PMT Marketing System

Poznań

Opinie o PMT Marketing System

Igor

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi jakie warunki do pracy ma przedstawiciel handlowy? Może jeszcze coś co dobrze wiedzieć przed rozmową?

Klaudia

Hej a czy pracują tam jeszcze jako koordynatorzy chłopaki z Warszawki Piotrek, Łukasz i Artur . Widziałam przelotnie ostatnio Łukasza i Artura gdzieś w sklepie ale byłam na akcji i nie miałam czasu na rozmowę z nimi. Wróciłabym do nich do pracy po tych kilku latach, moze ktoś ma kontakty do chłopaków :)

Maja

@doticzy udało Ci się uzyskać należne wynagrodzenie? Był to pierwszy taki przypadek, czy też zdarzało się to już wcześniej?

Maja

@Merchjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

Merch

Piszcie opinie a jak ktoś pisze prawdę to usuwanie.

Maja

@Merchmógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca jako Merchandiser? Takie informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat pracy w PMT, tym bardziej że trwa rekrutacja na to stanowisko.

Zgadzam się. Już dawno powinien wylecieć wraz z kolegą Kubisiem

Jestem w lekkim szoku czytajac te wypowiedzi. Co prawda lata temu, ale pracowalam w PMT, najpierw jakos merch, pozniej KR. Kasa byla wtedy swietna za te pare godzin na 2 marketach, godziny pracy...kwestia dogadania z kierwnictwem stoiska z reguly. Ja pracowalam 3xtydzien, z reguly od ok.7, 13-14 bylam juz w domu. Dostawalam za to ponad 1200zl. Ale to bylo 10 lat temu. KR mialam swietnego, do tej pory go wspominam;) Jako KR praca tez byla fajna, ja przynajmniej ja lubilam. Manadzer wymagajacy, ale nas szanowal. Pieniadze zawsze sie zgadzaly. Ludzie w biurze bardzo pomocni i mili. Nie wiem czy tam caly czas jest ten sam management, moze inni manadzerowie, inne spojrzenie. Szkoda, ze tak sie popsulo, bo moim zdaniem firma miala potencjal do zaoferowania.

Maja

Pracujesz w PMT Marketing System? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki może liczyć pracownik?

Nie ważne kto

Nie polecam pracy w tej firmie jako mechendaiser pon piątek od 8 do 20 najlepiej jak byś pracował w zasadzie możesz palić głupa i nic tam nie robić ale potem tylko twój koordynator ma problem ile zarobisz ? Raz 1000 zł potem 1300 na więcej nie licz :) firma porażka żałuję że tam pracowałem jeśli odpowiada Ci 1000 zł to idź nie narobi sz się

Inezz

Po jakim czasie wypłacane są pieniądze hostessą za przepracowany miesiąc?

tomasz

piszecie tutaj o współpracy z KR. w województwie pomorskim..taka współpraca to jakiś żart, obiecują złote góry, stawki zawrotne, premie itd. a póżniej co..nie możesz doprosić się o rozliczenie, stawki ulegają b.dużemu obniżeniu i za dużą islość serwisów dostajesz ,,na lody,,. brak mi słów do takiego postępowania. w każdej firmie zajmującej się serwisowaniem firm znajdują się takie osoby,które trafiły tam z ,,przypadku,, i nie mogąc ogarnąć tematu w żywe oczy okłamują przyszłych pracowników co do stawek . jest to co najmniej żałosne,że takie osoby nie zostały zwolnione,gdyż jest to zwykłe naciągactwo . zdaję sobie sprawę,że jest dużo takich firm, ale może w końcu ktoś ogarnie ten temat i nie będzie za przyzwoleniem centrali zatrudniał KR , który kłamie w oczy i działa na niekorzyść firmy.to zapewne kiedyś znajdzie swój epilog.. nie polecam tej firmy.

