2x3 S.A.

Opinie o 2x3 S.A.

jakiś

dobrze by było bo wkońcu szkód narobi tylko dziwne ,że tak go kryją ....dobrze ,że juz tam nie pracuje

abcdfg

a jakies fajne dziewczyny tam pracują :)?

ajć

haha dobre co racja to racja:)może na bramie go w końcu ktoś trachnie.

ACC

Witam, już nie dlugo otwieramy duże przesięwzięcie w tej materii. Szukamy dobrych pracowników i szczególnie handlowców.

@ACC

ACC podaj więcej szczegółów - myślę, ze nie jedna osoba byla by zainteresowana przejściem ;)

młody

tak najniższa krajowa,praca dwu zmianowa i dojazd we własnym zakresie.Masa zatrudnionych ludzi obijających się o siebie.Kierownik wprowadza nie logiczne rządy chyba planuje żaby ludzie sami poodchodzili bo zbyt wielu zatrudnił i szuka wyjścia,oby za niego się ktoś zabrał. A dojazdach zapomnieć jak to kierownik powiedział jak komuś zależy to rowerem dojedzie:)

No ale to co sie teraz tam dzieje to porazka wielka, brak jakiejkolwiek komunikacji miedzy szczeblami, dwulicowosc ludzi nie zna granic w dodatku potrafia mi powiedziec dzisiaj o 13, ze bede mial od jutra na druga zmiane i wszystko mi sie zmienia w grupie...a co z dojazdami przecież miał jeździć autobus i dowozić ludzi na te dwie zmiany którzy i tak nie maja co robić w 8 godzin a co dopiero na dwie zmiany. Dziwne roszady sie wprowadza niczym nieuzasadnione ;)

madia

no ale biurze nowe twarze się pojawiły

bezcelu

Jak to mówił były dyrektor "pracownikom trzeba dać kij lub marchewkę". Szkoda tylko że tu jest mało marchewki a za dużo kija :). Pracownik bez dobrej motywacji pracować nie chce i nie chodzi tu o kompetencje tylko o traktowanie pracownika droga Pracownico

"po twoim słownictwie wynika że na żadnym porządnym stanowisku nie pracujesz dziewczyno" - a niby jakie to słownictwo świadczy o tym kto na jakim stanowisku pracuje? A jeśli wam nie odpowiada ta praca to ją zmieńcie. Przecież tylko w 2x3 słabo. Wy skoro macie takie kompetencje to znajdziecie bez problemu prace za 3k PLN. Nie zarobki są problemem ale wasza mentalność. Dostalibyście podwyżkę to starczyłoby to na jakieś 3 miesiące a potem znowu byłoby by mało.

wściekły

niski poziom inteligencji posiadasz ty krytykując ludzi wyrażających swoje zdanie i nazywając ich tempakami? żałosne.Jeśli tobie odpowiada to nie czytaj bezsensownej dyskusji jak to nazwałaś tylko pracuj.

pracownica

Juhu obudźcie się pieniądze to nie manna i z nieba nie spadają trzeba je zarobić!!!!!!!!

p
@pracownica

juhu? haha więc bierz się do roboty

pracownica

z chęcią napisałabym kim jestem ale nie zrobię tego bo nie będę toczyć bezsensownej dyskusji z ludźmi o tak niskim poziomie inteligencji żeby wypisywać takie bzdury. Po prostu prawda jest taka że macie zerowe doświadczenie jeśli chodzi o pracę w dużych firmach gdzie wszystko musi mieć ład i skład, i gdzie panują określone zasady, byłemu kierownikowi najlepiej wychodziło siedzenie przed netem i ściemnianie,a zapomniałabym o wiecznym narzekaniu. Co tak wam za nim tęskno bo nie ma komu opierdzielać ludzi robić przedstawień i pozwalać wam na wszystko to idźcie za nim nikt was nie trzyma. Na firmie wreszcie jest porządek a kierownicy chociaż są młodzi to doceniają pracę ludzi, i przede wszystkim mają pojęcie o pracy a nie tak jak większość tępaków którzy pracują po 2 lata a nie wiedzą co mają w dłoniach. Żal mi was. Mogłabym naprawdę jeszcze wiele napisać na temat tych waszych opinii ale szkoda moich słów. A największą parodią jesteście właśnie wy,ludzie którzy nie mają pojęcia ani o rzetelnej pracy ani o tym co w ogóle robią

