2x3 S.A.

Opinie o 2x3 S.A.

stary

jak ktoś będzie chciał pracować to będzie pracował.Szału z wynagrodzeniem nie ma no cóż jak wszędzie.Irytujące jest jedno pracownik który rzetelnie pracuje ma stawkę wyjściową taką samą co drugi który symuluje choroby jak jest nawał pracy,inwentaryzacja nagle robi się chory i ucieka na chorobowe.Jest to chore niestety firma powinna bardziej doceniać dobrych pracowników a symulantów usuwać z hukiem!!

@mała, piszesz, że bardzo długo pracowałaś w firmie, możesz powiedzieć, czy przez ten czas miałaś możliwość brania udziału w kursach, szkoleniach? Czy mogłaś liczyć na awans i rozwój umiejętności? Zarobki są zależne od stanowiska, czym się zajmowałaś w 2x3? Czy poza biurem panuje przyjazna atmosfera?

Qwerty1234

@mała trochę bije hipokryzją, mówiąc o firmie plot i pisząc takie rzeczy na portalu z opiniami o pracy. Firma jest w porządku, jak ktoś pracuje uczciwie to nie ma prawa narzekać, jeśli jeszcze przed wejściem ma się wymagania - to w każdej firmie was odprawią z kwitkiem. Po okresie próbnym, można fajnie zarobić, polecam.

mała
@Qwerty1234

pracowałam tam 7 lat więc wiem co piszę...po tylu latach pracy trzeba zrobić kilka dobrych nadgodzin aby wyciągnąć 2000 tysiące-fajny zarobek! Hipokryzją jest to że panie z biura uganiają się za żonatymi facetami zamiast zająć się pracą przechwalają się bardzo wysokimi zarobkami ciekawe za co..hmmm POZDRAWIAM

mała

najlepszy z tej całej firmy pan A.N od kiedy zmienił swoją panienkę na biuralistkę z pracy, firma romansów,plot i przechwalania się ile to się zarabia haha brednie

Zawiedziona

Jeżeli chodzi o rekrutację osób na stanowiska pracy "biurowej" to poszukują ludzi mlodych a ludzi doświadczonych powyżej 30 roku życia mają już za starych i niepotrzebnych. Nie potrzebują inteligentnych tylko takich co sobie mogą ich "urobic". Mówią że są szczerzy A kłamią w żywe oczy. Ogólnie śmiechu warte. Nie polecam.

qwerty

a

Admin1993

Jak obecnie wyglądają dojazdy z choszczna?

Nowy pracownik

Czas wystawić swoją opinię na temat firmy. Praca do lekkich nie należy, stanie przez 8h na nogach jest czasem męczące. Można zrozumieć pracodawcę bo płacąc nam dajemy mu 8h naszego czasu i chce wykorzystać go jak najlepiej. Ludzie narzekają na 15min przerwy, niby przepisowo no ale te 30min przerwy sprawią że można trochę odpocząć od stania. Problem jest z damskimi szatniami ale prawdopodobnie zostanie rozwiązane co jest akurat plusem bo inwestycja w szatnie nie przynosi zysku. Od jakiegoś czasu firma mam problemy z organizacją. Mam na myśli to że nowi pracownicy nie mają stałego stanowiska i chodzą od stanowiska do stanowiska, nawet jeśli nie są tam potrzebni. Praca przy drewnie oraz przy płytach sprawia że w powietrzu jest sporo pyłu co jest drażniące, firma świetnie sobie z tym poradziła montując wyciągi. Na start pracownik dostaje 9.8zł/h i umowę zlecenie. Dobrze pracując można szybko dostać umowę o pracę oraz premię.

@Najmadwidzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Zgłosiłeś się bezpośrednio do firmy? Może udało Ci się poznać szczegóły pracy na interesującym Cię stanowisku. Mógłbyś podzielić się zdobytymi informacjami?

Najmad

Ile teraz,tak na dzien dobry jest wstanie zarobić pracownik na produkcji ze sobotami włącznie?

@Anonim mógłbyś powiedzieć co masz na myśli? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Co takiego się pogorszyło? Takie informacje będą cenne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym pracodawcy. @szukający zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces kwalifikacyjny do 2x3 S.A..

szukający

Co do stanowiska Asystent w dziale obsługi klienta zagranicznego, wiecie może jaka stawka i jacy ludzie ?

ja19911211

Witam po pierwsze ludzi traktują jak smiecia miałam doczynienia z tą firmą, a po drugie niech zmienia brygadzistki to bedzie ok wszystko. Przemądrzałe a pojęcia zielonego nie mają

Czy ktoś wie jak tam jest obecnie? Czy się polepszyło czy pogorszyło?

@Anonim

Jest jeszcze gorzej niż kiedyś. Wiem coś o tym. Nie polecam

cśś

W końcu asystentka ds. reklamacji na pewno ma szansę na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale wiadom czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

emu

W dziale zakupów kto tam pracuje

Dred

Kołchoz jakich wiele w Polsce. Nie krytykuj, nie wychylaj się. Bądź pokornym robalem i się ciesz że masz pracę.

monik

Pracowałam w firmie 2x3. Pan o którym pisano już wcześniej a mianowicie Lider Piotr K. jest chyba najbardziej lubianym pracownikiem kierowników. Pan Piotr K może i jest dobrym pracownikiem ale każdy z nas zasługuje na szacunek a ten Pan nie szanuje nikogo kto jest niżej stanowiskiem. Nikt nie chce z nim pracować i całe kierownictwo o tym wie ale gdy człowiek prosi o przeniesienie to nawet nie starają się pokazać innemu pracownikowi że im zależy na ludziach i szanują go. Potrafią jeszcze powiedzieć człowiekowi że jak się nie podoba to nie pracuj a Pan K jest dobrym pracownikiem a ty złym. Pan K jest im potrzebnym ponieważ "podpowiada" co się dzieje na hali.

kancia co to za pytanie - "czy warto aplikować na asystentkę ds reklamacji"? jeśli jesteś np prezesem w innej firmie to raczej nie warto ;) jeśli jednak jesteś osobą bezrobotną to jak najbardziej warto. Powodów jest kilka zaczynając od tego że zawsze lepiej pracować niż nie pracować, a kończąc na możliwości rozwoju... Co do konieczności znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym to na bank będzie potrzebna na tym stanowisku ze względu na klientów jak również dostawców spoza granic Polski. Proponowałbym jeszcze pracodawcy dorzucić w wymaganiach "odporność na stres" bo z tym to na bank się spotkasz :)

Tak jak już napisałeśaś - idealny kandydat. Zawsze w ogłoszeniach daje się zawyżone wymagania dla kandydatów bo może uda im się na rynku upolować jakąś perełkę. Z własnego doświadczenia wiem, że w dzisiejszych czasach to po szkołach zawodowych można znaleźć lepszego pracownika niż po studiach. Studia kształca teoretyków a firmy potrzebuja praktyków. Solid Works jest na tyle prostym narzędziem, że przerabiając samouczka jesteś wstanie posiąść niezbędne minimum do tej pracy (nie jest to NASA) a jak będzie potrzeba czegoś więcej to Firmy inwestują w rozwój pracownika fundując mu szkolenia. Wątpie by ktokolwiek tam posłógiwał sie nowoczesnymi metodami analizy kosztów I jakości procesów produkcyjnych... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin

• Jak się pracuje w 2x3 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 2x3 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2x3 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 2x3 S.A.?

Kandydaci do pracy w 2x3 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2x3 S.A.