opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

2x3

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 137 ocen
Opinie(272)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(1)

Opinie(272)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Jakość
  • .
  • Oferta
  • .
  • Praca
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Jakość

Oferta

Praca

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krzęcin
  • Zelczyna
  • Sosnowice
  • Gołuchowice
  • Polanka Hallera
  • Ochodza
  • Jurczyce
  • Wielkie Drogi
  • Borek Szlachecki
  • Facimiech
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krzęcin
  4. /
  5. Opinie o 2x3 S.A.

Opinie

Opinie o 2x3 Krzęcin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 2x3 S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    szkodagadac

    04.05.2015 14:54

    Inne

    coraz więcej ludzi się zwalnia-to o czymś świadczy. Doceńcie w końcu swych pracowników bo dzięki nim jesteście :] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    dkjvhkjdnvjkdnvjkdn

    25.03.2015 18:26

    Inne

    dajcie spokój -kołchoz .... ludzi traktują jak bydło
    ReviewUserIcon
    sprawiedliwy

    18.02.2015 19:31

    Inne

    to jak tam nie pracujesz to się nie wypowiadaj ... bo koledzy tez mogą być winni mogą po prostu ściemniać i tyle a on jako lider jest zobowiązany do zwrócenia im uwagi ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2014 17:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gini

    05.11.2014 11:47

    Inne

    wiesz jaka jest motywacja w tej firmie jeśli chodzi o premie (usunięte przez administratora) na nadgodzinach a jak nie chodzisz to uważaj bo Ci zagrożą że Cię zwolnią.
    ReviewUserIcon
    plum

    24.10.2014 11:41

    Inne

    Mam tez ciekawa propozycje jeśli nie wiecie jak się docenia dobrego praconika tak na jeden tydzień zemieńcie się obowiązkami...
    ReviewUserIcon
    plum

    24.10.2014 11:27

    Inne

    ta firma to jest jedna wielka porażka,tam się nie docenia dobrego pracownika tylko się go gnębi i doprowadza do zwolnienia,ja nie rozumiem jednego i tu kieruje słowa do Pani prezes która albo nie jest tego swiadoma albo udaje ze tego nie widzi czy nie zależy na tym żeby był dobry pracownik który wyrabia się w pracy robi to szybko i sprawnie a reszta się opiernicza a następnie przenosi się go na inny dzial bo kierownictwu albo inaczej osoby które się lenia przeszkadza taki dobry pracownik,pierwszy raz się spotykam ze tej firmie się nie liczy jakość robienia tylko ilość a potem jak wraca towar to maja kogo opierdolic a chyba nie na tym wam zależy,wiec trochę się zastanowcie i zacznijcie naprawdę doceniać osoby które dobrze pracują...
    ReviewUserIcon
    k

    24.10.2014 08:30

    Inne

    No przez pierwszy miesiac 800 potem 900 a jak juz by mialo byc wiecej to cie zwolnia i za miesiac lub dwa przyjma i dadza umowe znow na 800 he
    ReviewUserIcon
    stary pracownik

    23.10.2014 21:09

    Inne

    800 za pierwszy miesiac potem 900 i 1000 plus premia tak od 200 do 400 tylko trzeba byc cierpliwym i trzeba chciec i pokazac a nawet mozna umowe o prace dostac
    ReviewUserIcon
    k

    22.10.2014 23:47

    Inne

    tak za caly etat 800zl na reke,nie ma na godzine...
    ReviewUserIcon
    m

    25.09.2014 13:31

    Inne

    duze zarobki? 800zl na reke to dużo?
    ReviewUserIcon
    zygzak

    13.09.2014 21:11

    Inne

    firma super, zarobki duże, duże możliwości rozwoju - pozdrawiam wszystkich pracujących i zadowolonych :)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    16.09.2014 13:20

    Inne

    jakie zarobki??? nie wiem o jakich pracownikach piszesz bo chyba nie na produkcji.Z tym rozwijaniem się na produkcji to też pozostawia dużo do dyskusji:)
    ReviewUserIcon
    olek

    13.11.2014 17:23

    Inne

    Zygzak od nadmiaru nadgodziny straciłeś poczucie żeczywistości weź parę dni wolnego
    ReviewUserIcon
    n

    18.07.2014 18:27

    Inne

    kto nowy urzęduje?
    ReviewUserIcon
    madia

    17.07.2014 15:55

    Inne

    a kto nowy w biurze urzeduje
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - 2x3 S.A.

    Inżynier B+R (k/m)

    2x3 S.A.

