Opinie o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMT Marketing System (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Jkl Nowy wpis

Nie polecam współpracy, obcinają pieniądze w niesłusznej sprawie. Nie potrafią wyjaśnić dlaczego, co miesiąc błedy w rozliczeniach ! Stanowczo odradzam

anonimowa Nowy wpis

Ostatnio miałam okazję brać udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko młodszy specjalista ds obsługi klienta. Rozmowy rekrutacyjne zarówno te przez telefon jak i przez aplikację Teams były przyjazne i mam pozytywne wspomnienia z nimi związane. Niestety wybrano innego kandydata, ale cieszę się, że dostałam informację zwrotną wraz z ponownym podziękowaniem za udział w procesie.

Gebbeth Nowy wpis

Z firmą PMT w województwie kujawsko-pomorskim współpracuje od dobrych kilku lat. Wcześniej merchowałem dla pozostałych firm na rynku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że różnice między firmami są widoczne na pierwszy rzut oka. W pozostałych firmach nie było praktycznie żadnego kontaktu gdy pojawiały się jakieś kwestie do wyjaśnienia, jednak w PMT jak już z jakiegoś powodu coś nie zagra (czy to raport czy inna elektroniczna pierdoła) to koordynatorzy są pod telefonem i prawie od ręki załatwiają wszystkie problemy. O terminowości wypłat nawet szkoda mówić bo na rynku chyba tylko ta firma płaci zgodnie z terminem w umowie, a i często przed świętami szybciej. Mimo obaw o pracę podczas kwarantanny, firma stanęła na wysokości zadania i nawet gdy w innych branżach było krucho to pojawiały się nowe serwisy. Gdybym mógł cofnąć się o kilka lat i od razu wybrać tę firmę jako możliwość zarobku na studiach to bez wahania zdecydowałbym się od razu na PMT. Jedyna firma na rynku która profesjonalnie zarządza personelem a nie wszystko na gębę. Umowa na zlecenie ale jak wszystko jest dobrze z klientami to prawie tak jak o prace. Gdy człowiek jest chory to zawsze znajdzie się ktoś kto go zastąpi.

pracownik Nowy wpis

Firma PMT przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Pracuję w jednym z działów w centrali i uwielbiam tą pracę. Ludzie są bardzo kontaktowi i wiele osób przyjaźni się również poza pracą. Dla osób szukających stałej pracy w stabilnej firmie PMT to najlepszy wybór.

Promotor

Na rozmowę przyszła osoba nie ta, z którą byłam umówiona. Kobieta, z którą się umawiałam stwierdziła, że nie ma czasu i przyśle zastępstwo (skoro nie miała czasu to czemu się ze mną umawiała!?). Druga kobieta, która była na zastępstwie, nie miała o niczym pojęcia i nie była w stanie odpowiedzieć na część pytań i w czasie rozmowy wydzwaniała do tej pierwszej (która oczywiście nie odbierała). Skoro przyszła na zastępstwo to powinna posiadać podstawowe wiadomości. Niezbyt przyjemna sytuacja, pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kobietka zadała pytania, które miała wypisane na kartce, nic szczególnego (pytania jak na każdej rozmowie: doświadczenie, wykształcenie itp.).

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zadowolony pracownik :)

Dołączyłam w tym roku do zespołu PMT i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jakim firma się kieruje. Zespół składa się z wyjątkowo zaangażowanych i zmotywowanych osób. Na co dzień doświadczam pozytywnej atmosfery i wsparcia ze strony współpracowników. Firma nieustannie się rozwija i dba o rozwój swoich pracowników. Oferuje również szeroki pakiet benefitów a o pracowników z dużym stażem dba w szczególny sposób, który czyni ich wyjątkowymi. Warto dołączyć do PMT i zostać tu na dłużej!

holender

Witam. Jako kilkuletni pracownik nie polecam współpracy z ta firmą. Słaby kontakt z przełożonym. O swoje pieniądze trzeba walczyć przez księgowość i centralę. Obcinają wypłaty bez wytłumaczenia powodu i w ten sposób tracą pracowników. Firmy rezygnują ze współpracy z tą agencją, co widać po zabieranych zleceniach co miesiąc. Kierownicy sklepów mówią o braku organizacji i logistyki ze strony koordynatorów hal

Agnieszka
@holender

Witam również, wypowiedziałeś się do tej pory o samych negatywnych aspektach pracy w firmie. Napisałeś też, że byłeś ich kilkuletnim pracownikiem. Gdyby faktycznie wszystko było na nie to czy pracowałbyś tam kilka lat? Może jednak znajdą się jakieś plusy firmy, które mógłbyś wymienić?

@holender

Dzień dobry, jeżeli nasza współpraca trwała kilka lat, to nie mogło być aż tak źle. Jakie aktualnie mamy czasy - wiadomo. Sytuacja naszych klientów też bywa trudna, ale zapewniamy, że nie rezygnują z naszych usług, raczej dopasowujemy się razem do aktualnej sytuacji rynkowej. Stabilnie współpracujemy z setkami osób w sklepach, na terenie całego kraju. A w razie problemów - istnieje wiele kanałów komunikacji z nami, jeżeli nie można się skontaktować czasowo ze swoim przełożonym. Pozdrawiamy!