xxx

Witam.Piszę bo myślę że są tu osoby mądrzejsze ode mnie i ktoś mi coś doradzi :) Otóż od niecałego miesiąca razem z siostrą zaczełyśmy pracować w tej firmie. Zadzwoniła pani, powiedziała jak bedziemy pracować,po ile godzin,w jakie dni,jakie zarobki i zapytała czy chcemy mieć jedną umowę czy dwie. Trochę zdziwiło nas to pytanie, ale w sumie nie przejełyśmy się tym.Pani kazał wejsć na stronę internetową wydrukować trzy kartki,bylo tam bhp,umowa i coś jeszcze. Umowy podpisalysmy po czym dwa dni pozniej spotkalysmy się z nią i wręczyłyśmy wraz z podpisem umowy czego ta pani nie zrobiła i nie dała nam umowy ze swoim podpisem. Potem się okazało, że bedziemy zarabiać 700 zł na miesiac we dwie,wiec dla siostry 350 zl i dla mnie. Teraz zaczelysmy tak nad tym wszystkim myśleć i czujemy się oszukane. A nie wspomniałam jeszcze ze tylko moja siostra jest wpisana jako merchandiser a ja nie, nie mam tam nawet konta a pracuje tyle samo co ona. Postanowilysmy potem napisac do tej pani i powiedzialysmy ze wydrukujemy te umowy i chcialybysmy aby je podpisala,napisala ze przyjedzie i nie przyjechala. Wychodzi na to, że tak naprawdę ja bym do tej pracy nie musiala chodzic. A przed nami pracowała pani która dostawala taką sumę tylko na siebie a my mamy dostawać na dwie.

out

Nawet jeśli stawka jest na poziomie 24/h to jest to bardzo dobra opcja, bo z tego wychodzą niezłe zarobki. Ciekawi mnie jednak to czy oprócz tej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, wiecie? Podobno miały zostać przyznawane nawet początkującym pracownikom.

ciekawy

Mam pytanie. Zarabiam u nich teoretycznie 24zł/h brutto. Ile z tego powinno trafić do mnie na koniec miesiąca? Ok 20zł/h netto wyjdzie? Umowa zlecenie, status studenta.

Merch

Dla mnie to banda oszustów. Zwłaszcza dwóch koordynatorów na Wrocławiu. Kolesie z dzieciństwa którzy kombinują. Wypisywali na siebie dziwne zlecenia za pomoc, nadgodziny. A teraz drugi na swoją dziewczynę. Nikt tego nie widzi!!?... Masakra

luna19

Tedd
@luna19 20.07.2016 13:21
Heej, pomoże mi ktoś może? Nie wiem gdzie na stronie mam szukać umowy żeby zatwierdzić rachunek i dostać wypłatę :(...

ta sama platforma na której wykonywałaś szkolenia.

Hostessa

Pracowalam jako hostessa w Warszawie dosyc dlugo. Ani koordynatorzy ani przedstawiciele klientow nie mieli do mnie nigdy zastrzezen. Nie naleze do osob ktore przychodza do pracy podpierac polke i czekac do konca tylko zawsze staralam sie pracować aktywnie. Pewnego dnia na kontrole przyszla pewna pani z pmt -( usunięte przez administratora ) Zaczepialam tego dnia wszystkich klientow (mimo sredniego ruchu). Moj pech byl taki ze pani menadzer podobno mnie obserwowala - wtedy kiedy nie bylo praktycznie nikogo w alejce. Rzekomo przeszla gdzieś obok (rozmawiając przez telefon, przez co nie podeszlam do niej by nie byc zbyt nachalna i nie przeszkadzac w rozmowie). Za chwile pani podeszla do mnie z wielkimi pretensjami ze jej nie zaczepilam, ze jak mam tak pracować to niech ide do domu. Nie dalo sie z nia normalnie porozmawiać i chyba cala frustracje swojego dnia wyladowala na mnie. Najgorsze ze bezpodstawnie. Stracilam cala motywacje do pracy z premedytacja przez ten i kolejny dzien akcji nie zaczepilam ani jednego klienta - tak jak rzekomo ocenila ta pani moja prace. To byla moja ostatnia akcja w tej firmie mimo ze wczesniej nie powiedzialabym o niej zlego slowa. Chamstwo prostactwo i arogancja wielkiej pani( usunięte przez administratora ) przeszla dla mnie jakiekolwiek granice do wytrzymania. Ide do pracy wykonywac swoje obowiazki ale tez nie denerwowac sie a menadzerka swoja postawa skutecznie wyleczyla mnie z zapalu do pracy dla tej firmy. Podsumowujac - wczesniejsza wspolpraca ok ale za chamstwo menadzerki odeszlam i odradzam wszystkim kolezankom. ( usunięte przez administratora ). Mam nadzieje ze przeczyta pani te delikatne wobec pani slowa i pomysli pani ze hostessy nie sa "podludziami" tylko filarem tej firmy i nie oczekują wiele ale zwyklego traktowania jak człowieka. Chyba bedac menadzerem powinna pani to wiedzieć. Jesli nie to warto to przemyslec albo cofnac sie do etapu hostessy jesli w ogole miala pani kiedys z tym styczność.