    LocationIcon

    Krzęcin

    WalletIcon

    6500 - 10000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ops

    09.07.2014 12:12

    Inne

    napisałem prawie same niekompetentne osoby a nie same a to różnica i już tak się nie spinaj :] wszystkim innym prace tam odradzam ! płaca jest po prostu straszna ! ja jeszcze troszkę i też uciekam
    ReviewUserIcon
    walczacy o prawa

    30.06.2015 22:08

    Inne

    Co za zjebana firma totalna porazka w (usunięte przez administratora) MOja dziewczyna pracowala tam prawie rok czasu jebala wszystkie soboty i niedzele jak byla taka potrzeba, oczywiscie na ich smieszne osrane umowy przedluzane z miesiaca na miesiac, a oni ni z tad ni zowad bez podania przyczyny (usunięte przez administratora) ja z pracy, firma to totalna porazka, prace ma ten kto ma znajomosci i uklady w biurach. Cale kierownictwo zachowule sie jak jedno wielkie gowniarstwo zeby zwolnic kogos i nie podac mu zadnej przyczyny. Hamstwo WIELKIE TOTALNE,ALE TRZEBA BYLO ZAPIERDALAC ZA 1 200 ZEBY PANI PREZES miala na waciki. POrazka goni porazke tylko do sadu pracy to sie nadaje, hanba w (usunięte przez administratora) az brak slow, cala forma jest gorza niz komunisci, ciekawe czy administator strony bedzie mial jajai pusci ten post. POZDRO DLA CALEGO KIEROWNICTWA
    ReviewUserIcon
    golf

    02.07.2014 14:52

    Inne

    witam, jak się przedstawia praca w biurze 2x3, atmosfera, na jakie zarobki można liczyć? co dla właścicieli znaczy "atrakcyjne wynagrodzenie" w ogłoszeniu o pracę?
    ReviewUserIcon
    ops

    01.07.2014 22:23

    Inne

    znam bardzo dobrze
    ReviewUserIcon
    ja

    02.07.2014 09:46

    Inne

    Skoro znasz bardzo dobrze to proszę wypunkuj niekonpetencje działów. Pisząc, że znasz zakres obowiązków pracowników innych działów to albo jesteś pracownikiem biurowym (wtedy znasz tylko zakres obowiązków swojego działu) albo pracujesz w kadrach bo w innym przypadku nie miałbyś wglądu do zakresów obowiązków. Jeśli jesteś pracownikiem biurowym to sam opisujesz swoją niekompetencję - i tu samokrytykę trzebaby pochwalić:)
    ReviewUserIcon
    ops

    30.06.2014 08:55

    Inne

    kompetencje ocenia sie po tym jaką wiedze posiadają na swoim stanowisku i naprawde niektórzy to chyba na ładne oczy dostali tam prace
    ReviewUserIcon
    pablo

    17.02.2015 19:35

    Inne

    Mam nadzieje ze ten post trafi do kierownictwa czy tez do dyrekcji, ja osobiscie nie pracuje w firmie 2x3 ale pracuja tam moji znajomi co nie ktorzy sobie chwala prace, ale rzecz w tym ze ja nie zycze sobie zeby Pan tak zwany LIDER PIOTR K.z Krzecina z hal A roznosił plotki w firmie na mój temat i na temat mojej rodziny. Mysle ze kierownictwo i dyrekcja powinna sie zastanowic kogo zatrudnia na takie staniwisko, bo ogolnie facet jest LIDEREM chyba w roznoszeniu plotek i dreczeniu młodszych starzem pracowników, tutaj juz sie klania MOBING, przypominam ze jest to karalnie jak i rownierz roznoszenie plotek, a mysle ze tak szanujaca sie firma, jak 2x3 powinna sie zastanowic nad tym kogo zatrudnia.
    ReviewUserIcon
    mietek

    06.10.2017 15:56

    Inne

    masz racje robiłem u tego człowieka gnębił mnie nie wytrzymałem zwolniłem się byłem jego osobistym popychadłem inni robili zle ja obrywałem mimo że się starałem czego nie wiedziałem to pytałem a on dalej pretensje a że roznosi plotki to prawda miał radoche ze mnie jak opowiadał swojemu koledze jaki jestem :/ wogle nasłuchałem się opini o nim
    ReviewUserIcon
    ops

    25.06.2014 08:47

    Inne

    w biurze pracują prawie same niekompetentne osoby
    ReviewUserIcon
    ja

    25.06.2014 13:16

    Inne

    ciekaw jestem na jakiej podstawie oceniasz kompetencje pracowników biurowych? i o które działy tobie chodzi?
    ReviewUserIcon
    madia