Merch

Nie polecam, szantażują, groza ze merch nie może pracować po godzinach w swoim prywatnym czasie bo inaczej beda wyciągać konsekwencje dyscyplinarne sprawa zgłoszona do PIP bo nie można tak ubezwlasnowalaniac pracownika i ograniczać jego prywatnych planów przestrzegam wszystkich i pozdrawiam

@Merch

Dzień dobry, niestety z treści uwagi trudno się zorientować o co chodzi i jak faktycznie wygląda problem. Zachęcamy do zgłaszanie wszelkich spraw na adres biuro@pmt.com.pl, wówczas jesteśmy w stanie pomóc i na bieżąco rozwiązywać wszystkie kłopotliwe sytuacje. Pozdrawiamy, PMT

Tomasz
@PMT

Pewnie o brak możliwości współpracy z innymi agencjami, macie jakieś dziwne ciśnienie ze merch jest waszą wlasnoscia

M

Pracuję jako merch prawie 9 lat. Nigdy nie było problemu z wypłatą . Raporty są gwarancją wynagrodzenia. Przejrzysta forma elektroniczna umówi i raportów. Pieniądze na czas. Kontakt z koordynatorami też spoko .Tak jak wykonujemy swoją pracę tak mamy zapłacone. Porównanie mam z wieloma agencjiami daję 5 z minusem .

Oburzona

Nie polecam tej agencji umowa przez neta . a powinna byc normalna do reki (usunięte przez administratora) i wodorosty.

@Oburzona

Jakby to powiedzieć, to co podpisujesz na początku to warunki współpracy - uzupełniasz danę na platformie, drukujesz, podpisujesz i wysyłasz do centrali firmy (możesz przekazać też do KR). Umowę otrzymujesz po każdym przepracowanym miesiącu w którym realizowało się zlecenie. Co o PMT można powiedzieć to można, ale terminowość umów jedna z lepszych jeśli chodzi o tego typu agencje. To, że czasem część z Was nie otrzymuje umówionej kwoty wynika najczęściej z braku terminowego wykonywania raportów.

anon

Witam. Nie otrzymałam rachunku ani wynagrodzenia za poprzedni miesiąc proszę o info jak mam to załatwić ?

Kh
@anon

Najlepiej zadzwonić do koordynatora badz księgowej. Nr do firmy jest na str z umowami. Czy ktoś odbierze proszę powiedzieć że chce Pani rozmawiać z księgową z firmy Pmt.

@anon

Dzień dobry, najlepiej skontaktować się ze swoim Koordynatorem Regionalnym, lub wysłać maila ze zgłoszeniem na adres biuro@pmt.com.pl. Jeżeli chodzi o stanowisko Merchandiser i wszystkie formalności zostały dopełnione prawidłowo - rachunki są wystawiane do 20 dnia kolejnego miesiąca (zgodnie z dokumentacją), a wypłaty następują po akceptacji rachunku. Pozdrawiamy, PMT

Karla

Karla 08.09.2020 20:19 Witam zostałam zwolniona przez dyrektorkę marketu .pani kordynator niechce wypłacić mi wypłaty za dwa tygodnie pracy do kogo mogę to zgłosić pomóżcie Pracodawco... a Ty?

@Karla

Dzień dobry, aby wyjaśnić sytuację, prosimy o przesłanie maila na adres biuro@pmt.com.pl. Pozdrawiamy, PMT

Karla

Z firmą PMT współpracuję od kilku miesięcy jako hostessa na terenie Warszawy. Z pracy jestem bardzo zadowolona. Kontakt z koordynatorem jest sprawny i dobry. Wypłaty za zlecenia są zawsze na czas.

Merch

A czy jest możliwość przejścia na umowę o prace. Pracuje już ponad 2 lata jakoś Merch i do tego koordynator hali

Karol
@Merch

Nie, nie da się otrzymać umowy pracując jako merchandiser/koordynator hali. Umowa o pracę jest przewidziana na stanowiskach kierowniczych - Koordynator Regionalny, Menadżer itd.

Base
@Karol

Ciekawe, z racji tego, że dostałem propozycję pracy jako Merch mobilny i ponoć umowa o pracę jest od ręki

Jak wygląda temat awansu w PMT Marketing System? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Merchandiser?

W strukturach terenowych najlepiej zaczynać od merchandisera - dzięki temu przez kontakt z KR dowiesz się co i jak. Z tego co wiem od swojego KR jak jest wolne miejsce to awansują kogoś z merchandiserów bądź hosstes na KR. Nie słyszałem nigdy aby KR awansował do centrali bądź na inne, menadżerskie stanowisko.

Promotor

Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą! Pracuję na terenie Warszawy jako promotor od +- 3 lat, wypłaty zawsze na czas, koordynatorzy pomocni. Duża różnorodność akcji. Jeżeli pojawiał się jakikolwiek problem (niezależny od agencji), od razu, wspólnymi siłami udawało nam się go rozwiązać. Jeszcze raz, serdecznie polecam! :)

Maria

Z firma PMT współpracuję od października jako hostessa. Kontakt z koordynatorem jest bardzo dobry, wypłaty za zlecenia już po tygodniu. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy, bez problemu można ją połączyć ze studiami :)

Mariola

Z firmą Pmt zaczęłam pracować 10miesiecy temu na terenie Warszawy Janek i Grójca, nigdy nie mialam problemu z wynagrodzeniem za swoja prace prawie zawsze na czas... Nie mam żadnych zastrzeżeń koordynatorzy zawsze służą pomocą...

Mateusz Lesiak

Z firmą PMT zacząłem współpracować w październiku 2018r. Pracowałem już na kilkach promocji i wnioskuję że jestem bardzo zadowolony. Nie mam się do niczego przyczepić po prostu jestem mega zadowolony że mam taką dorywczą pracę...

Natalia

Z agencją PTM współpracuję od listopada 2019r na terenie Warszawy. Wszystko zawsze przebiegało w najlepszym porządku. Koordynatorzy chętnie służyli pomocą, a wypłata zawsze była zgodna z ustaleniami. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegała równie pomyślnie.

• Jak się pracuje w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Kandydaci do pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
PMT Marketing System (działalność zamknięta)