Tedd
@Hostessa 11.07.2016 00:37

Zainteresowała mnie Twoja opinia. Pracuje w Warszawie dobre kilka lat jako Promotor i nigdy nie spotkała mnie taka sytuacja. Jak wyglądała ta kobieta? Dla jakiego klienta to była akcja?

wkurzonajakdiabli

*czerwca

wkurzonajakdiabli

Nie wiem jak wy, ale co miesiąc muszę się zastanawiać czy PMT wypłaci należne mi wynagrodzenie i tak samo jest w tym miesiącu. Jest dziesiąty czerwiec po godzinie 21 i dalej nie mam rachunku do zaakceptowania. Żenada. Czasem mam wrażenie, że traktują nas jak podludzi...

Timon
@wkurzonajakdiabli 10.06.2016 21:35

I właśnie stąd biorą się negatywne opinie. Gdybyś czytała warunki współpracy bądź słuchała koordynatorów to wiedziała byś, że czas na wypłatę jest do 25 każdego następnego miesiąca. Zazwyczaj i tak koło 18 jest już umowa. Ubzdurałaś sobie 10 i masz wielkie pretensje. Z

dobry

Ja z nimi współpracuję od 9 lat. Raczej nie narzekam gdyż ze wszystkich firm tego typu na rynku oni zawsze wypłacali kase na czas. Ostatnie obsuwy jakie mieli z umowami to dlatego ze, cytuje "Państwo zafundowało nam ozusowanie wszystkiego zebysmy zarabiali jeszcze mniej". Do firmy nie mozna miec pretensji ze jest taki wymog narzucony z gory. Ja mialem jasno powiedziane jaki budżet mam i ile z tego na reke dostane. Poza tym jak sie sumiennie podchodzi do pracy to ma się spokoj od wszystkich.

blue

W żadnej tego typu agencji nie będzie już lepszych czasów. Coraz mniejsza liczba godzin, coraz niższe stawki.. Wprowadzą minimalną stawkę to zmienią wszystko na ryczałty. To nie czasy kiedy wystarczał JEDEN dobry serwis, np. Winiary, Henkel czy Loreal.. Na halach pracownicy jak i kierownicy dalej myślą, że zarabiamy kokosy a prawda jest niestety zupełnie inna. Co miesiąc się kasa nie zgadza i taka jest prawda!

serwisantka

PMT oszukuje serwisantów do granic możliwości,co miesiąc obcinane są wynagrodzenia i niewiadomo za co, bo nikt niczego nie tłumaczy. KR ma wszystko gdzieś i w dniu wystawiania rachunków nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile. Pracuje któryś miesiąc z kolei i nadal nie wiem ile powinnam dostawać pieniędzy za dany serwis, na umowie jest podana tylko kwota brutto (co miesiąc inna) i niewiadomo z czego ona wynika.Oszukiwanie ludzi i nic więcej. Szczerze odradzam współprace z tą agencją.

anica
@serwisantka 20.03.2016 13:00

szukają bo ludzie rezygnują,więc nie wiem gdzie tu plusa szukać

incognito

Nie polecam pracy w tej firmie. Zawsze oszukują z wynagrodzeniem i kradną te parędziesiąt do kilka setek złotych za nie wiadomo co. Mam nadzieję, że szybko upadną te sępy.

incognito

Haha, proszę cię człowieku, złota? Chyba śmieciowa bo każda firma chce jak najmniej płacić za merchandising, każda szuka jeszcze tańszej agencji. Aż dziwie się, że nie sprowadzą sobie murzynów albo chińczyków do roboty za darmo.

