Aż nie wiadomo od czego zaczac.. moze po pierwsze OSZUKUJA LUDZI NA PIENIADZE!! I to na bardzo duze kwoty. Oszukali mnie i 4 osoby ktore pracowaly przede mna. Wielka 'koordynatorka' Karolina, która pojecia zielonego nie ma o byciu koordynatorka przepisuje twoje serwisy na swoje konto i tym samym zgarnia twoja kase. nie prowadzi kart wykonanych serwisow a raczej dziwnym trafem codziennie przez 3 msce ich zapomina bo niby nie sa wazne a potem jak chcesz odzyskac pieniadze nie masz zadnego dowodu jakie serwisy robiles i ile godz bo przeciez nie wypelniales kart bo 'nie byly wazne'. wymagaja 2 tygodniowego wypowiedzenia na UZ w tym czasie trafi sie jakis nowy naiwny szkoli sie kiedy ty robisz ostatnie dni swoje serwisy a na koniec kase dostaje nowy a ty NIC! i tak w kółko. potem jak dopominasz sie o pieniadze to koordynatorka karolinka w twarz ci powie ze nie robilas tych serwisow i koniec. regionalna nic nie lepsza nagaduje na koordynatorke a tak naprawde obie kryja swoje tylki. sprawa o odzyskanie kasy ciagnie sie tak dlugo ze w sumie juz ci sie odechciewa walczyc z tymi idiotkami i odpuszczasz. tak odpuscilam ja i dwie inne osoby. dzus wiem ze oszukali wiecej osob. jednym slowem OSZUSCI! NIE POLECAM! lepiej juz isc na kase chociaz posiedzisz bo tu sie narobisz i jeszcze za darmo.