    24.06.2014 21:36

    Inne

    kto pracuje wogle w biurze
    ReviewUserIcon
    sprawiedliwy

    10.06.2014 21:23

    Inne

    sam jesteś upośledzony skoro tak piszesz i uważasz ze osoby niepełno sprawne będą pracowały gorzej od ciebie cwaniaczku ...... każdy zasługuje na szansę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 2x3?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    07.06.2014 18:32

    Inne

    monter,pakowacz /oferta pracy dla osób niepełnosprawnych 2x3 SPÓŁKA AKCYJNA 2014-06-05 Żródło: konektia.pl Krzęcin (zachodniopomorskie) Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/0783 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-06-05 Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-06-04 Oferta ważna do: 2014-07-31     Dane firmy/przedsiębiorstwa   Nazwa firmy: 2x3 SPÓŁKA AKCYJNA Adres: Słoneczna 373-231 Krzęcin , Polska Nr telefonu: 95-765-3848 Branża: Produkcja pozostałych gotowych wyrob&oacut
    ReviewUserIcon
    jaaa

    07.06.2014 18:32

    Inne

    haha zwalnia sie normalnych pracowitych ludzi, ktorzy pracuja po to by zarobic na rodzine...po to by zatrudniac osoby niepelnosprawne najlepiej niewidome i uposledzone ;)
    ReviewUserIcon
    ja

    09.06.2014 10:49

    Inne

    post poniżej jakiejkolwiek krytyki!
    ReviewUserIcon
    pracowalemtam

    06.06.2014 17:06

    Inne

    tak jak powyzej firma odnosi zyski i to wcale nie male...jesli co miesiac potrafia placic kary za nieterminowe prace lub tez wieloprodkutowe reklamacje...a kary te wcale nie sa male bo liczone w tysiacach euro...to wydaje mi sie, ze szacunek do pracy zwyklego pracownika produkcji tez powinien byc...ale go nie ma. bywali tacy co pracowali na umowe zlecenie ponad 2 lata i co dalej...i nic...nadal zarabiaja 1000 zl...w lepszym miesiacu 1300. smiech na sali...biorac pod uwage miedzynarodowosc firmy. Osoby z wyzszego szczebla potrafia jezdzic na konferencje nawet do Dubaju...a pracownika traktuje sie jak scierwo...nic nie warte. tyle w temacie. nie polecam nikomu...chyba, ze ktos uwielbia marnowac swoj czas ;)
    ReviewUserIcon
    ja

    06.06.2014 14:06

    Inne

    skoro się wypowiada to widocznie jakieś pojęcie posiada:)
    ReviewUserIcon
    Dupa Kwas

    04.06.2014 00:26

    Inne

    Ta firma nadaje się na tarcie chrzanu przyjmują ludzi do pracy po to aby ich zaraz zwolnić .... Przyjeli ludzi bo mieli zaległości które trzeba było nadrobić chłopaki dzień w dzień robili normę za którą była premia , a zarabiali ledwo 1100 zł śmiech na sali cię obali. Firma zarabiająca 40 mln rocznie zaluje wypłacić pracownikowi 1600 zł nie jakiej średniej krajowej , poniewaz zabraknie im na wybudowanie stadniny koni w której będzie nocował Mr Kuzynin :)
    ReviewUserIcon
    ja

    04.06.2014 15:07

    Inne

    Skąd ty masz takie informacje że firma zarabia 40 mln rocznie? Proponuję sie dokształcić ponieważ mylisz obrót firmy z zarobkiem firmy. Firma może miec i miliard obrotu dziennie a nie generować zysku. Dlatego koledze proponuje nie wypowiadać się w tematach, na których sie nie zna.
    ReviewUserIcon
    ja

    02.06.2014 19:02

    Inne

    ludzie bez wyższego wykształcenia nie mający innego wyjścia siedzą i narzekają,praca na produkcji umowa zlecenie przez 3 lata wyjściowa 1000 zł nie każdego satysfakcjonuje.To co się tam dzieje to jest jedna wielka porażka nie mają żadnego szacunku dla człowieka kto nie pracował i nie został puszczony w trąbę ,zwodzony tylko obietnicami niech się nie wypowiada bo żal czytać.
    ReviewUserIcon
    ja

    30.05.2014 15:08

    Inne

    no i poszly zwolnienia - do przewidzenia.
    ReviewUserIcon
    eferw

    20.07.2014 20:01

    Inne

    i co się stało ? To już nie wysyłać CV ?

