Opinie o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMT Marketing System (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Ania123

(usunięte przez administratora) patrzą tylko na to, aby za coś uciąć wypłatę. Praktycznie zawsze nie zgadzała się wypłata, a kombinowali jak mogli, żeby na ich wyszło. Nie polecam tej firmy same problemy.

@Ania123

Piszesz o koordynatorach na Wrocławiu? Czy może wszędzie ten sam problem?

PHi

Znajomy był na rozmowie i mówił, że obok niego wykonany został telefon do 'pewnej znajomej' innego z przesłuchiwanych kandydatów na stanowisko mercha, a po chwili było już miło wesoło i sympatycznie. Znajomy ten został zaproszony na drugi etap, jednak tam nie było zainteresowania jego osobą. Skoro tak, to widzę, że w dzisiejszych czasach firmy nie kryją się już z tym, że biorą ludzi po znajomości, a całe rekrutacje są zwykłą fikcją, bo zawsze znajdzie się ktoś z polecenia. Tyle tylko, że ktoś może naprawde się starać i chcieć dostać daną pracę, a jakiś pierwszy lepszy Janusz przez to że zna inną Maryśke z branży dostaje robotę. W dodatku za śmieszne pieniądze.

Zawiedziony

Nienormalna firma, która podczas rozmowy rekrutacyjnej szpieguje Cię u byłych pracodawców i konfrontuje ich opinie z Tobą. DNO i 100 metrów mułu. ŻENADA !!! a gdzie ochrona danych osobowych? Sprawa zgłoszona do Inspektora GIODO, PIP i Prokuratury.

PMT
@Zawiedziony

Drogi Zawiedziony, praktyka, o której Pan wspomina nie wpisuje się w politykę HR naszej firmy. Prosimy o przesłanie zgłoszenia sytuacji na adres biuro@pmt.com.pl. Bez szczegółów trudno się odnieść do takiego zarzutu. Pozdrawiamy! Zespół rekrutacyjny PMT

Henryk

Czy coś ciekawego dzieje sie w firmie?

Promotor

Na rozmowę przyszła osoba nie ta, z którą byłam umówiona. Kobieta, z którą się umawiałam stwierdziła, że nie ma czasu i przyśle zastępstwo (skoro nie miała czasu to czemu się ze mną umawiała!?). Druga kobieta, która była na zastępstwie, nie miała o niczym pojęcia i nie była w stanie odpowiedzieć na część pytań i w czasie rozmowy wydzwaniała do tej pierwszej (która oczywiście nie odbierała). Skoro przyszła na zastępstwo to powinna posiadać podstawowe wiadomości. Niezbyt przyjemna sytuacja, pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kobietka zadała pytania, które miała wypisane na kartce, nic szczególnego (pytania jak na każdej rozmowie: doświadczenie, wykształcenie itp.).

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Koordynator Regionalny ds. Promocji i Merchandisingu Jakie realne zarobki plus jakie auto i czy można uzywać prywatnie

Igor

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi jakie warunki do pracy ma przedstawiciel handlowy? Może jeszcze coś co dobrze wiedzieć przed rozmową?

Klaudia

Hej a czy pracują tam jeszcze jako koordynatorzy chłopaki z Warszawki Piotrek, Łukasz i Artur . Widziałam przelotnie ostatnio Łukasza i Artura gdzieś w sklepie ale byłam na akcji i nie miałam czasu na rozmowę z nimi. Wróciłabym do nich do pracy po tych kilku latach, moze ktoś ma kontakty do chłopaków :)

Maja

@doticzy udało Ci się uzyskać należne wynagrodzenie? Był to pierwszy taki przypadek, czy też zdarzało się to już wcześniej?

Maja

@Merchjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

Merch

Piszcie opinie a jak ktoś pisze prawdę to usuwanie.

Maja

@Merchmógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca jako Merchandiser? Takie informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat pracy w PMT, tym bardziej że trwa rekrutacja na to stanowisko.

Zgadzam się. Już dawno powinien wylecieć wraz z kolegą Kubisiem

Jestem w lekkim szoku czytajac te wypowiedzi. Co prawda lata temu, ale pracowalam w PMT, najpierw jakos merch, pozniej KR. Kasa byla wtedy swietna za te pare godzin na 2 marketach, godziny pracy...kwestia dogadania z kierwnictwem stoiska z reguly. Ja pracowalam 3xtydzien, z reguly od ok.7, 13-14 bylam juz w domu. Dostawalam za to ponad 1200zl. Ale to bylo 10 lat temu. KR mialam swietnego, do tej pory go wspominam;) Jako KR praca tez byla fajna, ja przynajmniej ja lubilam. Manadzer wymagajacy, ale nas szanowal. Pieniadze zawsze sie zgadzaly. Ludzie w biurze bardzo pomocni i mili. Nie wiem czy tam caly czas jest ten sam management, moze inni manadzerowie, inne spojrzenie. Szkoda, ze tak sie popsulo, bo moim zdaniem firma miala potencjal do zaoferowania.