@pracownica

hmmmm po twoim słownictwie wynika że na żadnym porządnym stanowisku nie pracujesz dziewczyno więc co ty możesz wiedzieć co się dzieje.Jeśli się mylę to się podpisz i będzie jasne widocznie ciebie satysfakcjonuje umowa zlecenie i nawet nie najniższa krajowa.Z tego co wiem to już brygadziści a nie kierownicy temu jedynemu kierownikowi daję max rok nie więcej bo wiedzę posiada znikomą:)Manna też z nieba nie spada.Tobie życzę dalszych sukcesów:/

Soldier

Ta firma to parodia.(usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam tam iść. Atmosfera miła, ale reszta do bani. Kompletne(usunięte przez administratora). pOZDRO (usunięte przez administratora) W FIRMIE :d

Mysle, ze piszac "Zbyt młodzi kierownicy bez doświadczenia" na mysli mial cala kadre kierownicza na produkcji pomijajac jedna osobe, co moze i ma szkole z wiedze z zakresu produkcji ale nie potrafi mimo zaangazowania, okielznac panujacy balagan na produkcji.(usunięte przez administratora).

?

"zażenowany" kogo masz na myśli pisząc "Zbyt młodzi kierownicy bez doświadczenia"? - napisz inicjałami to administrator tego nie usunie.

zażenowany

doceniajcie bardziej ludzi którzy dla was pracują,kierownictwo teraz jest bardzo zle dobrane,jest tylko zamieszanie.Zbyt młodzi kierownicy bez doświadczenia nie potrafią kierowac ludzmi,gubią się we wszystkim nie mają dobrego wpływu na pracowników..nikt tego nie kontroluje.Promuje się kierownika który nosi tyłek wyżej głowy nie ma o niczym pojęcia...nie potrafi się nawet przebrać w służbowe ciuchy to ma być autorytet dla ludzi oby nie za długo.

ty

(usunięte przez administratora)tak po za tym to już chyba ktoś ci pisał że nie jest żadnym kierownikiem może zamieszania:) nowy rok nadszedł nowy rok inwentaryzacja zaliczona efekty bałagan....Podejrzewam że będzie po premi nie po raz pierwszy po inwentaryzacji oby wszystkim a nie tylko pracownikom.Po ostatniej inwentaryzacji obwinili pewną osobę za wszystko nie słusznie co wy ludzie tam wyrabiacie kogo przyjmujecie??? jacy ludzie taka praca i efekty na koniec roku.Powodzenia!

robol

Jest jeszcze jeden ala kierownik(usunięte przez administratora)..załoga firmy pomału się zmienia. Sypia się plany naprawcze a następnie wypowiedzenia zobaczymy na kogo teraz przyjdzie kolej aby tym razem na odpowiednią osobę a nie dobrego oddanemu firmie pracownika.Oj idą wielkie zmiany szkoda że na gorsze.

@robol

michał c jest kierownikiem czy nie ?

ty
@madia

nie,nie jest.

stary

nie. teraz kierownikiem jest Łukasz,Michał a kierownikiem kierowników Mariusz:)

zdziwiony

dlaczego administrator kasuje wybrane imiona??jak kasować to wszystkie po kolei..:)

@zdziwiony

taaaaakkkkkkk

Zostaw merytoryczną opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin

• Jak się pracuje w 2x3 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 2x3 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2x3 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 2x3 S.A.?

Kandydaci do pracy w 2x3 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2x3 S.A.