heheszki

Kasa nigdy się nie zgadza. Zawsze zaniżają mi pensje o 40 złotych, ale nie mam siły się z nimi kopać, bo to jak walka z wiatrakami. Próbował dyrektor marketu, kierowniczka i tylko jeden miesiąc było o to 40 więcej. Wpadnie mi w ręce coś lepszego to rzucam to wp*zdu :)

heheszki

Nie wiecie czemu nie ma jeszcze rachunku do akceptacji na koncie? Wkurza mnie to strasznie, że jest już 10, a oni sobie lecą w kulki. A tu wypadałoby rachunki popłacić :P

Blue2525

U mnie jedynie komu się zgadza na hali to ten kto ma status uczeń/student. Moje składki rozumiem, że się zwiększyły ale żeby ściągać z nas jeszcze ich część to już jakaś kpina... Ze stawki 7,70 brutto zeszło nam na ok. 5,90 brutto co daje 3,80 netto.. Kalkulator nie kłamie. Próbujemy coś zdziałać ale w PMT niestety jest straszna spychologia. Przykro bo u mnie na hali wszyscy pracują już po parę lat i nigdy nie miało czegoś takiego miejsce.

Blue2525

3,80. * Regionalny powiedział, że nasze wypłaty to budżet i z tego muszą opłacić zus. Nie jest to żadna pomyłka bo dotarły takie informacje również z innych hal!

blue

Czy na waszych halach też macie problem z wypłatą za styczeń? Firma z naszych pieniędzy ściągnęła sobie ich część składek!! Z reszty brutto nasze składki i tak zostało parę groszy za godzinę. #,80 netto dokładnie!!

bolo

Ja nie narzekam ,mam ponad 3000 zl a może preacuję średnio 6h dziennie od pn-pt.fakt ,że kiedyś był lepiej i 2x więcej się zarabiało ale firmy ucinają budżet a agencja zgadza się na ich warunki,dlatego nie opłaca brać zlecań co są małe kwoty.a jeśli chodzi o pmt to jest ok ,kasa na czas chociaż ostatnio były jakies poślizgi .

Dudi

Pracuje od nowego roku teraz się dowiaduje ze bedzie problem z umowami A zatrudnili mnie na zlecenie Podobno mają coś takiego że podłącza mnie pod innego pracownika który ma umowę o pracę Czyli bede pracować tam na czarno ? Bez umowy bez niczego? Słyszał ktos o tym?

Dudi

Janusz

To ogłoszenie do PMT na mercha mobilnego w AGD jest do Zelmera czy Brauna ?

dziewczyna

Masakra robię krótko bo od dwóch miesięcy, ale już się zmienia ,miałam robote tak zorganizowną że potrafiłam zrobić ją w 5 godzin zamiast w 8 godzin , teraz dołożyli ale zarobek ten sam a i ciężko wyrobić się w 8 godzinach ,jak rozmawiałam z koordynatorem to mówił że nic nie poradzi na to ale zaczął nagle co pieprzyć że jak się dogadam z nim to może coś zrobi, nie wiem co sugerował ale chyba rzucę to bo coś tu pachnie .

merch

jasne chyba ci sie sniło,ze tyle zarabiasz w pmt............żenada góra 3/4 zł

maajkaa

Nowa koordynatorka w Warszawie - maskara, nie idzie się dogadać, skąd oni ją wzięli, nic nie ogarnia, pracowałam dwa razy, ale za trzecim stwierdziłam, że starczy, wracam do ASMU i Electry gdzie pracowałam wcześniej i nie było takich dziwnych akcji

soból

Ostatnio podobno pracuje u was jedna blondynka z sosnowca uważajcie na nią bo ma lepkie rączki.

yankeers

Firma oszukuje serwisantów na potęgę, co miesiąc obcinane są wynagrodzenia, KR ma wszystko gdzieś i w dniu wystawiania rachunków nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile, żenada. Kompetencje zerowe, ale tak to jest jak z mercha awansuje się na KR i ma się wielkie mniemanie o sobie. Sprawdzajcie swoje rozliczenia! Z każdego rachunku kradną wam 30 zł

em.g

Moja wypowiedź to nie tyle opinia, co pytanie. Chciałam się spytać, czy jeżeli jako hostessa podpisałam umowę o współpracę to muszę pisać jakieś wypowiedzenie? Dla mnie to praca tylko na jeden raz i nie chciałabym mieć z tego powodu problemów. Z góry dzięki za odp.

