Opinie o 2x3 S.A.

Z@K

Przecież można było się tego spodziewać,to nie jedyna firma ,która zwolniła tylu pracowników w obecnej sytuacji.Każdy pracownik będąc obecnie właścicielem firmy zrobił by to samo.Trochę empatii w tej sytuacji należy posiadać.

Firma z dnia na dzień zwolniła 60% ludzi zatrudnionych. Powód- sytuacja w kraju. Potraktowano ludzi jak śmieci, które wyrzuca się, gdy już są niepotrzebne. Nikogo z zewnątrz ta sytuacja nie zainteresowała nawet. Zero empatii w tych ludziach.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w 2x3 S.A.?

xxx

Atmosfera jest lipna. Ludzie tu sa bardzo dziwni ,moze nie wszyscy ale wiekszosc

nowy

Przerwy sa za krótkie.15min to jakas masakra, jesc trzeba w biegu. Przerwa powinna trwac chociaz 30min

A N nie nadaje się na to stanowisko wprowadza zla atmosferę co się przekłada na jakość i ilość

Grażyna
@Nowy

Może nie piszmy o konkretnych osobach z 2x3 S.A. Mówisz, że atmosfera w firmie bywa niezbyt dobra. A możesz podać konkretne przykłady? Co jest nie tak?

Załoga

Najlepsza ekipa w tym zakładzie jest z Mielęcina

Daniel

Firma bardzo dobrze się rozwija co niektórzy ludzie nie powinni być przy biurko na temat zająć się swoimi obowiązkami to grają na komputerach sobie albo przeglądają Facebooka jeszcze taki (usunięte przez administratora)powie że na twoje miejsce i 10 innych Jeżeli chcesz umowę lub podwyżkę to musi się wykazać Jak można powiedzieć do pracownika który robi już 2 lata tutaj i takie coś idiota to tylko jest chodzi pochowali się przypierdalasz do ludzi ale jeżeli nie jest w porządku wobec ludzi i chodzę na chorobowym buforują albo coś to ma później pretensje i robi ludziom pod górkę zwykły (usunięte przez administratora) docenić pracowników którzy robią to już parę lat to jeszcze taki (usunięte przez administratora)To jest moja opinia zamiast dobierać ludzi to tylko się zwalniają przez niego skończony idiota puszka Pandory Jak wysoko skacze sekirei spada on też tak spodnie Moje sugestie dla 2x3 S.A.: Dobra firma tylko nie tak kierowana

Anonimowa
@Daniel

@Daniel popieram. Pracowałam w tej firmie prawie rok u cały czas na zleceniu. W tym czasie wyszkoliłam trzech nowych pracowników. Dodam, że pracownik na zleceniu nie powinien uczyć nowych. Nie docenili ani trochę. A tempak owi, który nic nie rozumiał i z kartką od postawionych paneli przychodził do mnie pytać jaki profil i jakie głowice, to umowę dali. Sama się zwolniłam, bo nie dało się tak dłużej pracować. Po pierwsze brak szacunku do pracownika, a po drugie pilota goni plote.

Jarosław
@Anonimowa

@Anonimowa czy zechciałabyś powiedzieć, jakiego stanowiska dotyczy zamieszczona przez Ciebie opinia? Może powiesz też coś więcej na temat braku szacunku o którym piszesz? Myślę, że ułatwi to sprawę wielu osobom poszukującym zatrudnienia w 2x3.

Bum

Firma prawdopodobnie bardzo dobrze teraz prosperuje, w obsadzie maja bardzo duzo pracownikow po szkolach specjalnych ktorzy maja renty specjalne...takimi osobami bez wyksztalcenia mozna manipulowac w jaki sposob sie tylko chce...a wlasnie takich pracownikow tam sie docenia niestety.

ha
@Bum

pracownik jak pracownik ale ze osoby które ledwo po konczyły szkoły zawodowe są tam na stanowisku kierowniczym to już szczyt wszystkiemu i wydaje im sie ze rządzą dobrze.

stary
@ha

ha i tu racja! taki A.N już dawno powinien rowy kopać nie wiem kto go tam jeszcze trzyma i za co :)

@ha

Powiem tak , nieraz ta osoba po zawodówce może posiadać większą wiedzę i umiejętności niż jakiś zielony zadufany w sobie burak z pięcioma dyplomami i książkową wiedzą, albowiem najleprzą szkołą jest życie i to ono na koniec daje nam prawdziwy dyplom .

Bartek

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

stary
@Bartek

to zle słyszałeś

@Bartek

Tak to prawda , firma sama w sobie nie jest zła tylko atmoswera w niej jest bardo stęchła od pewnego czasu i nie zanosi się na lepiej .

Filip

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie potrafi docenić to może lepiej zmienić ją?

@Filip

I tu się z tobą zgadzam ,dlatego co mądżejsi już tą firme zmienili .

