Olek wiekszosc racji po Twojej stronie. Pierwszy problem firmy brak obiektywnej oceny pracownika...bo jak to byc moze, ze czlowiek pracujacy ponad 3 lata stara sie o umowe o prace ponad rok...dostaje podstawe 1600 zl. Dowiaduje sie, ze druga osoba ktora uczy sie wlasnie od niego dostaje umowa o prace i podstawe 1800 zl...Sprawiedliwosc i motywacja jak przystalo na firme ktora chce brac przyklad z tzw"zachodu";)...Nastepna sprawa Karty Pracy sa w wiekszosci przypadkow bledne nie wiem za co biora pieniadze technolodzy...ale teraz po zmianie na Comarcha jest gorzej niz ktokolwiek by sie spodziewal. Pracownicy nie zawsze dopisza lub cos usuna z druku bo...bo im sie nie chce...a nie dobory po inwentaryzacji beda wieksze niz kiedykolwiek. Nastepna sprawa biuro powinno wiedziec co nie co o technologii...a napewno tzw "zakupy"bo jak mozna zamawiac materialy kompatybilne ze soba w proporcji 3 do 1...i jak tu produkowac?!...Planista ja rozumiem, ze przeplyw informacji itp itd...ale nie moze byc czegos takiego, ze nic sie nie robi przez 6 godz...a ostatnie 2 kaza [usunięte przez moderatora]...jak szalony bo jest cos pilnego na co czeka samochod. Wprowadzenie dwoch zmian najgorsze co ta firma mogla zrobic....wczesniej pracownik mogl jeszcze zarobic jakies wieksze pieniadze (czyt. nadgodziny, pracujace soboty) a teraz jest tak, ze 2 zmiana otrzymuje druki produkcyjne na jutrzejszy dzien, ze swej pracy sie wywiazuja w 100 %...a nastepnego dnia 1 zmiana nie ma co robic...lub tez robi...ale bezuzyteczne polprodukty co do niczego nie sa potrzebne. Na przyjmowanie ludzi na produkcje...zwiekszenie zalogi o prawie 50 % powinno odbic sie podobnym wspolczynnikiem zwiekszonej produkcji...a tak sie nie stalo...dlaczego bo ludzie nie maja motywacji..a cala organizacje pracy mozna....rozbic o kant[usunięte przez moderatora]..;) Brak jakiejkolwiek synchronizacji w pracy poszczegolnych stanowisk...kazdy robi to co chce, jak chce i co najwazniejsze ile chce...i nie jest za to zbytnio rozliczany...Obecna kadra kierownicza sama nie wie co ze soba zrobic...bo za kadencji Rysia wszystko jeszcze bylo jako tako poukladane..teraz wdarl sie chaos....Czekamy na sezon i na zwiekszona produkcje..a co za tym idzie chaos ktorego juz nikt nie bedzie w stanie ogarnac. ;)