Maja

Pracujesz w PMT Marketing System? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki może liczyć pracownik?

Nie ważne kto

Nie polecam pracy w tej firmie jako mechendaiser pon piątek od 8 do 20 najlepiej jak byś pracował w zasadzie możesz palić głupa i nic tam nie robić ale potem tylko twój koordynator ma problem ile zarobisz ? Raz 1000 zł potem 1300 na więcej nie licz :) firma porażka żałuję że tam pracowałem jeśli odpowiada Ci 1000 zł to idź nie narobi sz się

Inezz

Po jakim czasie wypłacane są pieniądze hostessą za przepracowany miesiąc?

tomasz

piszecie tutaj o współpracy z KR. w województwie pomorskim..taka współpraca to jakiś żart, obiecują złote góry, stawki zawrotne, premie itd. a póżniej co..nie możesz doprosić się o rozliczenie, stawki ulegają b.dużemu obniżeniu i za dużą islość serwisów dostajesz ,,na lody,,. brak mi słów do takiego postępowania. w każdej firmie zajmującej się serwisowaniem firm znajdują się takie osoby,które trafiły tam z ,,przypadku,, i nie mogąc ogarnąć tematu w żywe oczy okłamują przyszłych pracowników co do stawek . jest to co najmniej żałosne,że takie osoby nie zostały zwolnione,gdyż jest to zwykłe naciągactwo . zdaję sobie sprawę,że jest dużo takich firm, ale może w końcu ktoś ogarnie ten temat i nie będzie za przyzwoleniem centrali zatrudniał KR , który kłamie w oczy i działa na niekorzyść firmy.to zapewne kiedyś znajdzie swój epilog.. nie polecam tej firmy.

xxx

Witam.Piszę bo myślę że są tu osoby mądrzejsze ode mnie i ktoś mi coś doradzi :) Otóż od niecałego miesiąca razem z siostrą zaczełyśmy pracować w tej firmie. Zadzwoniła pani, powiedziała jak bedziemy pracować,po ile godzin,w jakie dni,jakie zarobki i zapytała czy chcemy mieć jedną umowę czy dwie. Trochę zdziwiło nas to pytanie, ale w sumie nie przejełyśmy się tym.Pani kazał wejsć na stronę internetową wydrukować trzy kartki,bylo tam bhp,umowa i coś jeszcze. Umowy podpisalysmy po czym dwa dni pozniej spotkalysmy się z nią i wręczyłyśmy wraz z podpisem umowy czego ta pani nie zrobiła i nie dała nam umowy ze swoim podpisem. Potem się okazało, że bedziemy zarabiać 700 zł na miesiac we dwie,wiec dla siostry 350 zl i dla mnie. Teraz zaczelysmy tak nad tym wszystkim myśleć i czujemy się oszukane. A nie wspomniałam jeszcze ze tylko moja siostra jest wpisana jako merchandiser a ja nie, nie mam tam nawet konta a pracuje tyle samo co ona. Postanowilysmy potem napisac do tej pani i powiedzialysmy ze wydrukujemy te umowy i chcialybysmy aby je podpisala,napisala ze przyjedzie i nie przyjechala. Wychodzi na to, że tak naprawdę ja bym do tej pracy nie musiala chodzic. A przed nami pracowała pani która dostawala taką sumę tylko na siebie a my mamy dostawać na dwie.

out

Nawet jeśli stawka jest na poziomie 24/h to jest to bardzo dobra opcja, bo z tego wychodzą niezłe zarobki. Ciekawi mnie jednak to czy oprócz tej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, wiecie? Podobno miały zostać przyznawane nawet początkującym pracownikom.

ciekawy

Mam pytanie. Zarabiam u nich teoretycznie 24zł/h brutto. Ile z tego powinno trafić do mnie na koniec miesiąca? Ok 20zł/h netto wyjdzie? Umowa zlecenie, status studenta.

• Jak się pracuje w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Kandydaci do pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PMT Marketing System (działalność zamknięta)