    Kontakt - 2x3 S.A.

    Słoneczna 3 73-231 Krzęcin

    NIP:5941527831

    KRS:0000314345

    https://www.2x3.pl/
    Branże: Wyroby metalowe
    ReviewUserIcon
    mlody

    16.05.2014 17:00

    Inne

    firma to totalna zenada, nie polecam nikomu pracowac caly miesiac na dwie zmiany bez dowozu do pracy za 1100 - 1200 zl. max.
    ReviewUserIcon
    ...

    22.04.2014 09:32

    Inne

    fajne są tam chłopaki?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.04.2014 13:56

    Inne

    nie da się zrobić więcej bo. za Rycha - nie mowie, ze było wzorowo ale była organizacja i zarządzanie na dużo wyższym poziomie niż teraz. Kazdy wiedział co ma robić i jak robić, nie było nie domówień oraz decyzji które nic nie wnoszą nowego a tylko psuja to co Rychu stworzył. Stac 2 godziny w porządku zdarza się ale jest to sprawa kierowników bo sami nie wiedza co sie dzieje na produkcji i jak to powinno wyglądać. Nie wydaje mi sie by w tej firmie zmieniło sie coś na lepsze w najbliższym okresie, bo cala kadra zarządzająca produkcja nie jest stworzona pod profil tej firmy.
    ReviewUserIcon
    ja

    10.04.2014 11:02

    Inne

    normy muszą być podniesione bo trzeba udowodnić panu R. że można zrobić więcej.Błąd nie da się wiecej a nawet teraz robi się mniej i taka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    ja

    13.04.2014 10:26

    Inne

    piszesz że nie da się zrobić więcej jak inni piszą że potrafią 2h stać na pierwszej zmianie i nic nie robić (nie wspominając już o drugiej zmianie) - gdzie tu sens gdzie logika?
    ReviewUserIcon
    pracownica

    08.04.2014 21:16

    Inne

    no jeśli ten strój ma spowodować lepsze postrzeganie firmy w oczach klienta, to życzę powodzenia, rzeczywiście udany wizaż, już naprawdę nie macie co wyrzucać tylko strój, szukacie pretekstu żeby się przyczepić i ponarzekać, bo taka jest prawda po prostu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.04.2014 20:16

    Inne

    ''Ale cala organizacja, zarzadzanie ludzmi, zarzadzanie produkcja, wprowadzanie niepotrzebnych zmian, podnoszenie norm pracy bez jakiegokolwiek powodu - gdzie wczesniej normy juz byly wysokie ciezkie do wyrobienia , nastepnie zabieranie premii za byle jakie przewinienie '' Kierownicy i brygadzisici wcale nie sa przygotowania do prowadzenia produkcji tak duzej firmy.. nie ma zupelnie z kim porozmawiac - wiele obietnic (min. dojazdy do pracy) - nie spelnionych.
    ReviewUserIcon
    .

    08.04.2014 20:24

    Inne

    co Ty kobieto piszesz skąd się zerwałaś.Tam się dzieją takie cyrki że bania mała pani Prezes powinna bardziej się przyjrzeć ludziom pracującym dla niej;) nie poruszajmy ludzi których już nie ma prawie rok.
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.04.2014 16:51

    Inne

    Każdy powinien stosować środki ochrony osobistej stosowne do danego stanowiska pracy. Jednolity ubiór jest wymogiem zarządu w stosunku do pracowników dzięki czemu produkcja nie wygląda jak cyrk i w oczach klientów jest lepiej postrzegana. Kierownik produkcji nie jest zwykłym pracownikiem produkcyjnym a managerem średniego szczebla i nie musi chodzić cały czas w typowym ubraniu roboczym. Inaczej sprawa wygląda z brygadzistami - oni powinni być tak samo ubrani. Jeśli kierownik nie potrafi tego wyegzekwować to poprostu jest słaby. Jednak jeśli tylko to jest waszym największym problemem kto jak chodzi ubrany to nie macie wcale tak źle w tej robocie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.04.2014 18:49

