2x3 S.A.

Opinie o 2x3 S.A.

Wor a od kiedy to studia gwarantują profesjonalnego pracownika?

STAL

No jak tam moje Robaczki, dajecie radę, tempo ok, troszkę się ociągacie, musicie zwiększyć swoją skuteczność, słabo, martwię się o wynik moje pchełki, proszę o większą wydajność bo się zdenerwuję, pracujecie wiec przemyślcie temat jak postarać się o więcej bo słabiutko moje pchełki.....

fire

Niestety wszedzie tak jest.

szkodagadac

coraz więcej ludzi się zwalnia-to o czymś świadczy. Doceńcie w końcu swych pracowników bo dzięki nim jesteście :] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dkjvhkjdnvjkdnvjkdn

dajcie spokój -kołchoz .... ludzi traktują jak bydło

sprawiedliwy

to jak tam nie pracujesz to się nie wypowiadaj ... bo koledzy tez mogą być winni mogą po prostu ściemniać i tyle a on jako lider jest zobowiązany do zwrócenia im uwagi ...

gini

wiesz jaka jest motywacja w tej firmie jeśli chodzi o premie (usunięte przez administratora) na nadgodzinach a jak nie chodzisz to uważaj bo Ci zagrożą że Cię zwolnią.

plum

Mam tez ciekawa propozycje jeśli nie wiecie jak się docenia dobrego praconika tak na jeden tydzień zemieńcie się obowiązkami...

plum

ta firma to jest jedna wielka porażka,tam się nie docenia dobrego pracownika tylko się go gnębi i doprowadza do zwolnienia,ja nie rozumiem jednego i tu kieruje słowa do Pani prezes która albo nie jest tego swiadoma albo udaje ze tego nie widzi czy nie zależy na tym żeby był dobry pracownik który wyrabia się w pracy robi to szybko i sprawnie a reszta się opiernicza a następnie przenosi się go na inny dzial bo kierownictwu albo inaczej osoby które się lenia przeszkadza taki dobry pracownik,pierwszy raz się spotykam ze tej firmie się nie liczy jakość robienia tylko ilość a potem jak wraca towar to maja kogo opierdolic a chyba nie na tym wam zależy,wiec trochę się zastanowcie i zacznijcie naprawdę doceniać osoby które dobrze pracują...

k

No przez pierwszy miesiac 800 potem 900 a jak juz by mialo byc wiecej to cie zwolnia i za miesiac lub dwa przyjma i dadza umowe znow na 800 he

stary pracownik

800 za pierwszy miesiac potem 900 i 1000 plus premia tak od 200 do 400 tylko trzeba byc cierpliwym i trzeba chciec i pokazac a nawet mozna umowe o prace dostac

k

tak za caly etat 800zl na reke,nie ma na godzine...

m

duze zarobki? 800zl na reke to dużo?

zygzak

firma super, zarobki duże, duże możliwości rozwoju - pozdrawiam wszystkich pracujących i zadowolonych :)

@zygzak

jakie zarobki??? nie wiem o jakich pracownikach piszesz bo chyba nie na produkcji.Z tym rozwijaniem się na produkcji to też pozostawia dużo do dyskusji:)

olek
@zygzak

Zygzak od nadmiaru nadgodziny straciłeś poczucie żeczywistości weź parę dni wolnego

n

kto nowy urzęduje?

madia

a kto nowy w biurze urzeduje

ops

napisałem prawie same niekompetentne osoby a nie same a to różnica i już tak się nie spinaj :] wszystkim innym prace tam odradzam ! płaca jest po prostu straszna ! ja jeszcze troszkę i też uciekam

walczacy o prawa
@ops

Co za zjebana firma totalna porazka w (usunięte przez administratora) MOja dziewczyna pracowala tam prawie rok czasu jebala wszystkie soboty i niedzele jak byla taka potrzeba, oczywiscie na ich smieszne osrane umowy przedluzane z miesiaca na miesiac, a oni ni z tad ni zowad bez podania przyczyny (usunięte przez administratora) ja z pracy, firma to totalna porazka, prace ma ten kto ma znajomosci i uklady w biurach. Cale kierownictwo zachowule sie jak jedno wielkie gowniarstwo zeby zwolnic kogos i nie podac mu zadnej przyczyny. Hamstwo WIELKIE TOTALNE,ALE TRZEBA BYLO ZAPIERDALAC ZA 1 200 ZEBY PANI PREZES miala na waciki. POrazka goni porazke tylko do sadu pracy to sie nadaje, hanba w (usunięte przez administratora) az brak slow, cala forma jest gorza niz komunisci, ciekawe czy administator strony bedzie mial jajai pusci ten post. POZDRO DLA CALEGO KIEROWNICTWA

golf

witam, jak się przedstawia praca w biurze 2x3, atmosfera, na jakie zarobki można liczyć? co dla właścicieli znaczy "atrakcyjne wynagrodzenie" w ogłoszeniu o pracę?

znam bardzo dobrze

@ops

Skoro znasz bardzo dobrze to proszę wypunkuj niekonpetencje działów. Pisząc, że znasz zakres obowiązków pracowników innych działów to albo jesteś pracownikiem biurowym (wtedy znasz tylko zakres obowiązków swojego działu) albo pracujesz w kadrach bo w innym przypadku nie miałbyś wglądu do zakresów obowiązków. Jeśli jesteś pracownikiem biurowym to sam opisujesz swoją niekompetencję - i tu samokrytykę trzebaby pochwalić:)

ops

kompetencje ocenia sie po tym jaką wiedze posiadają na swoim stanowisku i naprawde niektórzy to chyba na ładne oczy dostali tam prace

@ops

podejrzewam że nie znasz zakresu obowiązków pracowników biurowych więc nie jestes w stanie określic prawidłowo ich kompetencje.

pablo
@ops

Mam nadzieje ze ten post trafi do kierownictwa czy tez do dyrekcji, ja osobiscie nie pracuje w firmie 2x3 ale pracuja tam moji znajomi co nie ktorzy sobie chwala prace, ale rzecz w tym ze ja nie zycze sobie zeby Pan tak zwany LIDER PIOTR K.z Krzecina z hal A roznosił plotki w firmie na mój temat i na temat mojej rodziny. Mysle ze kierownictwo i dyrekcja powinna sie zastanowic kogo zatrudnia na takie staniwisko, bo ogolnie facet jest LIDEREM chyba w roznoszeniu plotek i dreczeniu młodszych starzem pracowników, tutaj juz sie klania MOBING, przypominam ze jest to karalnie jak i rownierz roznoszenie plotek, a mysle ze tak szanujaca sie firma, jak 2x3 powinna sie zastanowic nad tym kogo zatrudnia.

mietek
@pablo

masz racje robiłem u tego człowieka gnębił mnie nie wytrzymałem zwolniłem się byłem jego osobistym popychadłem inni robili zle ja obrywałem mimo że się starałem czego nie wiedziałem to pytałem a on dalej pretensje a że roznosi plotki to prawda miał radoche ze mnie jak opowiadał swojemu koledze jaki jestem :/ wogle nasłuchałem się opini o nim

Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin

• Jak się pracuje w 2x3 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 2x3 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2x3 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 2x3 S.A.?

Kandydaci do pracy w 2x3 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2x3 S.A.