magda

Zgadzam się w kwestii nieuczciwości tej firmy. Potrącili mi z wynagrodzenia koszty szkolenia, a potem upomnieli się o zwrot tych pieniędzy po raz kolejny!!! Firma nieuczciwa, nie szanująca pracownika, nie polecam nikomu!!!

pudel

rzadko kiedy, ponieważ sieci handlowe pracują albo w trybie nocnym, albo dziennym i nie od PMT to jest zależne. A kierownicy poszczególnych działów nie lubia, jak przychodzi się w kratkę.

pudel

Elastyczne godziny pracy oznaczają tyle, że albo pracuje się od wczesnych godzin porannych, albo przychodzi się na nocki. To nie polega na tym, że przychodzisz kiedy chcesz. Zapomnij o takich bajkach w PMT.

pudel

U mnie było tak, że na stanowisku mercha, bardzo zaniżali czas wykonania pracy. Latając i biegając nie byłem w stanie wyrobić się w danym czasie. Później się dowiedziałem od przedstawicieli poszczególnych firm, że przewidują należyte wykonanie serwisu w większej jednostce czasu. Przez co okłamywali nie tylko mnie, ale i firmy z którymi współpracują. U mnie zaniżali prawie dwukrotnie ten czas. Jak się dopytywałem o to, to słyszałem że był taki pracownik, co dawał rade i się wyrabiał i nie narzekał. Mówili, że to zależy od pracownika. Jak się pytałem na hali pracowników poszczególnych sklepów, czy pamiętają takiego super mercha, to opowiadali jaka rotacja na tych stanowiskach bo sobie ludzie się nie wyrabiają.

olaf

A w jaki sposob jest przelewane wynagrodzenie jak to jest z akceptacja pieniedzy na stronie?

wika Śląsk
@olaf 05.06.2015 12:19

Na platformie posiadasz swoje wirtualne konto, po zaakceptowaniu umowy i rachunku za dany miesiąc pieniądze są bezpośrednio przelewane na Twoje konto bankowe.

setra

To jest fizyczna praca, bo 95 % czasu zajmuje Ci uzupełnienie w półkach brakującego towaru, a pozostałych 5 % robienie raportów, rozmowa z kierownictwem, koordynatorem. Dlatego trzeba mieć niezłą kondycję i lubić dźwiganie:)

wika Śląsk

Jeśli jesteś serwisanetem, to nie ma mowy o jakiejkolwiek współpracy z KR, a tym bardziej menadżerem. Ja pracuje w tej firmie prawie pół roku, a KR widziałam raz, bo jeśli już bywa to kontaktuje się tylko z koordynatorem hali, a nie z pracownikami. Kiedyś chciałam z nim porozmawiać, to usłyszałam że nie ma czasu. Menadżer tym bardziej nie gości w progach hipermarketu. Pracuje w tej firmie, bo chwilowo nic lepszego nie mogę znaleźć, ale nikomu nie polecę tutaj pracy, gdyż warunki finansowe i pozamaterialne są w żaden sposób nie satysfakcjonujące i nie motywujące. Ludzi się nie szanuje za wykonywanie tak ciężkiej fizycznej pracy, a tylko wyzyskuje, dokładanie obowiązków, często za słowo przepraszam lub 20 zł na pocieszenie. Moja maxymalna pensja za 5 razy w tygodniu po 6 godzin dziennie wynosi 780 zł.

Śląsk

PMT Marketing System to firma która ma klucz do celu taka jest moja opinia, zlecenia zawsze robione na czas. Dobra współpraca z KR i Menadzerami..POLECAM!

lol
@Śląsk 19.05.2015 17:43

widać kadra sobie sama wystawia pozytywne komentarze. Nie dajcie się na to nabrać

Śląsk

pracuje w tej firmie kilka lat i nie narzekam na płace, zawsze na czas, wystarczy robić to co należy do obowiązków i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji pracowałem już z kilkoma koordynatorami w tej firmie i za każdym razem nie mam problemów jedyny minus to umowa zlecenia przy tak długim stażu tylu zleceń. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o PMT Marketing System - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMT Marketing System