość to by się zwolnili. A wystarczy trochę empatii i już inna atmosfera. Lepiej poszukać gdzie indziej pracy niż tam.

P@K
@Beznadziejna ludzie

Praca jak każda inna na produkcji i płaca również.Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Kto chce pracować to będzie bez względu na wykształcenie. To ze ktoś pracuje na produkcji nie oznacza zawsze że nie ma wykształcenia żadnego. Zgodzić się mogę tylko z tym że jest tam ciężko przez ludzi,którzy nie mają kultury osobistej(zwykłe „cześć „ lub „dzień dobry”) tylko przechodzą patrząc się prosto w oczy i oczekują „dzień dobry” od drugiej osoby bo czują się ważniejsi mimo tego samego stanowiska pracy. Zazdrość i plotkarstwo na każdym kroku. Nie ma równości i gry pracowników do jednej bramki w tej samej firmie. Wiec podsumowując- to nie firma jest tą złą tylko sami ludzie tworzą to zło.

Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin

• Jak się pracuje w 2x3 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 2x3 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2x3 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 2x3 S.A.?

Kandydaci do pracy w 2x3 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2x3 S.A.