Anonimowy

Wrogowi jak już, widać po twojej pisowni że jesteś nie wykształconym człowiekiem. Nazwałeś się jak dyrektor firmy i myślisz że jesteś fajny bo po komentujesz sobie. Jak byś skończył szkołę to może byś dostał jakiś awans i podwyżkę, ale jak widać na to nie zasługujesz.

Komosa
@Anonimowy

niewykształcony piszemy razem panie "wykształcony" ;)

Daniel
@Anonimowy

Szkoła tylko uczy i pisać i czytać i liczyć fach łapiesz w ręku durniu

@Anonimowy

Wypowiedzią ubliżasz tym którzy morze nie mają dyplomów ale posiadają wiedzę i umiejętności o których ty morzesz tylko pomażyć. Wypowiadając się tak egoistycznie tylko dlatego że masz dwie klasy więcej i za biórkiem pierdzisz w stołek a nie jesteś na produkcji, nie uprawnia cię do tego by tych z niższym wykształceniem traktować jak ludzi gorszego sortu. Jeśli jest w tobie resztka kultury to liczę że przeprosisz wszystkich tych których obraziłeś, pozdrawiam.

Bartosz

Czy teraz firma prowadzi rekrutacje? Podpowiedzcie czy trudno dostać tu pracę?

Inżynier

Firma aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko inżyniera w dziale R&D. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak wyglada praca w tej firmie na stanowiskach inżynieryjno-technicznych? Jak atmosfera i współpraca z kierownictwem, czy częste są nadgodziny dla pracowników biurowych? Czy firma finansuje szkolenia i inwestuje w pracownika? Czy są podwyżki, premie, awanse?

@Inżynier

Praca na stanowisku Inżyniera w dziale R&D polega głównie na pracy z dokumentacja techniczną i w systemie ERP. Praca jest ciekawa i pełna wyzwań. Atmosfera jest przyjazna pracownikowi. Nadgodzin praktycznie nie ma. Firma stawia na rozwój swoich pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji. Wynagrodzenie jest atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i zależy od zaangażowania pracownika.

Darek

Może jednak nowy dyrektor zaczął dużo więcej wymagać i nie wszystkim się to podobało?

Pracus

Pracowalem tam i zostalbym ale gdy przyjeli nowego dyrektora to dno . czy szef lub szefowa tego nie widza zwalnianie sie ludzi to tylko jego wina i takie opinie.

Witam wbrew pozorom nie jest tak źle . Ja po trzech miesiącach dostałem umowę o pracę na okr. Prubny 3 miesięczny . A teraz podpisałem na rok z podwyżka oczywiście i zrobiłem dodatkowe uprawnienia. Moim zdaniem problem leży w zarządzaniu firmą jest bardzo zła organizacja pracy bo są przyjmowani ludzie na liderów i brygadzistów którzy mają wyglądać a nie coś wiedzieć .a starzy pracownicy odsuwani albo zwalniani . Choć w moim dziale nie jest tak źle . Najgorsze jest te 15 min przerwy to jest lekka przesada

Asasasa
@Nowy

Racja, przerwy powinny być krótsze.

@Nowy a co dokładniej nie jest dobrze zorganizowane w firmie? Czy chodzi o podział obowiązków, a może nawet samą strukturę firmy? Możesz też powiedzieć, czy 2x3 S.A. samo zapewniło Ci możliwość szkolenia i rozwoju, czy to była Twoja osobista inicjatywa? Dla wielu osób to naprawdę istotny element zatrudnienia.

@aninim @kimno98 dzięki za informacje. A możecie powiedzieć, kiedy dokładnie zakończyliście prace w 2x3 S.A.? Zastanawiam się, czy od tamtego czasu, pewne warunki pracy mogły się zmienić. W końcu każda firma to środowisko bardzo dynamiczne i czasami niewielka zmiana w jej organizacji potrafi dać pozytywne (bądź negatywne) efekty. Możecie napisać, o jakiej perspektywie czasu mówicie?

@Karolina

Mam wrażenie , że ktoś chce zawęzić ramy czaso-przestrzenne by ustalić kto tu puszcza bąki ;P

aninim

śmiech i żenada zero rozwoju zero planowania brak podwyżek tylko puste słowa podwyżki dostają ci którzy maja układy a tak na prawde nic nie potrafia ale to już przeszłość z mojej strony

kimno98

Najgorszy aktualnie stan firmy, brak możliwości rozwoju, brak materiałów, czasami rzeczy pakowane 30 minut przed wyjazdem ciężarówki, gdzie już dawno towar powinien na niej być. Urlopy niechętnie dawane, brak rąk do pracy, co za tym idzie, jak pokażesz, że potrafisz robić na jednej lub drugiej maszynie to spodziewaj się, że będziesz już tam na bank wołany, jak nikogo nie będzie. Zlecenia wykonywane często bez druków, śmiech na sali. Dobrze, że już dawno się zwolniłem, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin

• Jak się pracuje w 2x3 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 2x3 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2x3 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 2x3 S.A.?

Kandydaci do pracy w 2x3 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.