    Inne

    moim zdaniem - w porzadku moze i kierownicy brygadzisci maja pilnowac porzadku itd. Ale cala organizacja, zarzadzanie ludzmi, zarzadzanie produkcja, wprowadzanie niepotrzebnych zmian, podnoszenie norm pracy bez jakiegokolwiek powodu - gdzie wczesniej normy juz byly wysokie ciezkie do wyrobienia , nastepnie zabieranie premii za byle jakie przewinienie np. praca w nieprzepisowych ciuchach, butach i nieprzestrzeganie przepisow BHP - zas kierownicy i brygadzisiaci, jak i teraz kilka niepotrzebnych osob na dziwnych stanowiskach - nie musza sie przebierac, chodza we wlasnych ciuchach i nie obowiazuja ich zadne przepisy BHP. Paranoja. Produkcja potrafi stac przez 2 godziny tylko dlatego, ze nikt nie potrafi podjac decyzji bo albo sie boi odpowiedzialnosci lub tez nie wie o czym mowa. Zle sie dzieje z ta firma od strony produkcji ludzie nie maja motywacji do pracy i nikt z tym nic nie robi.
    ReviewUserIcon
    ja

    08.04.2014 14:43

    Inne

    "zabieranie premii za byle jakie przewinienie np. praca w nieprzepisowych ciuchach, butach i nieprzestrzeganie przepisow BHP " czy naprawę twoim zdaniem to co napisałeś jest jak to nazwałeś byle jakim przewinieniem? Moim zdaniem to jest bardzo duże przewinienie, które może nawet skutkować dyscyplinarką. Ludzie zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie bo widac brakuje wam elementarnej wiedzy z zakresu BHP. Rychu również tępił nieprzestrzeganie przepisów BHP.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.04.2014 16:34

    Inne

    owszem masz racje..ale jesli juz gania sie pracownikow to samemu trzeba im dac przyklad a tego przykladu nie ma, kierownicy i brygadzisci chodza jak chca i te przepisy ich nie obowiazuja.
    ReviewUserIcon
    pracownica

    07.04.2014 11:27

    Inne

    i przeczytajcie swoje własne wypowiedzi jak wy obrażacie ludzi myśląc że nikt wam nie odpowie na wasze głupie oszczerstwa
    ReviewUserIcon
    pracownica

    07.04.2014 11:19

    Inne

    a jakie słowa świadczyć będą o tym że tam pracuje, ja nie zabraniam wypowiadać komuś własnego zdania, tylko kłamstwa, nie mylmy wypowiadania własnego zdania z wkręcaniem ludziom kłamstw i steku bzdur, problemem jest wasza mentalność i to że wiecznie wam mało, dać wam palca to chcecie całą rękę, a jak już ją dostaniecie to za chwilę i tak chcecie więcej, dla was każdy kierownik i brygadzista jaki by nie był i kimkolwiek by nie był to i tak będzie najgorszy bo jego pracą jest pilnowanie was i porządku,za to mu płacą, ale wy i tak tego nie zrozumiecie, bo takie myślenie jest ponad wasze możliwości.
    ReviewUserIcon
    nowy

    03.04.2014 22:55

    Inne

    witam, mam zamiar przyjac sie do tej firmy niebawem...ale gdy czytam to co jest tu napisane...sam juz nie wiem...wiec pytam jak to jest naprawde...czy warto - zostac nowym pracownikiem...co na ten temat maja do powiedzenia Ci starsi lub tez Ci co juz tam pracowali. jestem w ciezkiej sytuacji no a pracy wiadomo - brak...nie chce tez wpasc w wielkie (usunięte przez administratora) Dzieki za odpowiedz ;)
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.04.2014 13:06

    Inne

    Wiadome że powinieneś się zatrudnić. Zadaj sobie pytanie czy masz tak naprawdę coś do stracenia? Jak nie będziesz zadowolony to przecież możesz się zwolnić. Firma jest jak najbardziej wiarygodna. Kokosów może i nie zarobisz ale za to będziesz miał pewność że kasa będzie na koncie wtedy kiedy powinna być a to w prywatnych firmach nie koniecznie jest standardem. Zaraz pewnie na mojego posta odpowiedzą "życzliwi" próbując ciebie zniechęcić a zrobią to tylko dlatego że jak okażesz się pod nich lepszy to szybciej dostaniesz umowę o pracę. Pracowałem tam i jestem świadom tego że nie jest to firma idealna ale takowych na rynku nie ma.
    ReviewUserIcon
    jakiś

    24.03.2014 14:41

    Inne

    dobrze by było bo wkońcu szkód narobi tylko dziwne ,że tak go kryją ....dobrze ,że juz tam nie pracuje
    ReviewUserIcon
    abcdfg

    24.03.2014 13:46

    Inne

    a jakies fajne dziewczyny tam pracują :)?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2014 13:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ajć

    24.03.2014 14:17

    Inne

    haha dobre co racja to racja:)może na bramie go w końcu ktoś trachnie.

    Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.