2x3 S.A.

Opinie o 2x3 S.A.

ops

w biurze pracują prawie same niekompetentne osoby

@ops

ciekaw jestem na jakiej podstawie oceniasz kompetencje pracowników biurowych? i o które działy tobie chodzi?

madia

kto pracuje wogle w biurze

sprawiedliwy

sam jesteś upośledzony skoro tak piszesz i uważasz ze osoby niepełno sprawne będą pracowały gorzej od ciebie cwaniaczku ...... każdy zasługuje na szansę

Oferty Pracy

monter,pakowacz /oferta pracy dla osób niepełnosprawnych 2x3 SPÓŁKA AKCYJNA 2014-06-05 Żródło: konektia.pl Krzęcin (zachodniopomorskie) Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/0783 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-06-05 Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-06-04 Oferta ważna do: 2014-07-31     Dane firmy/przedsiębiorstwa   Nazwa firmy: 2x3 SPÓŁKA AKCYJNA Adres: Słoneczna 373-231 Krzęcin , Polska Nr telefonu: 95-765-3848 Branża: Produkcja pozostałych gotowych wyrob&oacut

jaaa
@Oferty Pracy

haha zwalnia sie normalnych pracowitych ludzi, ktorzy pracuja po to by zarobic na rodzine...po to by zatrudniac osoby niepelnosprawne najlepiej niewidome i uposledzone ;)

@jaaa

post poniżej jakiejkolwiek krytyki!

pracowalemtam

tak jak powyzej firma odnosi zyski i to wcale nie male...jesli co miesiac potrafia placic kary za nieterminowe prace lub tez wieloprodkutowe reklamacje...a kary te wcale nie sa male bo liczone w tysiacach euro...to wydaje mi sie, ze szacunek do pracy zwyklego pracownika produkcji tez powinien byc...ale go nie ma. bywali tacy co pracowali na umowe zlecenie ponad 2 lata i co dalej...i nic...nadal zarabiaja 1000 zl...w lepszym miesiacu 1300. smiech na sali...biorac pod uwage miedzynarodowosc firmy. Osoby z wyzszego szczebla potrafia jezdzic na konferencje nawet do Dubaju...a pracownika traktuje sie jak scierwo...nic nie warte. tyle w temacie. nie polecam nikomu...chyba, ze ktos uwielbia marnowac swoj czas ;)

skoro się wypowiada to widocznie jakieś pojęcie posiada:)

Dupa Kwas

Ta firma nadaje się na tarcie chrzanu przyjmują ludzi do pracy po to aby ich zaraz zwolnić .... Przyjeli ludzi bo mieli zaległości które trzeba było nadrobić chłopaki dzień w dzień robili normę za którą była premia , a zarabiali ledwo 1100 zł śmiech na sali cię obali. Firma zarabiająca 40 mln rocznie zaluje wypłacić pracownikowi 1600 zł nie jakiej średniej krajowej , poniewaz zabraknie im na wybudowanie stadniny koni w której będzie nocował Mr Kuzynin :)

@Dupa Kwas

Skąd ty masz takie informacje że firma zarabia 40 mln rocznie? Proponuję sie dokształcić ponieważ mylisz obrót firmy z zarobkiem firmy. Firma może miec i miliard obrotu dziennie a nie generować zysku. Dlatego koledze proponuje nie wypowiadać się w tematach, na których sie nie zna.

ludzie bez wyższego wykształcenia nie mający innego wyjścia siedzą i narzekają,praca na produkcji umowa zlecenie przez 3 lata wyjściowa 1000 zł nie każdego satysfakcjonuje.To co się tam dzieje to jest jedna wielka porażka nie mają żadnego szacunku dla człowieka kto nie pracował i nie został puszczony w trąbę ,zwodzony tylko obietnicami niech się nie wypowiada bo żal czytać.

no i poszly zwolnienia - do przewidzenia.

eferw
@ja

i co się stało ? To już nie wysyłać CV ?

mlody

firma to totalna zenada, nie polecam nikomu pracowac caly miesiac na dwie zmiany bez dowozu do pracy za 1100 - 1200 zl. max.

...

fajne są tam chłopaki?

nie da się zrobić więcej bo. za Rycha - nie mowie, ze było wzorowo ale była organizacja i zarządzanie na dużo wyższym poziomie niż teraz. Kazdy wiedział co ma robić i jak robić, nie było nie domówień oraz decyzji które nic nie wnoszą nowego a tylko psuja to co Rychu stworzył. Stac 2 godziny w porządku zdarza się ale jest to sprawa kierowników bo sami nie wiedza co sie dzieje na produkcji i jak to powinno wyglądać. Nie wydaje mi sie by w tej firmie zmieniło sie coś na lepsze w najbliższym okresie, bo cala kadra zarządzająca produkcja nie jest stworzona pod profil tej firmy.

normy muszą być podniesione bo trzeba udowodnić panu R. że można zrobić więcej.Błąd nie da się wiecej a nawet teraz robi się mniej i taka jest prawda.

@ja

piszesz że nie da się zrobić więcej jak inni piszą że potrafią 2h stać na pierwszej zmianie i nic nie robić (nie wspominając już o drugiej zmianie) - gdzie tu sens gdzie logika?

pracownica

no jeśli ten strój ma spowodować lepsze postrzeganie firmy w oczach klienta, to życzę powodzenia, rzeczywiście udany wizaż, już naprawdę nie macie co wyrzucać tylko strój, szukacie pretekstu żeby się przyczepić i ponarzekać, bo taka jest prawda po prostu.

@pracownica

''Ale cala organizacja, zarzadzanie ludzmi, zarzadzanie produkcja, wprowadzanie niepotrzebnych zmian, podnoszenie norm pracy bez jakiegokolwiek powodu - gdzie wczesniej normy juz byly wysokie ciezkie do wyrobienia , nastepnie zabieranie premii za byle jakie przewinienie '' Kierownicy i brygadzisici wcale nie sa przygotowania do prowadzenia produkcji tak duzej firmy.. nie ma zupelnie z kim porozmawiac - wiele obietnic (min. dojazdy do pracy) - nie spelnionych.

co Ty kobieto piszesz skąd się zerwałaś.Tam się dzieją takie cyrki że bania mała pani Prezes powinna bardziej się przyjrzeć ludziom pracującym dla niej;) nie poruszajmy ludzi których już nie ma prawie rok.

Każdy powinien stosować środki ochrony osobistej stosowne do danego stanowiska pracy. Jednolity ubiór jest wymogiem zarządu w stosunku do pracowników dzięki czemu produkcja nie wygląda jak cyrk i w oczach klientów jest lepiej postrzegana. Kierownik produkcji nie jest zwykłym pracownikiem produkcyjnym a managerem średniego szczebla i nie musi chodzić cały czas w typowym ubraniu roboczym. Inaczej sprawa wygląda z brygadzistami - oni powinni być tak samo ubrani. Jeśli kierownik nie potrafi tego wyegzekwować to poprostu jest słaby. Jednak jeśli tylko to jest waszym największym problemem kto jak chodzi ubrany to nie macie wcale tak źle w tej robocie.

moim zdaniem - w porzadku moze i kierownicy brygadzisci maja pilnowac porzadku itd. Ale cala organizacja, zarzadzanie ludzmi, zarzadzanie produkcja, wprowadzanie niepotrzebnych zmian, podnoszenie norm pracy bez jakiegokolwiek powodu - gdzie wczesniej normy juz byly wysokie ciezkie do wyrobienia , nastepnie zabieranie premii za byle jakie przewinienie np. praca w nieprzepisowych ciuchach, butach i nieprzestrzeganie przepisow BHP - zas kierownicy i brygadzisiaci, jak i teraz kilka niepotrzebnych osob na dziwnych stanowiskach - nie musza sie przebierac, chodza we wlasnych ciuchach i nie obowiazuja ich zadne przepisy BHP. Paranoja. Produkcja potrafi stac przez 2 godziny tylko dlatego, ze nikt nie potrafi podjac decyzji bo albo sie boi odpowiedzialnosci lub tez nie wie o czym mowa. Zle sie dzieje z ta firma od strony produkcji ludzie nie maja motywacji do pracy i nikt z tym nic nie robi.

"zabieranie premii za byle jakie przewinienie np. praca w nieprzepisowych ciuchach, butach i nieprzestrzeganie przepisow BHP " czy naprawę twoim zdaniem to co napisałeś jest jak to nazwałeś byle jakim przewinieniem? Moim zdaniem to jest bardzo duże przewinienie, które może nawet skutkować dyscyplinarką. Ludzie zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie bo widac brakuje wam elementarnej wiedzy z zakresu BHP. Rychu również tępił nieprzestrzeganie przepisów BHP.

@ja

owszem masz racje..ale jesli juz gania sie pracownikow to samemu trzeba im dac przyklad a tego przykladu nie ma, kierownicy i brygadzisci chodza jak chca i te przepisy ich nie obowiazuja.

pracownica

i przeczytajcie swoje własne wypowiedzi jak wy obrażacie ludzi myśląc że nikt wam nie odpowie na wasze głupie oszczerstwa

pracownica

a jakie słowa świadczyć będą o tym że tam pracuje, ja nie zabraniam wypowiadać komuś własnego zdania, tylko kłamstwa, nie mylmy wypowiadania własnego zdania z wkręcaniem ludziom kłamstw i steku bzdur, problemem jest wasza mentalność i to że wiecznie wam mało, dać wam palca to chcecie całą rękę, a jak już ją dostaniecie to za chwilę i tak chcecie więcej, dla was każdy kierownik i brygadzista jaki by nie był i kimkolwiek by nie był to i tak będzie najgorszy bo jego pracą jest pilnowanie was i porządku,za to mu płacą, ale wy i tak tego nie zrozumiecie, bo takie myślenie jest ponad wasze możliwości.

nowy

witam, mam zamiar przyjac sie do tej firmy niebawem...ale gdy czytam to co jest tu napisane...sam juz nie wiem...wiec pytam jak to jest naprawde...czy warto - zostac nowym pracownikiem...co na ten temat maja do powiedzenia Ci starsi lub tez Ci co juz tam pracowali. jestem w ciezkiej sytuacji no a pracy wiadomo - brak...nie chce tez wpasc w wielkie (usunięte przez administratora) Dzieki za odpowiedz ;)

@nowy

Wiadome że powinieneś się zatrudnić. Zadaj sobie pytanie czy masz tak naprawdę coś do stracenia? Jak nie będziesz zadowolony to przecież możesz się zwolnić. Firma jest jak najbardziej wiarygodna. Kokosów może i nie zarobisz ale za to będziesz miał pewność że kasa będzie na koncie wtedy kiedy powinna być a to w prywatnych firmach nie koniecznie jest standardem. Zaraz pewnie na mojego posta odpowiedzą "życzliwi" próbując ciebie zniechęcić a zrobią to tylko dlatego że jak okażesz się pod nich lepszy to szybciej dostaniesz umowę o pracę. Pracowałem tam i jestem świadom tego że nie jest to firma idealna ale takowych na rynku nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin

• Jak się pracuje w 2x3 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 2x3 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2x3 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 2x3 S.A.?

Kandydaci do pracy w 2x3 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2x3 S.A.